Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sunyiban megnéztél már 27 részt? :D

Egyébként üdv a klubban! ;)

 

Köszi! :D

 

Egyébként ez a sorozat olyannyira "rám van szabva", hogy elképesztő. A készítők mintha belenyúltak volna azokba a dolgokba, amik nekem bejönnek és amiket szeretek... és összegyúrtak belőle egy ilyen remek kis sorozatot. Chuck karaktere fantasztikus és a színész se semmi, aki alakítja. Sarah pedig.... ahhh :D /Csak megjegyzem, hogy a kedvencem még mindig a LOST!/ :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:rock:

 

Abszolút megértem Dzséjt, miért kedveled annyira.

 

Amikor megláttam az első részben a TRON posztert a falon... végem volt. :D

 

Egyébként nem értem, hogy egy ilyen remek sorozatnak miért is kellett küzdeni az 5. évadért? Ennyire esett volna a nézettsége?

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A producer reméli, hogy McIntyre másfajta ábrázolást fog adni a harcosnak. "Értelemszerűen több szempontból szokatlan lesz a karakter a színészcsere miatt, de a személyisége ugyanaz marad" - nyilatkozta."

A másfajta környezet talán segít majd valamicskét a színészcserét zökkenőmentesebben feldolgozni. Legalábbis én úgy vagyok vele egy ideje hogy nem lesz olyan vészes ha a második szezon nem ott fog játszódni ahol az előző.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem értem, hogy egy ilyen remek sorozatnak miért is kellett küzdeni az 5. évadért? Ennyire esett volna a nézettsége?

Nem éppen, sőt, nagyon sokáig, a negyedik évad feléig a csatorna egyik legnézettebb műsora volt, ráadásul stabilan hozta három és fél évig a nézőket, míg más, újabb sorozatok rendre elhasaltak mellette fél év után (egy volt kitartó, de néha még azt is megverte a Chuck). Egyszerűen csak félévenként cancelt akartak rá nyomni (ezért van az, hogy minden félévad végén nincs cliffhanger, és minden évad végén van), csak a rajongók félévenként megmentették. De úgy tűnik, az ötödik évad már tényleg az utolsó lesz, csak most már tervezetten, nincs a pakliban egy talán mégsem.

 

Amikor megláttam az első részben a TRON posztert a falon... végem volt. :D

Szerintem komálni fogod a 2x16 legvégét és a 2x21 egy pontját is. :)

 

/Csak megjegyzem, hogy a kedvencem még mindig a LOST!/ :P:D

Még. :D

 

Ennek a Chucknak valaha vége lesz? :D

Legkésőbb jövőre. Ősszel indul az utolsó évad és csak 13 részes lesz. Szóval még akár idén is véget érhet, bár néha elég nagy szünetek szoktak lenni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat Dzséjt! De ha hozta a stabil nézőtábort a Chuck mégis miért akarta elkaszálni a csatorna félévadonként? Mit szívtak ezek, hogy meg akarnak válni egy jól tejelő sorozattól?

 

A FOX húzását sem értettem a FireFly kapcsán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másfajta környezet talán segít majd valamicskét a színészcserét zökkenőmentesebben feldolgozni. Legalábbis én úgy vagyok vele egy ideje hogy nem lesz olyan vészes ha a második szezon nem ott fog játszódni ahol az előző.

Hát ugye itt már nem a ludusra és Capuára fog korlátozódni a helyszín, hanem a Római Birodalomra, vagy annak egy leszűkített területére. Eddig csupán két olyan alkalom volt mikor nem ezeken a helyeken forgattak. A Vér és Homok első részében ugye ott volt a görög határ, illetve az Aréna Isteneiben Nápoly.

Nagyon kíváncsi leszek Rómára ( ezt ugye kötelező lesz valahogy kivitelezni, minimum a Szenátus szintjén, illetve a hadvezérek otthonára, illetve magára Vezúv környékére ahol Glaber legátus oly csúf véget szenvedett. :) Aztán jöhetnek a nagy nyílt terepek és a több ezres statisztákkal leforgatott öldöklés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi leszek Rómára ( ezt ugye kötelező lesz valahogy kivitelezni, minimum a Szenátus szintjén, illetve a hadvezérek otthonára, illetve magára Vezúv környékére ahol Glaber legátus oly csúf véget szenvedett. :)

Majd bevetnek néhány CiGi-s épületet is a'la Gladiátor Colosseuma meg ilyenek. :D

 

Aztán jöhetnek a nagy nyílt terepek és a több ezres statisztákkal leforgatott öldöklés :D
Levezetésül pedig rendeznek egy jókora szexmaratont. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, én megvettem a Chuck első évadját, és az első rész után nekem is tetszik. :) Nyári szünetben szépen lassan megnézük majd. :)

A Chuck azon kevés sorozatok egyike, amit érdemes mindig újrakezdeni. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is belekezdek már a Chuckba, ha ennyien ajnározzátok. A fringe-dzsel, dexivel úgy is végeztem most egy időre, úgyhogy elkél, hiszen gyakorlatilag a House-on kívül semmit sem nézek, csak a TCW-t. Az Így Jártam Anyátokkal sem izgat már annyira, mint régen, de majd abból is tartok egy darát onnan, ahol félbeszakítottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat Dzséjt! De ha hozta a stabil nézőtábort a Chuck mégis miért akarta elkaszálni a csatorna félévadonként? Mit szívtak ezek, hogy meg akarnak válni egy jól tejelő sorozattól?

 

A FOX húzását sem értettem a FireFly kapcsán.

Nem tudom, mit szívnak ott az NBC-nél, de kemény anyag lehet.

A FOX döntése még annyiból "értelmes" volt, hogy a Firefly nem hozta a nézettséget. Az más kérdés, hogy erről főleg ők tehetnek.

 

Bevallom, én megvettem a Chuck első évadját, és az első rész után nekem is tetszik. :) Nyári szünetben szépen lassan megnézük majd. :)

Helyes, helyes. :D Csak az a kár, hogy a második évadot nem nagyon akarják kiadni, a harmadikat meg vetíteni sem, így arra aztán még ki tudja mennyit kell majd várni DVD-n. Anno elkezdtem a sorozatot, egy hétre rá már ott volt a polcon a DVD. Ilyen sebességgel eddig csak az Alien Quadrilogy-t és a Star Wars Trilogy-t (meg az ep3-at) vettem meg. :) Igaz, én már nagyon el vagyok vakulva. :lol:

 

Na, én is belekezdek már a Chuckba, ha ennyien ajnározzátok. A fringe-dzsel, dexivel úgy is végeztem most egy időre, úgyhogy elkél, hiszen gyakorlatilag a House-on kívül semmit sem nézek, csak a TCW-t. Az Így Jártam Anyátokkal sem izgat már annyira, mint régen, de majd abból is tartok egy darát onnan, ahol félbeszakítottam.

Helyes, helyes. :D Jó látni, hogy megfertőztem a népet Mr. Carmichael kalandjaival. Remélem neked is tetszeni fog.

Az Így jártam anyátokkallal én is elakadtam. Kissé érdektelenné vált az a sorozat. Helyette rákattantam a The Big Bang Theory-ra. Sajna a House-sal is megakadtam, még nem tudtam magam rávenni az utolsó évadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, én megvettem a Chuck első évadját, és az első rész után nekem is tetszik. :) Nyári szünetben szépen lassan megnézük majd. :)

Ha jól értem, úgy vetted meg DVD-n az 1. évadot, hogy nem láttál még 1 részt sem? Ez bátor húzás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies

 

Szuper volt a heti rész :) Nagyon jó kis atmoszférája van az egésznek. Az új doki érdekes egy figura de a béklyók is még tartogatnak pár meglepetést.

 

 

Szerintem is, sajna Bent még mindig nem sikerült kiszabadítani. :/

Azért az érdekes rész volt, mikor az idegen parancsára lötte agyon a Mecha a gyerekeket. Gondolom jelezni kívánta vele, hogy hadják őket békét mert kinyírják a többi gyereket is Bennel együtt.

Vége volt még nagyon meglepő mikor a póklénnyel együtt a kiskölök is kinyitotta a szemét. Arra gondolok, hogy tudják őket gondolati, vagy más modon távolról is irányítani. Gondolom őt azért sikerült mert ugye a szögek már gyökeret vertek a gerincében, s lehet a béklyó nélkül is teszik a dolgukat.

 

 

Kíváncsi vagyok a folytatásra, szerintem végignézem ezt a sorozatot :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyes, helyes. :D Csak az a kár, hogy a második évadot nem nagyon akarják kiadni, a harmadikat meg vetíteni sem, így arra aztán még ki tudja mennyit kell majd várni DVD-n. Anno elkezdtem a sorozatot, egy hétre rá már ott volt a polcon a DVD. Ilyen sebességgel eddig csak az Alien Quadrilogy-t és a Star Wars Trilogy-t (meg az ep3-at) vettem meg. :) Igaz, én már nagyon el vagyok vakulva. :lol:

Sajnos én is láttam, hogy 2. évadot nem lehet kapni, így lehet, hogy utána kénytelen leszek magam is letölteni majd. :(

 

 

Ha jól értem, úgy vetted meg DVD-n az 1. évadot, hogy nem láttál még 1 részt sem? Ez bátor húzás. :D

Nem bátrabb, mint megvenni egy könyvet, amit még nem olvastál, csak hallottál róla. ;) És amilyen könyvárak vannak, pénzben sincs nagy különbség. Egyébként nem volt nagy rizikó, mert a stílusról volt fogalmam általatok, és részleteket is láttam már. Nem is ért csalódás. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bátrabb, mint megvenni egy könyvet, amit még nem olvastál, csak hallottál róla. ;) És amilyen könyvárak vannak, pénzben sincs nagy különbség. Egyébként nem volt nagy rizikó, mert a stílusról volt fogalmam általatok, és részleteket is láttam már. Nem is ért csalódás. :)

Én csak olyan könyveket, és DVD-ket veszek meg, amik tudom, hogy miről szólnak/érdekelnek. Egy filmet vagy sorozatot le lehet tölteni, hogy konkrétan milyen, és ha bejön, megvenni eredetiben. Könyveknél nem mindig lehet ezt megcsinálni.

De örülök, ha nem ért csalódás. :)Chucknál ez egyébként is lehetetlen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.