Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ne idézz hülyeségeket, és akkor nem fogok. ;) Attól, hogy valaki írt valamit, attól neked még nem kell szándékosan elcseszned mások szórakozását azzal, hogy képtelen vagy kettőt kattintani. Használd a spoiler gombot, arra van. Téma lezárva!

Mondja ezt az aki többek között elspoilerezte az Álomháborút. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még én is agyaltam azon, hogy mégis megnézem, mit eszik a nép ezen a sorozaton, de ennyi duma után elment a kedvem tőle (túl sok már az infó, szóval oda a 'lepetés). Mondjuk egy moderátornak felszólítani egy másikat a spoiler gomb használatára enyhén szólva is ciki az utóbbira.

Nem mellékesen a könyvek topikban sem ártana valami hasonló, mert még ki se nyitottam a Bane-könyvet, de már jó pár dolgot tudok belőle, amit nem kellett volna.

Csak nem akarok én szólni a jónépre ilyen "apróságok" miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT: A jó életbe, azt hiszem ezzel a résszel mindent megalapoztak egy iszonyú ütős 2. évadhoz! :)

 

Nem győzöm mondani, hogy halál a lenisterekre. Most minden megvan hozzá. Vesztésre állnak, szal remélem Rob bemasíroz Királyvárba és lecsap pár fejet. Drogot sajnálom nagyon mert iszonyúan bírtam a karakterét. Jó páros voltak a sárknylánnyal, de hát így a vége meg aztán...uhh mekkorát ütött. Vajon mennyi idő mire felnő egy sárkány? és három? :D Hát lesz itt nemulass. Mert bírom a targarian lányt, de végülis ha neki szurkolok akkor az őrült király mellé állok, szal hamarosan ő is ellensége lehet az északiaknak. A falnál meg, jujj, hát kíváncsi vagyok mi vár a túloldalon rájuk. Vagy hogy él e még, bár nem hinném, Ned testvére.

 

Mikor is jön már a 2. évad? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, Got

 

Én is csípem Danit. Szerintem én azzal fejezném be, hogy királynő lesz belőle :D Attól még, hogy az őrült király unokája, lehet belőle jó uralkodó :) Arra tippelek, hogy Ned tesója még él a falon túl. De ez csak tipp.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harca

 

 

Azt a jó **** *******, hogy lehet így befejezni egy évadot? :D Megaszuper volt az egész évad, de a végére elvártam volna néhány gyakást. :D Érzésem szerint túl sok karaktert akarnak megmozgatni és az akció lemarad. Mondjuk ez függ a történettől is, de akkor ne tíz részt adjanak egy évadba hanem....Nah mindegy, állat volt az egész. Jöhet a folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.