Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Personal Jesus. :D Már csak az a kérdés, hogy kié? :D

Szerintem azoké az emberkéké akik azért nem halnak meg mert ő kinyírja az őket esetlegesen fenyegető egyéneket. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az se biztos hogy tényleg lesz bárkinek is a személyes Jézus Krisztusa. Lehet hogy egyszerűen csak befogták vallásos téma miatt a PJ-t hogy azzal hirdessék a szezont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz lenne ha a sorozat végén valóra válna Dexi első szezon végi képzelgése. :D

Még arra gondoltam hogy valaki Dexinek lesz a megváltója. Ebbe a személyes Jézusos dologba annyi mindent bele lehet magyarázni és lehet hogy egyik elképzelés se fog teljesülni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harper's Island

 

Ez meg mi volt? :o

Wakefield beront a kocsmába, mindenki menekül, Shane ott marad harcolni, miközben Triss felkap egy puskát és elmenekül. Mi van?????

Miért nem lőtte le Wakefield-et? Te jóságos Szent Szupertehén!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harper's Island

 

Ez meg mi volt? :o

Wakefield beront a kocsmába, mindenki menekül, Shane ott marad harcolni, miközben Triss felkap egy puskát és elmenekül. Mi van?????

Miért nem lőtte le Wakefield-et? Te jóságos Szent Szupertehén!

 

Van benne pár logikátlanság (bár nem hathat mindenkire ugyanúgy a stressz). A végét ez sem übereli.

 

Akciózás keretében lesze...beszereztem a 24 első hat évadát. Ha nem tetszik, kiosztok pár nyaklevest :D

Ha valakinek, akkor neked biztos tetszeni fog. :D

De azért ne csalódj nagyot, ha az 1. rész első 5 percében nem ontanak még ki 8 hekto vért. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért gondolom legalább egy háremet csak meghág ez a Dzsek Bauer. :D :D :D;)

 

Ha meztelenkedésre és paráználkodásra vágysz, akkor a 24 nem a te sorozatod.

Már mindenki tudja, hogy nálam az abszolút megakirály übersirály a LOST... (és szerintem az is marad) egy hangyapukival marad le mögötte a 24 (és a Chuck).

Szóval nálam abszolúte kedvenc Jack Bauer kalandos 24 órái.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van benne pár logikátlanság (bár nem hathat mindenkire ugyanúgy a stressz). A végét ez sem übereli.

Nekem bejött a vége, igazi áll-leesős :o

Biztos, hogy még 1x megnézem majd, hogy mennyi derül ki, most hogy tudom ki a gyilkos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akciózás keretében lesze...beszereztem a 24 első hat évadát. Ha nem tetszik, kiosztok pár nyaklevest :D

 

 

Az első évadot mindenképp nézd végig. Én anno úgy kerdtem nézni, hogy egy kollégám sógorának kellett a 6. évad és belenéztem hogy mi ez. Na az baromira tetszett és elkezdtem az elsővel. Szerintem az első is nagyon jó. Az első végén majd rájössz miért nézd végig. Ha meztelen nő nincs is benne brutalitás annál inkább és egy jó adag bosszú is.

Ha neked nem tetszik ,akkor leszokok a sörröl. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejött a vége, igazi áll-leesős :o

Biztos, hogy még 1x megnézem majd, hogy mennyi derül ki, most hogy tudom ki a gyilkos :)

Nekem annyira nem esett le az állam. Ahogy fogytak az emberek, már sejthető volt, ki az. :)

 

Elég gáz, hogy lényegében azért nyírt ki tizen valahány embert (köztük a haverjait), hogy övé legyen a csaj. Hogy egyesek mire nem képesek egy nőért. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemmondod Phobos? Az kicsit...kicsit meglepett, hogy ki a gyilkos, de maga az indítéka annyira sz-r volt, hogy számomra elcseszte az egészet. És a vége így nagyon vonatott lett tőle...sajnáltam. Mázli, hogy nem olvastam a könyvet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ahogy az is remek lenne, ha le tudnám sz*pni magam, miközben zenére fingok, de sajnos nem sikerült ezt még végrehajtanom."

Aki tudja, melyik sorozatból való ez a mondat, rájön, hogy mely sorozatot nézek most és közben fetrengek a röhögéstől a földön.

 

Kaliforgia

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck-nézők, némi angolos segítség kellene. Amikor Casey lemarházza Chuckot (folyton ezt teszi), az ennek megfelelő angol szót hogyan kell leírni? Hallom a szót, csak a leírás gond. Pedig általában könnyen megtalálom a sorozatokból kihallott szavakat a szótárban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck:

 

A 3x12-nél járok, és izgalmas, bár

 

 

a második évad végi átrendeződés nem valósult meg, és van egy olyan érzésem, hogy most sem fog Rómába eljutni a sorozat. A készítők valamiért ragaszkodnak a Buy More-hoz. Ezzel együtt tetszik nagyon, és élvezettel nézem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.