Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem jó kis csoportkép, az eddigiek közül talán az egyik legjobb.

Nem is emlékszem másik olyan képre, amin megtalálható az összes fontosabb karakter, úgyhogy ideje volt egy ilyesminek. :)

Még most sincsen olyan. Erről például hiányzik Backman tábornok. ;)

 

Szerintem leginkább a frizurája volt elég fura :D

Na ja, a haja, amit még Ellie is szóvá tett neki az első évadban. :lol: Azért nem semmi, hogy nem csak jellemileg, de küllemileg is változik, de nem csak ő, Morgan is. Hogy nézett ki az a dilis az első évadban? :pfff::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még most sincsen olyan. Erről például hiányzik Backman tábornok. ;)

 

 

Na ja, a haja, amit még Ellie is szóvá tett neki az első évadban. :lol: Azért nem semmi, hogy nem csak jellemileg, de küllemileg is változik, de nem csak ő, Morgan is. Hogy nézett ki az a dilis az első évadban? :pfff::)

Én jobban szerettem a régi Chuckot, a régi hajával. :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is 'szimpatikusabb' volt a régi Chuck... de tetszik, hogy a sorozatban van karakterfejlődés. Az "új" Chuckkal sincs bajom .... ugyan az a szerethető karakter, mint volt, csak változott pár dologban... ilyen a karakterfejlődés.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az új Chuck jobban bejön, és nem csak a haja miatt. Továbbra is remek humorforrás, mégis sokkal komolyabb karakter, érettebben viselkedik bizonyos helyzetekben, szóval komolyat fejlődött. Persze az "esetlen" Chuck is szimpatikus volt, de örülök, hogy nem ragadt meg egy szinten. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, a haja, amit még Ellie is szóvá tett neki az első évadban. :lol: Azért nem semmi, hogy nem csak jellemileg, de küllemileg is változik, de nem csak ő, Morgan is. Hogy nézett ki az a dilis az első évadban? :pfff::)

Igen, a fejlődés/változás szükséges is. Jaj, ne is mondd, ahogy néztem ismét az 1. évadot a 4. után, elég szembetűnő volt a különbség, neki aztán pláne szörnyű frizurája volt :D

 

Én jobban szerettem a régi Chuckot, a régi hajával. :)

Mindkettő bejön, bár talán az esetlensége egy fokkal a régi felé billenti a mérleget, és időbe telt megszokni az újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 2. évad kérdés...

 

A párhuzamos univerzumból jött alakváltók Walter agyának darabjait keresték, ami a kapu megnyitásának infóit tartalmazta. Ha nem tudták, hogy kell utazni a világok között, ők hogy jöttek át odaátról hozzánk? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 2. évad kérdés...

 

A párhuzamos univerzumból jött alakváltók Walter agyának darabjait keresték, ami a kapu megnyitásának infóit tartalmazta. Ha nem tudták, hogy kell utazni a világok között, ők hogy jöttek át odaátról hozzánk? :hmm:

 

Pontosan erre én már nem emlékszem, de azt hiszem nekik ez csak egy irányú út volt. Amit kerestek annak a lényege a "return" szócska :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe s2

 

Az alakváltók egyébként is elég érdekes állapotban jöttek át abban a húsfémgombócban. Valóban a megfelelő utazási technológiát keresték, az alakváltókat ilyen állapotban nem viselte meg az utazás, még ha egyirányú volt, akkor sem. Igaz, hogy ez az egyirányúság így hirtelen nem rémlik :hmm: Az embereknek szükségük volt valami biztonságosabb utazásra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe s2

 

Az alakváltók egyébként is elég érdekes állapotban jöttek át abban a húsfémgombócban. Valóban a megfelelő utazási technológiát keresték, az alakváltókat ilyen állapotban nem viselte meg az utazás, még ha egyirányú volt, akkor sem. Igaz, hogy ez az egyirányúság így hirtelen nem rémlik :hmm: Az embereknek szükségük volt valami biztonságosabb utazásra.

 

Az a gond, hogy számos részt egyszer láttam, a mostani újranézésnél pedig olyan dolgokat tudok meg, amiknek a létezéséről fogalmam se volt. :D

 

Elképzelhető, hogy igazad van, így logikus lenne, mert Newtonék Walternatív miatt akarták megnyitni a kaput, aki ugye nem alakváltó, így a fej levágása nemigen jöhet szóba. :)

 

 

 

Közben egy kis apróság, a Supernatural háza tájáról: (6. évad bakiparádé)

http://www.youtube.com/watch?v=NNconY31dlU&feature

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 32x09 Night Terrors

 

Már az előzetes alapján sejtettem, hogy ezzel a résszel bajba leszek. A sejtésem nem csalt, ijesztő volt :para:

 

 

 

Sétáló ijesztő babák, akik nevetgélnek meg minden :para:

 

 

 

A rész végén meg volt egy szép kis versike, kijött a teljes verziója. A kép hozzá spoileres a javából, szóval elrejtem a kis spoiler fül mögé. :D

 

 

Ettől a verstől kiráz a hideg :para:

 

A következő rész pedig megint jónak néz ki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r-nlWLjHGww&feature=player_embedded

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3. évad végén vagyok, most néztem meg a szobros részt, ami állati volt. Úgy hallom az utolsó 3 rész világmegváltó lesz! :D

Viszont az évad végén tartok egy szünetet, és megnézem a Torchwood Miracle dayt, és csak utána folytatom a 4.el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 4x16

 

Na itt most volt egy olyan mélypont, hogy nagyon morci lettem :D

 

 

Hol van az elnöki különgép mentőkabinja? Vagyis, hová tűnt hirtelen? Ez azért most durva volt. Mondjuk az még határeset, illetve belefér, hogy egy F-117 hirtelen bombázóból elfogó szerepre kerül és a pár mérföldről kilőtt rakétáját nem vették észre az elnöki gépről, hogy működésre bírják az elhárítórendszereket, node az, hogy az Elnököt nem evakuálták... :roll:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor azt írtam, hogy nálam a No. 2. a sorozat, arra miért nem reagáltatok, pernahajderek? :P Csak akkor kell "beszólni" amikor nekem valami nem tetszik? :P:D Majd nézzétek meg, hogy Dzséjt mit fog írni amikor elér ezekhez a részekhez. Darabokra szedi az alkotókat :D :D

És kár tagadni, nem tökéletes a sorozat, viszont monitorhoz szögez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor azt írtam, hogy nálam a No. 2. a sorozat, arra miért nem reagáltatok, pernahajderek? :P Csak akkor kell "beszólni" amikor nekem valami nem tetszik? :P:D Majd nézzétek meg, hogy Dzséjt mit fog írni amikor elér ezekhez a részekhez. Darabokra szedi az alkotókat :D :D

És kár tagadni, nem tökéletes a sorozat, viszont monitorhoz szögez :D

 

Ezt írtad? Bocs azt nem láttam!

Örülök! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd nézzétek meg, hogy Dzséjt mit fog írni amikor elér ezekhez a részekhez. Darabokra szedi az alkotókat :D :D

Folytatni kéne már, csak most rám tört az olvasási mámor, úgyhogy sorozatok helyett a könyveket bújom. Na majd ha vége az olvasási korszaknak, és nem nem a filmes kór jön, hanem a sorozatos, akkor folytatom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who-ban én 1. évad 8.részénél járok, és nagyon tetszik eddig a sori :D Christopher Eccleston nagyszerű a szerepében, kár hogy csak egy évadra vállalta a szerepet. Eddig a Sleetheen-es részek és a Dickens-es tetszett legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jóó jóó! :D

Ecclestont én is nagyon bírom mint Doki! Nagyon nehéz volt utána megszokni Davidet. Hasonlítanak, valahogy mégis más karaktert hoznak.

Hát ha már láttad a 8. részt, akkor a 9-10es behalsz. Iszonyú dúúúrva az a duplarész. :) Majd írd meg hogy tetszett Lok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem, hogy a Castle szeptember 16-án tér vissza a képernyőre. Ugyanaznap jön a The Clone Wars is. Csak az a kár, hogy a harmadik kedvencemre, a Chuckra október 21-ig kell várni. :(

Meg be kéne fejezni a 24-et, bepótolni a Doktor House lemaradásom a 7. évaddal, az NCIS-t a 8. évaddal, az NCIS: Los Angelest pár rész kivételével cakumpak... Ja, és akkor még jön a Spartacus is. Mikor is, kedves Oldi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.