Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem tétlenkedtek a skacok és feldobtak egy új videót.

HAPPY MMXII

Nagyon durva. :) Amint elnézem, ez az évad még Capua köré fog felépülni, de a többi spekulációba inkább nem mennék bele.

Ja, amúgy a gépemen lévő 720p-s részeket elkezdtem párosával feltenni a pendrivera, azt meg be a médialejátszóba. Csak a homlokomig f*stam magam bokán amikor a 116 centis képernyőn feltűnt a HD kép, az erősítőn keresztül meg a DD hang. Január végéig be van tűzve az újranézés az első évadból meg az előzményből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy 20 perces kis vicces videó, amiben kiderül, hogy moffat-ék elszámolták magukat, mert kihagytak egy (pár) doktort...de a többit mjad I'll explain later. :D (remélem még nem volt)

Na ezért ne legyen sose nő a Doktor. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sons of Anarchy

 

 

Második évad letudva. :) Kicsit tartottam tőle, hogy odavész az első évad hangulata, de nem kellett volna. Nagyon jó ez a kisvárosi, hátbaveregetős, bratyizós stílus a matriarchával. Kicsit eltartott mire rádöbbentem, hogy Gemma alias Al Bundyné. :D Nagy dícséret a színésznőnek.

A többi karakter is nagyon jó, változatosak, igyekeznek középpontba hozni egy-egy karaktert állandóan, Bobby, Opie, Chibs, Tig és a többiek. Fél-bél meg egy hős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sons of Anarchy

 

 

Második évad letudva. :) Kicsit tartottam tőle, hogy odavész az első évad hangulata, de nem kellett volna. Nagyon jó ez a kisvárosi, hátbaveregetős, bratyizós stílus a matriarchával. Kicsit eltartott mire rádöbbentem, hogy Gemma alias Al Bundyné. :D Nagy dícséret a színésznőnek.

A többi karakter is nagyon jó, változatosak, igyekeznek középpontba hozni egy-egy karaktert állandóan, Bobby, Opie, Chibs, Tig és a többiek. Fél-bél meg egy hős.

Nekem ez az évad tetszett a legjobban, de a többi sem rosszabb, csak mindegyik kicsit más a többitől. A harmadik évad fináléja a legjobb sorozatokat veri számomra! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisebb csoda történt szilveszter napján. Húgom elkezdte nézni a Doctor Who-t (igaz a 11. Doki kalandjaiba csatlakozott be, de eddig tetszik neki, ha ténylegesen bejön neki a sorozat, akkor bepótolja az évadokat a 9. Doktortól :D) illetve egy kedves barátom is ráharapott a sorozatra, bár neki kicsit idegen az, hogy brit a cucc és nem amerikai, de azt mondta, hogy mindenképpen bepróbálja :D

 

Szóval "szaporodunk" :P:D ... immár a 3. és 4. embernek adtam tovább a sorozat jó hírét! :D Ebből kettő már menthetetlenül rajongó lett :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 6x14 vagy 7x00 :D

 

Nem volt rossz, tetszett. Az előző karácsonyi kicsit jobban, de csak azért mert mozgalmasabb volt. Viszont ez a rész is tele volt doktorral, humorral és elég sok szeretetettel. Azt hittem nem érzékenyülök el, bár a családi újratalálkozás is megható volt, de mikor a végén a doki rájött hogy őt is mennyire szeretik, hát az...igen. :) A látvány is végig csodálatos volt és ezt tényleg karácsonykor kellett volna megnézni. Bakker hogy itthon miért nem adjak ilyeneket karácsonykor...azt hiszem egyetlen egy dolgot tudnék csak negatívumkont felróni, az elejét, de még azt is élveztem és röhögtem rajta, de azért csóváltam is a fejem amikor a doki kizuhan az űrben hogy majd ott felhúzza a ruhát és aztán becsapódik a földbe... :D :D ja és sajnáltam hogy nem volt a végén a 7. évad bemutatója, ismert okok miatt.

 

ehh...és most értem a doki végére... *sírok* Jöhet az újranézés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, a felirat ezúttal sem lett elkapkodva... :roll:

Annyira, hogy el is felejtettem, van még felirat nélküli rész :pfff: Amint megláttam a feliratot, akkor esett le, hogy az utolsóhoz még nem készült. Igaz, én is elfoglaltabb voltam, most pótolgatom az elmaradt sorozatokat. Pl. az utolsó két House-t is ma néztem meg, egyik sem volt nagy szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Chucknál sem kapkodják el a dolgokat. Emlékszem, volt, hogy szombat késő estére, de legkésőbb vasárnapra már volt felirat.

Azért a Chucknál általában vasárnapra megvan a felirat, ás azért az egy napnyi plusz várakozási időért meg ne ríjunk már. Most valószínűleg a feliratkészítőknek valamiért - talán a karácsony és a szilveszter miatt, ki tudja? - fontosabb volt a magánélete, ezért van hétfőre felirat. Ami ugye csak három napos "késés". Marha nagy tragédia! :roll: A Castle-nél ellenben négy nap híján egy hónapos a késés, de tavaj olyan is volt, amikor már négy rész állt a gépen felirat nélkül (na akkor kezdtem el angolul nézni, de ezt a részt ugyanúgy elfelejtettem, mint Karrde, és ugyanúgy a felirat láttán jutott eszembe :oops::)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 3x09 - ez most egy kimagaslóan jó rész volt az eddigiek közül az évadban!

 

Ahogy Morgan megtudta a nagy titkot, az már nagyon kellett. Viszont kezd egy kicsit nagyszámú lenni ez a Bartowski-csapat. :D Shaw továbbra sem szimpatikus, remélem, hamarosan kiderül, hogy a rosszfiúk oldalán áll. Sarah meg ismét rátalál Chuck-ra. :P Jó volt, hogy érzelmei elismerése és bevallása kellett ahhoz, hogy a srác ismét villantani tudjon. :)

A Buy More forradalom meg egyenesen frenetikus volt. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Chucknál általában vasárnapra megvan a felirat, ás azért az egy napnyi plusz várakozási időért meg ne ríjunk már. Most valószínűleg a feliratkészítőknek valamiért - talán a karácsony és a szilveszter miatt, ki tudja? - fontosabb volt a magánélete, ezért van hétfőre felirat. Ami ugye csak három napos "késés". Marha nagy tragédia! :roll: A Castle-nél ellenben négy nap híján egy hónapos a késés, de tavaj olyan is volt, amikor már négy rész állt a gépen felirat nélkül (na akkor kezdtem el angolul nézni, de ezt a részt ugyanúgy elfelejtettem, mint Karrde, és ugyanúgy a felirat láttán jutott eszembe :oops::)).

Köszi a felvilágosítást, nem gondoltam volna, hogy a feliratkészítőknek is van magánélete. :pfff:

De jól esik a gúny a soraid közt, megérdemlem, hiszen csak várom az egyik kedvelt sorozatom új epizódjához a magyar szöveget és megjegyeztem, hogy mostanában a szokásosnál tovább tart az elkészítése... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a felvilágosítást, nem gondoltam volna, hogy a feliratkészítőknek is van magánélete. :pfff:

De jól esik a gúny a soraid közt, megérdemlem, hiszen csak várom az egyik kedvelt sorozatom új epizódjához a magyar szöveget és megjegyeztem, hogy mostanában a szokásosnál tovább tart az elkészítése... :roll:

Szóvá teszed, mert egy napot késett egy olyan rész felirata, ami az ünnepek alatt lett leadva, tehát alapból biztos volt, hogy nem a "szokásos" időben készül el (arról nem beszélve, hogy a párosból az egyik nem ugyanaz, mint tavaj, így még adottabb, hogy más ütemtervben dolgoznak). Tegnap délután már volt felirat! Nem érzed, hogy miért gúnyolódom? Ez nem késés, ez bőven benne van a szokásosban (volt olyan, hogy egy hétbe tellett, mire elkészült a felirat, na, akkor már volt "értelme" panaszkodni).

 

A 3x09 tényleg jó rész, de innentől kezdődik az a szakasz, ami szerintem az egész sorozat legjobbja. 3x09-től a 3x13-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóvá teszed, mert egy napot késett egy olyan rész felirata, ami az ünnepek alatt lett leadva, tehát alapból biztos volt, hogy nem a "szokásos" időben készül el (arról nem beszélve, hogy a párosból az egyik nem ugyanaz, mint tavaj, így még adottabb, hogy más ütemtervben dolgoznak). Tegnap délután már volt felirat! Nem érzed, hogy miért gúnyolódom? Ez nem késés, ez bőven benne van a szokásosban (volt olyan, hogy egy hétbe tellett, mire elkészült a felirat, na, akkor már volt "értelme" panaszkodni).

:pfff: :pfff: :pfff:

...nem, erre inkább nem írok semmi mást. Jobb lesz, ha privátot nyomatok Skynak, már ha esetleg válaszol is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóvá teszed, mert egy napot késett egy olyan rész felirata, ami az ünnepek alatt lett leadva, tehát alapból biztos volt, hogy nem a "szokásos" időben készül el (arról nem beszélve, hogy a párosból az egyik nem ugyanaz, mint tavaj, így még adottabb, hogy más ütemtervben dolgoznak). Tegnap délután már volt felirat! Nem érzed, hogy miért gúnyolódom? Ez nem késés, ez bőven benne van a szokásosban (volt olyan, hogy egy hétbe tellett, mire elkészült a felirat, na, akkor már volt "értelme" panaszkodni).

 

A 3x09 tényleg jó rész, de innentől kezdődik az a szakasz, ami szerintem az egész sorozat legjobbja. 3x09-től a 3x13-ig.

Jaj, ez nagyon jó, akkor ma folytatom. :D

 

Felirat témához meg csak annyit, hogy akkor, amikor minden fordító szívességből csinálja a feliratokat nem sajnálva rá a saját szabadidejét, bármilyen elvárást támasztani, hogy ekkorra, meg akkora legyen kész, mert különben irgum-burgum, enyhén szólva vicces....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ez nagyon jó, akkor ma folytatom. :D

 

Felirat témához meg csak annyit, hogy akkor, amikor minden fordító szívességből csinálja a feliratokat nem sajnálva rá a saját szabadidejét, bármilyen elvárást támasztani, hogy ekkorra, meg akkora legyen kész, mert különben irgum-burgum, enyhén szólva vicces....

Azért ne essünk már át a ló túloldalára, légyszíves!

Ha valaki, hát én tudom értékelni a feliratkészítők munkáját, azon egyszerű oknál fogva, hogy nélkülük az eredeti nyelven nézett sorozataim epizódjainak 80-90%-át nem érteném. De a TCW feliratokat is minden egyes alkalommal meg szoktam köszönni Loknak, mert tudom, hogy van vele meló. Tudom, én is próbáltam már fordítani. Olyat meg egy szóval nem írtam, hogy ha ekkorra, meg akkorra nem lesz kész a felirat, akkor irgum-burgum, de imádom, amikor nem csak hogy félreértelmezitek, hanem ki is fordítjátok azt, amit írtam, és a végén egy hálátlan fekete báránynak leszek elkönyvelve. Mindössze megjegyeztem, hogy nem kapkodják el a feliratot a szokásoshoz viszonyítva. Nem írtam nekik halálos fenyegető levelet, hogy mégis hogy képzelik ezt, nehogy már legyen magánéletük...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell már sokáig várnunk.

Köszi! Várom már, hogy haladjunk, ugyanakkor sajnálni fogom, ha vége lesz :) Ilyen h*lye az ember :D

 

Végre megnéztem a Boardwalk Empire maradék részeit.

 

Ez a végszó nagyon ott volt :rock: Egek, nem lennék ott, amikor Nucky megtudja, hogy a földjeit Margaret átíratta a templomra :D

Jimmyt sajnáltam. Neki állt helyre hozni a dolgokat, erre Nucky lelőtte. Hiányzó szereplő lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 6. évad:

 

Hát azt hiszem ez lehetett volna a legjobb évad, ami felvehette volna a versenyt az elsővel, ami még mindig a kedvencem. A 6.7. részig így is gondoltam aztán ott elb-szták. Még hogy Gellar végig halott volt...lol, és akkor Dexi kit látott fent, stb stb. Onnan egyenes zuhanó replüésbe kezdett az évad. És a vége...jajjj. Először is Debra szerelmes Dexbe? ne már. Ekkora b-romságot. Ezt meg honnan szülték. Mondjuk érdekes hogy tudjuk életben meg most váltak el... XD És a vége meg teljesen kiszámítható volt. Elkapja szépen Travist, senkinek nem esik baja, és a végén mikor a dokinővel beszélt akkor már 100 volt, hogy Debra megtudja. Ez volt az egyetlen ami tetszett még, mert ez már nagyon érett szerintem, csak a felvezetés nagyon nem. És gonodlom azért kellett hogy Debra szeresse, meg ez a sok érzelmes cucc, hogy ne nyírja ki egyből, vagy adja fel. Mert az évadok során elég sokat volt erről szó. Na szóval összességében az egyik legjobb lehetett volna de elcseszték, ennek ellenére nagyon várom a köv évadot, mert kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből. Talán kicsit követhetnék a könyveket. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Várom már, hogy haladjunk, ugyanakkor sajnálni fogom, ha vége lesz :) Ilyen h*lye az ember :D

 

Végre megnéztem a Boardwalk Empire maradék részeit.

 

Ez a végszó nagyon ott volt :rock: Egek, nem lennék ott, amikor Nucky megtudja, hogy a földjeit Margaret átíratta a templomra :D

Jimmyt sajnáltam. Neki állt helyre hozni a dolgokat, erre Nucky lelőtte. Hiányzó szereplő lesz.

 

Na végre :D .

 

Kíváncsi leszek, hogy hogyan alakul majd Nucky és Margaret kapcsolata, ha kiderül Mrs Thompson kis jótékonykodása :D . Jimmy-t én igazából nem tudtam sajnálni. Az évad során olyan döntéseket hozott, amikkel számomra nagyon ellenszenvessé vált. A felesége halálát is a saját hülyeségének köszönhette. Elvileg a 2. és 3. évad között lesz egy pár éves időugrás, nagyon kíváncsi vagyok, milyen irányba fog változni a sorozat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóvá teszed, mert egy napot késett egy olyan rész felirata, ami az ünnepek alatt lett leadva, tehát alapból biztos volt, hogy nem a "szokásos" időben készül el (arról nem beszélve, hogy a párosból az egyik nem ugyanaz, mint tavaj, így még adottabb, hogy más ütemtervben dolgoznak). Tegnap délután már volt felirat! Nem érzed, hogy miért gúnyolódom? Ez nem késés, ez bőven benne van a szokásosban (volt olyan, hogy egy hétbe tellett, mire elkészült a felirat, na, akkor már volt "értelme" panaszkodni).

 

A 3x09 tényleg jó rész, de innentől kezdődik az a szakasz, ami szerintem az egész sorozat legjobbja. 3x09-től a 3x13-ig.

 

 

Az ember türelmetlen, szeretné a kedvenc sorozatának az új részét mihamarabb megnézni. Szerintem ezért írnak hamar olyat hogy kéne felirat. Pl torrentoldalakon az idegen nyelvű filmeknél a film felrakása után már 1 órával valaki megkérdi nem-e tud valaki feliratot. Ilyen az ember. A TCW jó példa, mindannyian örülünk ha Lok már szombaton megcsinálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 6. évad:

 

Hát azt hiszem ez lehetett volna a legjobb évad, ami felvehette volna a versenyt az elsővel, ami még mindig a kedvencem. A 6.7. részig így is gondoltam aztán ott elb-szták. Még hogy Gellar végig halott volt...lol, és akkor Dexi kit látott fent, stb stb. Onnan egyenes zuhanó replüésbe kezdett az évad. És a vége...jajjj. Először is Debra szerelmes Dexbe? ne már. Ekkora b-romságot. Ezt meg honnan szülték. Mondjuk érdekes hogy tudjuk életben meg most váltak el... XD És a vége meg teljesen kiszámítható volt. Elkapja szépen Travist, senkinek nem esik baja, és a végén mikor a dokinővel beszélt akkor már 100 volt, hogy Debra megtudja. Ez volt az egyetlen ami tetszett még, mert ez már nagyon érett szerintem, csak a felvezetés nagyon nem. És gonodlom azért kellett hogy Debra szeresse, meg ez a sok érzelmes cucc, hogy ne nyírja ki egyből, vagy adja fel. Mert az évadok során elég sokat volt erről szó. Na szóval összességében az egyik legjobb lehetett volna de elcseszték, ennek ellenére nagyon várom a köv évadot, mert kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből. Talán kicsit követhetnék a könyveket. :)

 

 

 

Dexter sose látta Gellardot. ;) Épp úgy csinálták, hogy stimmeljen a dolgokkal. Deb meg miért ne lehetne szerelmes Dexbe? Nem az édes tesója. Ez a perverzió pont a Dexterbe illik. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ne essünk már át a ló túloldalára, légyszíves!

Ha valaki, hát én tudom értékelni a feliratkészítők munkáját, azon egyszerű oknál fogva, hogy nélkülük az eredeti nyelven nézett sorozataim epizódjainak 80-90%-át nem érteném. De a TCW feliratokat is minden egyes alkalommal meg szoktam köszönni Loknak, mert tudom, hogy van vele meló. Tudom, én is próbáltam már fordítani. Olyat meg egy szóval nem írtam, hogy ha ekkorra, meg akkorra nem lesz kész a felirat, akkor irgum-burgum, de imádom, amikor nem csak hogy félreértelmezitek, hanem ki is fordítjátok azt, amit írtam, és a végén egy hálátlan fekete báránynak leszek elkönyvelve. Mindössze megjegyeztem, hogy nem kapkodják el a feliratot a szokásoshoz viszonyítva. Nem írtam nekik halálos fenyegető levelet, hogy mégis hogy képzelik ezt, nehogy már legyen magánéletük...

Sky, ne haragudj, ha félreérthető voltam. Elsősorban nem ellened szólt, amit írtam, ezért is nem a Te írásodra reagáltam közvetlenül. Ha pontosan Neked szólt volna, így tettem volna.

Viszont van igazság abban, amit Dzséjt írt, és ennek kapcsán írtam, amit írtam. Ez már volt régebben is téma, szerintem még mielőtt csatlakoztál, és már akkor is bosszantott, ha számonkérték a feliratkészítés sebességét. De most is hangsúlyozom, nem rád gondoltam, mert az eredeti írásodban nem volt számonkérés, inkább csak csalódottság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre :D .

 

Kíváncsi leszek, hogy hogyan alakul majd Nucky és Margaret kapcsolata, ha kiderül Mrs Thompson kis jótékonykodása :D . Jimmy-t én igazából nem tudtam sajnálni. Az évad során olyan döntéseket hozott, amikkel számomra nagyon ellenszenvessé vált. A felesége halálát is a saját hülyeségének köszönhette. Elvileg a 2. és 3. évad között lesz egy pár éves időugrás, nagyon kíváncsi vagyok, milyen irányba fog változni a sorozat.

 

 

Köszi az infót az időugrásról, erről még nem olvastam. Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd kettőjük kapcsolata :D Egyébként volt a végén egy olyan érzésem, hogy végül majd Margaret idővel le fogja buktatni és Nucky rács mögé jut. Olyan szép, családias volt minden, egyszerűen érezni lehetett mögötte a hazugságokat, és szerintem mindkét részről. Főleg, hogy Margaret előtte a nagy kirohanásban sem volt teljesen őszinte a fickóval.

Jimmyt azért sajnáltam, mert rosszkor, rossz személy által, és talán picit rossz okból is halt meg. Ha előbb történik meg, én sem sokat sajnálkozom rajta.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: dexi 6

 

Igaz visszanéztem, ettől függetlenül dexter is elég sok hibát vétett ahogy az írok is. Bevándorlók csak beugranak a vízbe és már amcsiban is vannak? a vérelemző megy be először a helyszínre? Dexi mindenhova fényes nappal tör be, de már azok az apróságok is feltűntek hogy épp Gellart akarja a templomnál elkapni de azért a kocsiajtót bevágja hagy hallják meg... :D valahogy nagyon elment ez az évad számomra, de csak a 2. fele miatt. És végülis kiderült hogy Dexi mit adott be magának a tetőn vagy miért nem hatott? mert arról lehet lemaradtam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.