Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

Gannicus becsületes harcot akart. Ezt mondja is Spartacusnak amikor az a római álruhában őrt áll a kapunál. Inkább az ő keze által halljanak meg szeretetben, mint más valaki által gyűlöletből. Furcsa ezt így olvasni, de van benne valami.Glaber megmutatta, hogy tökös ember ő, nem engedi felbontatni a házasságát. :D Istenem, milyen intrikákat zúdítottak ránk. Azok az arcok... :D

 

 

 

 

Gannicussal kapcsolatban igazad lehet. Remélem kibékülnek a Doctoréval. Azt tartom elképesztőnek hogy simán hozzák az első évad színvonalát. Volt bennem egy kis félsz hogy minden részben az lesz, hogy Spartacus és csapata rómaiakat ölnek és menekülnek. Szerencsére nem így van.Baromi izgalmassá és drámaivá teszik a részeket. Tanulhatnának tőlük más sorozatok készítői.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz ez. Jó lesz ez. :) Lassan elkezdem elölről megnézni, mert elég rég volt már.:)

Az előzetesek alapján jóna tűnhet, de mivel csak a 2. könyvet dolgozták fel ebben az évadban, így nem hiszem, hogy nagyon fog ütni. Max esetleg az utolsó 4 rész. Jobb lett volna, ha rövidítenek és a 2. és 3. könyvet egy évadban dolgozzák fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Gannicussal kapcsolatban igazad lehet. Remélem kibékülnek a Doctoréval. Azt tartom elképesztőnek hogy simán hozzák az első évad színvonalát. Volt bennem egy kis félsz hogy minden részben az lesz, hogy Spartacus és csapata rómaiakat ölnek és menekülnek. Szerencsére nem így van.Baromi izgalmassá és drámaivá teszik a részeket. Tanulhatnának tőlük más sorozatok készítői.

 

Egy több évados műben mindig ott van az a dolog, hogy idővel elsikkad, egyhangúvá vállik, ésatöbbi. Ezzel szerintem újat nem mondtam. :) Viszont még az én legnagyobb meglepetésemre is, tud újat mutatni a sorozat. Van az a kelőszámú fantázia az írókban, hogy a karakterek jellegéhez mindig hozzárakjanak valamit. Nincs kettő egyforma. Még az újaknak is kitalálnak valamit ami bár hasonlatos egy korábbi karakteréhez, de mégis eltér tőle. Most pl Lucius volt üde színfolt. Tényleg ritka az olyan sorozat ahol ennyire törődnek a karakterek jellemzésével. Nem mondom, hogy nem volt ilyen, de itt még az egy-egy háttérkaraktere jutó két-három percet is kitöltik a személyek ábrázolásmódjával. Egy nyájas mosoly, egy arcrezdülés, kézmozdulat, mind mind egyedi tulajdonsággal ruházza fel őket. :) És nincs kettő ugyanolyan. És lásd, hiába gyűlölni való a legtöbb római oldalon álló szereplő, színészként zseniálisnak tartjuk őket. :) Nekem még a most meghalt ilyen karakter is hiányozni fog valamely szinten. :D

Amúgy marha kíváncsi vagyok, hogy az a múltkori blogger vajon divatból nem e kezd el most ájuldozni eme résztől. Kicsit sz*rban lehet, mert egy negatív szó nem hangzott el most a részről sehol sem. :D

Ja, tuti bele fog kötni a kicsit gyenge arénás CGI-től. Nah, súgtam neki a rosseb egye meg. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy több évados műben mindig ott van az a dolog, hogy idővel elsikkad, egyhangúvá vállik, ésatöbbi. Ezzel szerintem újat nem mondtam. :) Viszont még az én legnagyobb meglepetésemre is, tud újat mutatni a sorozat. Van az a kelőszámú fantázia az írókban, hogy a karakterek jellegéhez mindig hozzárakjanak valamit. Nincs kettő egyforma. Még az újaknak is kitalálnak valamit ami bár hasonlatos egy korábbi karakteréhez, de mégis eltér tőle. Most pl Lucius volt üde színfolt. Tényleg ritka az olyan sorozat ahol ennyire törődnek a karakterek jellemzésével. Nem mondom, hogy nem volt ilyen, de itt még az egy-egy háttérkaraktere jutó két-három percet is kitöltik a személyek ábrázolásmódjával. Egy nyájas mosoly, egy arcrezdülés, kézmozdulat, mind mind egyedi tulajdonsággal ruházza fel őket. :) És nincs kettő ugyanolyan. És lásd, hiába gyűlölni való a legtöbb római oldalon álló szereplő, színészként zseniálisnak tartjuk őket. :) Nekem még a most meghalt ilyen karakter is hiányozni fog valamely szinten. :D

Amúgy marha kíváncsi vagyok, hogy az a múltkori blogger vajon divatból nem e kezd el most ájuldozni eme résztől. Kicsit sz*rban lehet, mert egy negatív szó nem hangzott el most a részről sehol sem. :D

Ja, tuti bele fog kötni a kicsit gyenge arénás CGI-től. Nah, súgtam neki a rosseb egye meg. :lol:

 

Egyetértünk. Ezeknek a színészeknek adtam volna tegnap az Oscart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ütős volt a mostani Fringe is. Végre megválaszolták a sorozat talán legrejtélyesebb kérdését is...

 

Tehát a Megfigyelők "sima" emberek a távoli jövőből, nagyon fejlett technikával, ami lehetővé teszi, hogy utazzanak az időn kívül és megfigyeljék a fontosabb eseményeket. A September - Peter jelenet nagyon jó volt, tartalmas minden téren. Az ősrobbanásért pluszpont jár. :cool: Az Oliviás dolog továbbra is kérdés, ahogy az is, mit akar Jones. Minek neki Olivia képessége, ha szemmel láthatóan remekül képes utazni a világok között nélküle is? A torkon lövés azért nem volt gyenge... :o

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=eaWmFe7XraA

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértünk. Ezeknek a színészeknek adtam volna tegnap az Oscart.

John Hannah, Lucy Lawles.....ugye nem kell sorolnom. Fantasztikusak.

 

 

Oldie, egy rossz hír. Pedig hogy jókat írtál róla meg akartam nézni.

 

http://www.sg.hu/cikkek/87946/az_alcatraz_igerkezik_az_ev_eddigi_legnagyobb_bukasanak

Bár ne Szekeres Viktor írta volna a cikket.

Mindegy. Nekem nagyon bejön a sorozat, bőven van azon a szinten mint a Flash Forward. De ugye Viktorkának minden hatalmas bukás. No nem b*szom fel jobban az agyam tőle.

A sorozatot meg melegen ajánlom. Főleg, hogy neked is bejött a Flash Forward.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Hannah, Lucy Lawles.....ugye nem kell sorolnom. Fantasztikusak.

 

 

Bár ne Szekeres Viktor írta volna a cikket.

A sorozatot meg melegen ajánlom. Főleg, hogy neked is bejött a Flash Forward.

 

 

Az a baj hogy nem merek így belekezdeni ,mert ha a Fox leveszi műsorról akkor hoppon maradás van. Vagy szerinted Szekeres(akit a legrosszabb filmes újságírónak tartok) csak túloz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj hogy nem merek így belekezdeni ,mert ha a Fox leveszi műsorról akkor hoppon maradás van. Vagy szerinted Szekeres(akit a legrosszabb filmes újságírónak tartok) csak túloz?

Nem nagyon néztem utána, hogy mekkora a sorozat nézettsége, az ilyenek hidegen hagynak. Pár kritikát olvastam ami elég vegyes felvágottat mutat.

 

 

Na vajon ki bukkan fel a végén? Lehet találgatni. :)

http://www.youtube.com/watch?v=kK50_h4p9lw

 

 

Mczolly felrakott egy cikket Gannicusról az oldalára. Meg lehet belőle tudni pár dolgot az elmúlt öt évről:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szekeres nem más mint a sorozatjunkie-s winnie, aki Magyarország messze leghozzáértőbb sorozatguruja. Nem éppen a levegőbe beszél, az Alcatraz részről-részre egyre kevesebb nézőt vonz. Ha ez nem fog javulni (ami nem szokott csak úgy történni), akkor nincsen esély a folytatásra, kaszálni fogják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vicceljünk már ezzel a hozzáértő dologgal. :) Egy szenzációhajhász aki a negatív végkicsengést lovagolja meg. Neki minden csak megbukni tud. Ebben ki is merül a fene nagy hozzáértése nem csak a cikkíráshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szekeres nem más mint a sorozatjunkie-s winnie, aki Magyarország messze leghozzáértőbb sorozatguruja. Nem éppen a levegőbe beszél, az Alcatraz részről-részre egyre kevesebb nézőt vonz. Ha ez nem fog javulni (ami nem szokott csak úgy történni), akkor nincsen esély a folytatásra, kaszálni fogják.

 

 

Lehet hogy ért hozzá, de iszonyú fikázó csávó, főleg a filmek terén. Elég bicskanyitogató a stílusa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vicceljünk már ezzel a hozzáértő dologgal. :) Egy szenzációhajhász aki a negatív végkicsengést lovagolja meg. Neki minden csak megbukni tud. Ebben ki is merül a fene nagy hozzáértése nem csak a cikkíráshoz.

Úgy látszik nem olvasod a junkie-t, én már a nyitás óta teszem, és abszolút nyugalommal tudom kijelenteni, hogy nem tud itthon senki se többet nála a sorozatok terén, neki ez a munkája.

 

De az Alcatraz mi nálad, ha nem bukás? Ha egy sorozatnál 8 rész után a kaszáról van szó, és rohamosan eső nézettségről, akkor mi ez, hatalmas siker?

 

Lehet hogy ért hozzá, de iszonyú fikázó csávó, főleg a filmek terén. Elég bicskanyitogató a stílusa.

Én se szeretem, de ha megnézed a junkie-s cikkeit, ott pont az ellenkezője ennek. Nem a saját stílusa ilyen, egyszerűen tudja mi kell ehhez a fajta újságíráshoz is.

 

 

Hát ezt én sem tudtam. Esetleg human kiléte nem nyilvános? :D

Human egy p*cs. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cikket nem tud írni normálisan.

Valami kettővel kevesebb nézőt vonz mint a másik, neki máris bukás. Nem éri el valami a pl száz milliós bevételt? Iszonyatos bukás!!!!

Hagyjál már ezzel a gyerekkel. Gáz a csávó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szekeres Viktor = winnie? Komolyan?!

Ezt én sem tudtam. Túl sokat nem tudok róla amúgy sem, az írásait eddig csak a sorozatjunkie-n olvastam régebben, ott se sűrűn, de nekem korrektnek tűnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert valakinek a szakértelme nagy, még nem kell elolvadni tőle. Én pl nem kérdőjelezek meg semmit vele kapcsolatban, ezerszer normálisabb tag, mint filmbuzi human... de alapvetően nem vagyok winnie/Szekeres Viktor rajongó.

 

A cikkein, amiket az SG-re ír Szekeres Viktorként, sokszor jókat röhögök... legalábbis pár éve így voltam vele, azóta SG.HU-t sem olvasok, túl sok ott is az idióta.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a sorozatjunkie-s munkásságát követem. Ott nagyon kompetens nem csak a bejegyzésekben, de az alattuk lévő hozzászólásokban is. Tényleg az a ritka ember akinek érdemes figyelni a szavára, mert képben van. Bár emlékszem Doctor Who ügyben pont nem igazán. Mikor szóba került akkor ilyen hónapok óta lerágott és túlhaladott infókat tolt... szóval persze nem mindenható :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem winnie és human is felhagyhatna a sorozatjunkien kívüli tevékenységükkel, mert ott nagyon korrekt írásaik vannak - én kifejezetten a hozzászólásaikra szeretek odafigyelni -, de azon kívül csak a szenzációhajhászás megy. Nálam pedig egy ember hitele nagyon megbicsaklik, amikor csak a saját portáján tud korrekt véleményt mondani, máshol meg igazodik az elvárásokhoz.

 

Az mondjuk, hogy nála jobban senki nem ért a sorozatokhoz ebben az országban, az mondjuk egy elég idióta kijelentés, már csak a nagy számok törvénye miatt is (mert csak tíz millióan élünk ebben az országban, és kétlem, hogy minden sorozatjunkie netes blogger lenne), másrészt, ezt pont azzal alátámasztani, hogy mert ez a munkája. Sok ember van, aki nemért a munkájához. :) (Persze winnie ért hozzá, ezt nem kérdőjelezem meg.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tíz éve követi nyomon az amerikai sorozatgyártást, napi szinten hozza a sorozatos infókat, nézettségi mutatókat hosszú évek óta, kapcsolatban van a hazai forgalmazókkal, és rengeteg sorozatot néz. Nem hinném hogy itthon bárki más ilyen szinten nyomná a sorozatokat.

 

Persze nem isteníteni akarom, de ha kérdésem lenne, azt százas hogy hozzá fordulnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem jönnek az sg.hu-s hírlevelek naponta és ott ő filmekkel foglalkozik. Nem tetszenek az írásai, túl negatívak. És hajlamos jól belerúgni az adott filmbe egy mondattal is.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eheti Walking Deadnek tiszta Dead Set feelingje volt, mindenki egymásnak ugrik. Azért jó hogy Shane végre leállította magát, rájött szerintem hogy nem járja az amit ő művel. Mondjuk farmról már elmozdulhatnának valamerre. Valamint az előzményekről is megtudtunk 1 dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.