Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe - CLOSE - azaz a vége

 

Egyben néztem meg az utolsó 3 részt és azt kell mondanom, hogy tetszett. FŐleg az utolsó rész. Kicsit még így is monumentálisabbra számítottam, a sok duma után, hogy micsoda epic és látványos rész lesz, de ez így volt jó. Már Etta halálakor megmondtam, hogy mivel ez nem az a sorozat, ahol csak úgy megölnek valakit, ezért itt idő visszaforgatás lesz, és ez csak erősödött bennem. És így is lett. Sajna amikor Szeptember mondta hogy Walter helyett megy akkor már tudni lehetett, hogy ez nem fog bekövetkezni. Kicsit meg is könnyeztem a végét, mert Waltert nagyon megszerettem mint karaktert így az évek folyanám, és bár már nem volt az a kiemelkedő sorozat, még így is nagyon fog a kis csapat hiányozni. Amikor beszálltak a kocsiba és mindenki ott volt, az nagyon tetszett. örültem hogy még egyszer láthattuk a túloldalt is, és a rengeteg szörnyet és betegséget amivel az évek alatt találkoztak.

 

Összességében 6,5/10es az évad számomra, de a sorozat 8/10, és nagyon hiányozni fog. Így vagyok a Supernaturallal is. Egyik kedvencem és bár nem azt a szintet hozza mint régen, mégis hiányozna.

fringe_s5_quad_400.jpg?w=640

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe a karakterek miatt volt annyira jó, azért fogom hiányolni.

 

Walter különösen kiemelkedő karakter volt, de én nagyon kedveltem az Olivia/Peter párost is.

Sajnáltam Szeptember halálát, nem ezt érdemelte, de nem mindenki élhette túl a sztorit ezen a ponton. És persze ott van Nina, de elvégre ha visszamegyünk az időben, akkor ők továbbra is élnek. Mert ugye a Megfigyelők nem tűnhettek el teljesen, mivel akkor ott bukik az egész, hogy Peterék nem élik túl a tavat. Szerintem "mindössze" az invázió része maradt el. Éppen ezért Szeptember sem halt meg igazából, de azért rossz volt látni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, DW

 

Úgy tűnik. Valamikor nála kell, hogy legyen, mert Rivernél a régi szonikus volt. Nem hiszem, hogy ezt Moffat meghagyná filmes bakinak, amit nem tudhatott előre, inkább megírja/írta úgy a sztorit, hogy a régifajta szonikust használja a 11-es Doctor. Amúgy is érik már, hogy River kiszáll a sztoriból :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, DW

 

Rivernél egy teljesen más szónikus van:

e79c_river_songs_future_sonic_screwdriver_anim.gif

 

Szerintem a doki az új TARDIS mellé lehet kap egy vadi új szónikust is. Talán majd tényleg ez lesz az, amit Rivernek ad, bár az vörösen világított.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW-ben az új Doki a 6. évadtól szerepel?

Februártól igyekszem ledarálni a sorozatot, csak emlékeim szerint az első évad próba babás bevezető része után anno Stargate Universe-t kezdtem el nézni inkább, aztán azóta nem folytattam a Ki vagy Dokit... :para:

De most már érdekel nagyon is..

 

Szóval mely évadtól érdemes beszállni a sorozatba ? :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Februártól igyekszem ledarálni a sorozatot, csak emlékeim szerint az első évad próba babás bevezető része után anno Stargate Universe-t kezdtem el nézni inkább

Hát nem mondom, hogy jó csere volt...

Melyik új Doktorra gondolsz? Ha a 9-esre, akkor az az első évad, az a próbababás kezdetű. Ha a legújabbra, akkor az a 11. és az az ötödik évaddal indít, ahogy Bomarr írta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg közben nézem a Deadwood-ot. Hogy én ezt miért hagytam anno abba? Iszonyú jó.

Bizony hogy jó. Első sorozatok között volt amit láttam.

A vége után még sokáig rebesgették hogy lesz még egy lezáró film, de sajna elmaradt. :(

"Szvendzsün." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a legdurvább a Deadwood sorozatban, hogy miközben elképesztően jó dialógokat meg karaktereket nyomnak, viszonylag hűek tudnak maradni a történelemhez. A sorozat szinte összes figurája, a teli arccal káromkodó és kupit futtató Altól, a férfias Jane-en át át a főhösig Bullockig bezárólag szinte minden karakter valós személyeken alapszik. Az első évad messze legdurvább fordulata pedig a való életben is pont így történt

 

Vagyis Vad Billt a nagy párbajhőst szimplán agyon lőtték pókerezés közben Deadwood-ban. Alig tértem magamhoz, mikor ez megtörtént a sorozatban és annál jobban csodálkoztam mikor kiderült, hogy ez tényleg így esett meg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Fringe finálé, bár látvány terén szerintem túloztak az ígérgetésekkel, nem volt kiemelkedőbb, mint máskor. A sztori viszont az volt, szépen összekapták magukat a végére és méltón búcsúztatták el a sorozatot. Sajnálom, hogy vége lett, de legalább színvonalcsökkenés nélkül történt meg. Nekem az 5. évad is bejött, nélküle nem érezném teljesnek a szériát, sok kérdés övezte a "fickókat".

 

Azt sajnálom, hogy a múlt felülírásával gyakorlatilag semmissé váltak a karakterek emlékei, egyedül Walter videóüzenetéből lehet valami fogalmuk a történtekről. Így nem emlékeznek arra, mi mindenen mentek keresztül, amiért nagy kár, mert az évad jelentős része válik semmissé számukra...

 

Szerk.: bár a múlt átírásával a videóüzi is semmis lett elvileg.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

George R. R. Martin egy igen fontos casting hírt osztott meg a nagyérdeművel a Trónok III. évada kapcsán

 

Már lehet tudni, hogy Bart a medve fogja játszani azt a macit akivel Jaime összeakasztja a bajszát :D Bart annyi filmben feltűnt már, hogy saját imdb oldala is van. Oké ebben persze azaz igazán nagy hír, hogy most már 100 százalék, hogy lesz medvés harc. Még a forgatásról is kikerült egy kép. Azért remélem Bart a sorozatban már nem fog ilyen aranyosan kinézni :D

BAwyf29CMAEAcl9.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a legdurvább a Deadwood sorozatban, hogy miközben elképesztően jó dialógokat meg karaktereket nyomnak, viszonylag hűek tudnak maradni a történelemhez. A sorozat szinte összes figurája, a teli arccal káromkodó és kupit futtató Altól, a férfias Jane-en át át a főhösig Bullockig bezárólag szinte minden karakter valós személyeken alapszik. Az első évad messze legdurvább fordulata pedig a való életben is pont így történt

 

Vagyis Vad Billt a nagy párbajhőst szimplán agyon lőtték pókerezés közben Deadwood-ban. Alig tértem magamhoz, mikor ez megtörtént a sorozatban és annál jobban csodálkoztam mikor kiderült, hogy ez tényleg így esett meg

 

 

Dead Men's Hand róla kapta a nevét :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok Harca 3. évados képek! :rock: :rock:

Hát nem fantasztikusak? Árad belőlük a hangulat

http://winteriscoming.net/2013/01/first-season-three-photos-released/

 

Ez a legjobb! :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, DW

 

Rivernél egy teljesen más szónikus van:

Szerintem a doki az új TARDIS mellé lehet kap egy vadi új szónikust is. Talán majd tényleg ez lesz az, amit Rivernek ad, bár az vörösen világított.

 

 

 

Ez könnyen lehet.

 

 

Jók a Trónok... képek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem hallotta volna: Kicsit előrébb hozták! :):peace::rock:

tumblr_mh3l5w98uY1r9zeo4o1_r1_500.gif

Eddig fel sem tűnt, de ez

Nem a David-es szonik?

 

 

 

Nem, ez nem a régi csavarhúzó. A neve "Trans-Temporal Sonic Screwdriver". Érdemes ezt az oldalt lecsekkolni. Van rajta pár spoiler az elkövetkezendő részekről.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Merlin 2. évad: Még mindig hozza a jó kis angol hangulatot, és szerintem sokkal jobb lett ez az évad mint az előző. Úgy néz ki ez eltér a többi sorozat felépítéstől, még míg a megszokott hogy az elején, közepén és végén vannak a durva részek és köztük filler, ennél inkább az első fele bohókás és filler szerű, míg az évad 2. fele sokkal jobban megírt, komorabb, talán még akciódúsabbnak és látványosabbnak is mondanám. Ezzel az évaddal is közelebb kerültünk a történet végéhez amit mind ismerünk, hogy hogy végződik Artúr és Merlin kalandja. Egyre több jel is van, szépen, de jó lassan építik fel. Nem igazán tudok rosszat mondani róla, tele van humorral, a karakterek nagyon jól passzolnak egymáshoz, a zene még mindig remek, és a látvány is szebb.Kicsit monumentálisabbnak néz ki hála a több CGInak. Merlin egyre bátrabb, egyre jobban meri használi az erejét, de ezzel még mindig sikerül galibát csinálnia. És még mindg nagyon emberséges, ebben nagyon a Doki hasonlít, de pont ettől a tulajdonságából adodnak majd később a legnagyobb bajok, bár a végén azért láthattuk a sötétebb oldalát is, remélem abból még lesz több is. :) Még mindig azt mondom, aki szereti a Dokit, kezdje el nézni, hátha ő is megszereti. Epizódikus, kis főszállal, sok szörnnyel, és mágiával. :) Elragadó hangulat, és humor, és komolyabb részeknél van dráma is bőven. Ez az évad most 7,5/10 lett nekem.

merlin_season_2.jpg

Kis zene belőle

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: Kiváncsi leszek mit szólsz majd a folytatáshoz. Én speciel a második évad után kezdtem elvesziteni a hitem a sorozatban. Annyira, hogy a negyedik közepén kapott is egy ideiglenes kaszát tőlem. Majd egyszer talán folytatom... főleg a sok filler epizód zavart, meg az hogy képtelen volt kilépni a széria a saját árnyékából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.