Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez utóbbiról vannak valamilyen tapasztalataitok?

 

 

Vannak. Nem rossz, de iszonyat szélsőséges. Néhány elképesztő és zseniális jelenet mellett rengeteg idegesítő üresjárat jellemzi, a mélypont számomra az volt, mikor 45 percen keresztül próbáltak leütni egy legyet.

 

Érdemes belevágni, de nem TOP5-ös sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak. Nem rossz, de iszonyat szélsőséges. Néhány elképesztő és zseniális jelenet mellett rengeteg idegesítő üresjárat jellemzi, a mélypont számomra az volt, mikor 45 percen keresztül próbáltak leütni egy legyet.

 

Érdemes belevágni, de nem TOP5-ös sorozat.

Hát nem tudom, de a BB benne van a legjobb drámák között, amik mostanában a Dexi, SoA és a BB kb.

Azzal viszont egyet kell értenem, hogy vannak üres járok benne, de direkt így van az összes évada felépítve. Az évad elején iszonyú lassú, mintha semmi nem történne, de szépen lassan építkezik a végére, ami aztán mindig hatalmasat szól, és valami elképesztő izgalmas. Aztán kezdődik ez a kör elölről. Már nagyon kíváncsi vagyok a sori végére. Én örültem volna annak is ha a 4. évad végén abbahagyják, mert ott már olyan dolgok történtek hogy majd leestem a székről és simán lehetett volna befejezés is, de mégis továbbvitték, szóval remélem az is remek lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Persze hogy értelmetlen. De szerintem ez jól meg lett ideologizálva a sztoriban. Azt akarta hogy felnőttként bánjon vele, akinek vállalnia kell a tettei következményét, és mivel ő kérte hogy parancsnok lehessen az apja oldalán ezért bírnia kell a következményeket is. Crassus ezt is megbánta, persze hogy megtört volna ha a fia is meghal, de ő az elvek embere volt. Szerette a csaját is, mégis keresztre feszítette, mert ezt diktálták az elvei, és nem az érzései. Jó az hogy a saját pasiját kellett szétvernie, már csak egy lapát a drámaisághoz, hogy nyomatosítsák miért fogja utálni az apját.

 

 

Hát ha valaki akár halálba is küldi a fiát az nekem nem az elvek emberének, hanem hülyének tünik -pláne hogy ezzel a saját családja tekintélyét rombolná-, ami oké ha ilyen a karakter, de nekem Crassus egyáltalán nem tűnt ilyennek.

 

 

Breaking Bad: Én az első évadon speciel egy pillanatra se unatkoztam. Nem akciózos sorozat, de aki szereti a karakter-drámákat az nem fog unatkozni. Engem a későbbi, főleg a második évadban bosszantott néhány dolog, de ott inkább néhány karakter viselkedése zavart semmint az hogy "nem történik semmi". Egy próbát mindenképp megér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te el tudod képzelni, hogy egy ilyen kaliberű karakter úgy távozik a sorozatból, hogy lelécel és vígan éldegél tovább off-screen? :)

 

Ha a Kormányzó nem szerepelne a továbbiakban, biztos, hogy kinyírták volna a 3. évad végén. Így szerintem egyértelmű, hogy tervek vannak vele a későbbiekben (talán épp ő az, akiről a trailerben beszélnek). Annál is inkább, mert a színésznek (David Morrissey) szerződése van a 4. évadra.

 

 

 

De akkor a trailerbe be kellett volna rakni. Milyen trailer az ahol a az egyik fontos karakter nincs benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Comic conos videó amiben megemlékeznek a Trónok Harca majd eddigi összes halottjáról. :D *Spoiler veszély aki még nem látta végig*

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9m4ZPULXJKw

Hát voltak páran na...! :D

 

Örülök, hogy nem ettől kellett kedvet kapnom a történethez, az ugyanis nagyon nem ment volna. :D

Tetszett a sorozat nagyon, de nézés közben sokszor gondoltam arra, hogy ha nem a könyvvekkel kezdtem volna, akkor nem biztos, hogy nézném, pont a halál sokféle és többnyire brutális ábrázolása miatt, ráadásul elég sűrűn bekövetkezve, ami nálam már túl van a határon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl rég láttam ahhoz, hogy ennyiből tudjam pontosan melyik jelenetről van szó. Röviden spoiler mögé leírod?

 

 

 

 

Valahol az évad közepén a Sklyer és a Hank család összeül egy szobában és kibeszélőshow-t tartanak. Van náluk egy kispárna, és aki a kispárnát szorongatja, annak kell beszélni...

 

Annyira suta és idegesítő jelenet volt, annyira amerikai butaság, hogy nekem ez már fájt. Aztán szerencsére utána hamarosan Walt leborotválja a haját és minden "jóra fordul"... :)

 

 

 

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Valahol az évad közepén a Sklyer és a Hank család összeül egy szobában és kibeszélőshow-t tartanak. Van náluk egy kispárna, és aki a kispárnát szorongatja, annak kell beszélni...

 

Annyira suta és idegesítő jelenet volt, annyira amerikai butaság, hogy nekem ez már fájt. Aztán szerencsére utána hamarosan Walt leborotválja a haját és minden "jóra fordul"... :)

 

 

 

 

Ja igy már megvan. Az egyik kedvenc jelenetem az évadból. A jelenet nem amerikai butaság, hanem az amerikai butaság szatirája. Pont azt mutatja mekkora baromság ez a párnásdi, illetve hogy a Waltert körbevevők mennyire nem képesek őt megérteni, a szinészek pedig iszonyú jók az egészben. Kedvem is lett újranézni az első évadot

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ja igy már megvan. Az egyik kedvenc jelenetem az évadból. A jelenet nem amerikai butaság, hanem az amerikai butaság szatirája. Pont azt mutatja mekkora baromság ez a párnásdi, illetve hogy a Waltert körbevevők mennyire nem képesek őt megérteni, a szinészek pedig iszonyú jók az egészben. Kedvem is lett újranézni az első évadot

 

 

Ugyanazt láttuk, csak máshogy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A comic conon épp most vetítik le a Doki 50. évfordulós trailerét. Moffatt megkérte a jelenlévőket, hogy semmiképp ne kamerázzák le. Ja és

"Doctor Who 50th Trailer will be shown on Youtube in HD when the BBC releases it shortly." Ez mit jelenthet? 1óra, nap hét??? :D áááá

 

Edit: BOTH the trailer for the Doctor Who 50th Anniversary Special AND 'An Adventure In Time And Space' should be online within 2 hours!

 

Edit2: oké, úgy néz ki kamu hír volt. Mindenesetre sz-r érzés hogy mások már látták és leírták hogy mi van benne, de nem elolvasni akarom, hanm megnézni!

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dilemmába vagyok, hogy nézzem e tovább a szériát azok után, hogy meglett ugyan a Mother (tavaly azt mondtam volna, hogy már csak miatta nézem), a régi színvonalat viszont még mindig nem sikerült megtalálni. Lehet az új évad első pár részét bepróbálom, aztán a folytatásra meg annyit, hogy a vak is azt mondta, hogy majd meglássuk... A promo mindenesetre jól sikerült. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis csapat lenne. :D

Nézted egyébként a Richard Madden-es (Robb Stark) interjút, aminek apropóján a kép készült? Miután Matt Smithék feltüntek volt pár Doctor Who-s kérdés és Madden mondta, hogy akárhányszor összefut Moffattal mindig könyörög neki, hogy legalább egy részbe irja bele, amiben van űrhajó és ő a Doktor oldalán egy lézerstrukkerrel segithet megmenteni a világot :D

 

Apropó DW: a legújabb hírek alapján az 50-dik évfordulós speciel finoman szólva oda fog b*szni.

 

Látunk pár részletet az Idő Háborúból!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézted egyébként a Richard Madden-es (Robb Stark) interjút, aminek apropóján a kép készült? Miután Matt Smithék feltüntek volt pár Doctor Who-s kérdés és Madden mondta, hogy akárhányszor összefut Moffattal mindig könyörög neki, hogy legalább egy részbe irja bele, amiben van űrhajó és ő a Doktor oldalán egy lézerstrukkerrel segithet megmenteni a világot :D

 

Apropó DW: a legújabb hírek alapján az 50-dik évfordulós speciel finoman szólva oda fog b*szni.

Most épp a Nerd HQkat nézem végig azoknak legalább jó a minősége, aztán jön majd a többi. A Sherlock is tetszett, most és a dokit nézem, aztán jön a többi, de áááá bakker mennyire jó lenne ott lenni. :)

Ja és ez a kép elvileg már az 50.ből van, szóval jól írtad Bomarr. :D

 

p01d2st4.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis csapat lenne. :D

Imádnám őket :D

 

Nézted egyébként a Richard Madden-es (Robb Stark) interjút, aminek apropóján a kép készült? Miután Matt Smithék feltüntek volt pár Doctor Who-s kérdés és Madden mondta, hogy akárhányszor összefut Moffattal mindig könyörög neki, hogy legalább egy részbe irja bele, amiben van űrhajó és ő a Doktor oldalán egy lézerstrukkerrel segithet megmenteni a világot :D

Én is ezt tenném, ha a helyében lehetnék :D Bájos történet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik nem kerül fel a netre a DW 50. évfordulós trailer, de...

 

 

 

Itt az előzetes átirata:

 

The trailer starts out on a haunting, dark note — Matt Smith is walking in the TARDIS, while in voiceover he says, “I’ve had many faces. Many lives. I don’t admit to all of them. There’s one life I’ve tried very hard to forget.” And we glimpse the Doctor talking to Clara about his greatest secret.

 

And then — what looks like the Time War, between the Daleks and the Time Lords! Seriously. Daleks blowing up, flames everywhere, everything going to Hell. And in the middle of all the carnage, John Hurt as the non-Doctor, looking resolute. “Great men are forged in fire,” he says. And then something about being the man who lit the flames.

 

And then, we get Tennant and Smith. Tennant, in his TARDIS, yells “Allons-y,” while Matt Smith, in his, yells “Geronimo!”

 

Rose pops up and warns that “the moment is coming.” And John Hurt’s non-Doctor says that he is ready for what’s going to happen.

 

And then: the Tenth and Eleventh Doctors comparing their sonic screwdrivers, as Tennant looks possibly a bit jealous of Smith’s screwdriver. And then a shot of both of them wearing clever glasses, while Smith wears his fez and they look delighted with their cool gear. And then a glimpse of Rose, looking excited.

 

Oh, and the TARDIS being airlifted down to Trafalgar Square with the Doctor hanging down from it.

 

Smith is in the TARDIS, when he says, “I remember this. I pretty much remember.” And we see twinkly lights traveling across the Earth.

David Tennant and John Hurt are inside Matt Smith’s TARDIS. “Oh, you’ve redecorated. I don’t like it,” Tennant says, channeling Patrick Troughton in “The Three Doctors.”

 

A title appears: “This fall, the Doctor will face his darkest day: Himself.”

 

And we see Zygons, plural. Busting out of a glass case. And then some more shots of Daleks blowing up and being torn apart and generally being Da-wrecked.

 

Inside the TARDIS, Tennant tells Smith, “For once, I would like to know where I’m going.” Smith responds: “No, you really wouldn’t.”

 

And then, someone says, “I’m looking for the Doctor.” And the camera pans around to show Hurt, Tennant and Smith, with the two Doctors trying not to look at their unacknowledged predecessor. Tennant shrugs and says, “Well, you’ve certainly come to the right place.”

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luther 3. évad - Anglia és Neil Cross lecsap. Ő írta ugye a Dokiban a Rings of Akhatent és a szellemes részt.

Hát ez egész más műfaj, és bár a Rings nekem az egyik kedvencem lett, azért Neil ehhez jobban ért. A Luther 3. évada megint hozott nem kevés újat, de szerencséjükre régit is. :) Az első rész kivételével, amit felvezetésnek tekintek, az összes nagyon jó volt. A 4 részes évad 2 sztoriból áll, az egyik hozza a szokott ügye - ami persze egyik sem szokványos, sőt elég brutális - a másik pedig érdekes morális kérdést vet fel, nem is akárhogy és nem is akármilyen végkifejlettel. Nagyon élveztem. Idris Elba szokás szerint remek a szerepben, és végig hozza és hozzáadja ezt a komor, lassú és sötét hangulatot. Most el is kezdem az elejéről nézni a sorozatot. nem készült sok rész belőle, de ahogy az összes angol sorozat, ez is egy gyöngyszem. 8/10. Várom a folytatást,vagyis ha jól tudom valami lezáró film lesz.

Luther-TV-Series.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon furcsa ezekkel a propeller fülekkel, de ő még így is az utánozhatatlan és utolérhetetlen Matt Smith :)

Kedvenc pasik egy képen (nem teljes a "kép", de ne legyek telhetetlen, igaz?) :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.