Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Újra a végére értem a Chucknak, és bár különösebben nem akartam ezzel foglalkozni (két éve vége, de még mindig a hatása alá tudok kerülni, ha nézem...

 

Persze a pontos választ az igen nagy esélyekkel elkészülő Chuck filmből kapjuk majd meg.

Tavaly ment valamelyik adón a 3. évad, és pár részt az elejéről én is láttam. Még szinkronnal is nagy élmény volt. :) Ha egyszer lebetegszem, ezt fogom újranézni napközben. :D

 

A filmet pedig várom szeretettel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam hogy lesz Chuck film. :) Hmm.

Zachari Levy dolgozik rajta - egyelőre a pénzt próbálja összekalapozni, ami mondjuk nem valószínű, hogy nehéz mutatvány lesz, ismerve a sorozat és a rajongók viszonyát. :) Strahowski már tavaly a Comic Conon jelezte, hogy benne van, a két showrunner, Josh Schwartz és Chris Fedak már nagyjából azóta benne vannak, hogy a lehetőség felvetült (a sorozat befejezésekor). Novemberben Levi azt nyilatkozta, hogy két dologra várnak: egyrészt, a pénz összekalapozására, másrészt arra, hogy a sorozat mindenhol lefusson (Japánban még csak most mutatták be az 5. évadot).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

 

Hála égnek nincs többé börtön, és most már az is biztos, hogy a Kormányzó halott (sokan az előző rész után kételkedtek ebben). Tetszett, hogy két szálon ment a cselekmény, mégha pont azokkal a szereplőkkel is, akiket nem szívlelek túlságosan. Betekintést nyerhettünk Michonne múltjába, Carl meg egy rövid időre megint idióta lett. A sorozatban most leginkább az tetszik, hogy egyelőre nem látni a célt, hogy merre is tartanak. Felüdülés volt a helyszínváltozás a másfél évnyi börtönhöz/Woodbury-hez képest.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zachari Levy dolgozik rajta - egyelőre a pénzt próbálja összekalapozni, ami mondjuk nem valószínű, hogy nehéz mutatvány lesz, ismerve a sorozat és a rajongók viszonyát. :) Strahowski már tavaly a Comic Conon jelezte, hogy benne van, a két showrunner, Josh Schwartz és Chris Fedak már nagyjából azóta benne vannak, hogy a lehetőség felvetült (a sorozat befejezésekor). Novemberben Levi azt nyilatkozta, hogy két dologra várnak: egyrészt, a pénz összekalapozására, másrészt arra, hogy a sorozat mindenhol lefusson (Japánban még csak most mutatták be az 5. évadot).

Kéne egy Kickstarter projectet csinálni mint a Veronica Marsnál, és hip hop összejönne a rajongóktól a pénz a filmre.

Mondjuk én imádtam a Chuckot de sajna a végével nálam teljesen elásta magát, persze azért meglesem a filmet ha lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéne egy Kickstarter projectet csinálni mint a Veronica Marsnál, és hip hop összejönne a rajongóktól a pénz a filmre.

Mondjuk én imádtam a Chuckot de sajna a végével nálam teljesen elásta magát, persze azért meglesem a filmet ha lesz. :)

Levi részben közösségi támogatással akarná megoldani, de nem a Kickstarteren.

Ha lesz film, akkor a sorozat vége már nem a Chuck vége lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki úgy dönt, belekezd a The Walking Dead c. sorozatba, ne a szinkronnal kezdje... az 1-2. rész alapján kritikán aluli magyarul, arról nem is beszélve, hogy számos részt egyszerűen kivágnak, mintha jelentéktelen lenne. :facepalm:

 

Jó hír viszont annak, akit érint, hogy berendelték a Supernatural 10. és az Arrow 3. évadját. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez biztosan jó hír? A kilencediket még nem láttam - majd egyben -, de kicsit megfáradtnak éreztem a fiúkat és a történetet a nyolcadik a végére...

Nem tudom, én pont ellenkezőleg látom szóval nagyon megörültem. A 7 évad szörnyű volt, a leviatános, aztán a 8.ban behoztak egy új dolgot amivel teljesen más irányba terelték a sorit és ez számomra teljesen feldobta az egészet. Ismét imádom a részeket, és szerintem rég nem volt ilyen jó. Persze vannak hibái, nem is kevés, de még is a kedvenceim közt van a sorozat, és azon kevesek egyike, amit hétről hétre nézek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez biztosan jó hír? A kilencediket még nem láttam - majd egyben -, de kicsit megfáradtnak éreztem a fiúkat és a történetet a nyolcadik a végére...

Ha a 8. évad nem tetszett, akkor szerintem ne várj megváltást a 9.-től se, mert azt az irányvonalat folytatja. :)

Viszont egyetértek kudarral, szerintem épp a 8. évadtól kezdődően tértek vissza a régi kerékvágásba az angyal-démon dologgal. A szörnyes-leviatános 6-7. évadot éreztem kissé megfáradtnak, ennek ellenére nem egy részén jól szórakoztam. A 8-9. évad viszont jól felidézi a régi epizódok színvonalát, nekem legalábbis bejön a mitológia bővítés. Ha kreatívak maradnak mind főszálas, mind filler részek tekintetében, én nem bánom az újabb évadokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Almost Human

Nagyon jó rész volt, bár úgy sejtem, ez sem a maga sorában került adásba :hmm:

Jól sejted, ez a 4. rész volt eredetileg. Eddig egyedül az első és a múlt heti kilencedik rész volt a helyén. Viszont elméletileg most már sorrendben jönnek majd az epizódok. És akkor...

 

Almost Human 1x09: baromira tetszett az epizód, ama apró hiba ellenére, amit Karrde is megemlített: nem volt nagy titok a főkonspirátor kiléte. Viszont látványra nagyon ott volt, egy igen érdekes, rejtélyes új elemmel bővítették a sorozat amúgy is egyre terebélyes és szerteágazó világát.

 

Kíváncsi vagyok, mi lesz ez a fal, mi van a túloldalán. Eddig úgy tűnt, hogy a világ a sorozatban kicsit idilli, annak ellenére, hogy a bűnözés új irányokat vett. Viszont minden tiszta, sok esetben talán túl steril is, szóval a bűnözői normák elkorcsosulását leszámítva egész kis utópiánat tűnt. De lehet, hogy nem? Miért van fal, mi van mögötte, hogy épeszű ember oda nem mer menni? Lehet a Város valami háború maradványa, vagy tényleg egy olyan utópia, ahol a falon belül élnek a szerencsések, kívül pedig a peches szegények? (Az amúgy feltűnt már, hogy nincs neve a városnak? Nekem csak ennél a résznél esett le. :)) Érdekes új szálat kaptunk, amit csak tetéz a szintetikus lelkek ellopása, és a robothadseregre való proci megszerzése.

 

 

Almost Human 1x10: ez az epizód sem volt semmi, megint bővült a világ, remek ötletek újfent (a "cetlik" tipikusan olyan tök snassz, de király ötletek :)), és végre foglalkoztak kicsit Valerie-vel, mert eddig nem sok szerepe volt a nőnek.

 

Kennex érdeklődik iránta, meg néha infókat ad, de legtöbbször vagy csak lődörög a háttérben, vagy nem is szerepel. Konkrétan talán három jelenetet tudnék hozzá kötni, abból egy egyben az epizódban volt (a másik, amikor John a tollal írt, a harmadik, amikor focit nézett vele). Persze lehet, hogy az ő karaktere itta meg az össze-vissza adás levét. Majd ha lement az évad, megnézem helyes sorrendben is, úgy hátha jobban jelen van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki úgy dönt, belekezd a The Walking Dead c. sorozatba, ne a szinkronnal kezdje... az 1-2. rész alapján kritikán aluli magyarul, arról nem is beszélve, hogy számos részt egyszerűen kivágnak, mintha jelentéktelen lenne. :facepalm:

 

Annak örüljünk címét meghagyták. A Walkert sikeresen lefordították Bóklászóra a Járkálóról, szóval lehetne akár A Halott Bóklászók is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak örüljünk címét meghagyták. A Walkert sikeresen lefordították Bóklászóra a Járkálóról, szóval lehetne akár A Halott Bóklászók is :D

Nekem úgy rémlik, "kóborlók"-ra fordították, ami egyezik a képregényes fordítással. De mindegy, nekem a walker "járkáló" marad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön a heti AH. Csak ez a sorrendetlenség ne lenne.

 

 

Almost Human

 

Kíváncsi vagyok, mi lesz ez a fal, mi van a túloldalán. Eddig úgy tűnt, hogy a világ a sorozatban kicsit idilli, annak ellenére, hogy a bűnözés új irányokat vett. Viszont minden tiszta, sok esetben talán túl steril is, szóval a bűnözői normák elkorcsosulását leszámítva egész kis utópiánat tűnt. De lehet, hogy nem? Miért van fal, mi van mögötte, hogy épeszű ember oda nem mer menni? Lehet a Város valami háború maradványa, vagy tényleg egy olyan utópia, ahol a falon belül élnek a szerencsések, kívül pedig a peches szegények? (Az amúgy feltűnt már, hogy nincs neve a városnak? Nekem csak ennél a résznél esett le. :)) Érdekes új szálat kaptunk, amit csak tetéz a szintetikus lelkek ellopása, és a robothadseregre való proci megszerzése.

Én nem hiszem hogy a szegények miatt emelték volna azt a falat. Inkább lehetségesnek tartom hogy egy nagy csomó őrült robot lehet ott. Más tippem egyelőre nincs.

A város nevével nem foglalkoztam még. Nem tudom mikor esett volna le hogy nem is esett még szó róla. Hirtelenjébven el is neveztem Noname City-nek.

 

 

Almost Human 1x10: ez az epizód sem volt semmi, megint bővült a világ, remek ötletek újfent (a "cetlik" tipikusan olyan tök snassz, de király ötletek :)),
A cetliket én is bírom. Főleg az a jelenet jön be velük kapcsolatban amelyikben Jani eltünteti őket.

 

és végre foglalkoztak kicsit Valerie-vel, mert eddig nem sok szerepe volt a nőnek.
Ideje is volt már hogy tágabb teret kapjon. Legalább kiderült róla valami érdekes bár gőzöm nincs hogy az mit akar jelenteni. Lehet hogy egy későbbre tett ennél korábbi részben esik szó róla. Vagy már esett is csak elfelejtettem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így jártam anyátokkal 8. évad: Hát sajna ez már valami szörnyű volt. Így hogy daráltam, még viszonylag elviselhető volt, de már néha így is rosszul éreztem magam a nézése közben. Az eleje kifejezetten cikis volt, még nekem nézni is, de aztán valamennyire magára talált a sorozat, de a közepe felé aztán átment egy full depis irány felé, néha már komolyan rosszul éreztem magam egy rész megnézése után. Annyira jó volt ez az elején, de talán most az utolsó évadra összekapják magukat ha már:

 

végre megvan az anyuka, aki így első ránézésre totál semmi. Még azt sem monom, hogy valami híres színésznőnek kellett volna lennie, de ez a csaj annyira semminek tűnik hogy pfff. Meglássuk.

 

Persze még mindig Barney a legjobb a soriban, de már ő sem az mint régen, már nem tudja elvinni a sorozatot a hátán. Megnézem az utolsó évadot, de annyira nem érdekel mi lesz benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól sejted, ez a 4. rész volt eredetileg. Eddig egyedül az első és a múlt heti kilencedik rész volt a helyén. Viszont elméletileg most már sorrendben jönnek majd az epizódok. És akkor...

 

Almost Human 1x10: ez az epizód sem volt semmi, megint bővült a világ, remek ötletek újfent (a "cetlik" tipikusan olyan tök snassz, de király ötletek :)), és végre foglalkoztak kicsit Valerie-vel, mert eddig nem sok szerepe volt a nőnek.

Köszi :) Úgy látszik, a cetlik mindenkinek tetszettek, mert nekem is nagyon bejött.

 

Plusz a genetikai belenyúlás az emberekbe. Ez egy fontos vonulat lehetne a sorozatban, remélem, később is előjön.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap sikerült befejeznem a 24 második évadát, újra. Lassan jönnek az új részek. :)

A második évadról csak azt tudom mondani, amit korábban.

 

Kimmel rohadtul nem tudtak mit kezdeni, hát fogták azt az elcseszett motívumot, amit már az első évadban is rühelltem: önismétlés. Csak míg az első évadban állandóan elrabolták Kimet és Terry-t, itt Kim állandóan valami elmebajnokba fut bele. Totálisan hihetetlen, hogy alig 24 óra alatt valaki három életveszélyes őrültet is összeszedjen. A leggázabb a középső őrült volt. Az erdő közepén az egyetlen civil, aki tud az atombombáról, véletlen pont egy olyan emberbe fut bele, aki nem, hogy elmehibbant, éppen kéznél van egy atombiztos bunkere, összeesküvés hívő, és hát mindezt nőzésre képes használni. No comment, ilyen szürreális baromságot nem tudom, hogyan tudtak kiizzadni kínjukba. Utána persze belefut egy atomrobbanás-pánikolóba is, csak, hogy tetézzük a dolgot, majd végül pont akkor megy vissza főtetü házába, amikor ő is odamegy. Hát persze, micsoda véletlen. Jack napja smafu Kim napjához képest.

Őszintén szólva, baromira remélem, hogy Kimet kiírják ebből a sorozatból. Az egész családi szállal annyira, de annyira nem tudnak mit kezdeni, hogy az alávág az egész sorozatnak. Komolyan, szó szerint idegesített, akárhányszor átváltottunk Kimre. Pedig az évad amúgy iszonyú jó, az összeesküvések kavarása, az árulók sora, Jack akciói, minden nagyon egyben van, de Kimet lőjje már le valaki! Vagy menjen pszichológushoz, vagy költözzön el egy csendes kisvárosba, alapítson családot, bánom is én, de tűnjön el ebből a sorozatból. Nem kell erőltetni, ami nem megy. :roll:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap sikerült befejeznem a 24 második évadát, újra. Lassan jönnek az új részek. :)

A második évadról csak azt tudom mondani, amit korábban.

 

Kimmel rohadtul nem tudtak mit kezdeni, hát fogták azt az elcseszett motívumot, amit már az első évadban is rühelltem: önismétlés. Csak míg az első évadban állandóan elrabolták Kimet és Terry-t, itt Kim állandóan valami elmebajnokba fut bele. Totálisan hihetetlen, hogy alig 24 óra alatt valaki három életveszélyes őrültet is összeszedjen. A leggázabb a középső őrült volt. Az erdő közepén az egyetlen civil, aki tud az atombombáról, véletlen pont egy olyan emberbe fut bele, aki nem, hogy elmehibbant, éppen kéznél van egy atombiztos bunkere, összeesküvés hívő, és hát mindezt nőzésre képes használni. No comment, ilyen szürreális baromságot nem tudom, hogyan tudtak kiizzadni kínjukba. Utána persze belefut egy atomrobbanás-pánikolóba is, csak, hogy tetézzük a dolgot, majd végül pont akkor megy vissza főtetü házába, amikor ő is odamegy. Hát persze, micsoda véletlen. Jack napja smafu Kim napjához képest.

Őszintén szólva, baromira remélem, hogy Kimet kiírják ebből a sorozatból. Az egész családi szállal annyira, de annyira nem tudnak mit kezdeni, hogy az alávág az egész sorozatnak. Komolyan, szó szerint idegesített, akárhányszor átváltottunk Kimre. Pedig az évad amúgy iszonyú jó, az összeesküvések kavarása, az árulók sora, Jack akciói, minden nagyon egyben van, de Kimet lőjje már le valaki! Vagy menjen pszichológushoz, vagy költözzön el egy csendes kisvárosba, alapítson családot, bánom is én, de tűnjön el ebből a sorozatból. Nem kell erőltetni, ami nem megy. :roll:

 

 

 

Még egy évadot pedg ki kell bírnod vele - aztán szerintem az írók is ráéreztek arra, amit írtál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkönnyebbültem. :rock:

Ha már ennyit spoilereztek alább róla, azt még hozzá tenném, hogy a szerepköre is változik közben. Hátha most már nem fog annyira az agyadra menni, és kibírod még vele a sorozatot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.