Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tegnap fejeztem be a 6. évadot. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de nekem például az ötödik évad iszonyú magasra tette a lécet. Nekem az tetszett eddig a legjobban, az iszonyú jól össze volt rakva fordulatok, sztori, szereplők, akció terén. A hatodik évadnak is van rengeteg zseniális pillanata, csak ahogy sorban nézem őket, az eddigi fokozatosságot - mindegyik évad jobban tetszett eddig az előzőnél - nem tudta megugrani. De azért nem sokkal maradt le róla, még így is jobban tetszett, mint az első két nap. Amúgy engem a harmadik évad szippantott be végérvényesen, és meglepődsz, hogy mivel vettek meg:

 

Azzal, hogy Jack lelőtte Ryan Chappelle-t.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azzal, hogy Jack lelőtte Ryan Chappelle-t.

 

 

 

Igen, az az egész sorozat egyik legkeményebb jelenete. Bár a haramdik évad fináléja sem piskóta...

 

Amúgy csak annyit az érzéseidhez: teljsen igazad van minden, 24-et érintő "kritikáddal", objektívan nézve bizony nem mentes némi logikátlanságktól ez a sorozat sem. Engem mindig is a félbehagyott szálak, parkolópályára tett melékszereplők, no meg a "valós" idő anomáliái zavartak kissé... DE. Annyira imádtam az egészet, hogy tudatosan kizártam minden ez irányú negatív gndolatot, úgyhogy akármit csinált volna Bauer, bármi tetszett volna.

 

Egyébként meg az is lehet, nem szerencsés ilyen töménységben nézni. Egy-két hetet kéne pihenned az évadok között... tudod, a jóból is megárt a sok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként meg az is lehet, nem szerencsés ilyen töménységben nézni. Egy-két hetet kéne pihenned az évadok között... tudod, a jóból is megárt a sok. ;)

Az a baj, hogy a harmadik évad első pár része és a többi rész között több mint egy évet pihentem. A negyedik évad eleje és többi része között is sok-sok hónap telt el. És őszintén szólva, már nem akarok a végére többet várni, mert már így is nagyon sok spoilert ellőttek előttem, főleg, amikor elindult a 9. nap.

 

Azt, hogy Michelle és Palmer meghalnak, már azelőtt megtudtam, hogy egyáltalán elkezdtem nézni a sorozatot, de például Audrey miatt sem aggódom, mert tudom, hogy szerepel a kilencedik évadban. Ugyanígy sajnos előre megtudtam pár hónappal ezelőtt, hogy Wayne is meghal - akkor határoztam el, hogy folytatom és most már be is darálom - sőt, pár nappal ezelőtt egy ismerősöm meg közölte, hogy Tony miatt ne bánkódjak, mert él és a hetedik évadban visszatér... Hát mondom, baz' meg, nehezedre esett volna kivárni azt a pár napot, míg befejezem azt a szájbatekert hatodik évadot?

 

Szóval ezek miatt nem akarok már várni, inkább én is elfojtom magamban ezeket a hibákat. Mert ezek ellenére k*rva jó sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ezt nem tudom hová tenni. És? Azért, mert csak egy sorozat, nem kritizálhatom, vagy nem lehet erőltetett szakaszok nélkül megcsinálni, vagy nem lehetne jobb szereplőket belevenni, vagy mire írtad most ezt? :?

Na vajon mire. :D

 

Arra, hogy nyilván a részek végén van a csattanó (dramaturgia), nyilván nem órákig autókáznak (mikor 24 óra az egész rész történet ideje). Szóval vannak dolgok, amiket - bármennyire reálisak akarnak is lenni - nem tudnak és nem is kell megoldani, mert így van jól. A részeket általában úgy szokták abbahagyni a sorozatoknál, hogy ott legyen a cliffhanger a végén, nyilván pont úgy jön ki, hogy itt ez az órák utolsó perceire esik (bár van egy két fontos esemény, ami meg korábbra). De te is szerintem félig viccesen írtad, hogy ezek így vannak, és én is, hiszen, ahogy írtam alább is, ez mégis csak egy sorozat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra, hogy nyilván a részek végén van a csattanó (dramaturgia), nyilván nem órákig autókáznak (mikor 24 óra az egész rész történet ideje). Szóval vannak dolgok, amiket - bármennyire reálisak akarnak is lenni - nem tudnak és nem is kell megoldani, mert így van jól.

Jól nincs így, de így lehet megoldani, de ezt ugye bele is foglaltam a mondandómba. ;) Viszont néha pofátlanul elnagyolják ezeket a dolgokat. Gondolok itt például az olyanokra, amikor reklámszünet elején elindulnak a város másik végébe, a reklámszünet végén - ami négy perc - meg már ott is vannak. Vagy például ami ebben az évadban már bicskát nyitott majdnem:

 

Alig derült ki, hogy Audrey él, Heller már ott is volt. Persze, pont két percre volt a CTU-tól, rajtra készen.

A másik, ami szintén itt húzta savanyú mosolyra a számat, hogy épp csak kinyírták Fayedet, talán két perc sem telik el, és már telefonál a kínai ügynök. Egyrészt, milyen kedves, hogy megvárta, míg Jack lerendezi a dolgot, másrészt, honnan a fityfenéből értesült a dologról ilyen meghatóan gyorsan? Mert ugye már ott volt akcióra készen pár percnyire onnan, ahol az atombombákat rejtegették a gonoszok, bekészítve Audrey-val és a kínai elitkommanóval, sőt, már előre kiásott alagútjuk volt a CTU-hoz, komplett támadási tervvel egy olyan küldetésre, amit előre nem is láthattak. Nagyon előre látó ez a kínai nép. :)

 

Sorozat vagy sem, az ilyen dolgokat azért elegánsabban is meg lehetett volna oldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azt, hogy Michelle és Palmer meghalnak, már azelőtt megtudtam, hogy egyáltalán elkezdtem nézni a sorozatot, de például Audrey miatt sem aggódom, mert tudom, hogy szerepel a kilencedik évadban. Ugyanígy sajnos előre megtudtam pár hónappal ezelőtt, hogy Wayne is meghal - akkor határoztam el, hogy folytatom és most már be is darálom - sőt, pár nappal ezelőtt egy ismerősöm meg közölte, hogy Tony miatt ne bánkódjak, mert él és a hetedik évadban visszatér... Hát mondom, baz' meg, nehezedre esett volna kivárni azt a pár napot, míg befejezem azt a szájbatekert hatodik évadot?

 

Szóval ezek miatt nem akarok már várni, inkább én is elfojtom magamban ezeket a hibákat. Mert ezek ellenére k*rva jó sorozat.

 

 

Ez tényleg meglehetősen bosszantó...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24: Redemption - hát ennek nem sok értelme volt. Oké, hogy átvezető (dupla)rész két évad között, de sokat nem adott hozzá a témához, kicsit laposra is sikerült, hiányzott belelő a 24-re jellemző feszültség. Anno az ínséges időkben nyilván jó volt étvágycsillapítónak, de most jobban izgatnak a normális epizódok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap fejeztem be a 6. évadot. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de nekem például az ötödik évad iszonyú magasra tette a lécet. Nekem az tetszett eddig a legjobban, az iszonyú jól össze volt rakva fordulatok, sztori, szereplők, akció terén. A hatodik évadnak is van rengeteg zseniális pillanata, csak ahogy sorban nézem őket, az eddigi fokozatosságot - mindegyik évad jobban tetszett eddig az előzőnél - nem tudta megugrani. De azért nem sokkal maradt le róla, még így is jobban tetszett, mint az első két nap. Amúgy engem a harmadik évad szippantott be végérvényesen, és meglepődsz, hogy mivel vettek meg:

 

Azzal, hogy Jack lelőtte Ryan Chappelle-t.

 

 

 

A lakásomat rá mertem volna tenni mi van a spoiler-gomb mögött. És nyertem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 8x9 - Ismét egy (szerintem) nagyon erős rész volt. Parás volt rettenetesen, picit még jobban ki lehetett volna aknázni az ellenséget, de az egész borzongató hangulata, a Tardis-os poénok, és a látvány nálam nagyon vitte az egészet.

Doctor Clara megmutathatta mit tud a DOki nélkül, bár azokat a részeket jobban szeretem amiben többet szerepel ez utóbbi, de így is remek volt. A mini Tardis nagyon cuki volt, és marha poénos, nagyon jól meg lett oldva. :D Az ellenség, a Boneless pedig félelmetes volt a javából. Ahogy beépítettek az embereket a falba, a bőre a pasinak a vérkeringése a nőnek...pfff, marha ötletes volt és a CGI pedig látványos. Kreatív lett a végén a megoldás is, ahogy feltöltték a Tardist, bár a zene ott valahogy nem tetszett. De aki megjelenése és a szörnyek eltüntetése ütött. Most már nagyon kíváncsi lesze mi lesz a kettejük sorsa, mert nincsenek túl jóban egymással. ja és Who is Missy??? :)

 

A köv rész viszont nem tűnik túl izginek... :S :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj de parás lehetett. Még nem kezdtem el nézni az új évadot... Érdemes? Mondjuk egy olyan sorozatot nézni aminek garantáltan sose lesz vége marha izgi lehet. :D

Hát egy lájtos horror rész volt gyakorlatilag. :)

Szerintem érdemes, Capaldi marha jól hozza a doki szerepét, számomra sokkal gyorsabban mint Smith - pedig nekem ő a Doktor - és a sztorik is jobban mint az előző évadban. Darkosabb, cinikusabb, beszólogatósabb, és persze egy nagyobb rejtéllyel a háttérben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kis gonosz... :lol:

:P Eddig becsülettel megnéztem az új évadokat de ezt most még nem kezdtem el.

 

Hát egy lájtos horror rész volt gyakorlatilag. :)

Szerintem érdemes, Capaldi marha jól hozza a doki szerepét, számomra sokkal gyorsabban mint Smith - pedig nekem ő a Doktor - és a sztorik is jobban mint az előző évadban. Darkosabb, cinikusabb, beszólogatósabb, és persze egy nagyobb rejtéllyel a háttérben. :)

Smith -t sokakkal ellentétben én nem szerettem, Capaldi alapból más karakter lehet. Bár elképzelni se tudom milyen doktor lehet így ránézésre. :D Viszont amit írtál róla az biztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárcsak a Doctor Who esetében, a fórumon meglévő széles körben ismertsége és az eddig hallottak miatt múlt héten elkezdtem nézni a The Walking Dead-et, és igyekszem mihamarabb felzárkózni. Túl vagyok az első két évadon, és bár a második üteme nem volt kimondottan ínyemre az első után, biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog a továbbiakban, és hogy végre kihúzhatom a to-watch-listemről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD 5x02

 

Ahogy az várható volt, a nyitány után valamivel nyugisabb, de semmivel sem érdektelenebb részt kaptunk. Ha átemelik a sztori képregényes megfelelőjét, akkor van egy sanda gyanúm...

 

...és Bobot valószínűleg megharapták a portyán. Annál a jelenetnél, amikor a járkáló víz alá húzza. Ez megmagyarázná, miért búcsúzott Sashától és miért ment ki egyedül az erdőbe, miután elbőgte magát. Egyedül akart meghalni, ezért sem szólt senkinek. Így könnyen lehet, hogy a "vadászok" fertőzött húst ettek (bár Gareth elvileg egész évados szereplő lesz). A képregényben legalábbis ez történt, annyi különbséggel, hogy ott Dale szívta meg. Ja, az a féreg meg, akit Tyreese elvileg "kinyírt", ott kajált a többiekkel... ennyit az 1. részben látott "egyértelműségről". Ez nagy csalódás, Tyreese szimplán felelőtlen volt. Egyáltalán, aki egy csecsemő életével fenyegetőzik, miért érdemel kegyelmet? Jó példája annak, hogy nem mindig akkor hozol jó döntést, ha nem gyilkolsz. Ezt már Rick is belátta... vissza kellett volna menni, és az utolsó szálig elintézni a Terminus lakóit. Így ártatlanok kerültek veszélybe, nem először. Erről oldalakat tudnék filozofálni (ahogy az egész TWD-ről), de nyilván nem kíváncsi rá senki. Az meg vicc, hogy Gareth-ék jogosnak érzik a bosszújukat, mert "nem bántották volna" Rickéket... csak éppen sorban vagdosták el az emberek torkát, minden ok nélkül. Képernyőn akarom látni a kínhalálukat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD 5x02

 

Ahogy az várható volt, a nyitány után valamivel nyugisabb, de semmivel sem érdektelenebb részt kaptunk. Ha átemelik a sztori képregényes megfelelőjét, akkor van egy sanda gyanúm...

 

...és Bobot valószínűleg megharapták a portyán. Annál a jelenetnél, amikor a járkáló víz alá húzza. Ez megmagyarázná, miért búcsúzott Sashától és miért ment ki egyedül az erdőbe, miután elbőgte magát. Egyedül akart meghalni, ezért sem szólt senkinek. Így könnyen lehet, hogy a "vadászok" fertőzött húst ettek (bár Gareth elvileg egész évados szereplő lesz). A képregényben legalábbis ez történt, annyi különbséggel, hogy ott Dale szívta meg. Ja, az a féreg meg, akit Tyreese elvileg "kinyírt", ott kajált a többiekkel... ennyit az 1. részben látott "egyértelműségről". Ez nagy csalódás, Tyreese szimplán felelőtlen volt. Egyáltalán, aki egy csecsemő életével fenyegetőzik, miért érdemel kegyelmet? Jó példája annak, hogy nem mindig akkor hozol jó döntést, ha nem gyilkolsz. Ezt már Rick is belátta... vissza kellett volna menni, és az utolsó szálig elintézni a Terminus lakóit. Így ártatlanok kerültek veszélybe, nem először. Erről oldalakat tudnék filozofálni (ahogy az egész TWD-ről), de nyilván nem kíváncsi rá senki. Az meg vicc, hogy Gareth-ék jogosnak érzik a bosszújukat, mert "nem bántották volna" Rickéket... csak éppen sorban vagdosták el az emberek torkát, minden ok nélkül. Képernyőn akarom látni a kínhalálukat.

 

 

Tökéletesen és teljesen egyetértek veled minden szempontból. Azt meg ne hidd hogy nem kiváncsi rá senki. Pl én baromira kiváncsi vagyok a véleményedre akár az egész wd-el kapcsolatban. Azt már a tcw-elemzések kapcsán is észrevettem hogy baromira egy rugóra jár az agyunk erkölcsi kérdések tekintetében. Szóval ha a többieket nem érdekli ha gondolod priviben beszélhetünk róla. Végre valakivel tudnék arról beszélni ami már az első évad óta böki a csőrömet.

Ja és én megmondtam múlt héten hogy..

 

 

Tyreese nem ölte meg a csávót. Teljesen egyértelmü volt még a készitők is azt sugallták. Tudniillik ha megölte volna akkor odaengedte volna Carolt. Azért nem engedte oda mert Carol megölte volna a végbélmaradványt. Mert természetesen nem ember az aki egy csecsemőt fenyeget ahogy nagyon jól leírtad. A kínhalált én is várom. Már most jobban utálom ezeket mint a Kormányzót.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor okes,szerintem elkezdjuk,koszi.

Asszony nyaggat vele(pedig mindig ellenkezik a kepregeny adaptaciok miatt,nem is ertem) :)

 

Egyet értek, az elején tényleg csak az utalások a Marvel mozikra illetve azok szereplőire vitték nálam a sorozatot, de most így a vége felé(mert csak a magyar vetítéssel kezdtem nézni :) ) kezdem azt érezni, hogy a Marvel univerzum nélkül is megállná a helyet a story. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg ne hidd hogy nem kiváncsi rá senki. Pl én baromira kiváncsi vagyok a véleményedre akár az egész wd-el kapcsolatban.

Darth Sky, csatlakozom, én is szívesen elolvasom, ha írsz még a témában valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez oda-vissza igaz, én is szívesen olvasnék bővebb TWD-véleményeket itt, a fórumon. :)

 

Tökéletesen és teljesen egyetértek veled minden szempontból. Azt meg ne hidd hogy nem kiváncsi rá senki. Pl én baromira kiváncsi vagyok a véleményedre akár az egész wd-el kapcsolatban. Azt már a tcw-elemzések kapcsán is észrevettem hogy baromira egy rugóra jár az agyunk erkölcsi kérdések tekintetében. Szóval ha a többieket nem érdekli ha gondolod priviben beszélhetünk róla. Végre valakivel tudnék arról beszélni ami már az első évad óta böki a csőrömet.

Terveztem egy átfogóbb írást a sorozatról, de nehéz nekifogni, annyiféleképp megközelítő a téma. Minden esetre, természetesen ide is beteszem majd. Mire gondolsz az 1. évad kapcsán?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat: Megint egy jó részt kaptunk, ki is derült pár dolog a két évad közben eltelt időről, bár a Dean-es végkifejlet kicsit egyszerű lett, de hát na...ezt már megszokhattuk, és sejthettük hogy nem bonyolítják túl. De persze ez tuti nem lett végleges. KÍváncsi leszek mi lesz itt még, merre megy most az egész.

 

Flash: Egyre jobb, egyre többet tudunk meg a karakterekről, ami nem is baj, mert eddig picit one man show volt. Van egy kis Smallville feelingje az egésznek. Nem egy Arrow tehát, hogy darkos és realisztikus, hanem kis kellemes, poénos szórakozás, de biztos vagyok benne hogy szépen lassan egyre komorabb lesz majd, mert lehet sejteni merre megy majd a sorozat, ismerve a szereplőket. SV feeling alatt pedig azt értettem, hogy minden részben most egy emberfeletti lénnyel megküzd aztán kész. De már így is több és látványosabb a harc mint ott volt és jobbak az ellenfelek. Szórakoztató nagyon a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 8x09 - jó kis rész volt, bár én laza horrornak sem merném nevezni, mert több volt benne a humor, mint a para.

 

Ez a mini-TARDIS, és ahogy ökörködtek vele, mindent vitt, de az is jópofa volt, ahogy Clara és a Doktor húzták egymást. :lol:

 

Viszont a vége... :?

 

Castle 7x03 - ez az epizód az elsők két évadot idézte meg. Castle és Beckett igazán elemében volt, ráadásul

végre nem csak papíron vannak együtt, hanem láthatjuk is őket együtt élni.

Tetszett, amikor Castle megjegyezte, hogy hiányzott már neki az összehangolódás. Nekem is, évadok óta rohadtul hiányzott. Már csak azokat a jeleneteket hozhatnák vissza, amikor egymás mondatait egészítik ki.

 

Az ügy is érdekes volt, bár jellemzően megint szépen elrugaszkodtak a valóságtól. De hát ez a sorozat már ilyen, Castle fantáziájának megelevenedése. :)

 

Castle 7x04 - ez is jópofa rész volt. Folytatódott Castle és Beckett hétköznapi élete, plusz Castle újra gyerekeskedhetett kicsit. És ebben az évadban végre rájöttek, hogy Alexis és Martha is főszereplők, így nem csak két-három epizód erejéig kéne feltűnniük. Azzal, hogy újra részeivé tették őket hőseink életének, legalább még egy régi elemét csempészték vissza a sorozatnak.

 

Összességében így négy rész után az az érzésem, hogy a Castle-nek nagyon jót tett a showrunner váltás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural 10x03

 

Nem rossz, nem rossz, a 10x01-nél szerencsére ez is jobb lett, de a számomra megszokott SN-színvonaltól még messze van. A Cas-Hannah szál továbbra is érdektelen, pedig tényleg keresem benne a jót. :P Crowley "trónolása" is inkább poénos volt, főleg amikor a Deannel töltött időkre emlékezett, mint valami kamasz kislány. :D Talán Dean szála volt a legérdekesebb, de sajnos olyan szinten kiszámítható volt, hogy az előző rész után megjósoltam a végkifejletet, pedig nem néztem előzetest. :) Ezzel együtt, jó, hogy nem húzták tovább a Dean-dolgot, még ha nekem be is jött az "új" Dean, sajnos a "régi" rovására ment. Viszont egy fejezet lezárult (inkább a 9. évad vége volt még ez a 3 rész), kíváncsi vagyok, mi lesz a fenyegetés, most, hogy aránylag nyugi van. Nyilván a csajjal lesz valami a végén... gondolom, most kapunk pár monster of the week részt, de őszintén szólva, nem bánom.

 

 

The Flash 1x02

 

Eddig tetszik a sorozat, persze a helyén kell kezelni. Tetszik, hogy könnyedebb, afféle "limonádé sorozat", nem csináltak egy Arrow-klónt a drámaibb hangvétellel. Barry csíphető figura, és Iris se a sorozat "Laurel-je". A visszatekintéseket viszont elég feleslegesnek érzem. Az effektek egész jók az alacsony költségvetéshez képest, az ellenfelek pedig ötletesek. Arra azért kíváncsi lettem volna, mivel magyarázták ki az épületben maradt sok "egyforma" testet. Harrisont nem tudom hova tenni...

az 1. rész vége óta azt hiszem, hogy az idősebb Barry a jövőből (szerintem baromira hasonlít rá szemüveg nélkül), de többen beszélnek Reverse Flash-ről is... akárhogy is, minek jött vissza a múltba? Ha akármit megváltoztat, azzal a saját létét fenyegeti, ami meg időparadoxonhoz vezet. :hmm:

 

 

 

Arrow 3x02

 

Különben ezt nézi még valaki rajtam kívül hétről hétre? Átlagos rész volt, különösebben nem nyűgözött le, de rossz se volt.

Tetszettek az eltérő reakciók Sara halála kapcsán, kb. mindenkitől ezt is vártam. A gyász ellenére Laurel olyan szinten idegesítő, hogy az hihetetlen... Az várható volt, hogy nem kapják el a tettest, de nem értem, mi köze lesz az egészhez Ra's al Ghulnak? A fickó kardforgató, nem íjász, másrészt miért ölne meg bárkit a sajátjai közül? Esetleg Marlyn volt? Thea az egyik percben még kinyírná az apját, a másikban készségesen a tanítványa lesz... érdekes dolog a női szeszély. Roy meg lehetne érdekesebb... azon kívül, hogy Oliver mellett feszít a vörös szerkóban, eddig kb. teljesen jellegtelen Arsenal karaktere, remélem ez változni fog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 8x10 - Hát az évad leggyengébb részét sikerült összehozniuk a készítőknek szerintem. Már a trailer alapján sejtettem, hogy egy gyengébb filler epizód lesz, de reménykedtem. Hát nem. A történet írásilag siralmas, a nagy fordulat azonnal kiszámítható, így az egész drámai rész fölösleges, a szereplők konkrétan idegesítőek, és poénokban, beszólogatásokban se bővelkedik. Gondolom kell a kontraszt a dupla évadzáró elé, ami viszont nagyon nagyon epicnek néz ki. :)

 

Aki nem találta ki egyből, hogy a földet beborító tűzálló fák és a napkitörés összefügg, az szégyelje el magát. Ez kb a rész felénél volt, onnantól bármi dráma ami történt felesleges volt. A gyerekek idegesítő, az összes, és nem volt nagyon értelme végig mondogatnihogy we are not a team. Azt hittem a végére lesz valami jó kis megható összefogás. De nem. Hogy került oda a végére a kislány aki egy éve eltűnt? Nagyon hatásvadász és nekem legalábbis elsőre értelmetlen. De lehet elsikkantam valami infó felett. Ja és Moff szokott ilyen kétértelmű címeket adni, de nála be szokott válni, itt viszont totál félrevezető volt a rossz értelemben. Oké hogy egy éjszakat alatt nőttek ki a fák, de szerintem mindenki másra számított a cím alapján. Valami jobbra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.