Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

The Walking Dead

A vége főcím után még nézzétek tovább, mert nincs vége. Egyébként a részt illetően

 

A*nyátok!!!!

 

 

 

Én végignéztem tovább is.

 

 

fogalmam sincs hogy ez a néger miért akkora ász hisz csak arról ismert hogy együtt dekkolt Rickkel az elején.

A részről annyit hogy az elején a rendőr megérdemelte az elütést. Először is minek szökött meg, másodszor miért nem állt meg? Szerintem Rick egyre inkább annak a megoldásnak a híve lesz hogy behatolunk lövünk aztán kijövünk. Mert ugye a kórházi főrendőrcsaj nem volt komplett.

Sajnos nekem jön sg.hu-s hírlevél, és tegnap már ilyen cím volt benne hogy sokkoló lesz a félszezonzáró. Egyből kilogikáztam hogy Beth fog meghalni hisz egy gyerek halála mindig az. Most azért nem volt akkor WTF érzésem mint tavaly miután ugye akkor azzal lett vége hogy a Kormányzó megtámadta a börtönt. Most újra összeállt a csapat nincs új főellenség innen bármerre elindulhatnak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, TWD-hez

 

Nem tudtam, csak sejtettem, hogy valami meglepetés biztosan lesz a végén, de eszembe sem jutott, hogy Beth meghalhat. Szegényke jól elbénázta azt az ollós dolgot, a rendőrcsaj nyakát kellett volna megcéloznia... bár ilyen helyzetben baromi nehéz hideg fejjel cselekedni.

Szerintem a színesbőrű fickó egy plusz érdekesség Rick szempontjából, legalábbis eddig. És nem csak az elején mentette meg Ricket, hanem később is találkoztak, de akkor már ott volt Michonne is.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD

 

Beth halála engem is meglepett. Nem tudom, mit remélt azzal az ollóval... A csapat hangulata most megint a béka feneke alatt lesz, hisz most már a washingtoni "küldetésben" sem reménykedhetnek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Peter Capaldi marad a Doctor Who 9. és 10. évadában. Ergo valószínűleg a 10. évad végén/11. évad elején jön a Tizenharmadik Doktor.

 

 

Remélem nem női Doktort kapunk!!!

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjátok mi lenne ezen a téren nagy szám?

 

Egy néger, női, leszbikus Doktor. :lol:

 

Amúgy Riddick, miért tetted spoilerbe? Ez nem hír, csak egy eshetőség.

Erről House jutott eszembe: egyszer lesz fekete elnökünk és lesz meleg elnökünk is. Ki tudja, talán egyszer lesz egy meleg és fekete elnökünk is. De tudja mi az, ami biztosan nem lesz? Fekete, meleg és halott elnökünk! (1x17 talán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, TWD-hez

 

Nem tudtam, csak sejtettem, hogy valami meglepetés biztosan lesz a végén, de eszembe sem jutott, hogy Beth meghalhat. Szegényke jól elbénázta azt az ollós dolgot, a rendőrcsaj nyakát kellett volna megcéloznia... bár ilyen helyzetben baromi nehéz hideg fejjel cselekedni.

Szerintem a színesbőrű fickó egy plusz érdekesség Rick szempontjából, legalábbis eddig. És nem csak az elején mentette meg Ricket, hanem később is találkoztak, de akkor már ott volt Michonne is.

 

 

 

 

Mondjuk szerintem nem is kellett volna a rendőrcsajt megtámadnia az ollóval. Rickék valahogy megoldották volna hogy a fekete srác is velük menjen. A néger manus ok hogy 2-szer is benne volt a sorozatban de érdemben nem csinált semmit eddig.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD félévzáró:

 

Szeretem mikor az történik amit látni akarok:

pl.: machete a kannibibál köcsög fejében/nyakában.-nagyon meg voltam elégedve, hogy nem kergetőztek vele az egész évadon át.

Most is nagyon tetszett, hogy a multkori rész cliffhangere az első két percben megoldódott. -így kell ezt, megérdemelte!

És azt is szeretem, mikor meglepnek és nem az lesz amit várok. Tele volt feszültséggel a folyósójelenet, átjött a sokk. Kemény volt.

Főleg Maggie-nek, nemsokkal azelőtt telt meg reménnyel, erre ez van mire odaér..

 

A néger fószer számomra üde színfolt. Kívácsi vagyok mit hoznak ki belőle.

Csak sajnos mindig eszembe jut róla "Sol" a Blöff-ből! :D

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD 5x08

 

 

Részemről sajnos elenyésző volt a meglepetésfaktor, miután egyrészt, korábban épp Beth-re és Carolra tippeltem, mint soron következő "kötelező áldozat", másrészt, az AMC hivatalos Facebook oldala akkorát spoilerezett, hogy velem együtt a fél világnál kivágta a biztosítékot, és hazavágta a megmaradt meglepetés erejét. Ez hajnalban, vagyis percekkel a rész leadását követően történt, így nem csak a torrentezőkkel, de a nyugati parti tévénézőkkel is alaposan kicsesztek (a világ más időzónáiban élőkről nem is beszélve). Persze le lehet iratkozni az oldalról, vagy távol tartani magunkat a közösségi médiától a kritikus időszakban, de 1. érdekelnek a sorozattal kapcsolatos infók, 2. szeretném én megszabni, mikor beszélgetek az ismerőseimmel a Facebookon.

 

Egyébként erről a posztról van szó (percekkel (!) a rész premiere után), ha valaki esetleg lemaradt volna róla:

 

"RIP Beth."

10414458_1097679706924853_3617929860708021840_n.jpg?oh=5d1f9d790ce7ba15e5bb5dee1cac7906&oe=551B6891&__gda__=1425737979_487410c7969c9a249e5c07408794efed

 

Később persze hivatalosan is elnézést kért az AMC, megígérték, hogy a jövőben nem lesz ilyen.

 

Maga a rész nem volt rossz, bár megmondom őszintén, ez a kórházas szál nem fog a kedvenceim közé tartozni. Rick továbbra is kedvenc karakter, azt teszi, amit egy ilyen világban meg kell tenni a túlélésért, úgy, hogy közben próbál igazságos, jó ember maradni. Ennyi. Megadta a lehetőséget Bobnak, nem élt vele... ha otthagyja törött gerinccel a járkálóknak, az ráadásul embertelen is.

Beth akciója és halála kapcsán számomra először az ostobaság ugrott be, mint jelző... oké, rájött, hogy Dawn őt is manipulálta és valójában csak az emberei szemében róla kialakult kép és az "uralkodás" élteti. Ettől függetlenül, egy gézvágó ollótól nem tudom, milyen megváltást várt. A csere nyugiban lezajlott volna, Dawn kiiktatása és Noah visszaszerzése pedig másként is végbemehetett volna. Arról nem is beszélve, hogy olyan tűzharc kirobbanását kockáztatta meg, ami akár társai életébe is kerülhetett volna. Ugyanakkor, épp az teszi reálissá az egész helyzetet, hogy Beth hirtelen felindulásból cselekedett, elbénázva célját, így nem egy tipikus, klisés, vásznon is jól mutató, epikus halált kaptunk, hanem gyakorlatilag egy szerencsétlen balesetet. Annyiból nem értelmetlen, hogy Dawn kórházbeli minidiktatúrája véget ért.

Ritkán akadok fenn ilyesmin, de az ominózus jelenet fizikai oldala nem tiszta. Dawn egyértelműen az épp hogy előrántott pisztolyával tüzel, lentről, és a kimeneti seb is Beth fejének tetején van, lentről felfelé robban ki a golyó. A bemeneti seb viszont a lány homlokán van, ahol csak szemből találhatták el. Ami egyértelmű, hogy Dawn lőtt (nem a mögötte lévő emberei), ahogy az is, hogy Beth homlokát találta el. Ez szimplán lehetetlen. Később egyébként sehol nem látni a lányon bemeneti sebet, csak a homlokán. Nem szokásom fizikai oldalról megközelíteni a TWD-t, de ez bizony így elég szembeötlő és zavaró baki... legalábbis számomra. Ennyi járkáló mellé drágább lett volna egy kis CGI, komolyabb sebbel Beth állára?

twd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A többiek újraegyesülése borítékolható volt, mostanában bevált recept a csapat szétbontása, majd egyesítése. Jut idő közös akciókra, viszont ha külön vannak, jobban képesek mélyíteni a karaktereket. Szerintem működik. Kíváncsi vagyok, merre indulnak tovább. A képregényben a kórházas szál sem volt benne, így nem elképzelhetetlen újabb bonyodalom a következő főbb "állomás" előtt.

Szerintem a következő lesz: Morgan több hónappal van a csapat mögött, a térkép alapján pedig valószínűleg elindul majd DC felé, hogy találkozzon Rickkel. Ennek csak akkor van értelme, ha Rickék is DC felé indulnak (hogy Morgan összefuthasson velük), ahonnan csak néhány mérföld egy úgynevezett "Alexandria Biztonsági Zóna". Aki ismeri a képregényeket, tudja, miről beszélek. Spoilermentesen annyit, hogy egy nagyon meghatározó helyszín (lesz), a sorozatba emelése pedig már a kórház előtt aktuális lett volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD

 

Egek, ez valóban kritikán aluli húzás volt az AMC-től, egyszerűen nem figyeltek oda az időzónákra, ez azért... na mindegy.

Én is agyaltam azon, hogyan is lőtte le a rendőrcsaj Beth-t, mivel elég hirtelen jelenet volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tyű de lekerült ez a topic... :D

 

Flash - fél évad záró - Azt kell mondanom, hogy imádom. Egyszerűen várom hétről hétre ezt a sorit, és most hogy szünetre megy...hát már most hiányolom. Iszonyú szórakoztató, vicces, remek karakterek vannak benne, jók és gonoszok egyaránt. A sori simán hozza azt a szintet amit a képregény képvisel. Sőt még olyan változtatások is vannak, hogy azok akik ismerik az eredeti sztorit, ne tudjanak rájönni bizonyos dolgokra. De tele van retro érzéssel is, mert csomó cameo van a régi sorozatból, de kész Prison Break reunion is a sorozat valamiért. :D Kicsit attól félek, hogy túl gyorsan haladnak a dolgok, túl gyorsan lett szuperhős, túl gyorsan tanulja a dolgokat, de eddig úgy néz ki nem kell. 9/10es eddig számomra. Sokat tudnék még róla ömlengeni és valszeg ez másnak biztos nem jönne be ennyire, de nekem az egyik kedvenc...2. kedvenc hősöm, és remekül visszaadja azt amit várok tőle. Szórakoztatást.

the-flash-banner.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8. évad

Remek nap volt ez, bár nyilván csak nekem, mint nézőnek, mert Bauernek szokás szerint alaposan elcseszték ezt a napját is.

 

Pedig hát már éppen normálisan élhetett, nagypapaként, a családjával, már-már elköltözött velük, amikor szó szerint megtalálta a baj. Szegény Jack nem kaphat megnyugvást. Az évadban elbukott egy újabb elnök - pedig az előzőben még tök normális volt, de itt gyakorlatilag szembeköpte előző évadbeli elveit. Mi több, alaposan meg is taposta őket. Mondjuk Taylor végül meg is érdemelte mindazt, amit kapott, lepaktálni Logannal, hát komolyan, akkor inkább már az ördögnek adta volna el a lelkét. Milyen úton gondolta ki, hogy a hazáját eláruló ex-elnök tisztességes szövetséges lenne? Úr isten, ezt az ostoba tyúkot. Persze Logan sem semmi, ilyen gyáva, alamuszi férget is keveset hordott magán a 24 földje. A leggyönyörűbb, hogy a végén nem csak megöli a haverját, végül fejbe is lövi magát. Gratula, rohadék. :clap:

Az azért poén volt, hogy előre megjósoltam, mennyire könnyű kiiktatni az új, high-techy-techy CTU-t, na meg örültem, hogy ahogy szerettem volna, Chloe végül annak élén kötött ki. Ideje volt már, az egyetlen ember, aki évek óta a CTU-nak dolgozik (kis megszakítással), és még él, és nem is lett se áruló, se terrorista, se semmi. És ha már így bekevertünk az árulók közé, hát azért ez a Dana Walsh fordulat kicsit nekem gáz volt - eleve, hányadik áruló CTU-sal is van dolgunk? Meg valahogy az egész felépítése gáz volt, először a múltból visszatért sötét figura, aztán meg hirtelen még orosz ügynök is. Ennek ellenére a végkifejlet tetszett.

Az tetszett igazán, sőt, gyönyörű volt, hogy Jack elszabadult. Se szabályok, se erkölcs, csak megindult, mint a fékevesztett expressz. Utána eddig sem maradt sok élő ember, de most kifejezetten arra ment, hogy mindenkit megöljön, akinek köze volt Renee halálához. Szegény nőt nagyon sajnálta, végre megtalálná a békéjét, Jacknek is lenne újra valakije, erre kinyírják, azon az alapon, hogy "talán felismerte" ruszki fickót. Meh... Idióta, hát pont ezzel keltette fel mindenki érdeklődését. Bírom, amikor a rosszfiúk képesek egy világ romba döntésére alkalmas tervet aprólékosan kidolgozni, de, hogy két órával előre gondolkodjanak, az már nem megy nekik.

És ami lezárást illeti, ha itt lett volna vége a 24-nek, szerintem az jó befejezés lett volna. Ettől a sorozattól a happy end nagyon messze áll, így végül is Jack története vagy a halával érhetne véget, vagy azzal, hogy valamelyik ország bebörtönzi, vay ezzel. Szépen lefutott az egész, a szálakat nagyrészt elvarrták, és ha a hős nem is kapta meg a neki járó jutalmat, megkapta az esélyt az eltűnésre. Mindezt azzal, hogy Jack hiába mentette meg többször az Államokat és a világot is, végül mégis ugyanúgy vadászni fognak rá, mint akikre ő maga vadászott. Szép befejezés... Lett volna.

 

 

24: Live Another Day

Visszatért Jack Bauer egy újabb napnyi gondűzésre.

 

Az évaddal, vagyis inkább félévaddal (nagyon gáz volt a végén ez a 12 órás ugrás) kapcsolatban olyan érzésem volt, mintha az eredeti alkotók az eredeti színészekkel csináltak volna egy nagy költségvetésű fanfilmet. Vagyis, fansorozatot. Semmi új nincs benne, a történeti elemek mindegyike megtalálható volt valamelyik korábbi évadban. Előre meg lehetett mondani, hogy lesz egy áruló a CIA-nál, hogy lesz egy görény az elnöknél - és utóbbinál azt is egyből tudta az ember, ki lesz a görény. Jöttek a szokásos kihallgatási jelenetek elnöki kegyelemmel - bár ezt szépen megoldották -, a pillanat, amikor az amúgy végig segítő Jacket hirtelen árulónak nézik, és emiatt majdnem elcseszik az akcióját, a félidőben megoldódó nagy probléma, amit rögvest követ egy második nagy probléma, és így tovább. Még a karakterekkel sem bajlódtak igazán, Sarah Walker Kate Morgan jellemében szinte minden ponton megegyezik az első évadbeli Jack Bauerrel, ami mondjuk azért tetszett (már a tényen kívül, hogy Yvonne Strahovski játssza), mert így úgyszólván egymás mellé állt az eredeti és a mostani Jack, és láthattuk, honnan hová jutott.

Mert ez az új Jack már nem sz*rakodik, elkapja a terroristát, aztán úgy kib*ssza az ablakon, mint macskát szarni. Csak Margot nem esett talpra. Vagy Cheng Zhi esete, aki ugyanúgy nem érte meg, hogy a hatóság őrizetbe vehesse, szépen repül a kobakja. De szép példa Jack elfajult nézeteinek, amikor kicsit megegyengeti Navarro kezét. Jót tesz Jacknek, hogy már nem köti a kezét semmi. :)

Heller nem halála és Audrey halála meglepett, utóbbi főleg azért volt szomorú, mert már a harmadik nő hal meg, aki fontos volt Jacknek. Hát nem csodálom, hogy volt egy pillanat, amikor majdnem a fejéhez emelte a pisztolyt, de aztán rájött, hogy jobb a terroristákat kilőni, mint a fejét.

De persze ettől 24 egy 24, még akkor is, ha csak fél évad - mellesleg ez talán jót is tett az évadnak, mert nem voltak benne azok a nyögvenyelős időhúzó szálak. És tetszett, még ha kicsit sem próbáltak meg eltérni a formulától, mi több, egyenesen lemásolták a korábbi évadban jól sikerült elemeket. Két dolog nem jött be igazán: Chloe totális megváltoztatása. Ahol otthagytuk, onnan semmi értelme, hogy ide jutott. Pláne, ahogy azt magyarázni próbálták. A másik, az utolsó tíz perc. Nagyon erőltetett volt ez a 12 órás időugrás pont az utolsó tíz percre. Heller búcsúja nagyon ütős volt, az megérdemelte ezt, de ami utána jött... Na, az az a pillanat volt, amikor megfeküdte a gyomromat, hogy a készítők úgy ollózták össze az évadot. Hiszen ez majdnem egy az egyben az 5. évad befejezése volt, csak itt Jacket nem verték meg. Ráadásul, míg az előző évad lezárásánál éreztem a véglegességet, itt szinte vártam a "folytatjuk" felirat megjelenését.

Szóval összességében nem bánom, hogy folytatódott a 24, de az sem bántam volna, ha tényleg a 8. évad lett volna a sorozat vége. Mert most azt viszont bánnám, ha nem lenne egy 10. évad.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marvel's Agents: elég érdekesen ért véget a heti rész

 

Hmmm... akkor most lesz egy félid-meddig földönkívüli Skye? Szegény Trip :(

 

Ez igazából már a...

2018-ban érkező Inhumans mozifilm

...felvezetése. Hihetetlen, hogy mennyire előre terveznek a Marvelnél

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8. évad

Remek nap volt ez, bár nyilván csak nekem, mint nézőnek, mert Bauernek szokás szerint alaposan elcseszték ezt a napját is.

 

Pedig hát már éppen normálisan élhetett, nagypapaként, a családjával, már-már elköltözött velük, amikor szó szerint megtalálta a baj. Szegény Jack nem kaphat megnyugvást. Az évadban elbukott egy újabb elnök - pedig az előzőben még tök normális volt, de itt gyakorlatilag szembeköpte előző évadbeli elveit. Mi több, alaposan meg is taposta őket. Mondjuk Taylor végül meg is érdemelte mindazt, amit kapott, lepaktálni Logannal, hát komolyan, akkor inkább már az ördögnek adta volna el a lelkét. Milyen úton gondolta ki, hogy a hazáját eláruló ex-elnök tisztességes szövetséges lenne? Úr isten, ezt az ostoba tyúkot. Persze Logan sem semmi, ilyen gyáva, alamuszi férget is keveset hordott magán a 24 földje. A leggyönyörűbb, hogy a végén nem csak megöli a haverját, végül fejbe is lövi magát. Gratula, rohadék. :clap:

Az azért poén volt, hogy előre megjósoltam, mennyire könnyű kiiktatni az új, high-techy-techy CTU-t, na meg örültem, hogy ahogy szerettem volna, Chloe végül annak élén kötött ki. Ideje volt már, az egyetlen ember, aki évek óta a CTU-nak dolgozik (kis megszakítással), és még él, és nem is lett se áruló, se terrorista, se semmi. És ha már így bekevertünk az árulók közé, hát azért ez a Dana Walsh fordulat kicsit nekem gáz volt - eleve, hányadik áruló CTU-sal is van dolgunk? Meg valahogy az egész felépítése gáz volt, először a múltból visszatért sötét figura, aztán meg hirtelen még orosz ügynök is. Ennek ellenére a végkifejlet tetszett.

Az tetszett igazán, sőt, gyönyörű volt, hogy Jack elszabadult. Se szabályok, se erkölcs, csak megindult, mint a fékevesztett expressz. Utána eddig sem maradt sok élő ember, de most kifejezetten arra ment, hogy mindenkit megöljön, akinek köze volt Renee halálához. Szegény nőt nagyon sajnálta, végre megtalálná a békéjét, Jacknek is lenne újra valakije, erre kinyírják, azon az alapon, hogy "talán felismerte" ruszki fickót. Meh... Idióta, hát pont ezzel keltette fel mindenki érdeklődését. Bírom, amikor a rosszfiúk képesek egy világ romba döntésére alkalmas tervet aprólékosan kidolgozni, de, hogy két órával előre gondolkodjanak, az már nem megy nekik.

És ami lezárást illeti, ha itt lett volna vége a 24-nek, szerintem az jó befejezés lett volna. Ettől a sorozattól a happy end nagyon messze áll, így végül is Jack története vagy a halával érhetne véget, vagy azzal, hogy valamelyik ország bebörtönzi, vay ezzel. Szépen lefutott az egész, a szálakat nagyrészt elvarrták, és ha a hős nem is kapta meg a neki járó jutalmat, megkapta az esélyt az eltűnésre. Mindezt azzal, hogy Jack hiába mentette meg többször az Államokat és a világot is, végül mégis ugyanúgy vadászni fognak rá, mint akikre ő maga vadászott. Szép befejezés... Lett volna.

 

 

24: Live Another Day

Visszatért Jack Bauer egy újabb napnyi gondűzésre.

 

Az évaddal, vagyis inkább félévaddal (nagyon gáz volt a végén ez a 12 órás ugrás) kapcsolatban olyan érzésem volt, mintha az eredeti alkotók az eredeti színészekkel csináltak volna egy nagy költségvetésű fanfilmet. Vagyis, fansorozatot. Semmi új nincs benne, a történeti elemek mindegyike megtalálható volt valamelyik korábbi évadban. Előre meg lehetett mondani, hogy lesz egy áruló a CIA-nál, hogy lesz egy görény az elnöknél - és utóbbinál azt is egyből tudta az ember, ki lesz a görény. Jöttek a szokásos kihallgatási jelenetek elnöki kegyelemmel - bár ezt szépen megoldották -, a pillanat, amikor az amúgy végig segítő Jacket hirtelen árulónak nézik, és emiatt majdnem elcseszik az akcióját, a félidőben megoldódó nagy probléma, amit rögvest követ egy második nagy probléma, és így tovább. Még a karakterekkel sem bajlódtak igazán, Sarah Walker Kate Morgan jellemében szinte minden ponton megegyezik az első évadbeli Jack Bauerrel, ami mondjuk azért tetszett (már a tényen kívül, hogy Yvonne Strahovski játssza), mert így úgyszólván egymás mellé állt az eredeti és a mostani Jack, és láthattuk, honnan hová jutott.

Mert ez az új Jack már nem sz*rakodik, elkapja a terroristát, aztán úgy kib*ssza az ablakon, mint macskát szarni. Csak Margot nem esett talpra. Vagy Cheng Zhi esete, aki ugyanúgy nem érte meg, hogy a hatóság őrizetbe vehesse, szépen repül a kobakja. De szép példa Jack elfajult nézeteinek, amikor kicsit megegyengeti Navarro kezét. Jót tesz Jacknek, hogy már nem köti a kezét semmi. :)

Heller nem halála és Audrey halála meglepett, utóbbi főleg azért volt szomorú, mert már a harmadik nő hal meg, aki fontos volt Jacknek. Hát nem csodálom, hogy volt egy pillanat, amikor majdnem a fejéhez emelte a pisztolyt, de aztán rájött, hogy jobb a terroristákat kilőni, mint a fejét.

De persze ettől 24 egy 24, még akkor is, ha csak fél évad - mellesleg ez talán jót is tett az évadnak, mert nem voltak benne azok a nyögvenyelős időhúzó szálak. És tetszett, még ha kicsit sem próbáltak meg eltérni a formulától, mi több, egyenesen lemásolták a korábbi évadban jól sikerült elemeket. Két dolog nem jött be igazán: Chloe totális megváltoztatása. Ahol otthagytuk, onnan semmi értelme, hogy ide jutott. Pláne, ahogy azt magyarázni próbálták. A másik, az utolsó tíz perc. Nagyon erőltetett volt ez a 12 órás időugrás pont az utolsó tíz percre. Heller búcsúja nagyon ütős volt, az megérdemelte ezt, de ami utána jött... Na, az az a pillanat volt, amikor megfeküdte a gyomromat, hogy a készítők úgy ollózták össze az évadot. Hiszen ez majdnem egy az egyben az 5. évad befejezése volt, csak itt Jacket nem verték meg. Ráadásul, míg az előző évad lezárásánál éreztem a véglegességet, itt szinte vártam a "folytatjuk" felirat megjelenését.

Szóval összességében nem bánom, hogy folytatódott a 24, de az sem bántam volna, ha tényleg a 8. évad lett volna a sorozat vége. Mert most azt viszont bánnám, ha nem lenne egy 10. évad.

 

 

A 8.évadhoz

 

 

Az mekkora már hogy a rosszfiú Reneé halála után lenyeli(ha jól emlékszem SIM-kártyát) és kiröhögi Jacket. Mire Jack szó szerint kibelezi a csávót és megszerzi a kártyát. :D Különben én teljes mértékben átéreztem Jack dühét és fájdalmát. Jó lenne ha sok ilyen biztonsági ember lenne még. Nem kell ide jog meg ezek. Egyszer megkérdi hogy hol van, másodszor elveszi bármi áron. Ez pont rimmel a mostani eseményekre hogy a CIA éveken át hogy kinzott foglyokat. Hát nem válaszoltak. Nem tudom mi ez a felháborodás. Itt tizezrek élete múlik azon hogy egy szemétláda vall-e. Ami van lehet használni hogy szóra bírják.

 

 

Azt nem gondoltam volna hogy te hamarabb befejezed a 24-et mint én. Még nyáron töltöttem le a 9.évadot és azóta sem néztem meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash - fél évad záró - Azt kell mondanom, hogy imádom.

Eddig nekem is bejön. Kellően könnyed, mégsem túl komolytalan. Tartom, amit korábban írtam róla. ;)

 

A Flash-Arrow dupla crossover hogy tetszett?

flarrow_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Ha jól rémlik, te nem nézed hétről hétre az Arrow-t, a crossover sztori 2. fele viszont ott zajlott. Vagy erre az 1 részre megnézted az aktuális Arrowt? Csak mert ez utóbbi esetben elég durva spoilereket hintenek el a 3. évad korábbi részeiből.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igazából már a...

2018-ban érkező Inhumans mozifilm

...felvezetése. Hihetetlen, hogy mennyire előre terveznek a Marvelnél

Köszi :) Mivel nem ismerem a Marvel-univerzumot a sorozaton és a mozifilmeken kívül, ezt nem tudtam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól rémlik, te nem nézed hétről hétre az Arrow-t, a crossover sztori 2. fele viszont ott zajlott. Vagy erre az 1 részre megnézted az aktuális Arrowt? Csak mert ez utóbbi esetben elég durva spoilereket hintenek el a 3. évad korábbi részeiből.

Csak a Flash részét láttam és az iszonyúan tetszett.Pont ezért nem is néztem meg az Arrow részét, mert féltem a spoilerektől bár a Flashben is elkottyintottak valami egész fontosat... :D De nem gáz. Most sokkal jobban tetszik a Flash mint az Arrow. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

White collar - 2. évad - Na végre magára talált a sorozat. Már az első résznél éreztem, hogy valami változás történt, hogy magasabb szintre lépett az egész. Lehet, hogy azért mert már ismertem a szereplőket, vagy az alapsztorit, de mégis úgy éreztem, hogy sokkal jobbak a történetek, a főszál és erősebb, és jobban rámentek a karakterek egyéniségére, a humorra. Nagyon szórakoztató lett ez a sorozat is, kb egy mentalista szinten van. Heti kis könnyed nyomozós sori, szerintem teljesen jó. :) 7,5/10

WhiteCollar-banner-3149de218b3db96e683da65ed0efdccb.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden gyerekbetegsége és hibája ellenére érdemes vele tenni egy próbát (csak 4 óra):

 

Az elveszett szoba S1

 

 

Ha valaki lusta végigolvasni mindkét írást, annyi mankó hozzá: van egy Kulcs, ami bármelyik ajtót kinyitja és mindig egy motelszobába nyílik, ahonnan viszont bárhova el lehet jutni visszafelé, amit elképzelsz az ajtón keresztül. Meg aztán vannak misztikus Tárgyak, amik különleges képességekkel rendelkeznek, ezekért folyik a harc különféle csoportok között.

 

Több, mint érdekes, nekem anno kimaradt, nem is tudom, miért...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden gyerekbetegsége és hibája ellenére érdemes vele tenni egy próbát (csak 4 óra):

 

Az elveszett szoba S1

 

 

Ha valaki lusta végigolvasni mindkét írást, annyi mankó hozzá: van egy Kulcs, ami bármelyik ajtót kinyitja és mindig egy motelszobába nyílik, ahonnan viszont bárhova el lehet jutni visszafelé, amit elképzelsz az ajtón keresztül. Meg aztán vannak misztikus Tárgyak, amik különleges képességekkel rendelkeznek, ezekért folyik a harc különféle csoportok között.

 

Több, mint érdekes, nekem anno kimaradt, nem is tudom, miért...

 

Én még anno láttam. Meg is vettem eredetiben, nekem nagyon tetszett. Kár, hogy csak annyi, amennyi... volt még benne potenciál!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Over the Garden wall - ez az, amit mindenkinek tudok ajánlani, aki kicsit is szereti az elborult dolgokat. Mert ez a mese az, de a legjobb értelemben. Ennyi eszementséget már rég láttam, és annyira egyben van az egész, olyan szépen építkezik mindössze 10 darab 10 perces rész alatt, mint a legjobb sorozatok. Szépen adagolja a sztorit, közben meg szórakoztat poénokkal, és őrült történetekkel. Amolyan mese felnőtteknek. Mert azért ebben van rendesen ijesztő dolog is, nem is kevés. Egy testvérpárról szól, akik eltévednek az erdőben és furcsábbnál furcsább helyenek kötnek ki és közben próbálnak hazatérni, az erdőben megbújik valami, ami nem akarja őket elengedni. Csodás háttérrajzok, jól megírt karakterek és énekek. Az is van benne pár, de illik az egészhez. 8at akartam rá adni, de annyira egyben volt az utsó rész, hogy 9/10 simán.

http://www.youtube.com/watch?v=H0mvzlm0c8Y

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.