Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát én megnéztem a Banshee - 3x3at és leesett az állam. Olyan kemény rész volt hogy adrenalin folyt a fülemből. Már a 8. percben volt egy olyan csata, amit szerintem nem képzeltünk volna, csak így lesz. De ami utána jött az sem volt semmi. Ez az évad nagyon kemény lesz pedig a korábbiak sem voltak semmik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvárom az évadzárót, aztán ledarálom egybe az egészet.

Én is gondoltam rá, de nem bírtam kivárni. :) Így is szenvedek mert szinkronosan nézem, és ott még csak a 3. résznél tart. :)

 

Rog írd majd meg hogy tetszett ez a rész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is kb akkor jöttem rá. :D De nyugtasson a tudat, hogy egyik jelenet se volt fontos...sőt. :D

Hogy tetszik amúgy?

 

Áhh, "függöny" vagyok, imádom! Megfertőztem a kollégákat is!

Én s02e05-nél járok, ők s01e04-nél. Ma lesz időm folytatni! :yes:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áhh, "függyöny" vagyok, imádom! Megfertőztem a kollégákat is!

Én s02e05-nél járok, ők s01e04-nél. Ma lesz időm folytatni! :yes:

Igen hát pont arról beszéltünk hogy az egy picit gyengébb, de onnan megint rákezd. :D Egy ismerősöm folyton irogatja, hogy ő nézi angolul a új évadot, és hogy olyanokat néz néha... :D el tudom képzelni, mert az évad eleje is már pfff. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PoI S04E16: Nagyon frankó ez a rész is. Janiéknak újra sikerált egy érdekes ügyet kifogniuk.

 

 

A Banshee S03E03 is megvolt. Igazán eseménydúsra sikerált. Megkockáztatom hogy ez a sori eddigi legjobb réásze. Apait-enyait beleadtak.

 

Jól sejtettem hogy Burty egy állat. Már akkor éreztem mikor a bunyóharcos surmó menedzserének kinyírása előtt levette a szemüvegét. Azóta ugyan voltak már piszkos húzásai de az az élet-halálharc Nolcsival megmutatta hogy totál pszichó a csóka. Azért a hosszúárnyékú csajsziira se lehet panasz. Rendesen helybenhagyta csokornyakkendőst.

A részben történt többi event is ott van a "Csuklyás"-féle szállal az élen a szeren Rablóból lett pandúr (vagyis seriff) barátunk jókora slamasztikába került. A rész végére meg cseberből vederbe.

 

 

 

Amúgy eddig nagyon odacsapós az "egész" sori. Maradjon is így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: örülök hogy neked is így bejött az a rész. Amit pedig a spoiler mögött írtál...hát igen, az az egyik csúcspontja a sorinak nálam, mert azt a karaktert mindig is akartam már látni igazán odacsapni...hát most megkaptuk. :D

 

House of Cards: Brutál dráma, lassan építkezős, több szálon futós, a végén összeérős és nagyot odacsapós. Na jó talán azért annyira nem csap oda, de felvezeti, hogy a 2. évad még komolyabb lesz. Politikai sorozat, ami egy igazi hatalmi harcot mutat be. Nem igazán az én műfajom, mégis végignéztem mert el kell ismerni, hogy a maga nemében nagyon erős sorozat. Kevin Spacey pedig zseniális benne. Egyedül elvinné a sorit. A történet igazából röviden annyi, hogy Frank Underwoodot, az Elnök nem lépteti elő, amikor beiktatásra kerül, hanem a poziciójában hagyja annak ellenére hogy megígérte neki. "Hősünk" pedig szépen lassan építi fel a kártyavárat, ...de hogy mi is célja? Hát az majd kiderül. :) Mint írtam nem az én műfajom, és annak ellenére, hogy tényleg remek sorozat, még meggondolom, hogy folytatom e. 7/10.

house-of-cards-banner-slice.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, ez izgalmasan hangzik :) Bár gondolom, infókat nem igazán adhat ki.

Gondolhatod. :D Pedig kérdezgettem rendesen, de csak szakmai infókat beszéltünk, hogy hogy szokták a fájlokat elnevezni, -tanított is pár dolgot- mi a munka menete, ki hova küldi a dolgokat ilyesmi. :) Persze jó lenne még többet tudni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, ez tényleg nekem való Castle-epizód volt. :D

 

A sok Alienes és egyéb kultikus sci-fikre történő utaláson túl amin hangosan felnevettem, hogy a marsi űrruha a Firefly-ból volt. De akkoriban Fillion még nem tűnt ilyen kövérnek benne. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze jó lenne még többet tudni. :D

Bizony jó lenne. Számodra duplán, de azért biztosan számunkra is tudna érdekességeket mesélni :)

 

Karrde, ez tényleg nekem való Castle-epizód volt. :D

 

A sok Alienes és egyéb kultikus sci-fikre történő utaláson túl amin hangosan felnevettem, hogy a marsi űrruha a Firefly-ból volt. De akkoriban Fillion még nem tűnt ilyen kövérnek benne. :)

 

Ugye? :D

 

Olyan régen láttam a sorozatot, hogy nem tűnt fel ez az űrruhás részlet, köszi :) A ruha nélkül sem éppen egy modell alkat manapság :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg tudom érteni azokat akik ódákat zengenek a Banshee harmadik szezonjáról. Üt mint az ipari áram. A eddigi részek közül a harmadik, az ötödik és a nyolcadik rész a legbejövősebb. Ezek közül leginkább az ötödiket tudnám kiemelni. Amúgy a felvezetése se semmi. Mázli hogy nem kellett sokat várnom az ötösre mert a négyesnek úgy lett vége hogy másképp nehezen bírtam volna kivárni a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg tudom érteni azokat akik ódákat zengenek a Banshee harmadik szezonjáról. Üt mint az ipari áram. A eddigi részek közül a harmadik, az ötödik és a nyolcadik rész a legbejövősebb. Ezek közül leginkább az ötödiket tudnám kiemelni. Amúgy a felvezetése se semmi. Mázli hogy nem kellett sokat várnom az ötösre mert a négyesnek úgy lett vége hogy másképp nehezen bírtam volna kivárni a folytatást.

Na akkor beelőztél... :D

Én maradok a szinkronosnál és abból csak most jött ki a 4. rész. Ma nézem este. De örülök hogy ennyire brutál a 3. évad. :):love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Hát nem csodálom, hogy nem tudtad abbahagyni. 3x4 - hát mikor már azt hittem, hogy ez egy lassabb rész lesz...megint adtak a képünkbe. És a cliffhanger...jujj mi lesz itt Banshee-ben. :D Bár csak már nézhetném tovább. :D XD

vlcsnap-2015-03-02-19h41m16s237_www.kepfeltoltes.hu_.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maxi tisztelettel kérdezem: ettől miért kell elájulni? Az egész net áradozik róla, én nem látok rajt mást, mint egy sárkányt meg egy törpét. Akik meg eddig is voltak... :hmm:

Én az összhatástól nem dobtam hátast úgyhogy csak tippelek, de szerintem főleg a kép ígérete tetszik az embereknek

mert ez a kettő ugyan volt eddig is de semmi közük nem volt egymáshoz, most viszont találkoznak, plusz a kép arra is utal, hogy Tyrion összefut Dany-vel. Kár hogy az egyes elemek nincsenek szinkronban egymással. A sárkány még csak nem is Tyrionra néz, hanem csak úgy előre...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maxi tisztelettel kérdezem: ettől miért kell elájulni? Az egész net áradozik róla, én nem látok rajt mást, mint egy sárkányt meg egy törpét. Akik meg eddig is voltak... :hmm:

Nekem tetszik és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.