Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ahogy be lett ígérve: ímhol az új Trónok harca trailer elemzése :)

 

 

 

A volantis-i Hosszú Híd

KJ6goZ5.jpg

Amikor pár napja kijött az első néhány rész rövid ismertetője meglepődtem, hogy külön megemlítik, hogy a hármas epizódban Varys és Tyrion átmennek a volantis-i Hosszú Hídon. Ez így leírva nem hangzik túl izgalmasan, de a trailer alapján egyértelmű, hogy látvány szempontjából a kilenc Szabad Város legnagyobbika az idei évad egyik szemkápráztató attrakciója lesz.

A sorozat kánonja szerint Robb Stark felesége Talisa egyébként ebben a városban nőtt fel. Vajon lesz erre valamiféle utalás? Bírnám ha csak egy fél mondat erejéig is de előkerülne a dolog. Például az egyik kocsmában pletyka szinten terjedhetne, hogy az egyik nemes lánya csúnyán pórul járt miután elutazott Westerosra.

 

Vörös papnő Volantisban?

dPsArPQ.jpg

A helyszínt szinte teljes bizonyossággal be lehet lőni: HD felbontásban látszik, hogy a rabszolgák szeme alatt tetoválás jelzi a mesterségüket. Ez egyértelműen Volantis. De kit imádnak ilyen áhítattal? A legvalószínűbb –már csak a ruhája miatt is – hogy egy vörös papnőt. Mióta a sárkányok megszülettek a varázslat is visszatért a világba: a hölgy talán egy csodatevő. De az is lehet, hogy Dany történetéről prédikál (esetleg a kettő együtt).

 

Sansa a deresi kriptában

H17wqQL.jpg

Akik az utóbbi hetekben nem tartották rajta a kezüket a hírfolyamok ütőerén azokat komoly meglepetésként érhetett ez a fejlemény. Sansa deresi kitérője elsőre finoman szólva is bizarrnak tűnik, de ha jobban utána gondolunk, úgy érzem könnyű belátni, hogy miért lépték meg: a Boltonok és Theon története önmagában aligha hozza lázba a nézőket. Így hogy ebbe a közegbe egy főszereplő is bekerült a jelenetek és a sztoriszál tétje is növekedett. Ráadásul rengeteg hatásos jelenetet lehet kihozni ebből a felállásból: a Sansa és a Boltonok közti interakciók hasonló feszült pillanatokat szállíthatnak, mint Arya és Tywin dumcsiai. De önmagában már az is hátborzongató lehet ahogy Sansa bejárja a leégett és átalakított Derest (vajon a képen Sansa ősei sírját nézi, vagy a Boltonok lerombolták a néhai Starkok nyughelyét?)

Mindezek tetejébe azt is érdemes számba venni, hogy a könyvekben Sansa szála ott ér véget, hogy komolyan felmerül: megkaphatja Derest. Mivel nem ismerjük a sztori folytatását lehet hogy elsőre nagyobb eltérésnek hisszük ezt a kis deresi túrát mint amekkora valójában. Lehet hogy előbb-utóbb egyébként is itt kötne ki. Hogy a sorozatban pontosan miért jön ide az nem tiszta, de az egyértelmű, hogy nem egyedül érkezik:

3x7dx4C.jpg

A háttérben látható a deresi kripta bejárata, felette a rémfarkas jellel. Sansát tehát minimum néhány lovag elkíséri. Sőt olybá tűnik, hogy Kisujj is ott van az érkezők sorában. Igazából úgy lenne a legkönnyebb spekulálni, ha tudnánk mi lesz a Bolton-Stannis szembenállás vége. Így csak szerény tipp, de lehet, hogy Sansa -akár csak Wyman Manderly a könyvekben- belülről fog bomlasztani, amíg Stannis el nem ér a vár falaihoz (ha így lesz akkor azért sajnálni fogom Wyman hiányát… A Sárkányok táncában a legjobb új arc).

 

Ramsay és Myranda

Tpi4Thd.jpg

A rémvári pszichopata kedvesét már két korábbi évadban is láttuk, viszont olybá tűnik, hogy itt nem annyira élvezi az együttlétet Ramsay-val. Vége a jó viszonynak? Valahogy nem lepne meg ha Myranda nem élné meg az évad végét.

 

Tormund Hardhome-nál

Tz4gy3H.jpg

Az első elemzésben még csak kérdőjelekkel tudtam emlegetni Hardhome-ot, a Falon túli település szereplése azonban már teljesen bizonyossá vált. Sőt már arról is van egy elég komoly kémjelentés, hogy pontosan mi fog itt történni. Nem biztos hogy igaz, de komoly esély van rá [Csak az kattintsa meg a Spoiler gombot aki nem bánja ha olyan fontos részletet tud meg, ami nincs benne a könyvben!]

 

 

A jelentés szerint az évad végén Tormund meg fog halni. Havas Jon és csapata eredetileg azért érkezik, hogy rendet tegyen a vadak között, ám a küldetés mészárszékké változik, amikor megjelenik a Mások serege. Hogy Havas Jon el tudjon menekülni Tormund eszement mód elkezdi aprítani az élőhalottakat. Végül amikor már több komoly sebet is kap és egyértelmű, hogy közel a vég, egy közeli máglyára veti magát, hogy ne térjen vissza élőhalottként. De úgy hogy pár közeli "zombit" még magával ránt. Így leírva a sorozat legbadassabb halálának hangzik. A jelentést látszik igazolni a trailer ezen kockája:

lhnvS6z.jpg

Nyilvánvaló, hogy egy halandó élő személy nem lehet képes egy vaskos fakapu átütésére. Ha a jelentés igaz, akkor az Éjkirály is tiszteletét teszi a jelenetben és a rész végén Havas Jon és a Mások vezetője a távolból fogják egymást nézni.

 

 

Drogon esti látogatása

NCgLPq9.jpg

Úgy tűnik elértük azt a pontot, ahol a készítők már akkor is szerepeltethetik a drabális CGI sárkányaikat, amikor erre nem is feltétlenül van szükség. De ha belefér akkor végülis miért ne? Úgy tűnik Drogon nem az arénában fog először feltűnni és mintegy emlékeztetőként a nézők felé még az évad eleje felé is beköszön…

dtAJRo0.jpg

… hogy aztán körbenézzen Essosban. A könyvekben is utalnak rá, hogy miközben Tyrion a Rhoyne-on hajókázik egy óriási árny repül el felettük. Ott nem derül ki egyértelműen, hogy mi volt az. A TV sorozatban viszont úgy tűnik nem hagynak kétséget.

 

Verebek akcióban

2ZASvBS.jpg

Ahogy látható Királyvárban ereklyeként vagy épp díszként még idegen vallások jelképeit is meg lehet venni. Akár R’hllor égő szíve is beszerezhető. A verebeknek azonban nem jön be ez a multikulti, úgyhogy jól szét is verik a helyet. Az előzetesből egyértelmű, hogy imádnak dolgokat szétverni.

BfiQrX8.jpg

Sőt a király útját is elállják. Tommen valószínűleg épp a fogva tartott Cerseit szerette volna meglátogatni.

 

iTAnr3a.jpg

Ez már viszont nem találgatás, hanem 100 százalékig biztos: Jonathan Pryce eszméletlen lesz mint High Sparrow. Már most az előzetesben is minden egyes feltűnése arany.

 

Podrick és Brienne kalandjai folytatódnak

AXgrfeI.jpg

Szegény Podricknak sikerült a lehető legrosszabb helyre állnia. Itt egyébként valószinüleg Brienne pár völgybéli lovagot kaszabol le, akiket Kisujj küldött utánuk. A jelentések szerint ezek után egy idősebb nő egyengeti Birenne útját (nem Lady Stoneheart).

vjngLRj.jpg

De hogy kerülnek erre a havas tájra? A könyvben van egy jelenet, ahol el kezd esni a hó a Folyóvidéken, de ez a havazás túl erős ahhoz, hogy ne Észak legyen.

 

Stannis egy katonai sátorban

jW4Sx4q.jpg

Jó látni, hogy két évnyi rinya után Stannis újra azon töri a buksiját, hogy miként rúgja valagba az ellenségeit. Ezúttal Roose Bolton ülepe van célkeresztben. Ami meglepő, hogy a hadjáratban vele van Melisandre és Davos is. Utóbbi jelenléte még inkább megerősíti: a Fehér Öböl és vele együtt a Manderly-k valszeg ki fognak maradni (ha ez igaz akkor ez az első vágás amit igazán sajnálok :(). Melisandre jelenléte főleg azért meglepetés, mert egy közkedvelt teória szerint Havas Jont a következő könyv elején pont ő fogja visszahozni az életbe.

Nade vissza Stannishez: vajon mit fog elérni az évad végére? Deres bevétele? Vagy csak pár vas-szülött vegzálása? Akár hogyis úgy tűnik pár sátra lángra fog kapni:

eS43tp6.jpg

Csak nem Yara üt rajtuk?

 

Jorah inkognitóban?

ml1Szif.jpg

Az első előzetesnél is volt egy ilyen sejtésem, de most már biztos vagyok benne, hogy a sisakos figura, akit viszonylag sokat mutogatnak az előzetesekben az maga Jorah. Ez még csak egy kisebb harc, ahol kiválogatják a „gladiátorokat” az ünnepségre. Itt valószínűleg Dany nem tudja ki ez. Majd csak az arénában fog kiderülni.

iIq38or.jpg

 

Az itt felsoroltak mellett az új előzetesben sok ismerős kép is akad (több is megerősíti közülük, hogy a Hárpia Fiai Meereenben nem aprózzák el a vérfürdőt). Illetve Királyvárról is kaptunk egy meseszép új látképet (az előtérben Baelor Nagy Szentélye):

L7l9Jj9.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejövős ez a rész. Csak azt sajnálom hogy ebben se vették fel újra a Shaw-szálat.

 

Az se volt semmi amit 2010-ben művelt.

 

Jól-jól.

Én is sajnálom, hogy egyelőre jegelik a témát. És persze jó volt ismét egy visszatekintést látni egy sokat mondó eseménnyel Glasses vonalában :)

 

Köszi, akkor június elejétől ismét követhetjük a sztorit, várós.

 

Ahogy be lett ígérve: ímhol az új Trónok harca trailer elemzése :)

Köszi, remek olvasnivaló :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, köszi az elemzést. :)

 

 

Szerintem a sorozat legerősebb szála továbbra is Királyvár marad, dacára annak, hogy olyan alapvető szereplők tűntek el innen, mint Tywin, Tyrion és Varys. Hogy Kisujjt már ne is említsem. A már több kritikával illetett 4. könyvet számomra azonban mégis Cersei és Margaery torzsalkodása és viszálya mentette meg. Kiváncsi vagyok, hogy előkerülnek olyan szereplők, mint a Kettleblack testvérek, de gyanítom, hogy nem. A High Sparrow már a könyvben is egy erőteljes karakter volt, de a két trailer alapján merem állítani, hogy ő lesz az újoncok közül talán a leghatásosabb szereplő (Jonathan Pryce persze nem egy akárki).

 

Örülök, hogy a készítők láthatóan felgyorsítják az eseményeket, és néhány rész után már most egyesül a Sansa- és a Bolton-szál, hogy aztán később Stannis is belovagoljon. Itt már akármilyen meglepetés érhet minket. :) Van egy olyan gyanúm, hogy Roose Boltont a fia fogja megölni majdan a könyvekben, talán ezt már most, az 5. évad végén láthatjuk. Jut eszembe, így a Sansa-imposztor Jeyne Poole teljesen kimarad a sztoriból? Ahogyan Lord Manderly nagyúr is, gondolom (egyébként a fia, Wendel szerepelt a 3. évadban, a Vörös Nász alatt ölték meg, így a család azért már szerepet kapott korábban is).

 

Nagyon király, hogy láthatólag olyan eseményeket bővebben kifejtenek, amik a könyvekben csak utalás szintjén voltak meg (Hardhome és a Hárpia Fiai). Remélem, Tyrion és Daenerys direkt találkozását megejtik a forgatókönyvírók, és azért örülnék ha pl. Barna Ben Plumm sem maradna ki, kár, hogy a sorozatban a különböző zsoldos kompániákat egybegyúrták Daario irányítása alatt.

 

Brienne szála számomra egyelőre totális homály. Megmondom őszintén, már nem emlékszem, hogy a könyvekben mi történt vele.

 

Bronn szerintem az évad során meghal (a könyvekben ugye egyszerűen eltűnt Királyvárról, csak kósza hírek voltak róla idegesítette "off-screen" Cersei-t de itt most lehet egy jobb módszer arra, hogy kiírják, mondjuk Dorne-ban). Jamie Völgy-beli útjának búcsút mondhatunk, pedig a Blackwood-Bracken konfliktust nagyon szerettem a könyvekben. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem álmodtad, de május óta nem igazán lehetett hallani róla. Ami akkor kiderült a show vezetőivel, Roger Lay Jr.-ral és Eric Carnageyvel készült interjúból, hogy Tim Dunigan (az eredetiben ő játszotta Powert) alakítaná a kapitány apját és a róla mintázott MI-t, Mentort, valamint szerepet szeretne vállalni Jessica Steen (ő játszotta Pilótát) és Bruce Gray (ő játszotta eredetileg Stuart Powert és Mentort) is. Valamint már a készítők közt van az eredeti sorozat számos más munkatársa is: Gary Guttman, a zeneszerző, Frank Morrone hangmérnök, Ron Thornton VFX artist és Ted King, aki a felvételekért felelt.

Kiderült, hogy a Phoenix Risingban valószínűleg már valóban hattagú lesz Power csapata, ahogy azt eredetileg is tervezték (a páncélok töltőállomásán hat állás van), vagyis végre megjelenik Stingray, a vízalatti műveletekért felelős katona. Emellett Pilótának más lesz a háttértörténete, mint az eredeti sorozatban volt (vagyis valószínűleg nem Dread katonája volt). A történet sem ott kezdődik, ahol az eredeti sorozat, sokkal többet látjuk majd Taggartot (ő lett ugye Lord Dread, de a sztoriját csak később ismerhettük meg), látjuk majd a bukását, és jobban belemegyünk majd a fémlények, a gépek létébe. Ezt már tervezték a Power második szezonjában is (pl.: Soaron egy idő után megkérdőjelezte volna Dread tervét, az Agyközpontnak titkos tervei voltak, stb.), boncolgatják majd kicsit a kérdést, hogy a hipermodern technológiát magukra aggató Powerék jobbak-e, mint a hipermodern technológiát magukba fogadó fémlények.

Ami miatt ilyen lassan haladnak (idén lesz három éve, hogy belekezdtek), az azért van, mert nem adták el egy nagyobb stúdiónak sem a jogokat, hogy aztán az a nyakukra küldjön egy AAA-kategóriás showrunnert, aki aztán jól átszab mindent, hogy az eladhatóbb legyen. A maguk módján akarják megcsinálni. Májusban az interjú szerint már minden gyártásra készen volt, elkészültek a forgatókönyvek, megvolt a büdzsé, véglegesítették a látványterveket, tehát a post-produkciós feladatokat befejezték, már csak arra vártak, hogy zöld utat kapjanak valamelyik TV-csatornától.

Emellett csendben megemlítettek egy videojátékot és újabb mechandise anyagokat - kevésbé ismert tény, de anno a Power kapitány a Matel sorozata volt, ők adtak ki Power kapitány figurákat, és annak reklámozási céljából készült a sorozat. Ezért is törölték, holott már gyártásra készen volt a második szezon. A játékfigurák akkortájt nem teljesítettek jól a piacon.

 

Annyit még hozzá, hogy február legvégén megszellőztették a Captain Power Face-oldalán, hogy heteken belül kapunk valami hírt, valamiről. Az egyetemes ima a Phoenix Risingért szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát aki még nem kezdte el a Flash-t az gyorsan kezdjen bele. A mai rész, akkorát ütött, hogy mindenki leesett a székről. :D Kb minden sorozatos, geek oldalon erről írnak. És még mindig visszavan kb 7 rész az évadból. Mi lesz itt még. XD

Sajna a trailereket nem merem beilleszteni, főleg a legújabbat, mert iszonyú spoileres.

11051857_904232262932698_5466511471044081599_n.jpg?oh=10f655f46ec30558f84d26bfc77e299f&oe=558194AF&__gda__=1434154099_6d4563ed69bb4440bdc5de4f6b1863c4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak buzdítani tudok mindenkit, kudaron és rajtam kívül nézi egyáltalán itt valaki? :D Szerintem is nagyon jó irányba építkezik a sorozat, bár ezt a legutóbbi részt még nem láttam. A sztori érdekes, pörgős, de a karakterek se csak dísznek vannak... :) Eddig nem igazán tudtam dönteni, de így 3/4-ed évad után, nálam már veri az Arrow-t (főleg a 3. évadot). Amúgy lesz egy újabb spin-off, ami az Arrow/Flash világában fog játszódni, de ha minden igaz, az ősszel érkező Supergirl is kapcsolódhat ezekhez. Lesznek itt még érdekes crossoverek. Bővül a DC sorozatverzum. :cool:

 

Kudar, a Supernaturalt nézed még? :) A 10. évadban már erősen úgy érzem, hogy a sorozat csak árnyéka egykori önmagának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak buzdítani tudok mindenkit, kudaron és rajtam kívül nézi egyáltalán itt valaki? :D Szerintem is nagyon jó irányba építkezik a sorozat, bár ezt a legutóbbi részt még nem láttam.

SKy mindenképp írj ha megnézted a mostani epizódot mert...mert. :D Szerintem fogsz. :)

 

Supnatot nézem. Igen...hát sajna az a helyzet van vele h szinte már csak megszokásból. Van egy csomó jó ötlet benne, mégsem élnek vele. Pl Káin...

De nembaj. Nézem tovább...hátha. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

House of Cards:

Mint írtam nem az én műfajom, és annak ellenére, hogy tényleg remek sorozat, még meggondolom, hogy folytatom e. 7/10.

 

 

 

Másfél évet néztem át, míg megtaláltam - a pár héttel ezelőtti bejegyzésed.... :)

 

A lényeg: ne gondolkodj rajta, sürge folytasd!! A második évad jobb, mint az első, kevesebb Spacey-kibeszéléssel, s már fordítják a harmadikat is.

 

Kártyavár S2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másfél évet néztem át, míg megtaláltam - a pár héttel ezelőtti bejegyzésed.... :)

 

A lényeg: ne gondolkodj rajta, sürge folytasd!! A második évad jobb, mint az első, kevesebb Spacey-kibeszéléssel, s már fordítják a harmadikat is.

 

Kártyavár S2

A felső sarokban van egy kereső. :D Ha beírod hogy House of Cards vagy részeit biztosan gyorsabban kidobta volna. :D

Sajna nem fogom folytatni. Lelőtték a poént a készítők a poszterekkel, hogy mi is lesz a 2. évadban...

Meg hát nem az én kategóriám a sorozat, bármennyire jó is. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Sajna nem fogom folytatni. Lelőtték a poént a készítők a poszterekkel, hogy mi is lesz a 2. évadban...

Meg hát nem az én kategóriám a sorozat, bármennyire jó is. :(

 

Hehe, az még semmi, pláne, ha ránézel a harmadikéra!!!

 

De engem az ilyen nem érdekel, sokszor fontosabb az út, hogy hogyan jutok el addig. Gyakran kimondottan az a fontosabb, kivel mi fog történni, s utána azon agyalok, hogy lesz az. Ezért is egyik kedvencem a Falshforward.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, az még semmi, pláne, ha ránézel a harmadikéra!!!

 

De engem az ilyen nem érdekel, sokszor fontosabb az út, hogy hogyan jutok el addig. Gyakran kimondottan az a fontosabb, kivel mi fog történni, s utána azon agyalok, hogy lesz az. Ezért is egyik kedvencem a Falshforward.

Na úgy értettem, hogy a 3. évados poszterekkel lőtték le hogy mi fog történni a 2.ban... :S :facepalm:

De tényleg sajna számomra ez nem a szórakoztató sorozatok közé tartozik, annak ellenére hogy tényleg iszonyú minőségi. Csak nem az én ízlésem, de azért elismerem, hogy remek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De tényleg sajna számomra ez nem a szórakoztató sorozatok közé tartozik, annak ellenére hogy tényleg iszonyú minőségi. Csak nem az én ízlésem, de azért elismerem, hogy remek.

 

"I respect that" - ahogy Chucky mndja a SoA-ban... :)

 

Azért majd én beszámolok róla, azt elolvashatod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banshee: 3x7 - Nekem ez a rész is nagyon bejött. Páran azt mondták nem igazán történik benne semmi, de ezzel nem értek egyet. Igaz, végig egy dolog körül forgott az epizód, de így is izgi volt.

Az elején ahogy a polgármester és Carrie szétvertek mindenkit a háznál, hát azt öröm volt nézni. :D Cséjton pedig már meghalhatna és valami nagyon csúnya módon, mert megérdemli. A rablásnál pedig eléggé zavart ez a GoPro kamerás megoldás, de mégis élvezhető volt, a végén meg kifejezetten izgultam. Ezt a katona mint egy terminátor. Szétverik, lelövik többször majd felrobbantják és még mindig megy tovább...komoly.

 

 

Mentalista -6. évad/2. felvonás - Ugye ebben az évadban lett vége a Red John szálnak és kezdtek egy teljesen új fejezetet a sorozatban, és azt kell mondanom, hogy jót tett neki. ÖSszességében ez az évad elég erős lett, mert az első fele valami brutális volt ahogy pár rész alatt felgöngyölítették a RJ szálat, majd kérdően néztem, hogy akkor most mi is lesz. Patrick azért csak feltalálta magát és visszatért ahhoz mihez ért. Sokkal könnyedebb lett az egész, számomra humorosabb is, és persze ami eddig még nem volt - beleerőltettek egy szerelmi szálat is, amire gondolom már mindenki nagyon várt és az összes ilyen nyomozós sorozatnál el kell jönnie (castle, bones, stb.) Még a részek elosztása is változott mert eddig 1 részes ügyek voltak, most inkább 2-3 részes sztorik. Egyedül talán csak az évadzáró volt gyengébb, de még az is nagyon cuki, és aranyos volt. Összességében szórakoztatóbb volt ez az évad mint korábban, szóval várom az újításokat, és a szinttartást az utolsó évadban is. :)

8/10 az évadra. Na jó. 7,5 :D

TheMentalist-banner-ef9b311e8ee9a5157f0cfdc14828f7cf.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. évadot én is nagyon szerettem, mind az RJ szál lezárása, mind a sorozat megújulása nagyon bejött. Én már láttam a 7. évadot, azért túl nagy elvárásaid ne legyenek. Szerintem egy részt leszámítva snassz lett. 4-5. évados színvonal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. évadot én is nagyon szerettem, mind az RJ szál lezárása, mind a sorozat megújulása nagyon bejött. Én már láttam a 7. évadot, azért túl nagy elvárásaid ne legyenek. Szerintem egy részt leszámítva snassz lett. 4-5. évados színvonal.

Szóval akkor még beleszuszakoltak egy évadot amikor itt és most szépen le lehetett volna zárni? Hát az remek. Igazából szeretem nézni, meg kedvelem a karaktereket, szal még ha nem is jó, ezt a pár részt már kibírom. Sajna egy képpel valahol elspoilerezték nekem a végét egy oldalon, de azért várom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

POI: kemény rész volt

 

Szegény Harold :(Ebből a sztoriból elég sz*rul jött ki. Mindig csodálattal figyelem, mit képes megtenni másokért és az elveiért, a heti rész ékes példája volt ennek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani bezony rendesen odatett.

 

 

Szegény Harold :(Ebből a sztoriból elég sz*rul jött ki. Mindig csodálattal figyelem, mit képes megtenni másokért és az elveiért, a heti rész ékes példája volt ennek.

 

Fantasztikus egy pacák ez a Harry. Ám ezúttal rendesen elszaladt vele a ló. Amúgy jól tette hogy kiadta "Gyökér" útját. Legalább lesz ideje a csajnak gondolkodni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banshee 3x8 - a síró indián... :D

 

elhagyta a fél fejét. :D Ideje volt már mert nagyonutáltam. Megérdemelte amit kapott, sőt még rosszabb is lehetett volna. Burtonról megint többet megtudtunk...imádom a karaktert. Nagyon el lett találva. Jajj katona bácsi berágott és rájött hogy Carrie volt a kirablója. LEsz itt még nemulass. Proctort meg elrabolták a négerek. Ami még okés, de vele volt a kis szöszi néni is aki tutyira meg fog murdálni. :S

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banshee 3x8 - a síró indián... :D

 

elhagyta a fél fejét. :D Ideje volt már mert nagyonutáltam. Megérdemelte amit kapott, sőt még rosszabb is lehetett volna.

 

Lett is. A rész végén úszkáló krokodil jóvoltából krokodilszar lett belőle. :D

 

 

Jajj katona bácsi berágott és rájött hogy Carrie volt a kirablója. LEsz itt még nemulass.

 

Az tuti. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.