Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Attól függ hol akadtál el, mert ha az elsőnél akkor nem hiszem hogy sok örömödet lelnéd a következőkben. Utána kezd el bonyolodni.

Az első évad néhányadik részénél. Az évad felénél talán?

 

A szende szőke lányt hozzá akarják adni a Morózus harcoshoz, Lena Headey-t meg tőtikézik a padláson vag valahol a fent egy tetőn vagy hol..

Ennyi rémlik. Ja meg egy

kék szemű kéreg arcú fantasy lény lehet hogy a legeselegelső jelenetből? Ja meg hogy sok a Lenister(lehet nem jól írtam) meg van az a törpe aki körül nagyon jó nők sürögnek..

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évad néhányadik részénél. Az évad felénél talán?

 

A szende szőke lányt hozzá akarják adni a Morózus harcoshoz, Lena Headey-t meg tőtikézik a padláson vag valahol a fent egy tetőn vagy hol..

Ennyi rémlik. Ja meg egy

kék szemű kéreg arcú fantasy lény lehet hogy a legeselegelső jelenetből? Ja meg hogy sok a Lenister(lehet nem jól írtam) meg van az a törpe aki körül nagyon jó nők sürögnek..

 

Leírás alapján ez a legelső epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Banshee: Origins rövid, egy perces jelenetekből áll, nem csak Hood múltjával foglalkozik.

Értem, köszi. Egyébként, nem csak Hood múltjára gondoltam. Azt olvastam, hogy a webizódok az említett 15 év alatt játszódnak, nem csak a fickóval a középpontban.

 

Mit kell erről tudni? Még nem informálódtam..

Amiről én tudok, hogy február 12-én megújították a sorozatot egy 8 részes 4. évadra, ami 2016-ban debütál.

 

GoT:

Ezzel úgy vagyok, hogy új korában elkezdtem és valahogy félbe maradt..sok volt a szereplő, nem tudtam ki kivel van, amolyan "Gyűrű szövetsége elsőre" érzésem volt.

Manapság meg úgy vagyok vele, hogy szépen összegyűlt, nagyon dícsérik mindenhol és hát "többmilliárd légy nem tévedhet" így lehet kap egy újabb esélyt.

Elvégre a Gyűrű szövetsége is nagy kedvenc lett újranézése óta és legalább már ezt is lehet "darálni". 4 évad van készen?

Én annak idején az 1. rész után passzoltam, különösebben nem fogott meg. Aztán pár hónapja újra nekiálltam (mondván, 1 rész helyett tisztább, ha 1 évad alapján ítélem meg) és végeztem a 4 évaddal... bár rajongó nem lettem, szerintem érdemes nézni. Ha megismered a karaktereket, sokkal gördülékenyebb a sztori is. Nálam legalábbis így volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leírás alapján ez a legelső epizód.

Hopszi..akkor van mit pótolni... :pfff:

 

Amiről én tudok, hogy február 12-én megújították a sorozatot egy 8 részes 4. évadra, ami 2016-ban debütál.

2016? Ajjajajajjj :facepalm: De mit jelent ez feb 12-ei megújítás? nem is értem amit írsz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Február 12-én jelentették be, hogy lesz 4. évad. Szerintem elég érthetően írtam...

 

Hát az szinte evidensnek tűnt, hogy lesz, persze kell a hivatalos bejelentés. a megújítás szót nem tudtam hova tenni ebben a szövegkörnyezetben, bocsi.. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 5x01

 

Továbbra is sikeresen megállom, hogy a maradék három részt megnézzem. :) (szerencsére megyek jövő héten Olaszországba, így nem is lesz rá alkalmam...) Eddig szerintem a legjobb évadkezdés volt. :) A készítők mostanra érzik át teljes egészében a sorozat atmoszféráját, évadról-évadra javul a minőség. :)

 

Bomarr,

 

 

többé nem kell félned, nekem egyértelműnek tűnik, hogy Mance-t nem fogják visszahozni. :)

 

 

Lehet, kicsit túlzok, de most ezt gondolom: a sorozat már jobb, mint a könyv. Ha összehasonlítom a 4. és 5. kötettel, akkor ezt a kijelentést mindenképp helyénvalónak érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sikeresen állom a mai napig, hogy egyáltalán nézzem ezt a sorozatot (GOT). Semmi bajom a világszintű óriási rajongással, ami körülötte van, azzal meg pláne, ami ezen a fórumon van a GoT körül, de hogy engem mennyire nem fogott meg arra nincs szó, sem több szóból álló kifejezés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt már az elmúlt évadok alatt is jó párszor leírtad, fel is fogta mindenki szerintem elsőre.

 

Ősszel jön a kövi Dr. Who évad, akkor meg majd én fogom olvasás nélkül végiggörgetni az egész topikot, így helyreáll a karma. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt már az elmúlt évadok alatt is jó párszor leírtad, fel is fogta mindenki szerintem elsőre.

 

Ősszel jön a kövi Dr. Who évad, akkor meg majd én fogom olvasás nélkül végiggörgetni az egész topikot, így helyreáll a karma. ;)

 

Leírtam, ráadásul jó párszor? Azt a rohadt... tényleg öregszek... max egy eset rémlik, az se "ma volt"... A karmám egy pillanatra sem billent ki, csak gondoltam írok egy full felesleges kommentet, ami senkit sem érdekel, sőt esetleg sért másokat, mert miért ne? :D A fórum motorja elbírja! :);)

 

U.i.: Az Doctor Who és nem Dr. Who ;) ;)

 

Szvsz ezért is lett volna jó a népszerűbb, nézettebb sorozatokhoz külön topic. Hangsúlyozom.. szvsz!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg az Agymenők van napirenden, és ez bár kockákról szól, végre a páromat is leköti.

Bazinga! :D

Imádom azt a sorozatot.

 

Én sem nézek GoT. De majd fogok. Egyszer. Egyszer csak azért is. Meg egyszer el is fogom olvasni. Egyszer. :) Én most iZombie-t nézek. Egy hullaházban dolgozó zombilány látnoknak adja ki magát és gyilkossági nyomozásokban segít, mert valójában látja az elfogyasztott agyak gazdáinak emlékeit. Az ilyen agyament sorozatokat nekem találták ki. A szövegek hullajók és sosem volt még egy zombi ilyen szexi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leírtam, ráadásul jó párszor? Azt a rohadt... tényleg öregszek... max egy eset rémlik, az se "ma volt"... A karmám egy pillanatra sem billent ki, csak gondoltam írok egy full felesleges kommentet, ami senkit sem érdekel, sőt esetleg sért másokat, mert miért ne? :D A fórum motorja elbírja! :);)

Pedig tényleg jópárszor leirtad már és mivel semmi változás nincs, nincs kritikai észrevételed, csak állandóan tartozkodsz ez tényleg fárasztó. Ja a fórum elbirja, ahogy azt is hogy Ody sokadszorra leirja, hogy nem kedveli a Doctor Who-t, akkor mégis kevésbé vagy megértő. Pedig ő legalább úgy reagált a sorozatra hogy követte.

 

kudar: Szerintem kultúrált beszélgetések mentek azon a néhány alkalommal, amikor szóba jött hogy neked nem tetszik a GoT. Te követed, tudod miről van szó. Ez teljesen más dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én ezennel kérem a felhasználók közül való törlésemet, hisz semmi haszna nincs a fórumnak azzal, hogy itt vagyok!

 

Ody, kérlek tedd meg ezt a csekélységet! Köszi.

 

Bocs, hogy írni mertem!

 

Egyébként ugyan azért nem tetszik a GoT, mint anno a Spartacus. A naturalista és szexközpontú story-vezetés miatt. Megnéztem mindkét sorozatból néhány epizódot, oké, nem láttam az összeset, miért is nézzem, ha nem tetszik? Azon néhány rész alapján saját egyéni véleményt alakítottam ki említett két sorozatról. Ezen vélemény természetesen (mint korábban is említettem) nem érinti a világszinten elképesztő nagy sikert, mely a sorozatot (GoT) övezi. Szeressék az emberek, nincs ezzel baj! ...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem nézek GoT. De majd fogok. Egyszer. Egyszer csak azért is. Meg egyszer el is fogom olvasni. Egyszer. :) Én most iZombie-t nézek. Egy hullaházban dolgozó zombilány látnoknak adja ki magát és gyilkossági nyomozásokban segít, mert valójában látja az elfogyasztott agyak gazdáinak emlékeit. Az ilyen agyament sorozatokat nekem találták ki. A szövegek hullajók és sosem volt még egy zombi ilyen szexi. :D

 

Rob-nak imádtam a Veronica Mars sorozatát is, ezt is tervezem bepróbálni. Szóval azt mondod érdemes?

Valaki azt mondja nagyon jó, kellemes, könnyed, valaki meg hogy nagyon lapos és semmilyen.

Én azért később mjad megnézem. :) CW sorozatok bejönnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rob-nak imádtam a Veronica Mars sorozatát is, ezt is tervezem bepróbálni. Szóval azt mondod érdemes?

Valaki azt mondja nagyon jó, kellemes, könnyed, valaki meg hogy nagyon lapos és semmilyen.

Szerintem megéri. Az első két rész valóban kicsit lapos, ott még nagyban pakolásszák a karaktereket a táblán, de aztán elkezd épülni az évadon (szérián?) átívelő sztori (ami az alapkoncepcióhoz hasonlóan elég bizarr :)), és egy valóban könnyed, kellemes sorozattá kezd átalakulni. Az első-két résznél még én is kételkedtem, a harmadik megfogott, a tegnap megnézett negyedik meg megvett kilóra. Egyedül a nyomozópáros férfi felével nem tudok megbékélni, számomra totálisan érdektelen karakter a többiek mellett. Nekem kellemes csalódás volt, mint anno a Veronica Mars. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT

Bomarr, vannak olyan szálak, megvalósítások, amelyek nekem is nagyon tetszenek (főleg Joné, de Arya és Sansa is bejövős, Tyrion esetében olyan nincs, hogy valami nem tetszik, még az is tetszik, ha éppen nem csinál semmit :D). Csak éppen a teljes történet ezen pontján a királyvári és meereeni eseményeket nem szeretem alapjáraton, nem igazán érdekelnek a történet ezen aspektusai, egyszerűen szeretném szimplán letudni őket minél előbb. Sajnos a sorozat esetében szintén. Ennyi a bajom, nem több, de ez az én ízlésbeli bajom, és nem a sorozaté.

 

PoI

Egy szomorú, de nagyon szép és hangulatos rendhagyó epizódot láthattunk. Most pedig jöhet a finálé :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

.Én most iZombie-t nézek. Egy hullaházban dolgozó zombilány látnoknak adja ki magát és gyilkossági nyomozásokban segít, mert valójában látja az elfogyasztott agyak gazdáinak emlékeit. Az ilyen agyament sorozatokat nekem találták ki. A szövegek hullajók és sosem volt még egy zombi ilyen szexi. :D

 

 

Te jóisten!!!! Van ilyen sorozat? :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sons of Anarchy - vége a sorozatnak - Nem fogom szépíteni, ...az utolsó évad olyan lett, mintha sz-rra építettek volna várat. Egyetlen értelmetlen hazugságra építeni egy egész, és ráadásul utolsó évadot...szerintem hiba volt. Még akkor is ha az évad ettől még jó volt, de még inkább brutális.Azt hiszem pár dolgon kívül minden úgy történt ahogy kellett, még akkor is ha ez nekem annyira nem tetszik. Hiányozni fog ez a sorozat, ezek a bűnözők, és a történetük. Kurt Sutter - legalábbis szerintem - a Breaking Bad mellett, a legjobb drámát írta. Pedig ez inkább rétegsori, de akkor is hozza azt a szintet. Sok csavar volt a sorozatban, sok remek karakter, és rengeteg leszámolás. :D Én imádtam minden egyes percét, és sajálom hogy vége lett. 8,5/10es sorozat, 7/10es sorozatzáró évaddal.

 

Ezzel maxi egyetértek. Átlagon felüli sorozat, átlagos évaddal...

 

Rengeteget tudnék írni róla, évadokra lebontva, karakterekre, stb, de erre most sajna nincs időm. :D

 

Én megtettem helyetted... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heti Castle

 

Nekem ez a sztori nem kerek. Az rendben, hogy hiányoznak még részletek arról a két hónapról. De korábban elhangzott attól a pasastól, hogy C nem akarna emlékezni a történtekre. Már miért ne akarna arra, ami végül is most kiderült? Vagy korábban hazudott a pasas, hogy C ne akarjon utána járni semminek. Vagy nem tudom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.