Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor ezek szerint

 

 

lecserélik az előző színészt, vagy alakot vált? (I've been many things.)

 

 

Szerintem lecserélik, a Mountain-t mintha 3szor cserélték volna le. Gondolom most több jelenetet terveznek vele, komolyabb szerepet kaphat, mint a 4. évad végén és úgy gondolták Sydow jobban tudná ezt megvalósítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: szerintem poszternek nem rossz és remélem, hogy ez egy utalás arra hogy idegen bolygókat is be fognak hozni. Szeretem mikor a sztori elhagyja a Földet.

 

Von Sydow a GoT-ban: remek hír! És kezd meglátszani, hogy az ep.7-nek és a GoT-nak ugyanaz a castingosa. A két projektnek már eddig is legalább három közös szinésze volt, de úgy tűnik ez a szám még emelkedni fog :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss

 

Jaime azon kívül hogy tűzre dobja Cersei levelét szerintem semmi különösebbet nem csinál a könyvekben. Mondjuk pont ezt a momentumot én is hiányoltam. Ezen kívül van egy hangulatos beszélgetése a Feketehallal. De más nem rémlik. Szerintem semmi olyan nem volt a könyvben Jaimenél ami kicsit más formában ne jelenhetne majd meg a sorozatban. Gondolom a következő évadban már ráállitják arra a pályára ahol a könyvben is volt (kicsit mint Aryánál, aki a második évadban eléggé letért a könyves sztorijáról de aztán hamar visszatalált). A karakter sava-borsát szerintem ugyis a nagybani szála adja meg, az pedig amilyen ütemben a könyvek irása halad lehet hogy csak a TV-sorozatból fog kiderülni :P

Egyébként bár Dorne szerintem eléggé el lett cseszve pont Jaime karakterét szerintem teljesen jól kezelték. Szép ahogy a Zafír-szigetek mellett elhajóznak, jók a dumáik Bronn-al és a végén a lányával kapott egy kifejezetten szép bár drámai jelenetet.

 

 

Egyáltalán nem erre gondoltam, hanem arra, ahogy Jamie beveszi Zúgót (nem kicsit sikkadtak el a Tullyk valahol a 3. évad után, amit szintén sajnálok). Az a jelenet sem rossz, amikor Jamie megkapja a nagynénjétől, hogy igazából Tyrion az apja fia. A levél csak hab a tortán.

Nekem ebből a Dorne-i kalandból egyedül az eleje meg a vége tetszett: ahogy elhajóznak Tarth mellett és a Myrcellával való beszélgetés, majd a lány halála.

 

 

DW promó kép. Maga a megvalósítás nagyon gyengus szerintem, de örülök hogy már promózzák. :)

A koncepció maga teljesen rendben van, csak a két karakterről rakhattak volna be másik képet, elég h*lyén festenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egyáltalán nem erre gondoltam, hanem arra, ahogy Jamie beveszi Zúgót (nem kicsit sikkadtak el a Tullyk valahol a 3. évad után, amit szintén sajnálok). Az a jelenet sem rossz, amikor Jamie megkapja a nagynénjétől, hogy igazából Tyrion az apja fia. A levél csak hab a tortán.

Nekem ebből a Dorne-i kalandból egyedül az eleje meg a vége tetszett: ahogy elhajóznak Tarth mellett és a Myrcellával való beszélgetés, majd a lány halála.

 

 

Ahogy én látom Zúgó bevétele csak egy ürügy volt hogy Jaime a Folyóvidékre kerüljön ahol majd feltehetőleg valami komolyabb szerepe lesz. De magában a bevételben a Feketehalos párbeszédet leszámitva szerintem semmi különös nem volt. Vagy csak annyira untam a Varjak lakomáját hogy nem figyeltem fel rá. Mindenesetre a sorozatban már nem lett volna logikus ez az ostrom: a Feketehal nem maradt hátra Zúgóban, hanem ott volt az Ikreknél. Valószinüleg az erdőben bújdos -talán ő lesz a Testvériség új vezetője- Walder Frey pedig már a harmadik évad végén viselte a Zúgó ura titulust

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marvel's Guardians of the Galaxy sorozathoz kijött egy új trailer. Jónak néz ki a filmnek hangulatot idézi de úgy tudom nem lesz része a filmes univerzumnak.

http://www.youtube.com/watch?v=2P7aahQlG48

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom kinek mennyire új hír, de én most tudtam meg, hogy a 12 Years a Slave forgatókönyvéért (megjegyzem nem ismerem az alapanyagot, de szerintem nem volt egy nagy eresztés) Oscar-Díjat nyert John Ridley egy újabb MCU sorozaton dolgozik az ABC-nek (ahol megy a Carter és a S.H.I.E.L.D.). Egyenlőre mélyen hallgatnak róla, hogy miről fog szólni.

Csak nekem van egy olyan érzésem, hogy lassan sok lesz a jóból, és kész kihívás lesz tartani a lépést?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá! Ez vajon miről fog szólni? :D

Egy 10 részes event sorozat fog érkezni 2016-ban, a 24: Live Another Day-hez hasonlóan lezárt sztori Dominic Purcell és Wentworth Miller főszereplésével. Ez a sorozat figyelmen kívül fogja hagyni a lezáró tévéfilm eseményeit (vagy szolgál egy hihető magyarázattal), és pár évvel a szezonzáró után játszódik majd. A tesók mellett pár ikonikus karakter is vissza fog térni.

 

És az X-Men tévésorozat is nagyon közel van a berendeléshez és nem valami limitált vacakban gondolkodnak, hanem hosszan futó szériában. (És nem fognak benne szerepelni ABC/Disney szuperhősök.)

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nekem van egy olyan érzésem, hogy lassan sok lesz a jóból, és kész kihívás lesz tartani a lépést?

Szerintem nem. Nem elég a jóból, amíg jó, és nem nehezebb lépést tartani vele, mint bármely más franchise-zal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy 10 részes event sorozat fog érkezni 2016-ban, a 24: Live Another Day-hez hasonlóan lezárt sztori Dominic Purcell és Wentworth Miller főszereplésével. Ez a sorozat figyelmen kívül fogja hagyni a lezáró tévéfilm eseményeit (vagy szolgál egy hihető magyarázattal), és pár évvel a szezonzáró után játszódik majd. A tesók mellett pár ikonikus karakter is vissza fog térni.

 

 

Csakhogy van egy nem elhanyagolható tényező.

 

 

Michael Scofield meghalt az utolsó részben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy van egy nem elhanyagolható tényező.

 

 

Michael Scofield meghalt az utolsó részben.

 

 

Ebben nem vagyok biztos. Utaltak rá, de konkrétan nem láttuk meghalni Michaelt, ahogy a holttestét sem. Akit pedig nem látunk egyértelműen meghalni ebben a sorozatban, az könnyen előkerülhet élve (Sara, Kellerman).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az évi 2-3 film és 4-5 évad sorozat (Shield, Carter, Luke Cage, Daredevil, Ironfist, az új sorozat) ugyanabban az univerzumban. Ember legyen a talpán, aki mindet követni tudja :D

Még hellyel-közzel megyeget :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most néztem meg az új DW trailert. "Sírva" is fakadtam a boldogságtól! A nap így is király volt a hír miatt, hogy dec. 18-án lesz nálunk is az SW EP VII premier, de ez feltette az i-re a pontot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

True detective S2

Olvastam néhány fanyalgást a második évaddal kapcsolatban, de részemről nem igazán osztom ezeket. Új évad, új helyszín, új és több szereplő, új sztori. Jobb, hogy nem akarták az első évad hangulatát ismételni, minden sztorinak van sajátja, mint ahogy ennek is. Nekem bejött, és hogy őszinte legyek, a 2. évadot előbb nézném újra, mint az elsőt. Egyszerűen csak azért, mert számomra izgalmasabb és szórakoztatóbb volt. Könnyedebb, ha lehet egyáltalán ilyesmit mondani erre a sorozatra. Mondjuk a 4. rész utolsó percei abszolút áll leesősek voltak, de az egész évad bővelkedett remek jelenetekben és karakterekben. Vince Vaughn-ról sose gondoltam túl sokat, nem mintha sok filmben láttam volna eddig, de most sokat nőtt a szememben, és a többiek is a jobb formájukat hozták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.