Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sajnos ritkán hallani róla, de a kis hír is jó hír. 2016-ban a MastersFX nevű effektstúdió elkezd dolgozni a Phoenix Rising, azaz a Captain Power and the Soldier of the Future rebootján. Ezek szerint a pilot szép csendben eljutott a produkciós fázisba. Amúgy a MasterFX jelenleg olyan sorozatoknak készít trükkfelvételeket, mint a Heroes Reborn, az iZombie, a The Flash és az Arrow.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 8x03: reboot, mondhatnánk, nagyon visszatértek az alapállapotba, de ez annyira nem baj. A harmadik epizód és ez is végig szórakoztató volt, ráadásul meglehetősen nosztalgikus. Annak meg külön örülök, hogy Alexis továbbra sincs mellőzve és nem is csak egy pár másodpercre/percre beugró szereplő.

 

De nagyon hülyén nézett ki szőkén. :)

 

 

Agents of S.H.I.E.L.D. 3x02: jobban tetszett, mint az évadnyitó, most már Skye-t sem éreztem feleslegesnek. Az viszont érdekes, hogy

 

Simonst ilyen gyorsan visszahozták, ráadásul a monolitot is megsemmisítették. Ennyire nem tudtak mit kezdeni ezzel a cliffhangerrel, vagy csak még nem látjuk, hová vezet majd mindez? Persze azt nem bánom, hogy visszahozták Simonst, így végre teljesen a geek páros. Viszont jó lenne, ha Wardot is legalább ilyen sebességgel tenné Hunter és May a föld alá. Pláne, hogy már megint May-jel kekeckedik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jogos kérdés.

 

Mondjuk lehet, hogy tudatlanságuk miatt féltek tőle. Ugye a hozzá tartozó szócska halált jelentett és ugye e rész elején és hőseink is sokáig úgy gondolták, hogy amit elnyel, azt megöli. Szóval lehet, hogy ezért tartottak tőle: a halál szó kapcsolódott hozzá és akit elnyelt, az sose került elő.

Plusz tegyük hozzá, hogy Skye anyja kicsit őrült volt, így őrületében kicsit túlmisztifikálta a dolgot.

De lehet, hogy majd kiderül még valami... Elvégre, anno láttunk egy kriksz-krakszot egy táblán, aztán másfél évaddal később kiderült, hogy az egy kree templom térképe, ami meg végül hová vezetett. :)

Ja, meg még talán azért is tartottak tőle, mert mi jöhetett volna át? Simons az epizód végén rémálmot látott és védekezésre készen ébredt. Ki tudja, mit látott a túloldalon.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 8x03: reboot, mondhatnánk, nagyon visszatértek az alapállapotba, de ez annyira nem baj. A harmadik epizód és ez is végig szórakoztató volt, ráadásul meglehetősen nosztalgikus.

 

Agents of S.H.I.E.L.D. 3x02: jobban tetszett, mint az évadnyitó, most már Skye-t sem éreztem feleslegesnek. Az viszont érdekes, hogy

Castle abszolút kellemes néznivaló eddig, szóval szerintem sem baj, hogy alapállapotba kerültek.

 

Igazából annak örülnék, ha meglépnék azt a merész húzást, hogy Beckett végül belátja, nem kellene ennyire fanatikusan mennie egy ilyen ügy után, és lemond róla; valamint mi sem tudjuk meg, mi volt a háttérben. Nem ejtenék könnyet utána.

 

S.H.I.E.L.D.

 

Biztosan lesz még folytatása a monolitügynek, nem hiszem, hogy össz-vissz ennyit áldoznának rá a beharangozás után. El tudom képzelni azt, hogy jóval érdekesebb lesz a végre valaki visszatért onnan-sztori, mintha még részeken keresztül agonizálnának Simmons elvesztésén/visszahozásán. Sőt, várom, hogy valami rendkívüli legyen belőle.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Igazából annak örülnék, ha meglépnék azt a merész húzást, hogy Beckett végül belátja, nem kellene ennyire fanatikusan mennie egy ilyen ügy után, és lemond róla; valamint mi sem tudjuk meg, mi volt a háttérben. Nem ejtenék könnyet utána.

 

Apró spoiler ezzel kapcsolatban, hogy

 

a showrunnerek szerint nem fogják sokáig húzni ezt a dolgot. Nagyon nem sokáig, ezt külön hangsúlyozták, szóval szerintem már pár részen belül megoldódik. Őszintén szólva, az epizód is ezt sugallta.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Arrow - Mindkét nyitány jó volt, bár a Flash inkább érzelgősebb, és felvezetőbb jellegű, szinte egy újrakezdés ami viszont egy brutál jó vonalat vezet fel, míg az Arrow azért egész szépen belecsapott a lecsóba, szintén behozva egy durvás főgonoszt. Várós a folytatás nagyon, bár nálam főleg a Flash! :)

 

Doctor 9x4 - Hát ez a duplarész valami elképesztően tetszett. Az egész darkos hangulat, a csavarok, a lények, a minden. Igazi doki részek voltak! :) Még több ilyet még az évadban! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Arrow - Mindkét nyitány jó volt, bár a Flash inkább érzelgősebb, és felvezetőbb jellegű, szinte egy újrakezdés ami viszont egy brutál jó vonalat vezet fel, míg az Arrow azért egész szépen belecsapott a lecsóba, szintén behozva egy durvás főgonoszt. Várós a folytatás nagyon, bár nálam főleg a Flash! :)

A Flash összképébe nálam még mindig az rondít bele, ami az 1. évad végén történt...

 

...akárhonnan nézem, nem értem, hogy Eddie halála miért tüntette el Eobardot úgy, hogy közben minden cselekedete megtörtént maradt? Ha Eddie meghal, a jövőben nem születik meg Eobard, aki így nem tud visszajönni a múltba, hogy megölje Barry anyját, azaz teljesen máshogy alakul az 1. évad. Legalábbis elvileg. Gyakorlatilag láthattuk, hogy nem így történt, szóval nem világos.

 

 

Azt hittem, jobb lesz... de nem:

 

Fear the Walking Dead S1

Én épp ellenkezőleg látom, de pontról pontra, inkább nem mennék végig rajta.

Az 1. évad eleget tett a várakozásaimnak, kíváncsian várom a folytatást. Nagyrészt egyetértek azzal a sorozatjunkie-s cikkel, winnie megfogalmazta az én gondolataimat is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PoI 5. évados teaser (dátumot még mindig nem tudni)

Köszi :) Érdekes jelenetsor, Harold volt a legjobb :D Öcsém is kérdezte már az időpontot, sajnos nem tudtam neki válaszolni, szóval piszkosul várjuk még mindig legalább azt, hogy mikor kezdődik.

 

DW: jó dupla volt, de számomra sem az az ájulós fajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én épp ellenkezőleg látom, de pontról pontra, inkább nem mennék végig rajta.

Az 1. évad eleget tett a várakozásaimnak, kíváncsian várom a folytatást. Nagyrészt egyetértek azzal a sorozatjunkie-s cikkel, winnie megfogalmazta az én gondolataimat is...

 

 

Nincs ezzel semmi baj. Én így látom, Te meg úgy. A Föld ettől még tovább forog... :peace:

 

Mindenesetre arról winnie sem tudott meggyőzni, mitől is NE lenne ez TWD klón. Ha már a címe is félig az.... :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs ezzel semmi baj. Én így látom, Te meg úgy. A Föld ettől még tovább forog... :peace:

 

Mindenesetre arról winnie sem tudott meggyőzni, mitől is NE lenne ez TWD klón. Ha már a címe is félig az.... :?

A véleménykülönbséggel nincs baj, csak az oldaladon úgy jött le, mintha neheztelnél winnie-re, amiért neki "sorozatguru" létére bejött az FTWD. Ha nem így van, akkor: :peace:

 

A cím szerintem a kapcsolódás miatt hasonló, nem azért, hogy "másolásra" utaljanak.

Én nem éreztem klónsorozatnak. A TWD-ben egy már kialakult, poszt-apokaliptikus környezetbe kerültünk, míg az FTWD-ben annak a folyamatát láthatjuk, hogy csesződött el világunk. Szerintem ez már elég nagy különbség. Ezt a folyamatot nem lehet sokáig húzni, mivel viszonylag gyorsan zajlott. Szerintem a 2. évadtól sanszosabb lesz a "másolás". A fő-főszereplőknél is igyekeztek mást nyújtani: seriff révén Rick egy vezető személyiség, míg Travis csak egy "mezei" tanár, hétköznapibb ember. Párhuzamok és hasonló klisék nyilván vannak mindkét sorozatban, de egyrészt, valami alap TWD hangulat legyen egy társsorozatban, másrészt, ma már lehet olyan zombifilmet, -sorozatot készíteni, ami nem klisés valamilyen módon? Engem főleg a karakterek miatt szórakoztat mindkettő, mert a sztori többnyire faék egyszerűségű, a folytonos hentelés pedig jó, ha 1 részre lekötne.

Egyébként te milyen sorozatot vártál az FTWD személyében? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.