Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nincs valami jó GoT hírmorzsa? :D Ahogy telnek a hetek, kezdem úgy érezni, jó lenne egy dara még az új évad előtt (időm úgysem fogja engedni).

Ami a napokban a legfrissebb volt, hogy az évad trailer valszeg vagy most vagy jövő vasárnap fog kijönni. Bár ez csak pletyka.

 

Ami viszont szinte biztos, hogy ez az ürge egy Bolton tábornokot fog alakítani (az ügynöksége megerősítette):

Mark-Tankersley-230x300.jpg

 

Ez a nő pedig valószínűleg -de nem biztos- az első évadban látott Öreg Nan fiatalabb verzióját fogja megtestesíteni. Merthogy -ez megintcsak pletyka- elvileg látni fogjuk Hodor alapsztoriját egy flashbackben.

Tierney-photo-221x300.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végignéztem a képeket.

 

 

Az Aryás képek szívfájdítóak. Minden évadban van egy Stark, aki még a többiekhez képest is cudar helyzetben van, most rá került a sor. :D A képek alapján már most látható, hogy az öregek (Sydow,Pryce) ismét brillírozni fognak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD: még mindig keresem az állam.

 

Nekem a hátborzongató szó jutott róla eszembe.

Jah, az is jó jelző rá.

 

Közben az új Fenegyerkőc tréler is befutott. :cool:

Köszi, DD elég zűrős időszaknak néz elébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD: még mindig keresem az állam.

Ez egy érdekes dolog. Ilyet még nem tapasztaltam egy sorozatnál se. Ez a sorozat ez elmúlt 1,5 évad alatt annyira kiölte az ingerküszöbömet TWD -vel kapcsolatban hogy hiába produkálta az egész sorozat egyik legjobb részét még se tudtam élvezni igazán egyáltalán nem kapott el a "húúú de jó érzés" valahogy immúnissá váltam rá. Ez a zombi mészárlás már kifejezetten írtál már annyira unalmas már. Mindig is jobban szeretem az emberek elleni küzdelmet azért nem kaszáltam még el mert ugye pont most jön Negan karaktere és arra még kíváncsi vagyok. A vele érkező új történet szál még mentheti nálam a sorozatot de jelenleg nagyon lent van. Már csak megszokásból nézzem pedig az 5. évad előtt csatlakoztam és akkor egyszerre daráltam le a 4 évadot akkor nagyon élveztem az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy érdekes dolog. Ilyet még nem tapasztaltam egy sorozatnál se. Ez a sorozat ez elmúlt 1,5 évad alatt annyira kiölte az ingerküszöbömet TWD -vel kapcsolatban hogy hiába produkálta az egész sorozat egyik legjobb részét még se tudtam élvezni igazán egyáltalán nem kapott el a "húúú de jó érzés" valahogy immúnissá váltam rá. Ez a zombi mészárlás már kifejezetten írtál már annyira unalmas már. Mindig is jobban szeretem az emberek elleni küzdelmet azért nem kaszáltam még el mert ugye pont most jön Negan karaktere és arra még kíváncsi vagyok. A vele érkező új történet szál még mentheti nálam a sorozatot de jelenleg nagyon lent van. Már csak megszokásból nézzem pedig az 5. évad előtt csatlakoztam és akkor egyszerre daráltam le a 4 évadot akkor nagyon élveztem az egészet.

Ezt a részt még nem láttam, de dettó, mert én is 4 évad darálás után csatlakoztam és én is immunitást vagy szinvonalcsökkenést tapasztaltam. Egy ütős záróévad kéne de mielőbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen a The Expanse c. sorozat? Érdemes belevágni?

Röviden jó érdemes belevágni. Nem hibátlan de Sc-fi kategóriában minden képen különleges darab már csak a minőségi látvány miatt. Az biztos hogy legjobban kinéző Sc-fi sorozat EVER!!

 

Megvárom Dzséjt hosszabb értélkelését majd arra reagálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

x-akták s10e05:

Lassan kijelenthetem, hogy összeségében csalódás ez a ráadás évad.

Az eheti rész "aktualitása" nekem nem jött be. Ha régen x-aktákat néztem, más élménnyel álltam fel.

És megint a humor..Még ebben a részben is kapott teret, sőt jeleneteket a stílus.

A két új ügynök és a velük érkezett párhuzam még üdítő lett volna.

De a placebo-hatás amely ezúttal maga volt a dolog "X" része, számomra édeskevés.

Még van egy rész de úgy tűnik kár volt a gőzért..

 

TWD s06e09:

Itt viszont most valami megmozdult. Nem is ragoznám, ez végre tetszett.

Voltak katarzis-szerű pillanatok és meglepetések, bár a lécet levitte a közvetlenül ezelőtt megtekintett fenti x-epizód.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti rész "aktualitása" nekem nem jött be. Ha régen x-aktákat néztem, más élménnyel álltam fel.

Tíz-húsz év elteltével miért feltétel valakinél, hogy ugyanazt az élményt kapja? Ezt sosem fogom tudni megérteni. Megváltoztak a készítők, a tendenciák, az igények, de még a néző is. Ennek tudatában hogyan lehet ugyanazt elvárni? Egy képtelen elvárás támasztása után nem csoda, hogy csalódás a vége. De ez nem a mű, hanem csak a néző hibája és hozzáteszem, meg is érdemli, hogy csalódjon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tíz-húsz év elteltével miért feltétel valakinél, hogy ugyanazt az élményt kapja? Ezt sosem fogom tudni megérteni. Megváltoztak a készítők, a tendenciák, az igények, de még a néző is. Ennek tudatában hogyan lehet ugyanazt elvárni? Egy képtelen elvárás támasztása után nem csoda, hogy csalódás a vége. De ez nem a mű, hanem csak a néző hibája és hozzáteszem, meg is érdemli, hogy csalódjon.

Miért nem lehetett olyan a Star Wars prequel trilógia, mint a régi részek, istenem miért nem? :cry: Vagy várjunk csak...?! :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tíz-húsz év elteltével miért feltétel valakinél, hogy ugyanazt az élményt kapja? Ezt sosem fogom tudni megérteni. Megváltoztak a készítők, a tendenciák, az igények, de még a néző is. Ennek tudatában hogyan lehet ugyanazt elvárni? Egy képtelen elvárás támasztása után nem csoda, hogy csalódás a vége. De ez nem a mű, hanem csak a néző hibája és hozzáteszem, meg is érdemli, hogy csalódjon.

 

Nem igazán volt misztikus a rész. Ez hiányzott számomra. Ráadásul amiről szól, azt hetente látjuk a híradóban.

Ehhez a kettőhöz kellene idomulnom? Mert ezek nem voltak ilyetén jellemzőek. Változtam persze, de ezesetben nem az én hibámnak tartom, hogy nem tetszett különösebben.

Vannak esetek, mikor az ember úgymond kinő valamit, vagy ellenkezőleg leragad valaminél -ezen a fórumon kár magyaráznom ezt ;) - de vannak dolgok, amik nem ártana, ha hűek maradnának önmagukhoz.

Én ezt vártam az X-akták folytatásától, de vegyesek az érzéseim mostmár.

Főleg annak tükrében, hogy ezesetben egy rész nem 24 ből 1, hanem 6 ból 1. Nem mindegy!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor egy részben, vagy egy egész évadban, vagy amiatt az egy rész miatt az egész évadban csalódtál, mert ez sem mindegy? ;) Mert ha hat részből egy kiábrándító, vagy kettő, még az sem rossz arány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.