Ugrás a kommentre

Tv spot


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Boba Fett lélegeztetőn. :D Akkor mégis csak kiderül hogy menekült meg? Kihagyott ziccer lenne ezt kihagyni.

Szerintem már akkor lehetett róla tudni, amikor hónapokkal korábban Temuera kikotyogta egy interjúja közben, hogy lesznek flashback jelenetek. Igaz, ő valamiért a Birodalomtól és nem a Jeditől kezdte, de nézzük el szegénynek. :D

 

Mondjuk én úgy gondolom, hogy az a bacta tankos jelenet jelen időben lehet. Az előzetesben is tök kicsípte magát arcilag, szerintem ahogy bevedte Jabba várát, megmártózott kicsit a bactában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A legutóbbi interjú során amúgy Rodriguez megemlítette, hogy az eddigi előzetesek mindössze csak 15 percet mutatnak be. Nekem ez kevésnek tűnik. Akkor kb. fél órás epizóddal nyitnának? És az első felében rögtön ennyi mindent mutatnának be? Kicsit kapkodósnak érzem ezt. Fura, én úgy érzem, hogy többről van itt szó. Szerintem közel fél órát ismerünk már, legalábbis remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt heti kémjelentéssel kapcsolatban:

 

Spoiler

Csak nem ő az a bizonyos leányzó, akiről írtak benne? :glasses:Akit Boba a szárnyai alá vesz majd

 

image.png

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.