Ugrás a kommentre

Trailer


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

El vagyok ájulva, nyilván. Ahogy anno jott a hír, hogy lesz ez a sori, én azonnal rácuppantam, sejtve, hogy itt "bármi és minden is" megtörténhet... aztan az első előzetes ezt csak fokozta. Most viszont telibe kaptak ezzel, ahogy a HCS az Alderaant, kb. Besz*rás lesz, nem vitás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy kapunk mégegy előzetest? A Zsivány Egyest az Andorra készülve újra vetíteni fogják válogatott IMAX mozikban az USA-ban augusztus 26-án, és valamilyen exklúzív betekintést is vetíteni fognak a sorozathoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 08. 14. - 22:30, Yoda József írta:

Lehet, hogy kapunk mégegy előzetest? A Zsivány Egyest az Andorra készülve újra vetíteni fogják válogatott IMAX mozikban az USA-ban augusztus 26-án, és valamilyen exklúzív betekintést is vetíteni fognak a sorozathoz.

De jó lenne, ha nálunk is adnák. Többször is megnézném a moziban, persze kizárólag angolul. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2022. 08. 14. - 22:30, Yoda József írta:

Lehet, hogy kapunk mégegy előzetest? A Zsivány Egyest az Andorra készülve újra vetíteni fogják válogatott IMAX mozikban az USA-ban augusztus 26-án, és valamilyen exklúzív betekintést is vetíteni fognak a sorozathoz.

 

Valóban levetítettek egy 10 perces Special Look-ot, valaki Twitterre kirakta a kamerás változatot 5 részletben, egyelőre nincs jobb verzió:

 

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megvett kilóra! :D Jöhetne már! :D Amúgy gondolom a részlet az első részből van (vagy az első 3 valamelyikéből). De most amúgy jól hallottam, hogy

 

Spoiler

Cassian felakasztotta az apját? :shocked:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sok embert nagyon meg fog lepni, hogy mennyire jó lesz ez a sorozat. A tippem az hogy az indulásnál még egyértelműen szerényebb lesz a nézettség mint mondjuk a Bobánál vagy az Obi-nál, de mire az évad végére érünk már óriási lesz a hype és az év egyik meglepetés sorozataként lesz elkönyvelve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Szerintem sok embert nagyon meg fog lepni, hogy mennyire jó lesz ez a sorozat. A tippem az hogy az indulásnál még egyértelműen szerényebb lesz a nézettség mint mondjuk a Bobánál vagy az Obi-nál, de mire az évad végére érünk már óriási lesz a hype és az év egyik meglepetés sorozataként lesz elkönyvelve.

Úgy legyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Yoda József írta:

 

Valóban levetítettek egy 10 perces Special Look-ot, valaki Twitterre kirakta a kamerás változatot 5 részletben, egyelőre nincs jobb verzió:

 

 

 

Törölték, valaki nem mentette le, véletlen? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült ma Disney+-ra a special look, ami korábban kamerásan kiszivárgott :)

 

SZERK: Viszont a végén lévő előzetes teljesen új! 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.