Jump to content

Trailer

Yoda József
 Share

Recommended Posts

Szerintem holnap és augusztus 10 között bármikor megérkezhet. :P

Amúgy meg véleményem szerint ezt a hetet a Lucasfilm az ILM-es sorozatra szánja. Úgy érzem húznak egy Obi-want és a kövi hónapig várnak az előzetessel.

Én nem találok szavakat! Amennyire nem mozgatott meg korábban a címe és a korai infók alapján, az első (de főleg ez) a trailer iszonyatosan meggyőzött, hogy ez marha jó cucc lesz! 
El vagyunk kényeztetve jobbnál jobb tartalmakkal! :)

• Like 1
  • Tetszik 3

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az a fehér ruhás nő valószínűleg abba a bandába tartozik amibe Krennic is.

Szerintem biztzos. A fehér egyenruha alapján a csaj a Birodalmi Biztonsági Hivatal (ISB) tisztje. Krennic a Fejlett Fegyverrendszerek Kutatóintézetének az igazgatója, ami az ISB alá tartozik.

Pár észrevétel.

- A gyerek Andornak hasonló botja van, mint Rey-nek.

- A szenátus még sose nézett ki ennyire ridegnek. Az alján látható birodalmi jel ütős!

- Cassian, úgy tűnik megint beszivárog egy ellenséges bázisra.

- Luthen a semmiből jött lázadó karakter, de hogy egy arisztokrata (és egyben szenátor is?) azt nem gondoltam volna. Örülnék ha itt még nem tudna egymás elköteleződéséről ő és Mothma. Minden szava arany a fickónak. Tippre, meg fog halni a sorozat végére. 

- Saw és a csapata olyan amilyennek kell lennie. Ütősek, és külön tetszik, hogy Saw-n fiatalítottak.

- Feltűnik Corellia is?

- Az előzetes vége pedig maga az SW orgazmus.

Látványban nagyon izmosnak néz ki a dolog, eddig a legambiciózusabb alkotásnak tűnik.

Éppen most , Dzséjt írta:

Szerintem biztzos. A fehér egyenruha alapján a csaj a Birodalmi Biztonsági Hivatal (ISB) tisztje. Krennic a Fejlett Fegyverrendszerek Kutatóintézetének az igazgatója, ami az ISB alá tartozik.

Kallusnak viszont nem volt ilyen fehér ruhája, pedig ő is náluk szolgált, vagy nem? 

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kallusnak viszont nem volt ilyen fehér ruhája, pedig ő is náluk szolgált, vagy nem? 

Mert ő a terepen hordott egyenruhában volt végig, nem az általános egyenruhát viselte. De valószínűleg neki is volt egy fehér hacukája, amit akkor használt, amikor épp nem lázadókat kergetett, hanem mondjuk a coruscanti főhadiszáláson volt vagy ilyesmi.

Ezért "pöszmögtek" ezzel ennyit. Mert állatira grandiózus lesz! Micsoda látvány! Pedig ennyi star wars élmény után furcsa, hogy ez a véleményem, de mintha felnyitná a szemem, mintha kinyílna egy ablak, hogy star wars világa ilyen is lehet! Keresem az állam és nagyon várom! Nem hittem volna. 

• Like 1
  • Tetszik 5

Megint nem engedi linkelni a magyar feliratos verziót, mert raktak a cimbe egy emoji-t.

Úgy hogy itt a gamestar jutyu csatornája. és a legelső az Andor trailer lesz. Aki szeretné magyar felirattal is megtekinteni a trailer-t. 

Edited by Dzséjt

42 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Megint nem engedi linkelni a magyar feliratos verziót, mert raktak a cimbe egy emoji-t.

Ilyen esetben érdemes használni a Youtube-on a Megosztás -> Beágyazás funkciót. A MÁSOLÁS-ra bökés után itt a fórum szövegmezejének felső részében látható Forráskód gombra kattintva megnyílik a szövegmező forráskód ablaka, ahová be lehet másolni a Youtube-ról kivett kódot, és voala, máris be van illesztve a videó.

Eszméletelen volt ez az előzetes, már a legutóbbi teaser után is elkezdett érdekelni a sorozat, úgy hogy ezt megelőzően nem igazán vártam, de ez még annál is jobb volt, mint amire számítottam. Egyrészt a látványvilágot tekintve abszolút filmszerűnek és kellően grandiózusnak hat amit láttunk, másrészt kellőképpen sokszínűnek, mozgalmasnak tűnik a széria, még azt is megkockáztatom, hogy talán itt kaphatjuk majd az eddigi élőszereplős alkotások közül a legtágabb látószöget a galaxis átfogóbb eseményeit illetően. A birodalmi szenátusra nagyon kíváncsi vagyok és ez az egész társadalomkritikai, politikai szál az, ami a leginkább érdekel a komplett produkcióból. Nekem talán a Rogue One tetszett a legjobban a Disney éra filmjei közül, úgyhogy ezt már csak emiatt is külön figyelemmel kísérem majd, bár eredetileg nem voltam meggyőződve róla, hogy még egy olyan sorozatra lenne a legnagyobb szüksége a SW-nak, ami az első két trilógia között játszódik a Rebels, Bad Batch, Obi-Wan után, de mégis amit itt az előzetesekben láthattunk az azt vetíti előre számomra, hogy itt egy olyan szemszögből láthatjuk a Birodalmat is, amelyet eddig még egyik filmben/sorozatban sem tártak elénk.
Luthen karaktere tűník előzetesen a legizgalmasabbnak az új szereplők közül, Stellan Skarsgard amilyen jó színész biztos vagyok benne, hogy sziporkázni fog a szerepben, de akinek ez igazi jutalomjáték lehet, az Genevieve O'Reilly! Már a Rogue One is nagyon sokat adott a karakteréhez, de csak amit itt a trailerben kapunk belőle engem már az meggyőzött, hogy baromi jó lesz. Akit még külön megdícsérnék az az illető lenne, aki összevágta ezt az előzetest, mert baromi jó munkát végzett! A zene, ahogy követik egymást a bevágások (ahogy elkezdődik a csajt beárnyékoló csillagromboló lassan beúszó alakjával már az zseniális) és a végére totál azt éreztem, hogy ezt most azonnal látni akarom, na ilyen hatással volt rám most ez 2 és fél perc.

• Like 3
  • Tetszik 2

Azt a durva! Micsoda látvány! Lesz itt minden. Coruscant az egyik kedvenc bolygóm, nagyon örülök hogy megint láthatjuk. A szenátusi jelenetekre nagyon kíváncsi leszek. Mas Amedda szereplése adja magát. Remélem a császári palotát is láthatjuk majd a háttérben. Várós!

• Like 1
  • Tetszik 2

Engem e két trailer alapján a legjobban a birodalmi politikai élet érdekel. Szenátorok, ISB tisztek, haditengerészeti tisztek. Úgy érzem, ez a sorozat legalább olyan mély betekintést fog nyújtani a Birodalom működésébe, mint a TCW a Köztársaságéba.

Remek sorozatnak nézünk elébe a trailer alapján! :yeah: Nagyon várom,  hogy Cassian Andor sorsán keresztül nagyobb látószögű rálátást kapjunk a birodalmi polikai elit életére, a mahinációkra, a Lázadás politikai kiépülésére! Igazi hiánypótló sorozat lesz. :)

• Like 1
  • Tetszik 3

Látványos előzetes! Egyre várósabb a sorozat! :) 

A Coruscant élőszereplős visszatérése nagy pozitívum. Egy sokat látott, de számomra megunhatatlan bolygó. Az eddigi szériákban látott, tulnyomórészt puritánabb "western"-helyszínek után jó lesz elmélyedni az ellenpólust képviselő Magvilágok egyik központi helyszínén. Andor mellett Mothma szála is nagyon érdekesnek tűnik. Vizuális téren sem spóroltak. Bámulatos, mozifilm-szintű látvány.