Ugrás a kommentre

SWSAGA - Winter Madness 2023 - Kibeszélő


Donát

Winter Madness - Főpróba  

12 felhasználó szavazott

  1. 1. Szorítsunk helyet az idei mezőnyben Cal Kestisnek?

    • IGEEEEEEN, még szép!
    • Nem, hisz csak videójátékban szerepelt.

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Ki fog esni. Galen-nek ez a maximum, ő a fő karakterek alatti polcon áll, sose fogja őket megverni. Egyszerűen azért mert minden más karakter gazdagodik, az ő története viszont ennyi volt. 

Ha csak nem kerül be az Andor második évadába, a helyzete nem igen fog változni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HAN SOLO

 

Han eddig 89 pontot gyűjtött és 3 győzelmet szerzett a korábbi játékokban, ami kissé kevésnek tűnik így 6 év távlatából. Igaz, mind a három győzelme főtáblás győzelem volt, hiszen Mr. Solo sosem indult a selejtezőkben. 2017-ben Chirrutot győzte le 24-6-ra, majd jött Palpatine, és az Uralkodó simán elintézte (7-18).

 

2019-ben Jango könnyű falatnak bizonyult a számára (27-4), amit egy nagyobb bravúr követett Ahsoka ellen (18-10). 4 éve a TOP 8-ban ért véget számára a játék, amikor is Yoda kiütötte (13-16).

Idén Fennec Shand ellen kezd, ahol egyértelmű esélyes, utána pedig kiderül, hogy sikerül-e először beverekednie magát az elődöntős mezőnybe.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FENNEC SHAND

 

Fennec Shand idén indult először a Winter Madnessben, és két szoros párharc után kvalifikálta is magát a főtáblára. Meggyőzőnek azért túlzás lenne nevezni az Amylin Holdo (9-8) és Dedra Meero (11-7) ellen aratott győzelmeit, de az érdemeiből ez aligha vesz el. Meglátjuk, hogy mire megy majd Han Solo ellen, de nem lenne meglepő, ha eddig tartana idén a kaland a fejvadász számára.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JYN ERSO

 

Jyn eddig 71 pontot és 3 győzelmet szerzett a Winter Madness korábbi játékaiban, és ezek nem könnyen megszerzett pontok voltak! 2017-ben a TOP32-ben Grand Admiral Thrawnt búcsúztatta (15-8), majd az ikonikus Chewbaccán is átlépett (23-6), hogy aztán a végső döntős Luke Skywalkertől kapjon ki a TOP8-ban (3-22).

 

2019-ben csak a TOP16-ig jutott Lando legyőzésével (20-12), ám Qui-Gon a következő szakaszban már túl nagy falatnak bizonyult a számára (10-20). Eddig a játék történetében még nem sikerült női karakternek bekerülni a TOP4-be, most több esélyes is lehet erre, közülük Jyn az egyik. A sorsolása azonban nem túl kedvező, hiszen az újonc kedvenc Grogu lesz az első ellenfele.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban komoly ellenfeleket gyűrt már le. Persze 17-ben a Rogue One nagyon friss élmény volt még. Viszont idén, már nem bírna el Thrawn-nal szerintem.

Mindenesetre, lehet, hogy számíthat rám, hiszen a twilekeken kívül kb az egyetlen sw menyecske akit szexinek tartok! :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , csoli1138 írta:

Valóban komoly ellenfeleket gyűrt már le. Persze 17-ben a Rogue One nagyon friss élmény volt még. Viszont idén, már nem bírna el Thrawn-nal szerintem.

Mindenesetre, lehet, hogy számíthat rám, hiszen a twilekeken kívül kb az egyetlen sw menyecske akit szexinek tartok! :love:

Bix Caleen Icon | Adria arjona, Star wars icons, Star wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, csoli1138 írta:

Azt hiszem beszéltünk róla. Nem rossz, de Jyn nekem jobban bejön! Korban is. Nekem már gondolnom kell arra, hogy mi számít liliom-tiprásnak! ;)

Nekem Bix a non plusz ultra. Viszont fel nem foghatom hogy ki mit talál dögösnek Shin Hatiban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Donát írta:

Nekem Bix a non plusz ultra. Viszont fel nem foghatom hogy ki mit talál dögösnek Shin Hatiban. 

Nos én nem is találkoztam ilyennel. Van? Hát, igen, ahogy ő kinéz, az inkább félelmetes. Lehet valaki arra a vágyik, hogy egy megalomán némber csicskáztassa.

De, ha legfinomabban is akarok a fogalmazni, akkor is annyit mondhatok Shinről, hogy hideg. Mint a jég. szóval..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GROGU

 

A zöldfülű zöldfülű ( :D ) egy szoros bravúr győzelemmel kezdett Hera Syndulla ellen (16-15), így abszolút kiérdemelte a főtáblás részvételt. Rögtön egy komolyabb karakter, Jyn Erso ellen kell bizonyítania, ami nem meglepő, hiszen Grogu a főtáblán már nem kiemelt. A kis cukiság szinte berobbant pár éve az SW köztudatba, ideértve a fórumunkat is, kérdéses, hogy a hirtelen jött népszerűség meddig repíti. Jyn ellen abszolút lehet esélye, utána pedig sok fog múlni a sorsoláson is.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ANAKIN SKYWALKER

 

Talán meglepő lehet a tény, hogy 136 szerzett pont ide, 5 főtáblás győzelem oda, Anakin még sosem jutott be a Winter Madness játékunk döntőjébe. Mivel a karakter és Hayden Christensen az elmúlt időszakban a reneszánszát éli, talán itt az alkalom, hogy Anakin, fia nyomdokaiba lépve, virítson egy komolyabb eredményt.

 

2017-ben gyerekjátéknak indult neki a verseny, simán intézte el Grievoust (23-1), kicsit nehezebben Yodát (17-12) és Reyt (17-13), ám Luke-kal már nem bírt (13-16), így végül csak az elődöntőig jutott. 2019-ben nagyon hasonló volt az útja: simán vette a Jabba (26-5) és a Rey jelentette akadályt (28-7), ám ismét jött Luke, és ismét diadalmaskodott felette (11-17) így a TOP4-be már be sem jutott.

 

Az jól látható, hogy a filmekkel ellentétben a játékban Anakin legnagyobb nemezise Luke, így sok múlhat idén a sorsoláson és hogy mikor futnak össze. Mindenesetre kezdésnek Anakinnek nem lesz könnyű dolga, hiszen Kanan Jarrus vár rá a főtáblán, és őt bizony nem lehet félvállról venni.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 10. 15. - 11:10, Donát írta:

Nekem Bix a non plusz ultra. Viszont fel nem foghatom hogy ki mit talál dögösnek Shin Hatiban. 

Ezt én sem tudom, csak ezért választottam avatarnak, mert Anakinra emlékeztet.

 

11 órával ezelőtt, Donát írta:

Talán meglepő lehet a tény, hogy 136 szerzett pont ide, 5 főtáblás győzelem oda, Anakin még sosem jutott be a Winter Madness játékunk döntőjébe.

Ez szinte hihetetlen. :o Dehát ő Vader is! Nyilván van pár kevésbé szimpatikus jellemvonása. Maga a két lábon járó önellentmondás, az örökké kiismerhetetlen, akiről nem is tudod eldönteni, hogy hős vagy ellenség, mert hol ez, hol az. Önmagának ellensége, Lukenak biztos nem. Egyszer kifordított Jedi, aztán Palpi papucsa orrán pamutbojt. Leginkább emberi, esendő. Nyilván tartozik Lukenak, amiért hitt benne.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin idén messzire mehet! Sőt, sőt! Fogadni mernék, hogy 4-ben lesz de a végső diadal sem lepne meg. Jól kezelte az Obi-Wan sorozat, és az Ahsoka is. Ha Luke-kal találkozik, én most biztos Anakinra teszek! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KANAN JARRUS

 

Kanan 95 pontot és 5 győzelmet gyűjtött be eddig a játékban, viszont a főtáblán még nem sikerült nyernie. 2017-ben behúzott egy intenzív és szoros selejtezőt Hera, Ezra, Sabine és Zeb ellen (8 vs 7-3-5-1), ám utána egy szavazat híján elbukott Leia ellen (13-14). 2019-ben ismét sikerrel vette a selejtezőt Ventress, Agent Kallus, Ezra és Jarek Yeager ellen (13 vs 10-7-1-1) ám Obi-Wan Kenobi búcsúztatta a főtáblán (6-23).

 

Idén korán kezdte a selejtezőket, ahol magabiztosan lépdelt a főtábla felé. Axe Woves, Kleya Marki ellen 18 pontot szerzett (18 vs 0-2), K-2SO ellen 17-et (17-2), Moff Gideonra pedig megszégyenítő csapást mért (20-1). Most azonban Anakin Skywalker lesz az ellenfele, így az esélyek nem mellette szólnak.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Sorsolás pipa. :) 

 

Ezzel ráfordulunk a nyolcaddöntőkre. Szerdán jön az első a jövő héten. A jövő heti program:

 

Szerda: Han Solo - Yoda (csütörtökön zárul)

Csütörtök: Ahsoka Tano - Obi-Wan Kenobi (pénteken zárul)

Péntek: Leia Organa - Kylo Ren (szombaton zárul)

Szombat: Anakin Skywalker - Mace Windu (vasárnap zárul)

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végignézve az eddigi 3 Madness statisztikáit, pontos 16 karakter van, aki az esetek legalább 2/3-ában bejutott a TOP16-ba. Így tekinthetjük őket az eddigi 3 verseny alapján legerősebb 16 karakternek. Köztük állítottam fel egy rangsort figyelembe véve, hogy hányszor jutottak el a legjobb 16-ba, megnézve az eddigi pontjaikat és a legjobb eredményüket. Egyedül Krennic nincs most ott a jelenlegi mezőnyben.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.