Ugrás a kommentre

SWSAGA - Winter Madness 2023 - Kibeszélő


Donát

Winter Madness - Főpróba  

12 felhasználó szavazott

  1. 1. Szorítsunk helyet az idei mezőnyben Cal Kestisnek?

    • IGEEEEEEN, még szép!
    • Nem, hisz csak videójátékban szerepelt.

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Végeztem egy kis összevetést a szervezői tippek esetében is.

 

16-ból 14-szer sikerült eltalálnom a végkimenetelt, beleértve egy döntetlent, ami baromi nehéz. Ez 87.5%-os arány.

Emellett kiértékeltem a pontosságot is, minden tippre 25 (15+10) pontot lehetett kapni. Három telitalálatom volt (Obi vs Ezra, Yoda vs R2, Jyn vs Grogu), és összességében 75%-os pontosságot értem el a százalékos becslésekkel. 

 

Hogy ez miért érdekes? A jövőben ezt a mérést fogjuk használni, hogy hány meglepetés születik a Madness főtáblán (szervezői oldalról). A meglepetéseket nehéz számszerűsíteni, de ezzel talán valamennyire sikerül kifejezni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sajnos elfogytak a női karakterek a top8-ra idén.

Úgyhogy itt az ideje, hogy szemlézzük a legerősebb női teljesítményeket a játékban:

 

1. Rey Skywalker - 110 összpont, 24 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

2. Ahsoka Tano - 110 összpont, 30 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 3 főtáblás siker

3. Leia Organa - 99 összpont, 27 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

4. Padmé Amidala - 98 összpont, 25 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

5. Jyn Erso - 94 összpont, 23 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

6. Bo-Katan Kryze - 40 összpont, 40 pont 2023-ban, Totál 3 győzelem, amiből 1 főtáblás siker

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Donát írta:

Sajnos elfogytak a női karakterek a top8-ra idén.

Úgyhogy itt az ideje, hogy szemlézzük a legerősebb női teljesítményeket a játékban:

 

1. Rey Skywalker - 110 összpont, 24 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

2. Ahsoka Tano - 110 összpont, 30 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 3 főtáblás siker

3. Leia Organa - 99 összpont, 27 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

4. Padmé Amidala - 98 összpont, 25 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

5. Jyn Erso - 94 összpont, 23 pont 2023-ban, Totál 4 győzelem, amiből 4 főtáblás siker

6. Bo-Katan Kryze - 40 összpont, 40 pont 2023-ban, Totál 3 győzelem, amiből 1 főtáblás siker

 

 

Így végigbogarászva ezt a listát... rájöttem, hogy a karakter összegyűjtésnél totál elfedkeztünk Shmi Skywalkerről, aki nem is indult a játékban. :lol: Na majd legközelebb, felírtam a kimaradók közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Donát írta:

Így végigbogarászva ezt a listát... rájöttem, hogy a karakter összegyűjtésnél totál elfedkeztünk Shmi Skywalkerről, aki nem is indult a játékban. :lol: Na majd legközelebb, felírtam a kimaradók közé.

Otthagytuk a Tatooine-on.. Megint.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2023. 12. 05. - 21:39, Donát írta:

Most azokhoz szólnék, akik néha le-le maradoznak a szavazásokról.

Ha csütörtök délután (de még este 20:00 előtt) felnéztek ide (mondjuk egy beállított ébresztővel :D), akkor egyik elődöntőről sem fogtok lemaradni. :peace:

 

Én most pont így jártam el. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 12. 05. - 21:39, Donát írta:

Most azokhoz szólnék, akik néha le-le maradoznak a szavazásokról.

Ha csütörtök délután (de még este 20:00 előtt) felnéztek ide (mondjuk egy beállított ébresztővel :D), akkor egyik elődöntőről sem fogtok lemaradni. :peace:

Lemaradtam :lol: Már erről a hozzászólásról. Amúgy nem. 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát, köszönjük szépen az egész programot, a szervezést, a sok támogató statisztikát, érdekességeket! :clap:

Számomra nagy élmény volt idén is! 

Igazából mindegy is, ki nyert, az egész egy játék és jó pár hét szórakozás volt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát, köszi szépen ezt az irdatlanul kemény és időigényes szervezési munkát, rendkívül jól összeraktad, sok műsorszerkesztő is megirigyelhetné. :)

 

Voltak meglepetések, egyes szereplők az előzetesen várthoz képest sokáig meneteltek, mások talán hamarabb kihullottak (na meg ott volt Cal Kestis :P), de a végére azért ismét a megszokott mezőny alakult ki (Qui-Gon persze így is nagyon kiugró eredményt ért el). Ez számomra azt is jelzi, hogy pillanatnyi érzületek, sorozatok ide vagy oda, azért a fórumon elég stabilan gondolkodunk a főbb kérdéseket illetően. 

 

Köszi mégegyszer!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remek volt, csak ne lennének ezek a szélőséges kilengések. :)

 

22 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

azért a fórumon elég stabilan gondolkodunk a főbb kérdéseket illetően. 

 

7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

a döntő alapján úgy tűnik, hogy papírforma az egész, előtte nekem rengeteg volt a meglepetés.

 

23 órával ezelőtt, Pildi írta:

Igazából mindegy is, ki nyert, az egész egy játék és jó pár hét szórakozás volt!

 

Tehát kilengések ide vagy oda a végeredmény ugyanaz. Ez annyira nem is fontos, mert míg a sablon eredményig jutunk jó móka.

Érdekes volt megfigyelni, hogy a párosítás mennyire befolyásolja kire szavazok. 

Nekem a legviccesebb az Anakin Windu páros volt. A mémpár. 

A legizgalmasabb Qui-Gon és Luke. 

 

Érződik, hogy konzervatív még a bázis. A női karaktereknek nagyon fel kell kötni, ha labdába akarnak rúgni. Ahogy a droidoknak és a nem embereknek is. A sötét oldal és szürke zóna is hátrányból indul.

Tényleg, ki a legerősebb nem ember karakter? 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves fórumozók, nem vagyok tisztában, hányótok használja a fórumot "Rács" nézetben (amúgy érdekelne), de újra megragadnám az alkalmat egy kis reklámra mellette,

pillantsátok meg a "szavazások" szekciót, megkapta a duplázó bajnok az új csempéjét tőlem, melyet tegnap @Ody Mandrell tett be a 23-as Madness-hez!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Nagyszerűen levezényelted ezt a játékot. Így visszatekintve csak most tudatosult bennem, hogy már milyen régen kezdődött a szavazás a selejtezőkkel, azóta mennyi minden történt, akár SW fronton is. A karakterprofilok és az egész lebonyolítás is mind profi módon meg volt szervezve... köszönjük!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.