Ugrás a kommentre

Star Wars: Outlaws


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Király. Amúgy nálam is fehér képernyőre dobott, a jó öreg szerver akármire. De nem tudom, mi lehetett ezzel a gondja, mert beágyazva már engedte betenni. Bár mondjuk ennnél a hibánál az lenne a meglepő, ha következetes lenne. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez, hogy így mutogatják a médiának, nagyon jó jel. Ahogy az is, hogy az előrendelők napokkal előbb megkapják. Ez azt is jelenti, hogy nincs megjelenési embargo. Vagyis a Ubisoft, a Disney és a Lucasfilm nagyon magabiztos a játékkal kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már csak azért is lesz érdekes, mert az a karbonit Han Solo falidísz és Qi'ra a Vörös Hajnallal az ep5 és ep6 között egy elég komoly közös sztorival bírnak, ami alapjaiban változtatja meg a Galaxis alvilágát. Érdekes kérdés, hogy mennyire fogjuk érinteni ezt a sztorit az Outlaws-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most van a Lucasfilm panel a SDCC-on, ahol az írott tartalmak mellett szerepeltetik ezt a játékot. Néhány kép:

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Bejelentették a játékhoz készülő "The Art of SW: Outlaws" könyvet!

 

Image

 

Image

 

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997 Ha ide be tudtad tenni a The Art of Star Wars Outlaw képeit, akkor a többi képet miért az általános videójáték topikba tetted? Itt is elmodnom: ide tegyétek az Outlaw trailereit, képeit, híreit. Azért létezik ez a topik! :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars Explaines is kipróbálta.

 

Nagyon-nagyon jó előjel, hogy egy hónappal a játék kiadása előtt már ennyi embernek adtak betekintést. Bár a fotelszakértők már itt is előmásztak (nem jó Kay animációja, a játék úgy néz ki, mintha GameCube-on futna), de eddig bármit láttam, az tetszett. És akik kipróbálták, azoknak is tetszett. Várós, nagyon várós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki PC-n akarja elindítani, jobb, ha helyet foglal magának Pakson. Combos a gépigénye. Viszont néhány AAA-kategóriás játékhoz képest meglepően kevés helyet foglal el, ahhoz képest, hogy mekkora játék.

 

Star Wars Outlaws minimum gépigény (1080p, 30 fps, alacsony grafikai beállítások minőségmódra kapcsolt felskálázóval)

  • Operációs rendszer: Windows 10 | Windows 11 (64-bit), DirectX 12
  • CPU: AMD Ryzen 5 3600 3,6 GHz | Intel Core i7-8700K 3,70 GHz
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 1660 (6 GB) | AMD RX 5600XT (6 GB) | Intel Arc A750 (8 GB, bekapcsolt ReBAR-ral)
  • Memória: 16 GB RAM (dual-channel üzemmódban)
  • Tárhely : 65 GB SSD

 

Star Wars Outlaws ajánlott gépigény (1080p, 60 fps, magas grafikai beállítások minőségmódra kapcsolt felskálázóval)

  • Operációs rendszer: Windows 10 | Windows 11 (64-bit), DirectX 12
  • CPU: AMD Ryzen 5 5600X 3,7 GHz | Intel Core i5-10400 2,9 GHz
  • GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti (8 GB) | AMD Radeon RX 6700 XT (12 GB)
  • Memória: 16 GB RAM (dual-channel üzemmód)
  • Tárhely: 65 GB SSD

 

Star Wars Outlaws high gépigény (1440p, 60 fps, magas grafikai beállítások minőségmódra kapcsolt felskálázóval)

  • Operációs rendszer: Windows 10, Windows 11 (64-bit), DirectX 12
  • CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8 GHz | Intel Core i5-11600K 3,9 GHz
  • GPU: NVIDIA GeForce RTX 3080 (10 GB) | NVidia GeForce RTX 4070 (12 GB) | AMD Radeon RX 6800 XT (16 GB)
  • RAM Memory: 16 GB (dual-channel üzemmódban)
  • Tárhely: 65 GB SSD

 

Star Wars Outlaws ultra gépigény (2160p, 60 fps, ultra grafikai beállítások minőségmódra kapcsolt felskálázóval)

  • Operációs rendszer: Windows 10 | Windows 11 (64-bit), DirectX 12
  • CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D 3,4 GHz | Intel Core i7-12700K 3,8 GHz
  • GPU: NVIDIA GeForce RTX 4080 (16 GB) | AMD Radeon RX 7900 XTX (24 GB)
  • Memória:16 GB RAM (dual-channel üzemmódban)
  • Tárhely: 65 GB SSD
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ubisoft leleplezte a jövendőbeli két DLC tartalmát. Az ősszel érkező Wild Card-ban Kay nem mással, mint az alapjátékban is feltűnő Lando Calrissiannal áll össze, míg a jövő tavaszzsal befutó A Pirate's Fortune-ben mindenki kedvenc kalóza, Hondo Ohnaka lép színre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jövő héten jön a játék! :D én nagyon minimál videókat néztem csak róla, így a sztoriról is alig tudok valamit, de nagyon várom :D nem kérdés, hogy az Akolitus mellett az év legnagyobb Star Wars eseménye lesz ez

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzáteszem, hogy már a Koboh-nak is megvolt az Open World-jellege a Jedi Survivor-ban.

 

Nagyon várom, főleg, hogy ebben az alvilágos témázáson van a fókusz, ami az egyik kedvencem a Star Wars-ban. A Survivor-ban is imádtam a Pylon's Saloon-t meg a Bounty Hunter küldetést.

Sok szempontból ezt a játékot a Solo folytatásának érzem (és a Mando/TBoBF előzményének). Remélem, feltűnnek ikonikus fejvadászok is, mint Cad Bane vagy Bossk. A Disney-érában ez lesz Jabba legelső feltűnése nem könyves-képregényes tartalomban, az OT legutolsó ikonikus figurája, akivel eddig nem kezdtek semmit.

 

Kicsit hiányolom Nar Shaddaa-t, Nal Hutta-t a játékból.

 

Azt nem értem, hogy a game pass-ra most befizetők megkapják a két, későbbiekben érkező küldetést is? Csak majd akkor lesznek játszhatóak, amikor megjelennek? Ez nincs világosan leírva a weboldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nálam ezzel a játékkal szinte egy álom válik valósággá. Az hogy szabadon lehet kószálni néhány Star Wars bolygón, olyan szintig, hogy el lehet ütni az időt sabacc-ozással is... Hát rég vártam ennyire játékot az hétszentség.

Szintén zenész, nagyjából a Knights of the Old Republic óta várok egy ilyen játékra. Részben emiatt voltam baromi pipa a Bioware-re, mert a The Old Republic az akkori szinten valami hasonló lett, de francos MMO-t kellett csinálniuk belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

 

Kell puskaport tartogatni a 2. részre is :)

Azt ne várd 2030 előtt, mert elkezdte a Massive stúdió a The Division 3-at fejleszteni. EZ a fő projekt az SW game után. 

Az SW game gépigénye elég barátságtalan.... komoly vas kell alá.. 

Továbbfejlesztett Snow drop engine, kiváncsi leszek az optimalizására...... :D 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Azt ne várd 2030 előtt, mert elkezdte a Massive stúdió a The Division 3-at fejleszteni. EZ a fő projekt az SW game után. 

Az SW game gépigénye elég barátságtalan.... komoly vas kell alá.. 

Továbbfejlesztett Snow drop engine, kiváncsi leszek az optimalizására...... :D 

Így van ezután ráfordulnak ismét a Divisionre, mondjuk abból nem tudom mit lehet még kihozni, nekem a Div 2 már bőven elég volt, valahogy nem érzem, hogy ezt továbbkéne nyúzni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.