Ugrás a kommentre

Trailer


reaper

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

De ha ő is kap kék kontaktlencsét az elég lidérces lehet kinézetre, főleg azoknál, akiknek már Hera is az. 

Attól függ, mennyire élénk az a kék. Szerintem itt is inkább csak azért lidérces vagy szokatlan néhány embernek, mert természetellenesen élénkzöld Hera szeme. Ahsokánál ugyanezt senkitől sem hallottam még. És hát a filmtörténelem során sokan viseltek kontaktlencsét a szemszín megváltoztatásához, mégsem tűnt fel. Egy szimpla, természetes színű kontaktlencsét viselő ember nem bizergeti meg az ember hátán a szőrszálakat. Alapvetően Ezránál, mivel ember, nem indokolja semmi a természetellenesen élénk szemszínt. Persze Heránál sem indokolta, de ott valamiért úgy döntöttek, kiemelik. Talán azért, mert néha a twi'lekeknek amúgy is ilyen a szeme, Bib Fortunáé szintén elég hátborzongató volt. Meg annak a mutáns Orn Free Taa-nak sem teljesen természetes a szeme a filmekben (bár azon a krapekon semmi sem az a négy lekuval és azzal, hogy mindkét kezén csak négy ujj van).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Dzséjt írta:

Attól függ, mennyire élénk az a kék. Szerintem itt is inkább csak azért lidérces vagy szokatlan néhány embernek, mert természetellenesen élénkzöld Hera szeme. Ahsokánál ugyanezt senkitől sem hallottam még. És hát a filmtörténelem során sokan viseltek kontaktlencsét a szemszín megváltoztatásához, mégsem tűnt fel. Egy szimpla, természetes színű kontaktlencsét viselő ember nem bizergeti meg az ember hátán a szőrszálakat. Alapvetően Ezránál, mivel ember, nem indokolja semmi a természetellenesen élénk szemszínt. Persze Heránál sem indokolta, de ott valamiért úgy döntöttek, kiemelik. Talán azért, mert néha a twi'lekeknek amúgy is ilyen a szeme, Bib Fortunáé szintén elég hátborzongató volt. Meg annak a mutáns Orn Free Taa-nak sem teljesen természetes a szeme a filmekben (bár azon a krapekon semmi sem az a négy lekuval és azzal, hogy mindkét kezén csak négy ujj van).

Igen, ő bizarr egy kivétel. Meglátjuk majd Ezrát, nagyon várom, ahogy azt is hova fejlődött. Nem volt már kispályás mikor utoljára láttuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy a trailer alapján nem mindenki telitalálat, akár a szeme színe, akár más miatt, szerintem teljesen irreleváns lesz, ha amúgy gesztusaikban megidézik az animált karaktereiket, így az első epizód végére szerintem a többségünk imádni fogja őket. :) 

Amúgy ebben az esetben még többet segíthet a szinkron is, ha az ugyanaz marad mindenkinél, mert akkor aztán még könnyebben befogadható lesz az új megjelenés. Mi anno szinkronnal néztük vasárnap délelőtt, így én most is úgy fogom, ha ugyanazok a hangok köszönnek majd vissza. Ha nem, akkor jöhet az eredeti. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kenobiban a Főinkvizítor kinézetével én sem voltam megelégedve, de nem sok vizet zavart a sorozat egészére nézve. Hera, Sabine, Ezra vélhetőleg fajsúlyosabb szerepeket kapnak, bár Ezra játékideje nekem nagy kérdőjel, hogy mit kezdenek vele. 

A jó szinkronban én is nagyon reménykedem. Eddig nagyon ügyeltek rá, hogy a legjobbat hozzák ki belőle. Egyetlen szívfájdalom, hogy Temuera Morrisson nem Berzsenyi Zoltán lett, hanem Dörner György a D+ érában. De még az "elmegy" kazegória, nem lett rossz, megszokható könnyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is az előzetest, nagyon várom a sorozatot. A szereplőket itt-ott nehéz lesz megszokni, nekem Sabine abszolút rendben volt, de Hera még elég szokatlan, de ez az animációs-élőszereplős váltás velejárója és ahogy folyamatában látjuk majd a részeket jobban meg lehet majd szokni, mint itt egy kiragadott részlet alapján. Thrawn kapcsán nekem mindig az volt az első gondolatom, hogy Benedict Cumberbatchet a Jóisten is Thrawn főadmirálisnak teremtette, de Lars Mikkelsen is biztosan remek lesz. A legjobban természetesen magát Ahsokát várom, szerintem ő az animációs szeletéből ennek a világnak a legizgalmasabb szereplő, eddig mindenütt ahol feltűnt jó volt látni, most a saját sorozat igazi jutalomjáték lehet neki. Az persze biztos, hogy ez már egy másik Ahsoka, nem teljesen az, mint akit megszoktunk. A Sabine-os szál, mint tanítvány nagyon ígéretes, Tar Vizsla után egy másik mandalori is jedinek állhat, ha ez lesz... várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon örülök Lars Mikkelsennek! Remek lesz őt eredetiben hallgatni. Kb akkora öröm, mint, hogy Bo Katan Katee Sackhoff lett. 

Benedict Cumberbatch, hogy lehetne Thrawn, jó rég gondoltam rá, remek színész, de nagyon hosszúkás az arca, a hangja nagyon jó tud lenni negatív karakterekhez, de attól tartok, hogy a Star Trek beli, John Harrison/Kahn játékára asszociálnék folyton, ha Thrawn-t is ő játszaná. Szóval nem bánom, hogy nem ő lett. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, 1valaki írta:

Uj trailer van minimális ujdonsággal

Nincs új előzetes, amik a neten vannak mind a "fan made" kategóriába esnek. Ha lesz új előzetes, arról amúgy is tudnánk, hiszen posztolva lenne a SW youtube csatornájára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.