Ugrás a kommentre

Trailer


reaper

Ajánlott hozzászólás

Nagyjából 2005 és a TCW óta ez az a látványvilág, fajokban, droidokban, űrhajókban, ami a legközelebb áll ahhoz, amit a Star Warsról gondolok. Pontosan egyik sorozat, film sem találta el azt azóta számomra. Inkább némileg én módosítottam a bennem élő SW-galaxis látványán. Legközelebb talán a Mando járt, meg furcsamód épp a Book of Boba Fett, de azoknál is volt számomra idegen hatás, talán épp a Bobában kevésbé, de annak könnyű dolga volt az ismerős helyszínnel. Amit viszont a Kenobiban már közel sem hoztak olyan otthonosan és ismerősen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most letettem a hajam... és leesett az állam...és...na értitek. :D

Baromi jó kis előzetes, igaz SW. Nem jöhet elég hamar az a nyár vége. :D

 

UI: Mikor Baylan említi Anakint, oda beillesztettek egy Vader "hörgést". :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, kudar írta:

UI: Mikor Baylan említi Anakint, oda beillesztettek egy Vader "hörgést". :D

 

Igen, nos ez meglepő lenne, ha nem azt jelentené, hogy szerepel benne kedvenc szuszogó pacákunk.

 

A trailer fantasztikus, a poszter mesés, de ami a legjobb hír a mai napra, hogy duplarésszel nyit az Ahsoka. Embertelen módon várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Natasha a legutóbbi interjúban elárulta, hogy Ahsoka és Sabine már sok mindenen átmentek közösen, néhányat ismerünk és vannak történések, amikről nincs, hát nem éppen erre asszociáltam. :D Mondjuk abból a szempontból értem, hogy ugye korábban Sabine átesett egy kis edzésen Kanan által, amikor még a sötétkard birtokosa volt. Na de itt most jedi tréningről beszélünk? Még Ezra is úgy hivatkozik Sabine-ra, mint egy jedi. :hmm:

 

Apropó Ezra: ezek szerint csinált egy másik üzenetet kifejezetten Sabine részére? Korábban azt hittem, hogy amit Sabine hallgat, az a Rebels végi üzenete Ezrának, de ezek szerint nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon baba trailer. Epikus lesz, annyi szent. De ami az egészet tekintve mindennél fontosabb: OTT EGY KIB*SZOTT E-SZÁRNYÚ!!!!!! :yeah::clap::o:yes:

 

Nekem mindenki bejön, szerintem jól néznek ki a maszkok, sminkek és jelmezek, a casting is telitalálat. Hera zöld szeme olyasmi, ami szerintem fel sem tűnt volna, ha nem ilyen lenne, de így örülök, hogy ilyen lett. Mármint zöld. Kicsit valóban creepy, szokatlan az ennyire élénk szemszín, de ezzel legalább növelik Hera egyediségét.

Az új köztársasági flotta jól néz ki, új hajó is van a jelenetben, amiket korábban még nem láttunk, de akad Home One típusú mon cala cirkáló (talán pont a Home One?), és Hammerhead korvett is. Kíváncsi leszek, ők hogyan s mennyire hangsúlyosan kerülnek a képbe. Minden esetre fura, hogy egy ilyen flotta parkol Coruscant mellett. Annak ellenére, hogy a Mando második évadában kimondták, hogy Chandrilla jelenleg a Köztársaság fővárosa, mind ama sorozat harmadik évadában, mind most úgy tűnik, mintha Coruscant legalábbis a hadseregnek otthont adna. Ami ugye merőben más - és értelmesebb - felállás, mint az, ami a Hosnian-kataklizma idején van. Ha tényleg úgy van, hogy az új Köztársaság politikai központja (jelenleg) Chandrilla, míg a katonai Coruscant, akkor kíváncsi vagyok, hogy sikerült ezt úgy elbarmolni, hogy a végén minden Hosnian Prime-nál volt.

A gonoszok útja is érdekes lesz, főleg, hogy "lázadó" hajón is tiszteletüket teszik valamiért. Ezra üzenete is más, de lehet, hogy többet is rögzített, vagy a Rebels-ben nem hallottuk a teljes anyagot. Anakin emlegetése jól csengett, a Vader szuszogás is, bár ez utóbbi szerintem csak a trailer kedvéért van ott, messzemenő következtetést nem kell belőle levonni. Bár ugye Hayden Christensen szerepel, szóval Anakin valamilyen formában tuti feltűnik, de én jobban örülnék Anakin formában (flashbackben vagy Erőszellemként).

Ami pedig nagy kérdőjel, az Sabine. A trailer tényleg azt sugallja, hogy Jedi képzést kapott, de ugye a trailer azt sugall, amit a vágó akar. Emlékezzünk csak, hogy az ep8 trailerében néhány ügyes vágással milyen sugallatokat tudtak összehozni, amiknek köze sem volt a filmhez. Szóval azért én nem vagyok meggyőződve arról, hogy Ahsoka és Sabine között mester-padawan kapocs lenne, már csak azért sem, mert a sötét oldali csajszi is azt kiabálja, hogy nincs ereje (valakinek), és az egyik pillanatban is mintha Sabne inkább védekezve, semmint az Erőt használva tartaná a kezét, bár ez megtévesztő lehet. Ugyanakkor az Erő nélkül is kialakulhatott a két nő között egy mentor-pártfogolt kapcsolat. Nem kell tudni használni az Erőt, hogy a Jedik filozófiáját átadják (lásd: a Whillek Őrzői vagy az Erő Egyháza).

Várom már a sorozatot, és egyre jobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Amikor Natasha a legutóbbi interjúban elárulta, hogy Ahsoka és Sabine már sok mindenen átmentek közösen, néhányat ismerünk és vannak történések, amikről nincs, hát nem éppen erre asszociáltam. :D Mondjuk abból a szempontból értem, hogy ugye korábban Sabine átesett egy kis edzésen Kanan által, amikor még a sötétkard birtokosa volt. Na de itt most jedi tréningről beszélünk? Még Ezra is úgy hivatkozik Sabine-ra, mint egy jedi. :hmm:

 

Apropó Ezra: ezek szerint csinált egy másik üzenetet kifejezetten Sabine részére? Korábban azt hittem, hogy amit Sabine hallgat, az a Rebels végi üzenete Ezrának, de ezek szerint nem.

Sok érdekesség merült itt fel, de a legnagyobb Sabine esete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Az új köztársasági flotta

Nem lehet, hogy itt a Chandrilla mellett látjuk őket?

 

44 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Brutálisan jó lesz ez. Sabine nagyon rendben van szerintem is, rövid hajjal nekem tetszetősebb. 

Ő hasonlít legjobban az animációs énjéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem lehet, hogy itt a Chandrilla mellett látjuk őket?

Nem lehetetlen, de nekem inkább Coruscantnak tűnt elős blikkre. Vagy legalábbis egy komoly mértékben urbanizált világnak (Coruscant ugrik be, de lehet más is, új világ, Corellia, Daiyu, Hosnian Prime, stb). Chandrila inkább Alderaan jellegű bolygó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem Herát még szoknom kell azokkal a horror szemekkel.

 

Ebben nagy igazság van. Hiába zöld-zöld mindkét szem, valahogy ami a sorozatban egy kedves, anyáskodó tekintet, az itt teljesen más hatású (a száját sem kellett volna kirúzsozni). Ez némiképp Ahsokára is igaz, amikor ilyen para tekintettel harcol, az nem volt rá jellemző az anim. sorozatokban. De összességében ő nagyon el lett találva, és most már a lekkui is szuperek. Thrawn remek. még a homlokíve is megvan, és kicsit idősebbnek fest, ami szintén pontos. Sabine nekem tetszik, rövid hajjal tényleg a sorozat figurája elevenedik meg számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindenki bejön! Nem hittem volna, hogy egy animációs sorozatból ennyire ígéretes élőszereplős sorozatot lehet készteni - ahol a sztori is jó lesz (már nagyon várjuk!), és a szereplők is ilyen jól megidézik az animált elődjeiket -, de nagyon úgy tűnik, hogy remek lesz! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem Herát még szoknom kell azokkal a horror szemekkel.

 

Én már a kezdetektől nem tudom teljesen az Ahsoka-Sabine-Hera triót az animációs változatuk élőszereplős változatának elfogadni.

Nekem az élős Hera és Ahsoka arca nem jön be valamennyire. Egyáltalán nem szimpatikusak nekem. Előbbié nagyon míg utóbbié kevésbé. A zöldikét valamelyest még csúnyának is találom. Ahsoka arcát nem nevezném csúnyának de annyira szépnek sem. Valamennyire azért szépnek találom. Habár a Lázadókos arca az elejétől fogva meg olyan semmilyen nekem. Annál azért jobbnak találom. Az élőszereplősre legalább már rá tudom fogni hogy kinéz valahogy.

Sabine arca nagyon bejön, csak épp az a bajom van vele hogy nem tudom azt a nem tudom hogy mi és nem is érdekel a neve színészcsajt Sabine-nak elfogadni. Szóval az én térfelemről nézve sokkal jobban is el lehetett volna találni a három grácia élőszereplős változatát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt írtam, hogy hálistem tetszik mindenki. Mary E. W. (Hera) sem volt finnyás a kontaktlencsére hála az égnek, mint Rosario D. Meglátjuk mi lesz Ezrával, hisz neki is élénk kék szeme van ellentétben az india rasszjegyekkel. Mert külsőre remek casting Eman Esfandi, de természetesen nem kék a szeme. De ha ő is kap kék kontaktlencsét az elég lidérces lehet kinézetre, főleg azoknál, akiknek már Hera is az. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.