Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én csak a jövő héten tudok választ adni, mert a Jedi Rendes lányokkal is egyeztetek. Ők pedig a sulitól teszik függővé a dátumot (20. vagy 27.) A fél 11 utáni időpont elvileg jó (egy óra alatt szerintem még én is átérek a Keletiből. Én elsőre a szinkronos változatot részesíteném előnyben, de abszolút nyitott vagyok a feliratosra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképzelhető, hogy ebben a filmben nem mondja senki sem, hogy "I have a bad feeling about this."?

Mert most hirtelen nem emlékszem, hogy hallottam volna...

Ha ez így van, Lucasék óriásit hibáztak! :D Nem Star Wars film, amiben nem hangzik el... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképzelhető, hogy ebben a filmben nem mondja senki sem, hogy "I have a bad feeling about this."?

Mert most hirtelen nem emlékszem, hogy hallottam volna...

Hmmm...hirtelen én sem emlékszem, hogy mondta volna valaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyoka, a Keletiből a Nyugatiba kb. 35 perc gyalog az út, még az én nem túl gyors sétatempómmal is. A tavaszi BKV sztrájk idején volt szerencsém megtapasztalni :D Metróval átszállva is kb. fél óra, szóval attól ne félj, hogy nem érsz át egy órán belül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyoka, a Keletiből a Nyugatiba kb. 35 perc gyalog az út, még az én nem túl gyors sétatempómmal is. A tavaszi BKV sztrájk idején volt szerencsém megtapasztalni :D Metróval átszállva is kb. fél óra, szóval attól ne félj, hogy nem érsz át egy órán belül :)

Szeretek erős ráhagyással közlekedni. :) Egyszer két óra alatt értem ki Józsefvárosból a Délibe... Városnézés címén, gyalog, végig a körutakon... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keletiben felszállsz a következő buszok egyikére: 7, 173,173E.Elmész a Blaháig ami kb 5 perc.Ott felszállsz a 4-es ,vagy 6-os villamosra.Onnan kb 10 perc a Nyugati.Igy összesen kb 20 perc alatt ott vagy.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha gyalog megyek a Blaháig, megtakarítok egy jegyet, és csak 10 perccel több, ha jól emlékszem... :)

A gond nem itt van, hanem elvileg jön a Jedi Rend néhány tagja is, akikkel össze kellene szednünk egymást... Azt meg remélem, hogy lesz köztünk olyan aki eltalál a Nyugatitól a moziteremig (ugye, Krande?), mert nekem meglehetősen homályos emlékeim vannak az útvonalról... :)

(Persze mindehhez az kell, hogy ne jöjjön közbe több kellemetlen meglepi, mint amit a héten is kaptam egy szép sárga csekk kíséretében...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes volt az Exit.

Hogy kicikizték már benne azt a gyereket aki valahol azt hajtogatta hogy a TCW biztos nem Lucasfilmes cucc. :)

A B. Zoli pedig újra benyögött néhány Dzsedáj-t és a japán évfordulós buli emlékére még egy Dzseppen-t is beszúrt a mondókájába. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali! Megvan az Exit műsor, rátettem a weboldal címét és most mentem, 500 MB lesz (kb 2 óra míg elmenti, aztán már töltös is fel). Majd felrakom netre, hogy me tudja nézni, aki most nem látta.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barta Zoli eléggé nincs képben - méghogy 2 óra a film!!! Vagy 5 percig beszéltek róla, hogy eredetileg másfél órásnak tervezték, aztán 2 lett belőle. Nálam 1:34-nál már a stáblista jön.

Mentségére legyen mondva, hogy még nem nézte meg a kalózváltozatot.

Annak viszont nagyon örülök, hogy Grúber Hugó lesz Palpatine hangja - nemrég úgy volt, hogy nagyon beteg, és már nem tud dolgozni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali! Megvan az Exit műsor, rátettem a weboldal címét és most mentem, 500 MB lesz (kb 2 óra míg elmenti, aztán már töltös is fel). Majd felrakom netre, hogy me tudja nézni, aki most nem látta.

 

 

Köszi szépen.Sajnos nekem nem sikerült megnéznem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha gyalog megyek a Blaháig, megtakarítok egy jegyet, és csak 10 perccel több, ha jól emlékszem... :)

A gond nem itt van, hanem elvileg jön a Jedi Rend néhány tagja is, akikkel össze kellene szednünk egymást... Azt meg remélem, hogy lesz köztünk olyan aki eltalál a Nyugatitól a moziteremig (ugye, Krande?), mert nekem meglehetősen homályos emlékeim vannak az útvonalról... :)

(Persze mindehhez az kell, hogy ne jöjjön közbe több kellemetlen meglepi, mint amit a héten is kaptam egy szép sárga csekk kíséretében...)

 

Nem kell jegy egyik járműre sem.Nincs rajtuk ellenőr.Persze csúnya dolog lógni, de egy út nem számít.Pesten a metrón van inkább ellenőr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Exitet vasárnap éccaka is megismétli a csatorna. :) Ha esetleg a tvsorozatot is leszinkronizálják ( adja az ég) akkor Grúber Hugó helyébe talán ( ha már nem tudja folytatni a munkát) Revickyt kéne beállítani, mert az ő hangjával is remek Palpatine. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha gyalog megyek a Blaháig, megtakarítok egy jegyet, és csak 10 perccel több, ha jól emlékszem... :)

A gond nem itt van, hanem elvileg jön a Jedi Rend néhány tagja is, akikkel össze kellene szednünk egymást... Azt meg remélem, hogy lesz köztünk olyan aki eltalál a Nyugatitól a moziteremig (ugye, Krande?), mert nekem meglehetősen homályos emlékeim vannak az útvonalról... :)

(Persze mindehhez az kell, hogy ne jöjjön közbe több kellemetlen meglepi, mint amit a héten is kaptam egy szép sárga csekk kíséretében...)

Jaja, kb annyi. Én is szoktam gyalogolni jegyspórolás miatt. Szerintem Krande simán eltalál addig, ha nem ismerné az utat, még akkor is :) Á, csak sikerül mindenkit időben összeszedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, kb annyi. Én is szoktam gyalogolni jegyspórolás miatt. Szerintem Krande simán eltalál addig, ha nem ismerné az utat, még akkor is :) Á, csak sikerül mindenkit időben összeszedni.

Én is biztos odatalálnék, csak nem mindegy, mennyi idő alatt. Krandét pedig azért említettem, mert legutóbb ő volt az idegenvezetőnk. A másik okot meg ő tudja... remélem... (!) :)

 

Egyébként arról született végleges döntés, melyik napon is lesz az ominózus esemény? (A programok ütemezését nem árt időben megfelelően intézni, hogy ne kelljen semmit áthelyezni...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként arról született végleges döntés, melyik napon is lesz az ominózus esemény? (A programok ütemezését nem árt időben megfelelően intézni, hogy ne kelljen semmit áthelyezni...)
Szeptember 20. -a szombat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai klubtagok egy másik változatot láttak a premier előtt pár nappal, többek között a következő jelenetek lettek kivágva:

 

Spoiler:

- Anakin és Asajj találkoznak, és egy rancor hátán is kardoznak

- alternatív hiperűrbe ugrós jelenet, amiben Ahsoka Anakin mellett van a pilótafülkében

- hosszabb csata a christophsis-on. Anakin és Obi-Wan kiiktatnak pár tankot

- az első teth-i mentőakció meghiusul. a moziváltozatban már csak a másodikat mutatják (a Twilight-tal)

- jedi tanács jelenet, amiben megvitatják, hogy több van a kis hutt elrablása mögött, mint ami elsőre látszódik

- BARC trooperek BARC speederen akcióznak a Teth-en

- hosszabb Asajj és Obi-Wan párbaj (a monostorban, nem a hídon)

- alternatív befejezés

- rövid beszélgetés Fox és Padmé között (Padmé megköszöni, hogy a segítségére siettek, de Fox mondja, hogy csak a munkáját végezte)

- pár Anakin és Ahsoka beszélgetés

 

(kb 15-20 perc eltérés volt a két változat között, reméljük a dvd-n minél többet viszontlátunk közülük)

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.