Ugrás a kommentre

Főtábla döntő 9: General Grievous vs. C-3PO


Donát

Főtábla döntő 9 - Star Wars Winter Madness  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Bírom 3POt, -vagy inkább elviselem, mint Han - és bár alapköve a SW filmeknek, Grivit mindig imádtam, mondhatni rajongtam a karakterért egy időben.

Emlékszem mikor jött róla a legelső hivatalos kép egy magazin borítóján. Kinyomtattam és azzal a képpel jártam a suliba és nézegettem. :D

Aztán mikor a Genndys CWban volt az a jelenete a jedik ellen, én letettem a hajam, és persze a filmbeli szereplése is maradandó számomra, szóval neki ment a szavazatom. :)

 

Ja igen, ez volt az a kép. El se tudtam képzelni h ki lesz majd ez az állat. :D

Star Wars Insider (2004) #75 - Official Magazine - General Grievous Cover -  RARE | eBay

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Donát írta:

Természetesen Grievous. 8 éve még magam is szinkronizáltam a Sidiousszal közös jelenetét. :D

Nálam azt írja a videó privát, és nem nyitja meg. Lehet h nálam van a baj, de át tudod tenni akár nyilvánossá vagy a nem nyilvános is jó lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, kudar írta:

Nálam azt írja a videó privát, és nem nyitja meg. Lehet h nálam van a baj, de át tudod tenni akár nyilvánossá vagy a nem nyilvános is jó lehet.

Ó, el is felejtettem. Sajnos a JW háttérzene miatt nem lehet átrakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grievous, mert, ha ő megszólal, az cool. Ha C-3PO szólal meg, az idegesítő. Bár egy dolog közös bennük. Mindkettő hajlamos elhagyni a csatateret fokozott tempóban. :evil:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3PO, mert ha négy karja lenne, ugyanazt tudná mint Grievous.. 

Ugyanígy, ha Grievous-nak kettő lenne, gondolom jó komornyik lenne. 

Süketelést félretéve, más szempontból, de majdnem egy súlycsoport. Legalábbis nem könnyű döntés. Multkor azt írtam R2 ikon, Zeb nem. Itt is ez a helyzet. 3PO ikon, Grivi nem(annyira). Remélem vannak még ketten akik így gondolják. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grievous nem a kedvencem, egyszerűen olyan "nagyobb a füstje, mint a lángja" szereplő, aki az Ep. III-as feltűnése idején nézett ki talán a leginkább félelmetesnek, kompetensnek. A TCW-ben néhány kivételtől eltekintve a pofozógép szerepet osztották rá, ami nem sokat lendített a renoméján. Alapvetően lenne egy drámai él a karakterében, de nem igazán bontakoztatták ezt ki és nem is így él az emlékezetemben. Mondjuk a legmaradandóbb a halála volt számomra, máig itt van előttem ahogy néztem a moziteremben, amikor tűzcsóvák csapnak ki a maszkjának a szemgödreiből.

 

3PO egy mérhetetlenül ikonikus figurája a Star Warsnak, szerintem Vader mellett az ő megjelenése is olyan, hogy a laikusok is egyből felismerik, hogy ez kicsoda/micsoda, meg melyik franchise. Esszenciálisan hozzátartozik a SW élményhez ő, illetve a tőle elválaszthatatlan R2-D2 alakja. Ettül függetlenül, mint karaktert 3PO-t én sosem kedveltem igazán. Sokszor idegesítő, vagy egyszerűen sok volt, a sopánkodásával, fontoskodásával, mint egy zsémbes vénasszony. Nem annyira hajmeresztő, mint Jar Jar, de azt nem csodálom, hogy Hannak is az agyára ment. Úgyhogy itt én a tábornok urat preferálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12-11? Na jólvan ám, mindjárt bevetem "Leiát" .. Bár rühelli 3PO-t, írt is egy novellát, anno ami jedi vissszatér után játszódik, s amiben a droid aranygömbbé olvad, s azt imádják az Ewokok. 

Szóval inkább nem. Elcsalni nyilván nem fogjuk, de tuti nem szavazna rá. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
1 órával korábban, Donát írta:

Igen, kétszer is.

 

2017-ben legyőzte Jabbat a selejtezőben majd kikapott Anakintől.

2019-ben legyőzte Holdot a selejtezőben majd kikapott Kylo Rentől.

Most is a Skywalker család egyik tagjával mérkőzik, meggyűlik a baja velük. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.