Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jaj de unalmas életed lehet :) :)
Volt azért mit csinálnom, csak már megszoktam, hogy 10-15 percenként egy gyors fórumkörbenézéseket csinálok és most a Saga kiesett, mert itt szoktam eltölteni a legtöbb időt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, nem volt fórum? ;)

Viccet félre téve, én is beborultam napi reggeli programom dugába döntésekor (kávé elszürcsölése közben első út ide vezet :D ), meg tegnap is lestem, hogy mi ez itten, miér' nincs adatbázis. Aztán ma reggel Krande felhomályosított, hogy még Ody sem tudja, ez megnyugtatott. Ha a tulaj sem tudja, akkor nem lehet nagy baj... De most már van. Jipikájéjóóóó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy vagyok vele, hogy esténként jól esik idepillantani, mi újság, mégha általában sok időt nem is töltök itt. ;) Tegnap elég fáradt voltam, és nagyon nem esett jól, hogy szokásos lefekvés előtti fórumozásomat nélkülöznöm kell. Ilyen az, ha valami beépült már az ember életébe, napirendjébe. :D

És most örülök, hogy újra minden rendben! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viccet félre téve, én is beborultam napi reggeli programom dugába döntésekor (kávé elszürcsölése közben első út ide vezet ;) ),

Hétvégén ez nálam is így megy :D Bár most ebből kimaradtam, mert nem voltam itthon, máshol meg nem igazán illő rákattanni a netre, szóval most olvasom vissza a hétvégét :D

 

Ilyen az, ha valami beépült már az ember életébe, napirendjébe. :D

Bizony, akkor piszkosul tud hiányozni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

8000.

 

hozzászólás 2009. 10. 23. 20:43

Na, már csak 3000, és belépek én is a 10ezres körbe.

 

Ezek szerint 7,5 hónap (azaz gyors fejszámolással 250 nap kb) kellett 1000 hozzászóláshoz, azaz napi 4 hozzászólást produkálok átlagosan. :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra Erőhasználók!

 

Be szeretném jelenteni, hogy a mai nap folyamán megvédtem diplomamunkámat, és le is államvizsgáztam. :) A tanulás egy időre vége, most egy kicsit lelépek a Jedik útjáról, és pár napig dorbézolás következik. :D

 

Most a nyáron visszatérek aktív fórumozóként, megnézem mik történtek a Star Wars nagyvilágban az utóbbi évben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.