Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez egy nagyon jó funkció annak, akinek nincs elég sávszélessége, vagyis inkább nem volt, valószínűleg ma már nem sok mindenkinek számít ez az apróság. Úgy emlékszem, hogy egy időben nekem is ki volt kapcsolva.

Én most is látom: Beállításaim/Fórumok fülön lehet pipálni: Látni szeretnéd a felhasználók avatarjait fórumozás közben?

Rog, nézd meg, hátha...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó bizony! :)

 

 

Én most is látom: Beállításaim/Fórumok fülön lehet pipálni: Látni szeretnéd a felhasználók avatarjait fórumozás közben?

Rog, nézd meg, hátha...

Meg is van. Köszi! :)

Megzavart hogy a "Fórumok" alpont feketés színű én pedig csak sárgás feliratút kerestem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Ma két ember is jelezte, hogy szeretne be/visszajönni. Az egyik Palpi, akire az sw.hu -s rajongók emlékezhetnek, ott fórumozott a srác. A másik pedig nem más mint Lenci, akit szintén az EPVII vonzott vissza! Egyre aktivizálódnak a régi tagok. :D GOOOD....GOOOOOOOD.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdésem lenne az oldallal kapcsolatban.

 

Én sokszor internetezek mobiltelefonról (Sony Ericsson XPeria X8), és amikor rámegyek erre a fórumra, egy mobilverziót ad ki. Én az asztalit szeretném használni, égen-földön keresem, de nem találom sehol... Nem lehet beállítani, vagy csak én nem találom? :ohh:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdésem lenne az oldallal kapcsolatban.

 

Én sokszor internetezek mobiltelefonról (Sony Ericsson XPeria X8), és amikor rámegyek erre a fórumra, egy mobilverziót ad ki. Én az asztalit szeretném használni, égen-földön keresem, de nem találom sehol... Nem lehet beállítani, vagy csak én nem találom? :ohh:

Elvileg a mobilos böngésződ beállításai közt lehet megadni, hogy az ilyen oldalaknak a mobilos vagy desktop verzióját töltse-e be alapból. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magának a fórumnak szerintem mobilon nincs asztali változata. Én is a telefon menüjén át szoktam az asztali változatot lekérni. A Chrome-ban van egy menüpont, hogy Asztali Webhely Kérése, és akkor minden webhelynek az asztali változata jelenik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nem tudok semmit sem csinálni a Rebels 1x02 - Fighter Flight topikjában. Ha hozzá próbálok szólni, kijelentkeztet, ha moderációs műveletet akarok végezni - pl. szerkeszteni egy hozzászólást -, azt írja, hogy nincs jogosultságom. Már töröltem a sütiket, frissítettem minden lehetséges módon, de semmi sem használ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.