Ugrás a kommentre

2023 LEGJOBBJAI - LEGJOBB IDEI SOROZAT


Donát

Star Wars TV 2023 - Legjobb sorozat  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik volt a legjobb sorozat 2023-ban?

    • Bad Batch (2. évad)
    • Visions (2. évad)
      0
    • Young Jedi Adventures (1. évad)
      0
    • The Mandalorian (3. évad)
      0
    • Ahsoka (1. évad)

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

@Ody Mandrell csinálnál kérlek egy STAR WARS TV 2023 alfórumot? Oda át lehetne mozgatni a 23-as kategóriákat.

 

Közös kérdés:

 

Jól sejtem, hogy idén a paletta a következő?

 

Bad Batch (2. évad)

Visions (2. évad)

Young Jedi Adventures  (1. évad)

The Mandalorian (3. évad)

Ahsoka (1. évad)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell, jó itt és meg is mondom miért. A topikok időrendben vannak, így az évek során szépen sorba fognak következni. Tehát nem lesz olyan, hogy összekeverednek az évek. Kár lenne túl tagolttá tenni a fórumot. Megfelel így?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért volt csak 2022 mert akkor még csak egy év volt. :) Értelemszerűleg minden évben átírom majd. Bár ki is vehetem, ha szeretnéd. Hogy legyen? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért volt csak 2022 mert akkor még csak egy év volt. :) Értelemszerűleg minden évben átírom majd. Bár ki is vehetem, ha szeretnéd. Hogy legyen? 

Szerkesztettem fentebb közben a hsz-t. Így tökéletes!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • Donát kiemelte a topikot

A YJA egy kellemes történet, jó leckékkel megfűszerezve.

A Visions új évada nekem sokkal jobban tetszett, voltak benne érdekes sztorik.

BB 2. évad: a Crosshair-es epizódok vagy azok, amik a főszállal foglalkoztak, azok nagyon erősek voltak és persze akadtak olyan epizódok, amik nem igazán nyerték el a tetszésemet. Vegyes évad volt, ebből a szempontból nekem az első évad jobban bejött, de ez se szégyenkezhet.

Mandi 3. évad: jó alapozó epizóddal kezdtek, amit követett két erős epizód. A 4. epizód nekem 50/50 volt, a flashback volt a rész fénypontja, minden mást értettem miért akarták úgy, de a kivitelezés nálam félrement. A kalózos epizódnál utólag változott a véleményem, de még így is jó résznek tartom. A 6. rész az évad mélypontja nálam, az ezt követő viszont az évad legjobbja lett. Az évad vége meg elmehetett volna sorozatzárónak is. Nem mondanám a legjobbnak (a 2. nekem egy fokkal jobban tetszett, mínusz a Luke jelenet), de jó volt. Összegezve nekem tetszett az évad, de...

Az Ahsoka lett nálam az év legjobbja. Minden egyes rész jobb volt, mint az előző, minden részt szájtátva néztem. Bár az utolsó két rész nem volt annyira erős, mint az ezeket megelőzők, még így is nálam magasan ez lett a legjobb idei sorozat - és jelenleg pariban van az Obi-wan Kenobi sorozattal, mint legjobb SW sori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan nem voltam teljesen elégedett a sorozattal és maradt bennem hiányérzet a végére, de az mutatja, hogy így is mennyire tetszett az egész, hogy nálam nem is lehetett kérdés, hogy itt az Ahsoka kapja a szavazatomat. Nagyon megható volt látni ezeket az animációs karaktereket így együtt élőben, valami olyasmi, amiről sokáig csak maximum álmodhattunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.