Jump to content

2023 Legjobbjai - Legjobb karakter különdíj

Donát

Recommended Posts

• Donát locked this topic
  • Donát unlocked this topic

Megnyitom a különdíj topikot. Mindenki egy karaktert jelölhet. Olyas valakit, akire sem a férfi sem a női szekcióban nem szavazott.

Az én jelöltem idén Huyang. Nem tudott elindulni sem a férfi sem a női kategóriában (értelemszerűen), de nálam az év meglepetése volt. David Tennant rulez. :rock:

• Donát pinned this topic

Jól alakul. Hajrá Ani! 3 vagyis inkább 4 féle Anakint is kaptunk. 

Örülök Huyangnak is. Nálam droid karakter nélkül nincs is sw. Még az Andorban is van. Kisgyerekként R2D2 volt a kedvenc karakterem.

Imádom, hogy Huyang többet pislog, mint Shin. ;)

Edited by Szisz

Közben rájöttem hogy totál elszúrtam ezt a jelölés dolgot mert félreértettem az egészet. Úgy értelmeztem hogy azokat a szereplőket kell beírnunk ide akikről úgy gondoljuk, hogy esélyük lenne megkapni a különdíjat és nem azokat akiket győztesnek akarunk. Azért is írtam be Ezrát mert ő azelőtt nem lett beírva. Viszont győztesnek nem őt szeretném hanem Huyang-ot.

17 perccel korábban, Rog írta:

Közben rájöttem hogy totál elszúrtam ezt a jelölés dolgot mert félreértettem az egészet. Úgy értelmeztem hogy azokat a szereplőket kell beírnunk ide akikről úgy gondoljuk, hogy esélyük lenne megkapni a különdíjat és nem azokat akiket győztesnek akarunk. Azért is írtam be Ezrát mert ő azelőtt nem lett beírva. Viszont győztesnek nem őt szeretném hanem Huyang-ot.

Ebben az esetben úgy veszem akkor, hogy Huyangra szavaztál. Semmi gond!