Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mindkettőt szívesen :D . Most megyek és kiélvezem a balatoni napsütést(bár fürdeni még nem fogok a tóban, elég alacsony itt Fenyvesen most a vízszint).

Végre szabadság! Most már nyugodt lelkiismerettel mehetek sörözni szombatonként a haverokkal :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És most következzék a várva-várt évad finálé várva-várt magyar felirata!

Mondanom sem kell, hdtv-asappal és 720p immerse-el működik.

 

Basszus most nézem, hogy az asap mp4. Ilyet?!

2hd-hez nem lesz, mer pont azt szedtem le? :|

 

Amúgy én is köszönök neked minent!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, Lok, ezt is, mint mindegyiket! :)

 

Mindkettőt szívesen :D . Most megyek és kiélvezem a balatoni napsütést(bár fürdeni még nem fogok a tóban, elég alacsony itt Fenyvesen most a vízszint).

Végre szabadság! Most már nyugodt lelkiismerettel mehetek sörözni szombatonként a haverokkal :D .

Jó is az. :) És még szerencse hogy lesz pár hónap szüneted. :D Mert reméljük, folytatod ősszel is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek nagyon szívesen!

Egyelőre úgy néz ki folytatom jövőre is, bár lehet, hogy az érettségire való készülés közbe fog szólni. Akárhogy is legyen, nem maradtok felirat nélkül, ezt garantálom.

 

Ha érettséginél nem fog annyira mennyi, akkor besegítek ha kell :) De szerintem Ody is elvállalná, hisz már volt szárnybontogatása :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Az első félévben még biztosan én fogom készíteni a feliratokat, azonban a sorozat szombatra tétele sok mindent megváltoztat. Ha az angol felirat el tud készülni vasárnap délig, estére biztos felrakom a magyart, de ha vasárnap nem készülnék el vele, csak hétfő délután tudom majd felrakni, délelőtt ugyanis suliban vagyok :D .

Mivel idén érettségizek, szeretnék több időt fordítani a tanulásra, próbálom majd ezt nem a fordítás kárára tenni, de előfordulhat, hogy emiatt készülök el csak később vele, ezért megértéseteket és türelmeteket kérem.

A legjobb az lenne, ha alapból hétfőre várnátok a feliratot és akkor kellemes meglepetésként ér majd, ha vasárnap rakom fel :D .

A második félév még nem tudom, hogy alakul, remélem akkor is tudok időt szakítani a fordításra, de azt még meglátjuk.

Szóval a lényeg: semmiképp nem maradtok felirat nélkül, legfeljebb egy kicsit többett kell néha várnotok rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.