Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Szerintem ez viszont nagyon jó húzás, mert a szegényebbek szerintem majd ezt veszik meg. Még azt is megtehetik, hogy nem veszik meg a teljes évadot egyszerre, hanem apránként. Igen, ez egy kíváló ötlet a forgalmazótól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még csak az 1. évad van meg eredetiben, így választhatok, melyik 2. évados verziót veszem meg. Az új kiadás mellett szól, hogy egy ezressel olcsóbb, és a borítói is sokkal mutatósabbak. Viszont nem mutatna valami szépen a mozifilm és a komplett 1. évad mellett a 4 részletre darabolt 2. évad. Díszdobozzal esetleg.

 

Egyébként nem éri meg külön megrendelni, mivel akkor a postaköltséget is egyesével kell fizetni, és máris nem hogy olcsóbb, hanem drágább a teljes évados kiadásnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ez "erőgyűjtés" a 3. évad magyar megjelenéséhez, mely ősszel lenne esedékes.

(Tényleg írok is egyet a Pro Videónak! ;) )

 

A kiadást feleslegesnek tartom, mert akinek kellett, az már megvette,

az ún. szegények ill. a szegényebbek meg 1000/db ért sem vesznek eredeti dvd-t.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hölgyek és urak nagyon gyors válasz érkezett a Pro-Video képviselőjétől!

Sajnos a válasz már olyan, amilyen..(negatív) de azért íme:

 

"Tisztelt ...,

Sajnos idén már nem várható a 3. évad kiadása és a jövőre nézve sem tudok semmi pontosat adni, mert még egyeztetés alatt áll a kiadás.

Addig is jó szórakozást kívánunk, a 2012. szeptember 19-én megjelenő 2.évad kiadásaihoz.

Üdvözlettel, ..."

 

Nos, köszönjuk.

A jó szórakozás ehhez már 3 éve!! megvolt, jöhet az ötödik évad, a harmadik meg marad egyelőre kalóz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem itt sorakoznak a polcon a BD kiadványok, és lassan jön hozzá a negyedik évad is. :) Apropó, hétvégén talán végre sikerül összedobnom a harmadik BD "kritikáját".

 

Tudom begyűjtötted a külföldi BD-t, de nekem a szinkron is kell és nem bánom, ha egy magyar kiadás van a polcomon.

Magyar vonatkozásuk hiányában nekem eszerint a továbbiak kimaradnak, így méginkább szomorú hír amit alább közzé tettem.

A jó hír persze, hogy mi lemaradni nem fogunk semmiről és talán a CN is folytatja itthon is majd tavasszal, de szívesen hódoltam volna tovább az eredeti star wars dvd-k gyűjtésének.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek szintén hihetetlenül sok értelme van, de úgy döntöttek, kiadják a 4. évad utolsó 4 részét, azaz a Maul-szálat egy különálló DVD-n, Darth Maul Returns címen. Az "oka", hogy időben fel tudjuk frissíteni az emlékeinket az 5. évados Maul-szálig. De mivel csak október 23-án jelenik meg a 4. évad DVD-n, erre nem lesz alkalmunk szeptember végéig, mert ugye mindannyian kizárólag a tv-ben nézzük a részeket, az újranézés pedig csak eredetiben megvásárolt DVD-ken lehetséges.

 

Az legalább erről a kiadásról is elmondható, hogy a borítója jól mutat...

maulreturnsdvd.jpg

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek..., erre szoktam én mondani, hogy "cukrozzák a taknyot".

Még úgy is több értelme lett volna, ha a 3. évados Nightsisters szállal kezdik és akkor legalább 7 rész lenne.

Ráadásul ebben a 4-esben a Massacre és a Bounty nem igen köthető Maulhoz, nemúgy a Witches of the Mist vége...

Szóval a magyar 2. évad darabolt kiadása után megmutatta az "őshaza" is hogy tud nagy baromságot csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz aki megveszi, efelől ne legyen kétséged. Ez a "cukrozzák a taknyot" nagyon paraszt, hol hallottad? :)

 

Nálunk épült be a munkahelyi szlengbe. Egyik kolega hozta valahonnan.

Szerintem igen találó, mert attól, hogy cukrozzák, ugye az még takony. És nem is túl obszcén. Tessék terjeszteni. :D

Nem egy helyzetre ráillik sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiadást feleslegesnek tartom, mert akinek kellett, az már megvette,

az ún. szegények ill. a szegényebbek meg 1000/db ért sem vesznek eredeti dvd-t.

Már az első évadot is árulták különszedve ezres csomagokban és annak is nagy sikere volt. Ez föleg az impulzusvásárlókat tudja bevonni, akik meglátják, hogy össz-vissz egy ezres és lehet akkor is beteszi a kosárba ha egyébként még a Star Wars filmeket se látta. Egyébként ez a négyes epizódonkénti kiadás külföldön is megjelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az első évadot is árulták különszedve ezres csomagokban és annak is nagy sikere volt. Ez föleg az impulzusvásárlókat tudja bevonni, akik meglátják, hogy össz-vissz egy ezres és lehet akkor is beteszi a kosárba ha egyébként még a Star Wars filmeket se látta. Egyébként ez a négyes epizódonkénti kiadás külföldön is megjelent.

 

Ráadásul ott van az örök opció, ami minden kereskedelmi terméket jellemez: nem kötelező megvenni. :D

 

Jól van értelek titeket, akkor csak annyit írok, hogy az én szempontomból felesleges kiadások ezek.

(És talán magam mellé vehetem az igazi rajongókat, akik anyagilag megtehetik, hogy premierkor vásároljanak)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.