Ugrás a kommentre

Az Idegen


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

A wookiepedia olyan művet jelöl meg erre forrásként, aminek a kanonitása igen gyenge lábakon áll. Egy olyan magazinsorozat része (címe: Build the Millennium Falcon) amire a wookiepedia is azt írja, hogy az első 14 példány csak Legends, a többi kánon, ami elég fura

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő akár komoly spoiler is lehet a hátralévő 3 részre, vagy akár egy esetleges második évadra

 

Spoiler

A hiteles reddites szivárogtató úgy tudja, hogy a Sithet eredetileg Tenebrousnak szánták (el is hangzott volna a neve), viszont az utóforgatásokkal végül ez kikerült a sorozatból, és maradt egyszerűen "Idegen"

 

Ez volt az utolsó infója, nyilván nem biztos, hogy ez végleges változtatás. Ahsoka sorozat kapcsán is tévedett annyit, hogy nem lett Ahsokának botja a sorozat végére, ott is ilyen utolsó pillanatbeli változtatásról lehetett szó

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról van csak szó, hogy valamit megváltoztathattak az utómunkák során, és lehet, hogy már csak egy esetleges második évadba kerül majd be, amit eredetileg terveztek.

 

Személy szerint engem bosszantana, ha esetleg többet kellene valamire várni, mert amúgy jó dolog szerintem :D ha tényleg ez lesz előbb-utóbb

 

Így talán érthetőbb, hogy miért nem tudom eldönteni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ja, ha tényleg lesz 2. évad, akkor legalább 2 év, míg kijön. És ez optimista becslés a részemről. :D

 

Érdekes infó annyi szent

Spoiler

bár van egy érzésem, hogy bizonyos emberek ezért is hangoskodnának, mert hát Tenebrous egy bith, hát hogy képzelik. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bence1997 írta:

 

  Spoiler elrejtése

bár van egy érzésem, hogy bizonyos emberek ezért is hangoskodnának, mert hát Tenebrous egy bith, hát hogy képzelik. :lol:

 

Spoiler

Ha Plagueis nem lesz muun, akkor fog kitörni a népharag,

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

[spoiler] Viszont így, hogy Qimirt nem Tenebrousnak hívják, akár lehetne Tenebrous tanítványa is. [/spoiler]

 

 

Most erről a változtatásról szóló szivárogtatásról újra eszembe jutott

Spoiler

Leslie korábbi nyilatkozata. "Van néhány Legendák történet is, amiket beletettem, mert annyira klassznak találtam, és persze mert senki nem szólt, hogy nem tehetem." Lehet, hogy ez a változtatás e miatt volt?

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem akkor lenne igaz, ha egy sith már sithként tudott volna jedit eljátszva beszivárogni a Jedi Rendbe, de amit eddig Qimir elmondott, az pont az ellenkezője - mint Anakin esetében - mert egy egykori jedi bukott el és lett jediből sith tanítvány. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval itt egy elborult teória: Az alapja elég gyenge lábakon áll, mert nem tudom Plagueis-ről, meg van-e erősítve, hogy muun-e a kánonban, ha nem akkor lehet Qimir=Darth Plagueis, hisz ő az aki legyőzte a halált, ily módon "tényleg nagyon régen" lehetett Jedi. Miután Vernestra eltaszította találkozhatott Tenebrous-szal, aki tovább képezte, de a sorozat idejére már lehet végzett is vele, ezért keres maga mellé valakit, hogy újra ketten legyenek és azért Akolitus volt csak Mae, mert a tanítványságot ki kell érdemelni. A KotOR és a TOR játékokban is így volt és ha jól tudom Leslie inspirálódott ezekből. Amúgy is melyik Sith Nagyúrhoz illene jobban a "bölcs" jelző, mint egy olyanhoz aki az Erő mindkét oldalát ismeri, amit aztán tovább is adott Palpatine-nak (volt egy mentorom aki mindent feltárt előttem, a sötét oldal természetét is - ha az ember fel akarja fedni a legfőbb titkot, meg kell vizsgálnia azt minden szempontból) és hát színészkedésből is (akár egyenest Jedik képébe) adhatott neki leckét bőven, aminek meg is lett az eredménye

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem tetszik. Kérdés a sok "fan" hogy fogadná ha nem muun lenne. :D

 

 

 

Amúgy ha úgy győzte le a halált, hogy más testekbe viszi a lelkét (amely képességre aztán Palpi egész életében áhítozott és kajtatott utána ezerrel), akkor eredetileg lehet muun. Ez magyarázná azt is, miért kérdezi Solt, hogy nem emlékszik rá? És valóban Sol nem ismeri fel maszk nélkül se. Mert szerintem a kérdést nem az Olegai találkozás miatt tette fel Qimir

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Viszont Sol nem olyan öreg, hogy életében találkozhatott volna egy másik Sith-el. :) Vagy csak nem tudott róla. Bár egy muunra emlékezne még ő is.

 

Lee Jung-jae 52 lesz, tehát akár Sol is lehetne ennyi, ha pl. gyerekként találkozott vele akkor akár 40 év is belefér bőven, de a muun-os elméletem ott hibádzik, hogy akkor nem lenne sebhelye. Ettől függetlenül továbbra is úgy vélem, hogy Solnak és Qimirnek van közös múltja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

akkor lehet Qimir=Darth Plagueis, hisz ő az aki legyőzte a halált, ily módon "tényleg nagyon régen" lehetett Jedi.

Jó hogy leírtad, ez bennem is felmerült rögtön az epizód után, de én túl meredeknek tartottam, hogy ezt megosszam. :D Azért én még nagyobb esélyt adok annak, hogy Plagueis előtt járunk, s én még mindig amellett vagyok, hogy Plagueis sem érte el a "halhatatlanságot", maximum csak meghosszabbítani tudta az életét súlyos árak ellenében. Qimir, egyelőre, valahogy nem tűnik ilyennek számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A közös múlt szimplán lehet az is, hogy Sol még fiatalabb korában találkozott Qimirrel. Sol jó barátja Vernestrának, így, ha Qimir tényleg a nő padawanja volt, akkor Sol találkozhatott a tizenéves Qimirrel.

Nekem azért lenne fura, hogy Qimir lenne Darth Plagueis, mert ez azt jelenti, hogy tök mindegy, ki lesz a tanítványa most (ha lesz valaki), az valamiért ki fog esni. Elbukik, megölik, lényegtelen, nem maradhat Plagueis mellett, mert az ő tanítványa egy adott ponttól Darth Sidious volt. Így a címszereplő lényegében lényegtelenné válik a Sith-ek aspektusából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.