Ugrás a kommentre

Az Idegen


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

A wookiepedia olyan művet jelöl meg erre forrásként, aminek a kanonitása igen gyenge lábakon áll. Egy olyan magazinsorozat része (címe: Build the Millennium Falcon) amire a wookiepedia is azt írja, hogy az első 14 példány csak Legends, a többi kánon, ami elég fura

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő akár komoly spoiler is lehet a hátralévő 3 részre, vagy akár egy esetleges második évadra

 

Spoiler

A hiteles reddites szivárogtató úgy tudja, hogy a Sithet eredetileg Tenebrousnak szánták (el is hangzott volna a neve), viszont az utóforgatásokkal végül ez kikerült a sorozatból, és maradt egyszerűen "Idegen"

 

Ez volt az utolsó infója, nyilván nem biztos, hogy ez végleges változtatás. Ahsoka sorozat kapcsán is tévedett annyit, hogy nem lett Ahsokának botja a sorozat végére, ott is ilyen utolsó pillanatbeli változtatásról lehetett szó

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról van csak szó, hogy valamit megváltoztathattak az utómunkák során, és lehet, hogy már csak egy esetleges második évadba kerül majd be, amit eredetileg terveztek.

 

Személy szerint engem bosszantana, ha esetleg többet kellene valamire várni, mert amúgy jó dolog szerintem :D ha tényleg ez lesz előbb-utóbb

 

Így talán érthetőbb, hogy miért nem tudom eldönteni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ja, ha tényleg lesz 2. évad, akkor legalább 2 év, míg kijön. És ez optimista becslés a részemről. :D

 

Érdekes infó annyi szent

Spoiler

bár van egy érzésem, hogy bizonyos emberek ezért is hangoskodnának, mert hát Tenebrous egy bith, hát hogy képzelik. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bence1997 írta:

 

  Spoiler elrejtése

bár van egy érzésem, hogy bizonyos emberek ezért is hangoskodnának, mert hát Tenebrous egy bith, hát hogy képzelik. :lol:

 

Spoiler

Ha Plagueis nem lesz muun, akkor fog kitörni a népharag,

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

[spoiler] Viszont így, hogy Qimirt nem Tenebrousnak hívják, akár lehetne Tenebrous tanítványa is. [/spoiler]

 

 

Most erről a változtatásról szóló szivárogtatásról újra eszembe jutott

Spoiler

Leslie korábbi nyilatkozata. "Van néhány Legendák történet is, amiket beletettem, mert annyira klassznak találtam, és persze mert senki nem szólt, hogy nem tehetem." Lehet, hogy ez a változtatás e miatt volt?

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.