Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Érdekes apróság, de a két képen, mintha eltérő lenne a szeme fölötti tetkó (vagy tudom is én mi).

Az a bőre színe - ezek ilyen színesek -, de tényleg megváltozott kicsit. Lenyúlik az orra felé. Lehet mire felnő, az egész szemét körbefogja majd, mint Shaak Ti-jét.

 

Most már jó. :D Látatlanba én azt mondom, hogy baloldali az idősebb. :)

Inkább a jobb oldali :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a bőre színe - ezek ilyen színesek -, de tényleg megváltozott kicsit. Lenyúlik az orra felé. Lehet mire felnő, az egész szemét körbefogja majd, mint Shaak Ti-jét.

Ezek egyébként mik az arcán? Mert ha tetkók, akkor furcsa, hogy az idő múlásával terjeszkednek rajta. Ha viszont nem tetkók, akkor mik? A wookiee-n nem találtam semmit róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek egyébként mik az arcán? Mert ha tetkók, akkor furcsa, hogy az idő múlásával terjeszkednek rajta. Ha viszont nem tetkók, akkor mik? A wookiee-n nem találtam semmit róla.

Szerintem a bőr egyszerű foltjai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

most már az is baj hogy nincs belőle csak 1 :D

Meg kell küzdeni érte minden egyes rajongóval ketrec harcban :D

Mivel ilyen jófej vagyok, megengedem, hogy ketrecharc nélkül távozz. :D De ha nagyon nem jutunk dűlőre, max. klónoztatjuk a Kamino-n, aztán mindenkinek megvan a maga öröme. :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ilyen jófej vagyok, megengedem, hogy ketrecharc nélkül távozz. :D De ha nagyon nem jutunk dűlőre, max. klónoztatjuk a Kamino-n, aztán mindenkinek megvan a maga öröme. :D:D
Megegyeztünk, enyém az eredeti :D:P Ja, és honnan szerzünk pénzt rá nemhiszem hogy olcsó lenne egy klón :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Amúgy nem Lux Bonteri az első, aki közelebbi kapcsolatba került Ahsokával, már ha ezt lehet kapcsolatnak nevezni. Volt régebben egy Rázós verseny című Clone Warsos képregény, amiben szabályosan egymásbazúgtak egy Kidd Kareen nevű twi'lek fogatversenyzővel. Már majdnem egy csók is elcsattant, amikor Anakin "közbelépett". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem Lux Bonteri az első, aki közelebbi kapcsolatba került Ahsokával, már ha ezt lehet kapcsolatnak nevezni. Volt régebben egy Rázós verseny című Clone Warsos képregény, amiben szabályosan egymásbazúgtak egy Kidd Kareen nevű twi'lek fogatversenyzővel. Már majdnem egy csók is elcsattant, amikor Anakin "közbelépett". :)
Micsoda szép szemű fiú. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem Lux Bonteri az első, aki közelebbi kapcsolatba került Ahsokával, már ha ezt lehet kapcsolatnak nevezni. Volt régebben egy Rázós verseny című Clone Warsos képregény, amiben szabályosan egymásbazúgtak egy Kidd Kareen nevű twi'lek fogatversenyzővel. Már majdnem egy csók is elcsattant, amikor Anakin "közbelépett". :)

Ezt én is olvastam, nekem is megvan. Bár kétlem, hogy ezt a TCW írói figyelembe vennék. Hála nektek én is kezdek kicsit másképp tekinteni az EU-ra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valószínűleg láttátok már ezt, de azért belinkelem: Clone Wars: A New Time előzetes Ezek szerint Ahsoka átáll a Sötét Oldalra? :o Najó, ha még 2 évadot akarnak csinálni a CW-ból, akkor inkább megszállta valami "Sith mágia" vagy ilyesmi. Kiváncsi leszek mi lesz ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.