Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Jó, mi már tovább gondoltuk az eseményeket a sorozaton túlra. :D

Bár akár benne is lehetne egy olyan epizódban, ami párhuzamosan játszódik az ep3 eseményével. Mondjuk a sorozatzáró előtti epizód végén Obi-Wan és Anakin elindulhatna Coruscantra, míg Ahsoka egy másik küldetésre. Az utolsó epizódban meg Ahsokát elérné a 66-os. :)

Ez kicsit erőltetett nekem. :) Nagy trauma nem érheti Anakint Ahsoka miatt, ezt ne feledjük. Óriási kutyaszorítóba hozták magukat a készítők ezzel a lánnyal, mert el nem tudom képzelni, hogy lesz ez úgy megmagyarázva, hogy minden szépen passzoljon az EPIII -hoz. Főleg a lelki állapotok. A legjobb az lenne, ha Ahsoka jedivé válna és a saját útját járná. Ezután még lenne pár rész amiben már nincs Obiékkel a lány, és nem is ő a fő téma. Így szépen össze lehetne fűzni a dolgokat az EPIII -al.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy nem harcolna mert van esze. Ezt Dzséjt nagyon jól leírta. Miből gondolod, hogy Vader minden Jedit levadászott? Obi-wan csak azt mondta Luke-nak hogy segített őket felkutatni. De Kenobit mégsem találta meg. Pedig Bennek is kellett kajálni, be kellett mennie a városba stb. Mivel nem használta az Erőt nem is tudták hogy Jedi. Én tuti biztos vagyok abban hogy nem csak Yoda és Kenobi élték túl a 66-os parancsot hanem többen is. Mégpedig azért mert Kenobi a Templomból vészjeleket küldött minden Jedinek. Aki épp akkor nem volt a klónok közelében az elbújhatott és akár beállhatott csaposnak is.

A fentiekből következik ,hogy Ashoka túlélhette.

 

Ezzel nem értek egyet. A mostani két epizód ezt bebizonyította számomra. Ahsoka itt inkább választotta azt, hogy szembeszáll a tarndoshaiakkal, sem mint, hogy űzött vadként bujkáljon. Számomra nyílvánvaló ezek után, hogy a Birodalom esetében ugyanígy tenne.

Persze, hogy voltak Jedik, akik túlélték a 66-os parancsot, de ők EU-s Jedik, mint Rahm Kota, vagy Galen apja; és a a többiek, akik nem EU-s Jedik, de ők meg mellékszereplők. Ahsoka főszereplő, éppúgy, mint Anakin, Padmé, Yoda, Mace Windu. Ezen karakterek sorsa kötött és úgy érzem Ahsoka is ide tartozik, az ő sorsa is kötött.

De persze az is elképzelhető, hogy Ahsoka túléli a 66-os parancsot, de jobbnak érezném, ha még a háború vége előtt eltűnne a képből. Hősi halált halhat, vagy akár kiléphetne a Rendből, mert szerelmes lett. Számomra ez a két megoldás egyike szimpatikusabb lenne.

 

Rex menti meg Ahsokát? Mitől is? :) A 66 -os parancs biztos nem lesz benne a sorozatban.

Én ebben nem lennék annyira biztos. Elképzelhető, hogy berakják.

Ahogy Ahsokával sem tudjuk, hogy pontosan mi lesz. Lehet, hogy meghal a háborúban, vagy a háború végén a 66-os parancsban, vagy túléli a 66-ost és bujkál meg harcol a Birodalom ellen, míg a birodalmiak ki nem nyírják, vagy túléli a 66-ost bujkál és meghúzódik, vagy szerelmes lesz és kilép a Rendből, vagy átáll a sötét oldalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha már Ahsoka sorsáról van szó, találtam egy oldalt, ahol le van írva a 4-5. évad néhány epizódjának címe, melyeket (állítólag) Lucas engedett nyilvánosságra hozni. Nem nagyon hiszem, hogy hivatalos címek ezek, de azért elgondolkodtatóak:

http://www.starwarsclonewars.net/season_4_iv_four_4th_fourth_series_4_four_2011/episode_guide_episodes_list_episode_guides_listing_lists_listings/season_4_four_iv_fourth_4th.html

 

Végignéztem az epizód listákat és találtam egy pár olyan epizód címet, amik eléggé megmozgatják a fantáziát. :hmm: Például a 4. évadban az 5-6. rész címe a "The Endless Nightmare". Lehet, hogy ezek az epizódok Anakint és a látomásait(esetleg Ahsokával kapcsolatban) fogja előtérbe helyezni. Ugyanakkor az 5. évad fináléjának címe is elgondolkodtató, a "The Final Sacrifice". Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a "Végső Áldozat" nemmás, mint Ahsoka, aki feláldozza magát Anakin életét megmentve. Ha Ahsokának valóban meg kell halnia, márpedig sajnos ez tűnik a leghelyesebb megoldásnak, akkor Anakint igenis mélyen meg fogja ez rázni, főleg mivel egyre szorosabb a kapcsolata vele. Ez főleg a Wookie Hunt zárójelenetében látszik. Már előre látom, hogyha így alakul, akkor Ahsoka Anakin karjaiban fog meghalni, majd a hamvasztási ceremóniáját Anakin, fejére csuklyát húzva(mint az EP3-ban) fogja figyelni, ami majd amolyan "titokzatosan" beárnyékolja az arcát, ezzel előrevetítve a Kiválasztott közelgő sorsát, és a ceremónia után mondjuk Obi-Wan vagy Padmé megpróbál beszélni Anakinnal Ahsokáról, aki viszont megfogadja, hogy soha többé nem lesz padawanja és többé nem fogja Ahsoka nevét emlegetni, így szépen el is lehetne varrni minden szálat.

 

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha már Ahsoka sorsáról van szó, találtam egy oldalt, ahol le van írva a 4-5. évad néhány epizódjának címe, melyeket (állítólag) Lucas engedett nyilvánosságra hozni. Nem nagyon hiszem, hogy hivatalos címek ezek, de azért elgondolkodtatóak:

http://www.starwarsclonewars.net/season_4_iv_four_4th_fourth_series_4_four_2011/episode_guide_episodes_list_episode_guides_listing_lists_listings/season_4_four_iv_fourth_4th.html

 

Végignéztem az epizód listákat és találtam egy pár olyan epizód címet, amik eléggé megmozgatják a fantáziát. :hmm: Például a 4. évadban az 5-6. rész címe a "The Endless Nightmare". Lehet, hogy ezek az epizódok Anakint és a látomásait(esetleg Ahsokával kapcsolatban) fogja előtérbe helyezni. Ugyanakkor az 5. évad fináléjának címe is elgondolkodtató, a "The Final Sacrifice". Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a "Végső Áldozat" nemmás, mint Ahsoka, aki feláldozza magát Anakin életét megmentve. Ha Ahsokának valóban meg kell halnia, márpedig sajnos ez tűnik a leghelyesebb megoldásnak, akkor Anakint igenis mélyen meg fogja ez rázni, főleg mivel egyre szorosabb a kapcsolata vele. Ez főleg a Wookie Hunt zárójelenetében látszik. Valamiért már előre látom, hogyha így alakul, akkor Ahsoka Anakin karjaiban fog meghalni, majd a hamvasztási ceremóniáját Anakin, fejére csuklyát húzva(mint az EP3-ban) fogja figyelni, ami majd amolyan "titokzatosan" beárnyékolja az arcát, ezzel előrevetítve a Kiválasztott közelgő sorsát, és a ceremónia után mondjuk Obi-Wan vagy Padmé megpróbál beszélni Anakinnal Ahsokáról, aki viszont megfogadja, hogy soha többé nem lesz padawanja és többé nem fogja Ahsoka nevét emlegetni, így szépen el is lehetne varrni minden szálat.

 

 

Sajnos nem igaz, a másik topikba kiderült, hogy fake az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem értek egyet. A mostani két epizód ezt bebizonyította számomra. Ahsoka itt inkább választotta azt, hogy szembeszáll a tarndoshaiakkal, sem mint, hogy űzött vadként bujkáljon. Számomra nyílvánvaló ezek után, hogy a Birodalom esetében ugyanígy tenne.

Persze, hogy voltak Jedik, akik túlélték a 66-os parancsot, de ők EU-s Jedik, mint Rahm Kota, vagy Galen apja; és a a többiek, akik nem EU-s Jedik, de ők meg mellékszereplők. Ahsoka főszereplő, éppúgy, mint Anakin, Padmé, Yoda, Mace Windu. Ezen karakterek sorsa kötött és úgy érzem Ahsoka is ide tartozik, az ő sorsa is kötött.

De persze az is elképzelhető, hogy Ahsoka túléli a 66-os parancsot, de jobbnak érezném, ha még a háború vége előtt eltűnne a képből. Hősi halált halhat, vagy akár kiléphetne a Rendből, mert szerelmes lett. Számomra ez a két megoldás egyike szimpatikusabb lenne.

Azért a két dolog egyáltalán nem ugyanaz. A Wasskah-n egyszerűen nem volt más kiút, csak az, ha felveszi a harcot a trandoshiakkal, különben csak idő kérdése lett volna a halál. A 66-os parancs utáni bujkálásra ez már nem igaz, ahogy lentebb is kifejtettem.

Ahsoka sorsa miért lenne kötött? Nem szerepel az Ep3-ban, ez nem még nem köt meg semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a két dolog egyáltalán nem ugyanaz. A Wasskah-n egyszerűen nem volt más kiút, csak az, ha felveszi a harcot a trandoshiakkal, különben csak idő kérdése lett volna a halál. A 66-os parancs utáni bujkálásra ez már nem igaz, ahogy lentebb is kifejtettem.

Ahsoka sorsa miért lenne kötött? Nem szerepel az Ep3-ban, ez nem még nem köt meg semmit.

De szerintem szinte ugyanaz a két szituáció. Ahsoka a 66-os parancs után szerintem ugyanígy gondolkodna, mint a Wasskah-n.

Én kötöttnek érzem, mert éppolyan fontos főszereplővé lépett elő, mint Padmé, vagy Windu, de ezt már lentebb leírtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De szerintem szinte ugyanaz a két szituáció. Ahsoka a 66-os parancs után szerintem ugyanígy gondolkodna, mint a Wasskah-n.

Én kötöttnek érzem, mert éppolyan fontos főszereplővé lépett elő, mint Padmé, vagy Windu, de ezt már lentebb leírtam.

Azért nem mindegy, hogy néhány trandoshan ellen vonul fel 2 Jedivel és egy vukival, vagy önmagában - esetleg néhány társával - két Sith és egy komplett hadsereg ellen. Én úgy ítélem meg, hogy tudna mérlegelni és belátná, hogy az életben maradás fontosabb a hősködésnél. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem mindegy, hogy néhány trandoshan ellen vonul fel 2 Jedivel és egy vukival, vagy önmagában - esetleg néhány társával - két Sith és egy komplett hadsereg ellen. Én úgy ítélem meg, hogy tudna mérlegelni és belátná, hogy az életben maradás fontosabb a hősködésnél. ;)

Én nem így látom.

Ha pár társával együtt a trandók ellen felvette a harcot, akkor a Birodalom idején is simán folytathatna pár túlélővel együtt partizánakciókat a Birodalom ellen.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem így látom.

Ha pár társával együtt a trandók ellen felvette a harcot, akkor a Birodalom idején is simán folytathatna pár túlélővel együtt partizánakciókat a Birodalom ellen.

Itt az a gond, hogy egy néhány tucatnyi főből álló primitív fajt hasonlítasz össze egy jól szervezett, milliós nagyságokig rúgó hadsereggel, akik mögött egy több ezer éve létező államformát megbuktató, teljhatalmú személy áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az a gond, hogy egy néhány tucatnyi főből álló primitív fajt hasonlítasz össze egy jól szervezett, milliós nagyságokig rúgó hadsereggel, akik mögött egy több ezer éve létező államformát megbuktató, teljhatalmú személy áll.

A partizán akció alatt azt értem, hogy kisebb szabotázsokat hajt végre, kisebb birodalmi helyőrségeket támad meg, stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kötöttnek érzem, mert éppolyan fontos főszereplővé lépett elő, mint Padmé, vagy Windu, de ezt már lentebb leírtam.

A kötöttség nem azt jelenti, hogy mennyire fő vagy mellékszereplő, te... :) (Amúgy Windu úgy főszereplő, mint az ep3-ban Chewbacca, semennyire, egy mellékszereplő.) Hanem azt jelenti, hogy a sorsát már azelőtt PONTOSAN TUDOD, hogy az bekövetkezett volna. Padmé, Anakin, Obi-Wan, Palpatine és közvetetten a hozzájuk tartozó személyek (Darth Maul, Darth Tyranus, Bail, Shmi, Qui-Gon... stb...), nekik az ep4-5-6 miatt tudtuk, hogy mi lesz a sorsuk. Ahsoka, Windu, azok, akik a TCW és az ep1-2-3 szülöttei, ők nem voltak kötött sorsúak (ha csak nem kötődtek valahogy egy kötött sorsúhoz, mint Qui-Gon, akit félre kellett állítani, mert tudtuk az ep4-ből, hogy Anakin mestere Obi-Wan volt). Nem tudtad, legfeljebb sejtetted, mi lesz velük. Ahsoka sorsa nincs megkötve, legalábbis nem rémlik, hogy az ep3-4-5-6-ból kiderül, hogy mi lett vele. Sőt, határozottan emlékszem, hogy meg sincs említve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kötöttség nem azt jelenti, hogy mennyire fő vagy mellékszereplő, te... :) (Amúgy Windu úgy főszereplő, mint az ep3-ban Chewbacca, semennyire, egy mellékszereplő.) Hanem azt jelenti, hogy a sorsát már azelőtt PONTOSAN TUDOD, hogy az bekövetkezett volna. Padmé, Anakin, Obi-Wan, Palpatine és közvetetten a hozzájuk tartozó személyek (Darth Maul, Darth Tyranus, Bail, Shmi, Qui-Gon... stb...), nekik az ep4-5-6 miatt tudtuk, hogy mi lesz a sorsuk. Ahsoka, Windu, azok, akik a TCW és az ep1-2-3 szülöttei, ők nem voltak kötött sorsúak (ha csak nem kötődtek valahogy egy kötött sorsúhoz, mint Qui-Gon, akit félre kellett állítani, mert tudtuk az ep4-ből, hogy Anakin mestere Obi-Wan volt). Nem tudtad, legfeljebb sejtetted, mi lesz velük. Ahsoka sorsa nincs megkötve, legalábbis nem rémlik, hogy az ep3-4-5-6-ból kiderül, hogy mi lett vele. Sőt, határozottan emlékszem, hogy meg sincs említve.

Igen, de én a kötött karakterek közé sorolom Ahsokát és Windut is.

Furcsa lett volna, ha Windu is túléli az EP3-at, hisz a Tanácsban ő a legfontosabbak közé tartozik, mint Obi-van, vagy Yoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Anakin-nak nem volt soha tanítványa, ez már alapból hiba. Az, hogy Obi-Wan megkapta padawan-nak Anakint anno az egy folyamat eredménye, egyrészt Qui-Gonn végakarata miatt, mert ő is megígértette Obi-val, hogy magához veszi, másrészt a mesterek tisztelték annyira, hogy ezt megtegyék érte, hiszen azt ők is érzik, hogy mi rejlik a gyerekben. Másrészt akkor, abban az időben Obi-Wan volt az egyetlen Jedi, Yoda-t beleértve aki találkozott egy Sith lovaggal és nemhogy életben maradt, de szó szerint megfelezte a Sith problémát, anélkül, hogy ezt a tapasztalatot akárki a Jedi-rendből átadhatta volna neki, ez pedig elég preferencia ahhoz, hogy tanítványt kapjon. Úgy is mondhatnánk, hogy nem volt megfelelőbb ember a kiválasztott nevelésére.

Anakin pedig még nem rendelkezett ilyen tapasztalatokkal a háború elején, ráadásul híres volt forrófejűségéről és már a rendbe való bekerülésének körülményei óta "gyanúsnak" számít, a fő mesterek bizalmatlanok vele szemben. Épeszű ember vagy Jedi-mester a legnagyobb lázadónak, akinek a jövője ködös nem adna tanítványt soha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az fel sem merült benned, hogy Yoda azért osztotta be Anakin mellé Ahsokát, hogy a forrófejű Jedi felelősségteljesebb legyen azáltal, hogy önmagán kívül a lányt is védelmeznie kell? Yoda célja nem volt más, mint hogy türelemre és megfontoltabb cselekedetekre sarkallja a Kiválasztottat.

Arról nem is beszélve, hogy ez egy remek átvezető az Ep3-ban látott megfontoltabb, hidegfejűbb Lovag jelleméhez. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin-nak nem volt soha tanítványa...

 

Dehogynem, Ahsoka Tano. :D Amúgy George Lucas már a III. Epizódban is szeretett volna annak idején Anakinnak tanítványt, de végülis akkor kimaradt. Ezt szeretem nagyon a TCW-ben, h rengeteg dolgot ami a filmekből egyéb okokból kimaradtak; karakterek, fajok, illusztrációk, bolygók, stb... Most esélyt kapnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az fel sem merült benned, hogy Yoda azért osztotta be Anakin mellé Ahsokát, hogy a forrófejű Jedi felelősségteljesebb legyen azáltal, hogy önmagán kívül a lányt is védelmeznie kell? Yoda célja nem volt más, mint hogy türelemre és megfontoltabb cselekedetekre sarkallja a Kiválasztottat.

Arról nem is beszélve, hogy ez egy remek átvezető az Ep3-ban látott megfontoltabb, hidegfejűbb Lovag jelleméhez. ;)

Szerintem DhenSter cimboránk arra akart rávilágítani, hogy a film szerint nem volt tanítványa. És igen, valóban remek átvezető az EP 2-es forrófejű Anakin és az EP 3-as higgadt Anakin között. Csak amilyen szépen megoldották a sorozatba a beillesztését, remélem olyan szépen oldják meg a végén a kiemelését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a háborúk idején a megfogyatkozott Jedi lovagok miatt még fontosabb volt újak kitaníttatása.

 

Mondjuk számomra se volt és nem is lesz Anakinnek tanítványa, se ez az Ashoka se az a Force Unleashedes krapek. Valahogy egyik se fér a képbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem DhenSter cimboránk arra akart rávilágítani, hogy a film szerint nem volt tanítványa. És igen, valóban remek átvezető az EP 2-es forrófejű Anakin és az EP 3-as higgadt Anakin között. Csak amilyen szépen megoldották a sorozatba a beillesztését, remélem olyan szépen oldják meg a végén a kiemelését.

Elég sok mindent láthattunk már a sorozatban, amikre a filmekben még csak nem is utalnak.

Ki nézné ki Obi-Wanból a filmek alapján, hogy kis híján elhagyta a Rendet Satine miatt? :)

 

Ez valamiért visszatérő probléma sokaknál (máshol is olvastam már), hogy mivel a filmek szerint Anakinnak nem volt tanítványa, Ahsoka behozatala ellent mond a 6 mozival. Ha ez így lenne, Lucasék meg sem alkotják a karaktert. Mellesleg a mai napig nem értem, hogy ez hol ütközik a mozifilmek "szabályaival"? Azt sem állítják, hogy nem volt Skywalkernek padawanja, tehát ez a dolog is két oldalú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényszerűen pedig ami a TCW-ben megtörtént az kvázi a filmekkel egyenértékű.

 

"[is Clone Wars EU?]

The Clone Wars will not be considered Expanded Universe. They'll be ranked up there with The Movies. T-canon in its entirety is not supposed to be considered part of the EU pillar, but part of the Lucas pillar." - Leeland Chee

 

A többi innentől csak ízlés kérdése...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden azon múlik, hogy a sorozat végén hogyan tudják majd kiszedni Ahsoka-t úgy, hogy az igazodjon a filmekhez.

Ha sikerül, amit tiszta szívemből és lelkemből remélek, akkor az a bizonyos két élű fegyver szedje darabokra azokat, akik a sárga földig leszólták Lucas-t és az SW-t.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki nézné ki Obi-Wanból a filmek alapján, hogy kis híján elhagyta a Rendet Satine miatt? :)
Illik ez aztán nagyon is a karakteréhez.

 

Szerintem nem nehéz azt megoldani hogy Ashoka kiszálljon valahogy a történetből, a harmadik részben láttunk a több ezer Jediből úgy 50-et. Aztán vagy lemészárolták, vagy száműzetésben él tovább valahol (még az is lehet hogy rá koncentrálják az élőszereplős sorozatot).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az fel sem merült benned, hogy Yoda azért osztotta be Anakin mellé Ahsokát, hogy a forrófejű Jedi felelősségteljesebb legyen azáltal, hogy önmagán kívül a lányt is védelmeznie kell? Yoda célja nem volt más, mint hogy türelemre és megfontoltabb cselekedetekre sarkallja a Kiválasztottat.

Arról nem is beszélve, hogy ez egy remek átvezető az Ep3-ban látott megfontoltabb, hidegfejűbb Lovag jelleméhez. ;)

Basszus, Darth Sky, komolyan mondom, néha azt érzem, hogy úgy óvod Ahsokát a negatív kritikáktól, mintha a csajod lenne. :D

 

Anakinnak nem volt tanítványa, mert DhenSter azt mondta.

A TCW meg kit érdekel :P:D

Engem nem, annyi szent, így figyelembe se veszem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, Darth Sky, komolyan mondom, néha azt érzem, hogy úgy óvod Ahsokát a negatív kritikáktól, mintha a csajod lenne. :D

A válaszában csak a véleményét írta le, illetve az esetleges megoldást az adott témára.

Nem értem, hogy ebből miért kell mást kinézni.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, Darth Sky, komolyan mondom, néha azt érzem, hogy úgy óvod Ahsokát a negatív kritikáktól, mintha a csajod lenne. :D

 

Szereti, mert egy szerethető/kedvelhető karakter... és ne legyél már ennyire idióta, már megbocsáss.

Nem kedvelhet egy kitalált és szerethető karaktert? Csak a csaját óvhatja a negatív kritikáktól?

Érdekes vagy!

 

Ha valaki csúnyákat (vagy nekem nem tetszőt) mondana kedvenc SW karakteremről Anakin/Vaderről, akkor én is védeném elég vehemensen. És akkor már b*zi lennék, vagy mi? (Ennyi erővel simán rám sütnéd, ha ezen a logikán haladunk tovább, amit te képviselsz.)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.