Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Valószínűleg láttátok már ezt, de azért belinkelem: Clone Wars: A New Time előzetes Ezek szerint Ahsoka átáll a Sötét Oldalra? :o Najó, ha még 2 évadot akarnak csinálni a CW-ból, akkor inkább megszállta valami "Sith mágia" vagy ilyesmi. Kiváncsi leszek mi lesz ebből.

Szerintem csak valami hatása alá került, ami gyorsan mulandó lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak valami hatása alá került, ami gyorsan mulandó lesz. :)

Én is erre tippelek. Ha valaki áttér a sötét oldalra, az nem egyik pillanatról a másikra történik, ez biztos.

 

Amúgy a másik topicban írtakra visszatérve, tudom, hogy az elmélkedés nem igazán spoiler, de nekem már az is "lövés" lenne, ha nem spoilereznék, ha meglátom azt a 3 szót egy mondatban, hogy "trailer", "Ahsoka", és "sötét oldal", vagy csak nekem túl élénk a fantáziám? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre tippelek. Ha valaki áttér a sötét oldalra, az nem egyik pillanatról a másikra történik, ez biztos.

 

Amúgy a másik topicban írtakra visszatérve, tudom, hogy az elmélkedés nem igazán spoiler, de nekem már az is "lövés" lenne, ha nem spoilereznék, ha meglátom azt a 3 szót egy mondatban, hogy "trailer", "Ahsoka", és "sötét oldal", vagy csak nekem túl élénk a fantáziám? :)

A trailert még Dzséjt is látta, szóval szerintem mindenki tudja, hogy nincs szó semmiféle áttérésről. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a másik topicban írtakra visszatérve, tudom, hogy az elmélkedés nem igazán spoiler, de nekem már az is "lövés" lenne, ha nem spoilereznék, ha meglátom azt a 3 szót egy mondatban, hogy "trailer", "Ahsoka", és "sötét oldal", vagy csak nekem túl élénk a fantáziám? :)

Személy szerint, ha nem láttam volna a trailert, akkor is tudnám, hogy nem spoiler. Egyszerű az ok: Ahsokát nem a harmadik évad közepén fogják kiírni a sorozatból, és elég sok EU-s dolgot tudok, ami hasonlót okoz, mint a Sötét Oldalra csábultság tünetei (és mily meglepő, az egyik pont azon a bolygón történhet meg, ahol Ahsoka olyan csúnyán néz). :D Ja és persze tudom, hogy a trailerek direkt félrevezetően vannak megvágva. Persze, ha valaki konkrétan megírja spoiler jelzés nélkül, hogy mi történik, azt agyoncsapom. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Személy szerint, ha nem láttam volna a trailert, akkor is tudnám, hogy nem spoiler. Egyszerű az ok: Ahsokát nem a harmadik évad közepén fogják kiírni a sorozatból, és elég sok EU-s dolgot tudok, ami hasonlót okoz, mint a Sötét Oldalra csábultság tünetei (és mily meglepő, az egyik pont azon a bolygón történhet meg, ahol Ahsoka olyan csúnyán néz). :D Ja és persze tudom, hogy a trailerek direkt félrevezetően vannak megvágva. Persze, ha valaki konkrétan megírja spoiler jelzés nélkül, hogy mi történik, azt agyoncsapom. :cool:

Persze, nyilván nem fog Ahsoka átállni a sötét oldalra, legalábbis még biztos nem és azzal is tisztában vagyok, hogy ezek a trailerek a legtöbbször félrevezető jellegűek. De az ilyen mondatok akaratlanul is bogarat ültethetnek az ember fülébe, téves infókat ésatöbbi. Egyébként, ha mindenki hasonlóan gondolkodna, mint mi, akkor nem zengne attól a fórumok 80%-a, hogy "WTF, Ahsoka turn, to the Dark Side???" Ezek szerint nem mindenkinek olyan egyértelmű ez, vagy csak könnyű őket félrevezetni.

Különben csak a nem spoilerezőkre akartam tekintettel lenni, mert ma még csak ez nem kerül spoiler gomb mögé, holnap már csak az, a vége pedig az, hogy nyíltan beszélgetünk a trailerről. De engem aztán abszolút nem zavar, mivel én szép mennyiségben spoilerezek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben csak a nem spoilerezőkre akartam tekintettel lenni, mert ma még csak ez nem kerül spoiler gomb mögé, holnap már csak az, a vége pedig az, hogy nyíltan beszélgetünk a trailerről. De engem aztán abszolút nem zavar, mivel én szép mennyiségben spoilerezek. ;)

Ez nem fordulhat elő, mert cselleng itt egy hisztis antispoileres moderátor, aki hip-hop kiveri a balhét, ha valami nem tetszőbe fut bele :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként, ha mindenki hasonlóan gondolkodna, mint mi, akkor nem zengne attól a fórumok 80%-a, hogy "WTF, Ahsoka turn, to the Dark Side???" Ezek szerint nem mindenkinek olyan egyértelmű ez, vagy csak könnyű őket félrevezetni.

De most komolyan ki az aki ezt elhiszi? :D Valami "okos" rajongó kitalálta ezt, és azóta ezen csámcsognak. Nettó hülyeség az egész. Barris 'átállásához' tudnám hasonlítani a dolgot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most komolyan ki az aki ezt elhiszi? :D Valami "okos" rajongó kitalálta ezt, és azóta ezen csámcsognak. Nettó hülyeség az egész. Barris 'átállásához' tudnám hasonlítani a dolgot. :D

Nem akarok reklámozni, de elég, ha felnézel pár hazai fórumra és meglátod, hogy vannak, akik elhiszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok reklámozni, de elég, ha felnézel pár hazai fórumra és meglátod, hogy vannak, akik elhiszik.

Sky nagyon sok példát lehet mondani az emberi hülyeségről pl.: 10-ből csak 2-3 amerikai tudja honnan jön a tej (aztmondjál supermarketből :) ) Vagy pl volt Londonban egy áramszönet és sokan bepánikoltak hogy ufó támadás van mert fehér foltok tűntek fel az égen (ez a kedvencem :D )

Tehát ha ezeketet elhiszik ilyen kicsi dolgot simán bekajálják (nem csak amerikaiak meg angolok sajnos :hmm: )

De már megint offolok :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a trailert megnézve egyáltalán nem gondoltam arra, hogy Ahsoka áttért volna. Egyszerűen ez nincs benne a karakterében. Ő túl tiszta szívű és őszinte ehhez, nem látom a fogodzókat, amibe egy Sith belekapaszkodhatna, ha át akarná téríteni. Az, hogy van benne ragaszkodás és szintén nem az a minta Jedi időnként, mert némileg önfejű, még bőven kevés ehhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a trailert megnézve egyáltalán nem gondoltam arra, hogy Ahsoka áttért volna. Egyszerűen ez nincs benne a karakterében. Ő túl tiszta szívű és őszinte ehhez, nem látom a fogodzókat, amibe egy Sith belekapaszkodhatna, ha át akarná téríteni. Az, hogy van benne ragaszkodás és szintén nem az a minta Jedi időnként, mert némileg önfejű, még bőven kevés ehhez.

Az Assassin pont azt bizonyítja amit írtál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy Yoda átállásához :D milyen durva lenne már DARTH YODA :D Na nem offolok tovább ;)

http://restoric.files.wordpress.com/2008/10/darth-yoda.jpg

 

Bocsi az OFF-ért, de muszáj volt. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a trailert megnézve egyáltalán nem gondoltam arra, hogy Ahsoka áttért volna. Egyszerűen ez nincs benne a karakterében. Ő túl tiszta szívű és őszinte ehhez, nem látom a fogodzókat, amibe egy Sith belekapaszkodhatna, ha át akarná téríteni. Az, hogy van benne ragaszkodás és szintén nem az a minta Jedi időnként, mert némileg önfejű, még bőven kevés ehhez.

Így van. Ahsoka jelleme egyáltalán nem olyan, hogy táptalajt nyújthasson egy jövőbeli Sith felemelkedéséhez. Az eddigi kisebb-nagyobb párhuzamok, amiket közte és Anakin között állítottak fel a készítők, még inkább ezt támasztják alá. Konkrétan az Assassin-re gondolok, ahol szépen lejön, mennyire különböznek kettejük, hiszen míg Anakin látomása félelemmé alakult, ami a ragaszkodásával kombinálva megpecsételte a sorsát, addig Ahsoka látomása segített neki megmenteni egy ember életét és ráébresztenie a világos oldal hatalmára. Ahogy az epizódértékelésben is írtam, a látomás értelmezésén múlik az egész. Láthattuk a negatív (Anakin) és a pozitív (Ahsoka) kimenetét is a dolognak.

Egyébként az egyik fórumon azt találgatják, hogy Anakin szembekerül Lux-szal és megöli, ami annyira feldühíti Ahsokát, hogy ellene fordul...

Ez már csak azért sem lehet igaz, mert bár féig-meddig poénkodva, de maga Ahsoka mondta Lux-nak, hogy vigyázzon, nehogy a csatamezőn szembe kerüljenek egymással. Nincs még olyan szoros kapcsolat köztük, (ellentétben az Anakin-Padmé viszonnyal) ami miatt Ahsoka a mestere ellen fordulna. De mint fentebb írtam, amúgy sem úgy ismerjük, hogy erre hajlamos lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az egyik fórumon azt találgatják, hogy Anakin szembekerül Lux-szal és megöli, ami annyira feldühíti Ahsokát, hogy ellene fordul...

Miket ki nem találnak. :D Persze lehet ilyen is, de még nem most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Hát, ha valamit megtudhatunk a TCW-ből, az az, hogy a padawanok sem "lógnak" annyit a mesterük nyakán. Ahsoka most sem szerepelt, sőt, ebben az évadban eddig csak külön utakon jártak. Az együtt töltött idő tizenkét rész alatt nincs tíz perc, és akkor is csak addig voltak együtt, míg szét nem váltak.

Legalábbis ez az, amit látunk. De az Assassin is úgy kezdődik, hogy Ahsoka visszatér a Jedi Templomba megannyi mestere mellett eltöltött emlékezetes kaland után. Kétlem, hogy a TCW-ben látott akciójukon kívül nem volt más, közös bevetésük. Főleg ami a 2 karaktermodell közti időszakot illeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalábbis ez az, amit látunk. De az Assassin is úgy kezdődik, hogy Ahsoka visszatér a Jedi Templomba megannyi mestere mellett eltöltött emlékezetes kaland után. Kétlem, hogy a TCW-ben látott akciójukon kívül nem volt más, közös bevetésük. Főleg ami a 2 karaktermodell közti időszakot illeti.

Szerintem azt nem mondta Dzséjt, hogy nem volt más közös kalandjuk. Csupán arról van szó, hogy nem voltak mindig együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

 

Az új "Overlords" című rész

elég különös dolgokra lettem figyelmes. Elvileg az Overlordsban vagy a trilógia valamelyik másik részében fény fog derülni Ahsoka jövőjére. A bemutatóban elhangzik egy elég érdekes mondat, melyet Ahsoka jövőbeli énje mond a jelenkori énjének: "You may never see your future if you remain his student." Ennek a mondatnak az elhagzása során látni egy olyan jelenetet, amiben Ahsoka abban a kristálybarlangban van, melyben Obi-Wan "találkozik" Qui-Gonnal és a szemében visszatükröződik az ott lévő lángoló farakás. Ez talán utalás a jövőjére? Mert nekem egyből az jutott róla az eszembe, ahogyan a Jedik szokták elégetni a halottaikat... :hmm: Remélem ez már az Overlordsban ki fog derülni. Netán valóban az "Ahsoka meghal" elmélet fog valóra válni? "Ez az egyik legszörnyűbb gyanúnkat igazolja."(?) - Mace Windu

Ki tudja? :evil: Remélem nem. :para: Nem mintha bedőlnék az ilyesminek, de... általában az előzetesek a legtöbb embernek megmozgatják a fantáziáját.

 

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy mi van akkor, ha Ahsoka meglátja Anakin jövőjét? Amint lemészárolja a Jediket a 66-os parancs során? És a Fiú telebeszéli majd a fejét, és akkor megpróbálja megölni... Merész ötlet, és tuti nem ez lesz, csak eszembe jutott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Önszántából biztos nem támad rá Anakinra. :) Az évad 2. felét promotáló előzetesből kiderül, hogy valószínűleg valami varázslat - vagy hasonló - hatása alatt áll. Egyébként, már láttunk vele kapcsolatban egy látomást, nem hiszem, hogy még egyszer rámennének a témára. Főleg nem ugyanazzal a szereplővel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem ebben az Erőhasználó családban az Apa két gyermeke, a Fiú és a Lány egymás ellen fognak fordulni és ez valami nagy kavarodást fog okozni az Erőben. Úgy tudom Ahsokát használja majd arra valamelyik, hogy Anakint áttérítse a sötét oldalra. Az az elmélet, hogy Ahsoka meglátja Anakin jövőjét nem lenne rossz, dehát ugye hátra van még két évad, talán az utolsó évadban már nem fog szerepelni... ? Annak azért örülnék, ha valami nagyobb utalást tennének Anakin jövőjére. Én személy szerint annak örülnék, ha Darth Vader megjelenne vízió formájában és Anakin megküzdene vele, mint Luke a Birodalom visszavágban, vagy egyszerűen csak megjelenne neki, mint valami látomás. Ha már a "eredeti" Clone Wars rajzfilmben megjelent egy barlangban Anakinnak Vader arcképe, szerintem ebbe az animációs sorozatba sem ártana egy Vader cameo. Egy biztos: ezt a szálat el kell varrni valahogy.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Vagy mi van akkor, ha Ahsoka meglátja Anakin jövőjét? Amint lemészárolja a Jediket a 66-os parancs során? És a Fiú telebeszéli majd a fejét, és akkor megpróbálja megölni... Merész ötlet, és tuti nem ez lesz, csak eszembe jutott. :D

 

Ez jó ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint az

kiderült, Ahsoka nem csak Anakinnal, de Obi-Wannal is meg fog vívni és már a második részben! :rock: Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ahsokát tényleg megfertőzi a Fiú a sötét oldallal vagy az is lehet, hogy a Fiú felveszi Ahsoka alakját és az igazi Ahsokát valahol fogva tartja. Én inkább az utóbbira tippelnék, mert a Mortis trilógia utolsó részében még tuti szerepelni fog. Ha visszagondolok a "A New Time" előzetesre, nagyon úgy tűnik, hogy a 3. részben lesz az, hogy a klónok valahogy eljutnak Mortisra és volt valami olyan jelenet, amiben Ahsoka és még 3-4 padawan bújkálnak valami elől... Ami a jövőbeli Ahsokát illeti, nos, nekem ő elég fucsának tűnt. Én inkább maradok a jelenlegi Ahsokánál. ;)

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval mégis csak a "sötét mágiás" elmélet jött be. Azt azért nem gondoltam volna, hogy a Fiú "megharapja" majd Ahsokát. Nos, akkor továbbra is rejtély marad, hogy hogyan írják ki Ahsokát majd a sorozatból.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.