Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Szerintem DhenSter cimboránk arra akart rávilágítani, hogy a film szerint nem volt tanítványa.

A filmek szerint bármi lehetséges, hiszen az utalások száma az ep2 és 3 közötti eseményekre zéró. Így Anakin akár egész padawan-hordát is kinevelhetett. Persze kevésbé valószínű, de a filmek szerint abszolúte nem kizárt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szereti, mert egy szerethető/kedvelhető karakter... és ne legyél már ennyire idióta, már megbocsáss.

Nem kedvelhet egy kitalált és szerethető karaktert? Csak a csaját óvhatja a negatív kritikáktól?

Érdekes vagy!

Szerintem ez már túlmegy a kedvelhetőségen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmek szerint bármi lehetséges, hiszen az utalások száma az ep2 és 3 közötti eseményekre zéró. Így Anakin akár egész padawan-hordát is kinevelhetett. Persze kevésbé valószínű, de a filmek szerint abszolúte nem kizárt.

Akkor ennyi erővel szerinted az is lehetséges, hogy a 2-3. rész között Obi-Wanék idejöttek a Földre, és megölték Bin Ladent? Nem cáfol rá ezekre a film, úgyhogy ennyi erővel ez is lehetséges. Ezt a felfogást. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ennyi erővel szerinted az is lehetséges, hogy a 2-3. rész között Obi-Wanék idejöttek a Földre, és megölték Bin Ladent? Nem cáfol rá ezekre a film, úgyhogy ennyi erővel ez is lehetséges. Ezt a felfogást. :roll:

Van egy olyan érzésem, hogy az itteni karriered nem lesz hosszú életű. Egyébként ez az oldal a Star Wars-al foglalkozik, így nem tudom miért kevered a való életben történt dolgokkal. Dzséjt az SW világával foglalkozik arra is adott választ, szerintem te is maradj az SW világán belül.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem, hogy az itteni karriered nem lesz hosszú életű. Egyébként ez az oldal a Star Wars-al foglalkozik, így nem tudom miért kevered a való életben történt dolgokkal. Dzséjt az SW világával foglalkozik arra is adott választ, szerintem te is maradj az SW világán belül.

Csak egy durvább példával akartam megmutatni, miért hülyeség az az érv, hogy "a filmek nem cáfolják"...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ennyi erővel szerinted az is lehetséges, hogy a 2-3. rész között Obi-Wanék idejöttek a Földre, és megölték Bin Ladent? Nem cáfol rá ezekre a film, úgyhogy ennyi erővel ez is lehetséges. Ezt a felfogást. :roll:

Ez nem durva példa, ez egy hülye példa. Mivel tudtommal a Tejútrendszer neve nem Galaxis, nincs messzi-messzi, mi sem élünk réges-régen, és ezen a bolygón nem nincsenek Jedik. ;) Maradj szépen a film univerzumán belül, és ne essünk már át a nyihaha túloldalára, csak mert képtelenek vagyunk elrugaszkodni kicsit a földről. Ha durva példát akarsz hozni, válassz bátran az EU-ból. Például a klónozott Palpatine-ok, Vader második tanítványa, a Császár tucatnyi Keze, stb... stb... stb. Nálad több (és rosszabb) fantáziával megáldott emberek már elég durva példát hoztak arra, hogy mi lehet lehetséges, ám kevéssé valószínű (egy-kettő a TCW-be is bekerült).

 

Amúgy meg, ha érv lehet az, hogy a filmek szerint nem lehet, akkor miért nem lehet érv az, hogy a filmek szerint lehet? Csak mert akkor máris megdöntöttük amúgy sem túl erős alapokra épített érveidet? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy durvább példával akartam megmutatni, miért hülyeség az az érv, hogy "a filmek nem cáfolják"...

 

Látom nem érted, hogy mit is írtam. Ez a fórum és azon belül is, ez a téma Ahsoka Tano-val foglalkozik. Aki egy SW szereplő, aki az SW világában él. Ami azt jelenti, hogy ha bármit is fel akarsz hozni ellene vagy mellette, akkor annak a Star Wars-hoz kell kapcsolódnia. Nem pedig a való élethez, főleg nem egy terrorista vezérhez. Ha nem akarod ezt figyelembe venni, akkor ajánlom neked a " Külvilág " nevű topikot, mely minden olyannal foglalkozik ami nem Star Wars!

 

És ezzel az utolsó hozzászólással lezártnak tekintem az eddigi OFF-olást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem védeni akarom DhenStert, de csak egy direkt eltúlzott példát hozott fel, ne menjünk már le ennyire dedóba hogy ilyenekbe kötünk bele. És maga az elgondolás is jó, attól hogy valamit nem tagadnak le szó szerint a filmek, még nem biztos hogy az beleillene az univerzumba. Mint ez az Obi-Wanos dolog.

 

"Látom nem érted, hogy mit is írtam. Ez a fórum és azon belül is, ez a téma Ahsoka Tano-val foglalkozik. Aki egy SW szereplő, aki az SW világában él. Ami azt jelenti, hogy ha bármit is fel akarsz hozni ellene vagy mellette, akkor annak a Star Wars-hoz kell kapcsolódnia. Nem pedig a való élethez, főleg nem egy terrorista vezérhez. Ha nem akarod ezt figyelembe venni, akkor ajánlom neked a " Külvilág " nevű topikot, mely minden olyannal foglalkozik ami nem Star Wars!"

 

Bocs de ez irtó nagy hülyeség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalábbis amíg nem tudjuk, hogyan kerül ki a képből. :) Mert ha rosszul... :para:

Olyan nagyon rosszul nem is lehet kivonni őt a képből.

 

Ha meghal, érthető, miért nincs jelen az Ep3-ban, Anakinék mellett.

Ha nem hal meg, bele lehet magyarázni, hogy más küldetésen van. A TCW-ben volt már példa erre (persze ekkor a későbbi sorsa - 66-os parancs, Ep4 előtti korszak - még tisztázatlan marad).

Ha valami miatt kilép a Rendből, szintén érthető, miért nem láthatjuk az Ep3-ban.

 

Más magyarázat hirtelen nem jut eszembe. Szerintem a fentiek egyike fog bekövetkezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárki akármit is mond, a lecke fel van adva Lucas-éknak. Ha meg olyan befejezést akarnak ami illik a filmhez, akkor meg főleg! Bár én hiszek Lukas Mesterben, a hat rész alatt bebizonyította, hogy mit is tud, szerintem itt sem fog csalódást okozni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárki akármit is mond, a lecke fel van adva Lucas-éknak. Ha meg olyan befejezést akarnak ami illik a filmhez, akkor meg főleg! Bár én hiszek Lukas Mesterben, a hat rész alatt bebizonyította, hogy mit is tud, szerintem itt sem fog csalódást okozni. :)

Nem tudom, szerintem csak a hülye nem tudja jól befejezni ezt az Ashoka-ügyet, emiatt nem kell aggódni. Ezernyi alternatíva van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanonizálták már az éjnővéreket, a Republic Commandót, Quinlan Vos-t (bár az már az Ep3-ban megtörtént), Aayla Securát (EP2-ben), Coruscantot (EP1), Ventress múltját részben, Vos képességét, Ventresst, élőhalottakat stb... úgyhogy nem lepődnék meg ha ysalmirik és vongok is kapnának szerepet a továbbiakban még hacsak kis időre is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dhenstern: Dehogynem foglalkozol a TCW-vel, tuti nézed. Én meg vagyok győződve róla, hogy erre a fórumra provokálni jársz. Direkt írsz be olyanokat, amire az emberek ugranak.

Ebben tévedsz, hogy provokálni járnék ide. ;) Szimplán csak véleményt cserélni.

Egyébként "DhenSter", nem "Dhenstern". ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanonizálták már az éjnővéreket, a Republic Commandót, Quinlan Vos-t (bár az már az Ep3-ban megtörtént), Aayla Securát (EP2-ben), Coruscantot (EP1), Ventress múltját részben, Vos képességét, Ventresst, élőhalottakat stb... úgyhogy nem lepődnék meg ha ysalmirik és vongok is kapnának szerepet a továbbiakban még hacsak kis időre is.

 

Én látok rá esélyt, hogy lehet (de csak lehet), hogy kapnak szerepet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos engem roppant idegesít a "szkájsrác" dumája. De azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül. Arra mi a magyarázatotok? Az is Star Warsba illő vagy más sem tudja elfogadni?

 

Nekem különösképp nincs vele bajom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos engem roppant idegesít a "szkájsrác" dumája. De azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül. Arra mi a magyarázatotok? Az is Star Warsba illő vagy más sem tudja elfogadni?

Számomra kicsit gyerekesen hangzik és idegesítő is. Bár ezt maga Anakin is elmondta Ahsoka-nak, ennek ellenére még mindig furcsának találom, hogy Anakin megengedi ezt a Padawan-jának. Ugyanis Obi-Wan sem becézgette a mesterét. Lehet, hogy Anakin egy laza mester, de azért egy határt nem kellene átlépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra kicsit gyerekesen hangzik és idegesítő is. Bár ezt maga Anakin is elmondta Ahsoka-nak, ennek ellenére még mindig furcsának találom, hogy Anakin megengedi ezt a Padawan-jának. Ugyanis Obi-Wan sem becézgette a mesterét. Lehet, hogy Anakin egy laza mester, de azért egy határt nem kellene átlépni.

 

Lehet ezzel is akarták jelezni, hogy gyerekeknek készült (legalábbis az eleje). Nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.