Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Ez szerintem is így van. Teljesen le kell zárni a karakter történetét, hisz ha valami nyitva maradna akkor elég furán venné ki magát, hogy az EPIII -ban egy deka szó sem esik róla.

Én is egyetértek veled Ody. Szerintem is le kell zárni az Ahsoka szálat a sorozat végére. Kérdés az, hogy gyerekbarát módon (kidobják a Rendből) vagy kevésbé gyerekbarát módon (megölik) oldják-e meg. Nadhar halála után én már az utóbbi verziót is el tudom képzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így látom. Ahsoka számára Anakin példakép, maga a rettenthetetlen hős, akiért rajong és büszke rá. Biztos az is benne van, hogy olyan hasonlóan akaratosak, szájasak és bátrak mindketten, megvan köztük az összhang. De ez nem szerelem. :)

A háború végére Anakint állítólag már a fél galaxis Rettenthetetlen Hősnek hívta. Hála a HoloNet News-nak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Ha már ennél a sexi Ashokánál tartunk akkor a Teth-i osztromnál a lépegetőben ülő klónnak milyen jó "kilátása" volt amikor Ashoka felugrott a pilóta fülkére.

Nem hiszem, hogy a lépegető pilótája épp ezzel lett volna elfoglalva, hogy egy tizennégy éves lányt stíröljön a csata hevében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Ha megéli ! :)

 

Ez az... Nagy a gyanúm, hogy Ahsoka Tano meg fog halni, méghozzá hősi halállal. Valahogy ki fogja "iktatni" őt Lucas, és sztem a hősi halál lesz számára a legmegfelelőbb kilépés. Ki nem fogják rúgni a rendből, mert az megszégyenitő lenne reánézve. Talán Griveous, vagy Ajass Ventress fogja elintézni szegénykét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.