Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Szóval ott tartottunk, hogy Ahsoka pár év múlva jó kis nőci lesz. Jó lenne viszont látni az élőszereplős sorozatban! :)

Én is gondoltam már erre, hogy mekkora lenne már ha lenne egy felnőtt megfelelője a sorozatban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én is szeretem Ahsoka karakterét, nagyon jól eltalálták. DE ami kifejezetten frusztrál egy kicsit (bár ez nem a karakter hibája), az az, hogy Ahsoka "Sky srác"-nak nevezi Anakint. Az oké, hogy nagyszájú, meg laza, de hol marad a tisztelet? Anakin mégis csak a mestere. Anakin jellemét ismeritek mindannyian, olyan amilyen, mégis ő mindig megadta a tiszteletet Obi-Wannak. Nem hívta pl: Obi havernek. Szóval szerintem egy kicsit ezt eltúlozták az alkotók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretem Ahsoka karakterét, nagyon jól eltalálták. DE ami kifejezetten frusztrál egy kicsit (bár ez nem a karakter hibája), az az, hogy Ahsoka "Sky srác"-nak nevezi Anakint. Az oké, hogy nagyszájú, meg laza, de hol marad a tisztelet? Anakin mégis csak a mestere. Anakin jellemét ismeritek mindannyian, olyan amilyen, mégis ő mindig megadta a tiszteletet Obi-Wannak. Nem hívta pl: Obi havernek. Szóval szerintem egy kicsit ezt eltúlozták az alkotók.

Ami furcsább, hogy Anakin már nem is kapja fel a fejét erre az elnevezésre. Mondhatni megszokta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, ő is becézi. Szerintem ez a kapcsolatuk sajátossága. Olyan bátyó-húgi kapcsolat.

 

 

 

Igen, valóban közel állnak egymáshoz már az első találkozásuk óta. Kiváncsi vagyok, meddig mélyül majd a mester-tanítvány kapcsolat. Vajon Ahsoka rájön e az Anakin-Padmé dologra, és ha igen mit fog reagálni? Ugyanez a kérdés Anakin "sötét oldalával" kapcsolatban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Én arra is kíváncsi lennék mi lenne, ha Ahsoka beleszeretne Anakinba? És ha ezután jönne rá a Padméval való kapcsolatára.

Érdekes lenne. Aaylával való beszélgetéséből mintha ez is kihallható lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, Ahsoka 14, ha jól tudom, ebbe a korba még nem fér bele egy olyan felnőtt szerelem, mint ami már kicsit később elkaphatja az embert. Én inkább valamiféle rajongást vélnék ki abból, amit mondott, ami azért más tészta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, Ahsoka 14, ha jól tudom, ebbe a korba még nem fér bele egy olyan felnőtt szerelem, mint ami már kicsit később elkaphatja az embert. Én inkább valamiféle rajongást vélnék ki abból, amit mondott, ami azért más tészta :)

Szerintem meg könnyen elképzelhető. Elég sok lány lesz szerelmes idősebb fiúkba, főleg azért, mert egy érett, felnőtt gondolkodású párra vágynak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ha köztük lenne, csak szentelnének neki pár pillanatot. Számomra egyértelmű, hogy az Ep3 idejére el kell tűnnie a Jedik közül. Vagy meghal, vagy eltűnik a végtelenben (mondjuk egy hosszú küldetésre, vagy tudomisén), vagy kilép a Rendből, és eltűnik a Peremvidék, vagy a Vadűr valamelyik bolygóján, akár Depa Billabához hasonlóan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nincs közöttük. Anakin a Sith-ek bosszúja idején megint lovag. A Jedi tanács előtt ki is fakad, mert nem hajlandók megadni neki a Mester címet.

Most is Jedi lovag. Nem fokozták le, nem léptették elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ha köztük lenne, csak szentelnének neki pár pillanatot.

Hm... ez azért furcsa rálátás (de értem, hogyan érted :) ). Mivel Ahsoka karaktere jóval az ep3 elkészülte után lett kitalálva, így vajmi nehezen szenteltek volna neki pár pillanatot. Viszont még könnyen bekövetkezhet, hogy egy Revenge of the Sith SE-ben megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem az egyik epizódban Yularen mesternek szólította.

Minden Jedi lovagot mestereznek. Obi-Want az ep2-ben, Anakint az ep2-3-ban. Ez az általános megszólítás, de attól még Jedi lovag ő is, Aayla is, mások is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... ez azért furcsa rálátás (de értem, hogyan érted :para: ). Mivel Ahsoka karaktere jóval az ep3 elkészülte után lett kitalálva, így vajmi nehezen szenteltek volna neki pár pillanatot. Viszont még könnyen bekövetkezhet, hogy egy Revenge of the Sith SE-ben megjelenik.

Hmm... Ez igaz! :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hinném, hogy benne lenne. Sőt, hatalmas hibának tartanám. Remélem, hogy Ahsoka szálát elvarrják az Ep3-ig, mert csak így látom értelmét a padawan Clone Warsba szerepeltetésének.

 

Egyrészt Anakin lovag, és azért mesterezik, mert a kívülállók számára minden Jedi "mester", másrészt pedig mivel van tanítványa, így egyben mester is, de nem a mesterek Yoda vagy Windu értelmében, azaz tanácstag értelmében, hanem mester, mert épp egy padawant nevel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hinném, hogy benne lenne. Sőt, hatalmas hibának tartanám. Remélem, hogy Ahsoka szálát elvarrják az Ep3-ig, mert csak így látom értelmét a padawan Clone Warsba szerepeltetésének.

Ez szerintem is így van. Teljesen le kell zárni a karakter történetét, hisz ha valami nyitva maradna akkor elég furán venné ki magát, hogy az EPIII -ban egy deka szó sem esik róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Donáttal. Anakint Bibble már padawan korában is Jedi mesternek szólította. Saját véleményem szerint a "Mester" megszólítást akkor alkalmazzák a Jedik, ha az illető Jedi Mester, vagy tanítványa van, vagyis tanító mester. Ez a két dolog pedig teljes mértékben független egymástól.

 

Másrészt viszont Dzséjtnek is igaza lehet. Nem tudhatjuk, hogy néhány év múlva egy SE-ben nem oldják meg, hogy Ahsoka szerepeljen akár megemlítés szintjén (ezt mindenképp helyénvalónak tartanám), akár élőben, hogy aztán ott varrják el a szálát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészt viszont Dzséjtnek is igaza lehet. Nem tudhatjuk, hogy néhány év múlva egy SE-ben nem oldják meg, hogy Ahsoka szerepeljen akár megemlítés szintjén (ezt mindenképp helyénvalónak tartanám), akár élőben, hogy aztán ott varrják el a szálát...

Nem lenne rossz, de én jobban örülnék neki ha a sorozatban lezárnák Ahsoka és Anakin viszonyát. Bár erre volt utalás még a mozifilmben, ami Yoda szájából hangzott el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, Ahsoka 14, ha jól tudom, ebbe a korba még nem fér bele egy olyan felnőtt szerelem, mint ami már kicsit később elkaphatja az embert. Én inkább valamiféle rajongást vélnék ki abból, amit mondott, ami azért más tészta :)

Én is így látom. Ahsoka számára Anakin példakép, maga a rettenthetetlen hős, akiért rajong és büszke rá. Biztos az is benne van, hogy olyan hasonlóan akaratosak, szájasak és bátrak mindketten, megvan köztük az összhang. De ez nem szerelem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.