Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

  • 10 hónappal később...

Tudjátok, hogy mi volt Ahsoka legrosszabb napja?

Spoiler

Amikor ugyanazon a napon harcolt három inkvizítorral, valamitn Darth Maullal, Darth Vaderrel és Darth Sidiousszal. :) 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is számára egyazon nap volt. :)

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Volt ilyen? Nem is emlékszem rá. :) 

A Malachoron zajló móka után Ezra berántotta a világok közötti világba, ahol Sidiousból is kapott némi ízelítőt. Ahsoka szemszögéből ez legfeljebb néhány óra alatt történt. 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ok csak akkor meg kell magyarázni hol voltak eddig. :) Ezráról nem beszélve. 

Szerintem elég lenne annyi, hogy az évad végén Ahsoka és Sabine felbérlik a Mandit, hogy segítsen nekik egy fiú megkeresésében. Ennyi elég is lenne. kb. 4-5 év telik el a kis duó elindulása és a Mandi első évada között, ezalatt nem hiszem, hogy átfésülik az egész Galaxist. Ezra meg a megjelenéskor lenne tisztázva. Ha már Mault meglépték a Soloban, akkor itt is megtudnák oldani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a 3 bejelentett sorozat közül a Mandiban lenne a legjobb, itt ugyanis szabadon játszadozhatnak a karakterrel. A Cassian a másik, ahol Fulcrum -ként szerepelhetne, de mivel tudjuk, hogy mi történt vele abban az időben - és utána ugye nem tért vissza a lázadáshoz, bár nem tudhatjuk pontosan mi történt vele a Malachori események után - így ez leszűkítené a terepet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem elég lenne annyi, hogy az évad végén Ahsoka és Sabine felbérlik a Mandit, hogy segítsen nekik egy fiú megkeresésében. Ennyi elég is lenne. kb. 4-5 év telik el a kis duó elindulása és a Mandi első évada között, ezalatt nem hiszem, hogy átfésülik az egész Galaxist. Ezra meg a megjelenéskor lenne tisztázva. Ha már Mault meglépték a Soloban, akkor itt is megtudnák oldani. :)

Időrendben ez nem jön ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
30 minutes ago, Bence1997 said:

Filoni meg... vagy élőszereplős formában mesélje el Ahsoka utolsó útját, vagy egy idő után térjen vissza animációs sorit készíteni. :P

Ahsokát a népnek! 

rant ugh GIF

 

Tíz évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy ilyet írok, mert a kezdetekben nem kedveltem őt. De tényleg nagyon kíváncsi vagyok Ahsoka életpályájára. A születésétől a haláláig minden részletre. 

Remélem, minél előbb kapunk valamit vele kapcsolatban.

Illetve a róla szóló regényt is el kéne olvasnom! Már pedzegetem egy ideje. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bőven megérett ő egy élőszereplős felbukkanásra. Én Ventresst is elintéztem volna, hogy valahogy feltűnjön élőszereplős formában, de biztos vagyok benne, hogy az a hajó már elúszott.

Viszont ha Ahsoka megmarad animációs karakterként, azt se bánnám. Akkor szerintem kétségkívül elmondhatjuk róla, hogy a legnépszerűbb animációs SW-karakter. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már akkor is kedveltem, amikor 2008-ban először megláttam a moziban. Bár akkor még fene gondolta volna, hogy mekkora utat be fog járni a karakter. :D Én örülnék egy élőszereplős feltűnésnek. Akár még a Mandaloriban is felbukkanhatna, mert az idővonal stimmel, és amennyi meglepetés volt már ebben a sorozatban, semmit nem zárhatunk ki. A Baby Yoda-sztori például simán vezethet Ahsokához. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Whill írta:

Akár még a Mandaloriban is felbukkanhatna, mert az idővonal stimmel, és amennyi meglepetés volt már ebben a sorozatban, semmit nem zárhatunk ki. A Baby Yoda-sztori például simán vezethet Ahsokához. :D

Na igen, ennek nagyon örülnék, hogy diplomatikusan fejezzem ki magam. :D Egy amúgy is remek sorozatban Ahsoka? Nem merem beleélni magam. :clap2:

Ahsoka és Sabine a keresőút során belefuthatnának Mando cimboránkba és Baby Yodába a Peremvidéken. Te jó ég, mennyi lehetőséget látok benne... :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Sky írta:

Na igen, ennek nagyon örülnék, hogy diplomatikusan fejezzem ki magam. :D Egy amúgy is remek sorozatban Ahsoka? Nem merem beleélni magam. :clap2:

Ahsoka és Sabine a keresőút során belefuthatnának Mando cimboránkba és Baby Yodába a Peremvidéken. Te jó ég, mennyi lehetőséget látok benne... :) 

Én még azt is el tudnám képzelni, hogy Werner Herzog megrendelője Ezra, aki időközben megbolondult, és átállt a Sötét Oldalra. Sabine rögtön ott is van, mint kapcsolódási pont a Mando és a Rebels között, Ahsoka pedig a végén védelmébe vehetné a Gyermeket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Darth Sky írta:

Na igen, ennek nagyon örülnék, hogy diplomatikusan fejezzem ki magam. :D Egy amúgy is remek sorozatban Ahsoka? Nem merem beleélni magam. :clap2:

Ahsoka és Sabine a keresőút során belefuthatnának Mando cimboránkba és Baby Yodába a Peremvidéken. Te jó ég, mennyi lehetőséget látok benne... :) 

Én már azóta gondolkodok egy Ahsoka/Sabine kettős felbukkanásában, amióta:

1. Filoni a színre lépett

2. A fentebbi videó eléggé érdekes képet fest. Filoni tudhat valamit az animációs karakterek jövőjéről. Már volt egy loth-macskánk. Innen már csak felfelé vezet az út. :P

 

3 perccel korábban, Whill írta:

Én még azt is el tudnám képzelni, hogy Werner Herzog megrendelője Ezra, aki időközben megbolondult, és átállt a Sötét Oldalra. Sabine rögtön ott is van, mint kapcsolódási pont a Mando és a Rebels között, Ahsoka pedig a végén védelmébe vehetné a Gyermeket. :D

Érdekes lenne, bár Ezrát szerintem hagyják meg jónak. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Érdekes lenne, bár Ezrát szerintem hagyják meg jónak. :D

A Rebels alatt elég sokszor be volt lengetve, hogy Ezra játszadozik a Sötét Oldallal, szóval egyáltalán nem lenne karakteridegen az átállása. A Mandalori 3. részében Herzog és a tudós valakiről beszélgetnek, aki megrendelte a Gyermeket, és mivel ebben a korban már a jediket és az Erőt egyfajta régi legendának tekintik, biztos, hogy a megrendelő ismeri az Erőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Whill írta:

A Rebels alatt elég sokszor be volt lengetve, hogy Ezra játszadozik a Sötét Oldallal, szóval egyáltalán nem lenne karakteridegen az átállása. A Mandalori 3. részében Herzog és a tudós valakiről beszélgetnek, aki megrendelte a Gyermeket, és mivel ebben a korban már a jediket és az Erőt egyfajta régi legendának tekintik, biztos, hogy a megrendelő ismeri az Erőt.

Megdöbbennék, ha ez megvalósulna. De tényleg. :D

Bár azért Ezra szerintem az utolsó évadra "kinőtte" a Sötét Oldallal való érintkezési hajlamát - van ilyen szó egyébként? :D - így nehezen tudnám én róla elképzelni. Persze ahova ugrottak Thrawn -nal, ott lehet valami megfertőzte szegény Bridgert, ez is opció lehetne. Meglátjuk, hogy ki munkálkodik a kis piszok megszerzésén minden áron. ;)

(De ez itt OFF, szóval ha válaszolsz rá, akkor van egy Rebels topik is, szerintem oda írj majd. Vagy a Mandi topikjába. :))

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.