Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

16 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Jó látni, hogy sok olyan ember is megkedvelte végül, akik kezdetben nem szimpatizáltak vele.

Ők voltak többen. :) 

 

Nekem se lenne ellenemre egy idősebb Ahsoka feltűnése. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
37 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ahsokáról így azt már tudjuk, hogy a IX idején halott. :) 

Csak azért, mert nem tűnt fel a filmben? :hmm:

Én nem lennék benne olyan biztos. Lehet, hogy szándékosan nem tűnt fel - mármint úgy, hogy nem halálból fakadóan. Nem zárnám ki, hogy még később feltűnhet. Később alatt azt értem, hogy kronológiailag. Habár azt nem tudom, egy togruta meddig él. Ahsoka a TCW idején már tini volt, a sequel trilogy meg azért jóval később játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, caseyjones írta:

Csak azért, mert nem tűnt fel a filmben? :hmm:

Én nem lennék benne olyan biztos. Lehet, hogy szándékosan nem tűnt fel - mármint úgy, hogy nem halálból fakadóan. Nem zárnám ki, hogy még később feltűnhet. Később alatt azt értem, hogy kronológiailag. Habár azt nem tudom, egy togruta meddig él. Ahsoka a TCW idején már tini volt, a sequel trilogy meg azért jóval később játszódik.

Spoiler

Amikor Rey megidézi a régi Jedik szellemeit, akkor Ahsoka is beszél hozzá.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja! Köszi az infót. Ezt nem tudtam. 

Spoiler

 

Az a helyzet, hogy nem minden szinkronhang volt számomra egyértelmű annál a jelenetnél. Az meg se fordult a fejemben, hogy Ahsoka is köztük volt. 

Így viszont akkor még inkább kíváncsi vagyok, mikor és hogyan ért véget a története.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ezt ti honnan vettétek, hogy halott lenne Ahsoka?

Spoiler

Csak mert ő is beszélt Rey-hez a film végén? Hol van az megírva, hogy az Erőn keresztüli kommunikáció feltétele az, hogy halott legyen a "feladó"? Ráadásul Vader éltében is elérte Luke-ot az Erőn keresztül, szóval ez is egy ellenpélda.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, mui-ruy írta:

Egyébként ezt ti honnan vettétek, hogy halott lenne Ahsoka?

  Spoiler elrejtése

Csak mert ő is beszélt Rey-hez a film végén? Hol van az megírva, hogy az Erőn keresztüli kommunikáció feltétele az, hogy halott legyen a "feladó"? Ráadásul Vader éltében is elérte Luke-ot az Erőn keresztül, szóval ez is egy ellenpélda.

 

Spoiler

Mert aki abba na jelenetben beszélt mind halott. Ráadásul Rey a kozmikus Erőhöz kapcsolódik, ami egy újabb bizonyíték rá. Szóval Ahsoka tuti halott már akkor.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave filoni-nak volt egy megszólalása :
 

Spoiler

Azt mondotta hogy ahsoka val kapcsolatban érdemes odafigyelni a 9. részben.... Ha jól számolom a 9. rész idején kb 70-72 éves lenne? 
Valamikor elötte. Kitudja miért. őt is eléri a végzet. ))))) Azért remélem feltűnik még...........................

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Filoni a 9. részt követően most ezt osztotta meg. Érdekesség, hogy amióta a Rebels végetért, a kalapos barátunk egy csomó felnőtt Ahsokás/Gandalfos képet mutatott be a neten. :hmm:

Ezzel egyértelműen megint arra utal Filoni, hogy látjuk majd még őt (a Clone Wars-on kívül gondolom). A Cassian sorozat helyett pl. jobban örülnék egy Ahsoka sorozatnak, ahol Ezrát keresik az Ismeretlen Régiókban. De elgondolkodtató a szöveg is. Ennek tükrében lehet hogy mégis az van amit fentebb írtam. :hmm:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként Filoni tényleg elengedhetné már Ahsokát. Aggasztó a hozzá való ragaszkodása... Mondjuk arra a nyakamat tenném, hogy hallunk még róla.

A TCW után szerintem még előveszi valahol, hogy lezárja a sorsát. Mindenképpen várok még egy utolsó menetet a lánytól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az utóbbi időben nekem is eszembe jutott, hogy

  Spoileres tartalom megtekintése

 

De halott mert Reyhez a kozmikus erőn át szóltak a jedik, akik mind halottak voltak. Ahsoka ezalól nem kivétel. És ha élne is, miért maradt ki ebből a konfliktusból is? Taníthatta volna Reyt, ha még élt volna, de nem tette. Egyértelműen halott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

De halott mert Reyhez a kozmikus erőn át szóltak a jedik, akik mind halottak voltak. Ahsoka ezalól nem kivétel. És ha élne is, miért maradt ki ebből a konfliktusból is? Taníthatta volna Reyt, ha még élt volna, de nem tette. Egyértelműen halott.

Más helyszínek is lehetnek, melyek összeköttetésben állnak a kozmikus Erővel. Olyan helyszínek, minta Világok Közti Világ, vagy a Mortis. És lehet, hogy valami fontos veszélyforrás elhárítása elfoglalta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom mi lehetett az ST idelyén nagyobb veszélyforrás az ER, Sith flotta, Palpatine tengelynél. Mert az gáz lenne ha egy ennél komolyabb dolgot csak utalás szintjén se említenének. El kell fogadni hogy Ahsoka, a Skywalker Kora idejére már halott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.