Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Na igen, a Coruscant Nights-sorozatot el is felejtettem, annak pedig örülnék, ha kijönne.

 

Zillo, az általad említett művek (Tarkin stb.) magyar megjelenésére nagy esély van, hiszen azok immár canon-művek.

 

Sky: elolvastam a TFU2 kritikádat, azt hiszem, meghozta a kedvemet, meg fogom rendelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy elmenyem amit leirok mivel Hasbro es Kenner gyujto vagyok mostanaban ugy olvasok hogy elokeresem a figurakat es hajokat es kiteszem a polcra mellem amikor olvasom a konnyvet meroben mas komolyan erdekes elmeny latni hogyan neznek ki milyen a fegyverzet milyen a hangja a jarmuveknek hasonlo ,bar bevallom mostmar a dragabjai vannak hatra amik igazan huzosak 170 eurotol es van ami custom amerikabaol valaki nekikezdett minosegben megcsinalni azokat a figurakat amik nem jelentek meg hivatalosan , huzos ,mindenesetre egy elemny igy olvasni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon rossz híreim vannak a Legends könyvek magyar kiadását illetően. :(

Az új szituáció állt elő a magyar kiadások jövőjét illetően az új kánon, Legends és a közelgő új filmek miatt.

Az új kánon könyvek abszolút elsőbbségi prioritást kapnak. Jelenleg nem biztos, hogy lesz 2016-tól Legends, ha lesz is csak minimális számban. Úgyhogy sajnos olyan helyzet állt elő, amelynél már annak is örülnünk kell, ha pár Legends cím egyáltalán valaha megjelenik. :(

 

Jó hír is van, de azt a a másik EU topikban mondom el.

 

 

Magam részéről sajnálom, én szívesen olvasnám őket, lesz*rom, kánon-e vagy sem. Ha mindenáron a jó oldalát akarom nézni, akkor annyi előnye van, hogy így nem is tudhatok olyan dolgokról, amiket eleve eltörölnek az új filmekkel - mert hogy itthon az nem jelent meg, tehát nem hivatalos. :)

 

Van egy alternatív SW Univerzumunk...

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, a Coruscant Nights-sorozatot el is felejtettem, annak pedig örülnék, ha kijönne.

 

Zillo, az általad említett művek (Tarkin stb.) magyar megjelenésére nagy esély van, hiszen azok immár canon-művek.

 

Sky: elolvastam a TFU2 kritikádat, azt hiszem, meghozta a kedvemet, meg fogom rendelni. :)

Igen, tudom. De ezt a két könyvet olyan szinten várom, hogy nem tudok velük egy évet várni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tarkin állítólag nem olyan kitűnő, mint a Darth Plagueis, de állítólag simán hozza A gonosz útvesztője és a Sötét Nagyűr színvonalát.

Érdekes, szerintem a Sötét nagyúr az egyik legjobb SW-könyv, a Plagueisnél mindenesetre egy nagyságrenddel jobb.

 

Magam részéről sajnálom, én szívesen olvasnám őket, lesz*rom, kánon-e vagy sem.

Na jah...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudsz egy listat adni arrol ami biztos nem jelenik meg magyarul koszonom

Nehéz megmondani, hogy mi fog beleférni és mi nem.

Valószínűleg a hosszú sorozatok ki vannak zárva. The New Jedi Order, X-szárnyúak, Legacy of the Force, Fate of the Jedi. A hozzájuk szorosan kapcsolódó, kiegészítő könyvek is melyek önállóan nem igazán olvashatók, pl. Dark Nest, Millenium Falcon, Crucible. Szerintem 90-es évekbeli címekre se mennek már vissza, pl. Tales novelláskötetek, Fejvadászháborúk.

A maradék még esélyes lehet, de rájuk sincs 100%-os garancia. De az esély is több, mint a semmi.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minőségibb regényeket szerencsére (ha minden a tervek szerint halad) még kiadják idén. Néhány könyvet leszámítva csak a hosszabb sorozatok maradnának, amikbe nem lenne egyszerű belevágni a kánon regények mellett.

 

De legalább azon történetek befejezését engedhetnék meg, ami még nem fejeződött be. És ez pont a TFU. Vagy tévednék?

Igen, a TFU II vége folytatásért kiált... bár engem még olyanok is érdekelnének, mi történt Starstone-nal és csapatával, vagy Skiratáékkal... mi a Hullámtörés folytatása, stb. Érthető, ha a jövőben a Kánon univerzumot szeretnék tartalommal megtölteni, ennek ellenére sajnálom, hogy a Legends gyakorlatilag teljesen megállt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sean Williams: Tomboló Erő II

A könyv sokkal többet kihoz a sztoriból, mint azt az ember elsőre gondolná. A második Tomboló Erő játék rövidebb is lett, mint elődje. Ezért Williams kiemelte Juno történetszálát, nagyobb hangsúlyt fektetett rá. Starkiller identitás zavarban szenved. Nem tudja, hogy ő az eredeti, vagy klón. Elemészti a Juno iránti szerelem, mindent megtesz, hogy kedvesét megtalálja. A cselekmény fő mozgatórugója főleg ez. De az események elvezetnek a kaminói csatáig. A könyvben sikerült helyet szorítani a Lázadók vezetőinek megosztottságának ábrázolására. A regény elsősorban itt is akciókra épít, mégis megvan a megfelelő arányelosztás. A csaták leírása jó látványos lett. A vége kifejezetten tetszett. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

bár engem még olyanok is érdekelnének, mi történt Starstone-nal és csapatával, vagy Skiratáékkal...

Skiratáékról legalább annyit tudunk, hogy mi lett volna a hatodik könyv tartalma. Aztán utána? Hát, szerintem az a z a téma amit végképp senki nem fog soha hivatalosan megírni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kellett volna a Deviantra tévednem, ugye? Skirata család témájú best-of.

http://daennika.deviantart.com/art/Clan-Skirata-182743740 - Na, ki veszi észre ki hiányzik a képről?

legacy - Ez meg szimplán háttérkép-esélyes.

Kamino Times - Itt meg szabad tippelni, hogy ki kicsoda. Talán A'den és Ordo egyértelműek.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kellett volna a Deviantra tévednem, ugye? Skirata család témájú best-of.

http://daennika.deviantart.com/art/Clan-Skirata-182743740 - Na, ki veszi észre ki hiányzik a képről?

Máskor is tévedj el arrafele :)

 

Laseema hiányzik elsősorban, és ugye Kad/Venku is. De látva az elég szélesen vett klánt, ide sorolhatnánk Mijt, Ravot, de minimum Parját is...

Igazából minimum Laseema, Parja és Kad, mert ők tényleg családtagok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.