Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ha már Medal of Honor. Csak nem bírom ki az új monitorig és nyomom ezerrel a Warfightert. Valami iszonyú jó. Akinek tetszik a Black Hawk Down címü film annak kötelező. Egy szomáliai város utcéin megy most a harc, de olyan feelingje van hogy elképesztő. Ahogy a Toyota dzsippek megállnak és osszák a gépágyúból a halált miközben téged egy tengerészgyalogos alakulat megsegítésére küldtek, és lapultok egy faldarab mögött az maga a katonai mennyország(persze csak játékban).

 

 

Kipróbáltam az NFS Most Wanted-et is. Hát álleesős a garfikája meg úgy minden. Egyszerűen gyönyörű ahogy mész a kocsival a naplementében.

 

Azt hiszem tudom mit fogok csinálni a szabi alatt. :rock: :rock:

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor miért írsz le ilyeneket? Ezt sosem tudtam megérteni, ha valaki nem ért valamihez, miért akar szaknyelven megszólalni. Csak hülyét csinál magából, a szaki meg nem érti, mi a frászt akarnak tőle. Tessék szépen konyhanyelven beszélni, vagy PONTOSAN azt leírni, ami a gépben és/vagy a dobozon van, nem kiegészíteni egyéb marhaságokkal.

Sajnálom, azt hittem, hogy azt a dolgot particionálásnak hívják. Valahogy ez jutott eszembe először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, azt hittem, hogy azt a dolgot particionálásnak hívják. Valahogy ez jutott eszembe először.

Nemvolt azzal gond, csak rossz paraméternél említetted meg, mert neked a merevlemezed van particionálva 3 részre (ennek az egyike az egyik harmada az a 65 milliárd bájt) nem a memóriád, a te írásodból pedig az jött le, hogy az utóbbi van elharmadolva.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát már megvan, még tavalyi steames akcióból. Apropó, idén is indulhatna már a nagy karácsonyi akciózás. Igaz, nemrég vettem meg az Alan Wake franchise kiadást úgy háromezer hufért, hála az akciónak, de még-még-még, ennyi nem elég, a kívánságlistámon van vagy harminc játék! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mert Hadley's Hope romjaival könnyebb eladni a játékot ;)

Itt vagyon az igazság. :)

 

De azért dicséretes, hogy minden részletre ügyeltek. A belőtt ablakra a gyenguszon, amint át Hick beugrott, a Hicksék által lehegesztett ajtó a vezérlőben, a "Have a Nice Day" felirat az állomás névtábláján, vagy a lemerült őrszem fegyverek. Szóval a hangulat szerintem meglesz, csak valami épkézláb sztori legyen. Mert egye fene, elfogadom, hogy így átvészelte a Hadlay's Hope, jövőbeli technika, biztos naquadából épült. :D De még mindig ott a Sulaco kérdése...

 

Viszont azt figyeltétek, hogy Lance Henriksen Bishopként szólalt meg? :o Eddig úgy volt, hogy nem őt fogja alakítani. Csak nem összeszedték a Fury-n? (Eh... plágium, én ezt már tíz éve megírtam... :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vagyon az igazság. :)

 

De azért dicséretes, hogy minden részletre ügyeltek. A belőtt ablakra a gyenguszon, amint át Hick beugrott, a Hicksék által lehegesztett ajtó a vezérlőben, a "Have a Nice Day" felirat az állomás névtábláján, vagy a lemerült őrszem fegyverek. Szóval a hangulat szerintem meglesz, csak valami épkézláb sztori legyen. Mert egye fene, elfogadom, hogy így átvészelte a Hadlay's Hope, jövőbeli technika, biztos naquadából épült. :D De még mindig ott a Sulaco kérdése...

 

Viszont azt figyeltétek, hogy Lance Henriksen Bishopként szólalt meg? :o Eddig úgy volt, hogy nem őt fogja alakítani. Csak nem összeszedték a Fury-n? (Eh... plágium, én ezt már tíz éve megírtam... :D).

 

A katonákkal lesz Bishop? Vagy csak a feje? Ez érdekes. Hallottam hogy Bishopot emlegetnek, de azt hittem találtak valami régi felvételt.

 

Más.

 

Lesz még 7 trailer a Crysis 3 megjelenéséig. Itt az első:

 

http://www.sg.hu/cikkek/94038/crysis_3_a_7_csoda_elso_tagja

 

A story nekem még mindig furcsa. A második rész végén a C.E.L.L-t kiktattuk, a főnökükkel együtt. Akkor hogy léteznek még? Az idegenek meg elpusztultak a nanoruhától. 23 év után már az újjáépítéssel kéne foglalkozni nem a naoruha megszerzéssel. Az emberek akkor kihaltak New Yorkból? Azért nem mindenki fertőződött meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a MOH: Warfighter iszonyú jó. Egyre jobb. nehogy elhiggyétek a sok rossz kritikát. Olyan hangulata van, hogy le a kalappal. Ami durva hogy valós események ihlették, gondolom Seal-katonákkal beszéltek az illetők, mert az egyik akció benne van amit a Spektrumon mutattak. Ezt akartam Dzséjtnek leírni, hogy mire képesek, de megvárom míg ő is végigjátssza. Egy jellemző pálya ami nekem bejött hogy két gumicsónakkal menekültök a tenger felé, az egyiken a túszok. A te csónakodon az M-19 gránátvető a másikon a hatcsövű. Te írtod az ellent, majd megsérül a hajó kormányosa. Ezután egy másik Seal-katona átveszi a fegyvert és te vezetsz, de úgy hogy az egyik túsz állapota kritikus és oda kell érni a kimentő helikopterekhez. Ez egy játék, de falfehér volt a kezem úgy nyomtam az előre gombot, annyira beleéltem magam hogy rajtam múlik hogy életben marad-e vagy sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A katonákkal lesz Bishop? Vagy csak a feje? Ez érdekes. Hallottam hogy Bishopot emlegetnek, de azt hittem találtak valami régi felvételt.

Arról már korábban is volt hír, hogy Lance Henriksen a hangját adja egy karakternek, de akkor még úgy szólt a fáma, hogy egy Rook nevű 341B-t alakít. Most úgy tűnik, valóban Bishop lesz, bár nem biztos, hogy az, aki a Sulacon volt (bár az is lehet, hiszen Ripley csak lekapcsolta, a WYC újra összerakhatta), lehet, hogy Michael Bishop, illetve a Prometheus óta Michael Weyland lesz, aki az A3 végén szerepelt.

Amúgy William Hope is vállalt szerepet (korábban az AVP 2010-ben is hangját adta), T. Shannon parancsnokot kelti majd életre. Ő játszotta anno Gorman hadnagyot. Sőt, állítólag a multiban a hangját adja Mark Rolston, Al Matthews és Michael Biehn is, természetesen ők Drake-t, Apone-t és Hickset szólaltatják meg. :)

 

Azért tetszeni fog a február. 8-án Dead Space 3, 12-én Aliens: Colonial Marines. :rock::yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órakor gondoltam játszok egy órát, de most hagytam abba. :D Nálam az év akciójátéka és a Black Ops 2-nek fel kell kötni a gatyát ha ezt űberelni tudja. Olyan autós üldözés volt benne Dubaiban hogy az államat kerestem. Az autó jól irányítható, az izgalomfaktor megvan hisz üldöznek és nagyon ki akarnak nyírni. Bár azt azért nem hinném hogy a Navy Sealsnél autót is tanítanának vezetni és egy kommandós Dubai utcáin fog száguldozni, mert szerintem ez a CIA dolga de nagyon ott van a feeling, főleg mikor este homokviharban a szembejövő sávban az autópályán cirka 200-al száguldassz. Aztán jön a dráma amit most nem írnék le de utána mindenkibe dupla mennyiségű lőszert eresztettem. :D

Szóval újfent nem elhinni a sok ökörséget arról mely erről a fantasztikus játékról íródott, hanem kipróbálni.

Természetesen a MOH: Warfighterről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Far Cry 3 borzalmas. Önismétlődő, gagyi küldetések. Már a második rész sem tetszett, de ez csak folytatja a sort. A grafika persze odaüt.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Far Cry 3 borzalmas. Önismétlődő, gagyi küldetések. Már a második rész sem tetszett, de ez csak folytatja a sort. A grafika persze odaüt.

Hát nem tudom, te milyen Far Cry 3-mal játszottál, de az enyém és a Far Cry 2 között a különbség ég és föld, és az egyik legváltozatosabb FPS, amihez szerencsém volt.

 

Az Assassin's Creed 3-ról mi a véleményetek?

Sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni, de Bomarr lejjebb írt róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na majd ha elérsz a Far Cry 3-ig. Nálam a MOH és a CoD:BO2 fasorban sincs (pláne, mert végül mindkettőt meguntam és nem játszottam ki).

 

 

Na ilyet se hallottam még. :D Vagy volt már hogy abbahagyj egy játékot? Akkor ha már úgysem játszod végig a Warfighert egy kérdés. Mennyire hiteles szerinted? Az a hír járja hogy 2 Seal-katona nyomta a történeteket a készítőknek és emiatt a haditengerészet meg is büntette őket többek között pár hónap fizetéselvonással. Azért furcsálom ezt az egészet mert itt aztán idegen országokban gyakorlatilag simán berepülnek helikopterekkel szétlőnek mindent és én még semmi diplomáciai tiltakozást nem hallottam a sajtóban mondjuk a Fülöp-Szigetek részéről hogy micsoda dolog hogy amerikai katonák nálunk harcolnak. És csak azon apropóból kérdezem ezt mert a játék úgy van meghírdetve hogy valós események alapján. Ok Szomáliában nincs ki tiltakozzon, de pl Pakisztán azért kemény ilyen szempontból, a dróntámadások miatt elég elitélő nyilatkozatokat is tettek, itt viszont a területén harcolnak idegen csapatok.

A másik ötletem hogy az egész kitalált és az eladások felpörgetése miatt csinálták a felhajtást.

 

 

A Far Cry 3-at várom én is, de elöbb kijátszom a Warfightert. Jövő héten szerintem meg lesz a monitor is akkor majd már azon nyomom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reálisnak reális a katonai megjelenések tekintetében, de színtisztán fikció. Szerintem csak ötleteket vettek át, a többi pedig marketingduma.

Amúgy hagytam én már abba játékot. Sőt, több játék van, amit abbahagytam, mint amennyit végigjátszottam. :) Én nagyon sok játékot kipróbálok csak, aztán ha megfog, akkor végigjátszom, ha nem, uninstall. Idén például eddig csak a Mass Effect 3-at játszottam ki, bár a Far Cry 3 még folyamatban van, az Assassin's Creed 3 pedig még meg sincs, de max még ez a kettő lenne a listán. Viszont rengeteg idén megjelent játékot telepítettem, majd töröltem néhány óra után.

Itt csak az a furcsa, hogy először jutott erre a sorsra MOH és CoD játék. Bár őszintén szólva, a Black Ops 2-t nagyon ki sem akartam próbálni, mert a Treyarch-tól a World at War és a Black Ops első része sem tetszett már.

 

Ugyanazzal játszottam, amivel te, és nekem nagyon nem jött be. Unalmas és egysíkú az egész, ráadásul a történet is elég sablonos.

Hát ezen csak kukán pislogok ( :shocked: ), de ízlések és pofonok, ugye. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülye kérdés lesz, meg minden, de... Xbox-szal lehet Blu-Rayt lejátszani?

Nem lehet. Amikor kitört a formátumháború (Blu-Ray vs. HD-DVD), akkor az Xbox gyártója a Microsoft az utóbbi oldalára állt, ami végül a vesztes oldal lett. De még HD-DVD-t is csak némi átalakítás után lehet vele lejátszani. Az Xbox 360-al csak DVD-t, illetve a CD-ket lehet lejátszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már pár napja kölcsönözhető. Ha nem lenne ilyen ocsmány grafikája, megnéztem volna, de így megvárom a feliratot. Vagy a karácsonyt, úgyis akkor kapom meg az utolsó ME könyvet, melóban elolvasgatom és nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom a Steam karácsonyi leárazásait. Fillérekért lehet igazán f*sza játékokhoz hozzájutni. Eddig nem költöttem el egy tízest, de már megvannak ezek:

 

Assassin's Creed

Assassin's Creed 2

Bioshock

F.E.A.R.

F.E.A.R. - Extraction Point

F.E.A.R. - Perseus Mandate

F.E.A.R. 2 - Project Origin

F.E.A.R. 3

Jade Empire: Special Edition

Mirror's Edge

 

Plusz pár hete volt egy leárazása az Alan Wake-t és a kiegészítőjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép pack, Dzséjt! :) Jó játszadozást!

 

Én egy gigamegabrutál Arma 2 Combined Operations akciónak örülnék. Játszani akarok a DayZ-vel, de ahhoz kell a nevezett játék + ezen felül is érdekesnek tartom.

 

Aki nem tudná, az ARMA 2 a COD, BF és MOH játékoktól eltérően egy valódi katona szimulátor.... és valami cseszett jó a videók alapján. A DayZ modért pedig "ölni tudnék". :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom a Steam karácsonyi leárazásait. Fillérekért lehet igazán f*sza játékokhoz hozzájutni. Eddig nem költöttem el egy tízest, de már megvannak ezek:

 

Assassin's Creed

Assassin's Creed 2

Bioshock

F.E.A.R.

F.E.A.R. - Extraction Point

F.E.A.R. - Perseus Mandate

F.E.A.R. 2 - Project Origin

F.E.A.R. 3

Jade Empire: Special Edition

Mirror's Edge

 

Plusz pár hete volt egy leárazása az Alan Wake-t és a kiegészítőjét.

 

Ha jól értelmezem akkor ez mind összesen 10000 ft átszámolva?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.