Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Akkor mennyi a BF3 kampánya? Tíz perc? Mert az utolsó hat CoD nagyjából négy órás kampánnyal bírt. Ha ennél kevesebb a BF, kár időt szánni a telepítésére, mert akkor az hosszabb idő...

 

Lehet tévedek, de nekem CoD többnek tűnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm, ez nagyon kedves tőled. :) Egyébként a beszerzéssel kapcsolatban én is a képregényekre gondoltam.

Jujj, ez meg eddig elkerülte a figyelmem. :oops: Dobj egy PM-et, aztán akkor megdumáljuk, hogyan juttathatom el hozzád a képregényeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irodalmi minőségben olyanok, mint bármilyen filmregény. Olvasható, szórakoztató, de klasszikus nem lesz belőlük. :)

Ma végre eljutottam egy valamirevaló könyvesboltba és megvettem a Felemelkedés-Megtorlás-Megtévesztés triót. A Megtorlásba beleolvastam és az első fejezet egy részéig jutottam de akkor jobb ha azt egyelőre hagyom és helyette megvárom míg a futár meghozza kedden a Felismerést aztán abban a sorrendben olvasom őket ahogy leírtad Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kissé szégyellem is de mióta csitultak a hullámok az Xbox One körül elkezdtem agyalni rajta, hogy lehet mégis inkább ezt vennék és nem PS4-et. A videó egyébként nem rossz és háromszor is feltűnik benne Budapest.

0:27 - Keleti pályaudvar

0:44 - Műegyetem könyvtára

1:18-1:26 - Piarista köz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefield 4: ezt a sz*rt! Ilyen iszonyúan optimizált fost sem hordott még sokat a digitális hátán a játékvilág. Komolyan, a konfigom ugyan minimálisan, de megfelel az elvártaknak, de, és ezen hanyatt vágtam magam, LOW beállítás mellett játszhatatlanul szaggat.

 

 

Frászt, ULTRA beállítások mellett is úgy fut, mintha egy gyönyörű, puskaporos álomból lépett volna ki. :D De nagyon ajánlott a legfrissebb VGA driver feltelepítése. Nekem nem volt fenn, és tényleg játszhatatlanul szaggatott low beállítás mellett, aztán a frissítés után meg röccesnés nélkül fut ultrán. Pedig a hivatalos oldal szerint ez nem is lehetséges, mert a gépem éppen csak felülről súrolja az általuk javasolt minimumot. Hiába no, jó kis konfig ez. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Nézd át szerintem a beállításokat. Én most kezdtem el és szerintem ma nem alszok. Full hd-n minden ultran gyönyörűen fut és elképzelhetetlenül valósághű és látványos. Mikor a fegyver megszólal és belecsapódnak a golyók a falba, üvegbe, testbe az maga az orgazmus. Nem mondom hogy nem férne rá még pár fps de akadás nélkül megy. A fények a vizek, a tűz a robbanások. Megvalósították a valódi háborús élményt. Már ahogy kezdődik hidegrázóan cool. Egyszerűen zseniális.

 

Na most olvastam a spoilert. A francba. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye milyen kis átverős vagyok. :D

 

Két bajom van eddig csak vele. Az első, hogy akit irányítunk, néma. Milyen osztagparancsok az, aki tök kussban van? Eleve rühelem, ha a főszereplő néma. Baromság! Főleg, amikor dumálnak hozzá, még rosszabb, amikor kérdeznek tőle. Ilyen olcsó megoldást ritkán látni, de hál' isten, akkor k*rva idegesítő.

A másik, hogy Irish őrmestert nem lehet tarkón lőni. Próbáltam, de az istennek nem lehet kicakkozni a fekete seggét.

 

Ezt leszámítva viszont iszonyú jó játék. Most kicsit abbahagytam, mert egy szakaszon kellemetlen sokszor golyót kaptam (amúgy baromi alamuszi az ellenség, nem restek taktikázni). De van egy pálya, azt szerintem te, Frenkie, imádni fogod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye milyen kis átverős vagyok. :D

 

Két bajom van eddig csak vele. Az első, hogy akit irányítunk, néma. Milyen osztagparancsok az, aki tök kussban van? Eleve rühelem, ha a főszereplő néma. Baromság! Főleg, amikor dumálnak hozzá, még rosszabb, amikor kérdeznek tőle. Ilyen olcsó megoldást ritkán látni, de hál' isten, akkor k*rva idegesítő.

A másik, hogy Irish őrmestert nem lehet tarkón lőni. Próbáltam, de az istennek nem lehet kicakkozni a fekete seggét.

 

Ezt leszámítva viszont iszonyú jó játék. Most kicsit abbahagytam, mert egy szakaszon kellemetlen sokszor golyót kaptam (amúgy baromi alamuszi az ellenség, nem restek taktikázni). De van egy pálya, azt szerintem te, Frenkie, imádni fogod.

 

 

Na most hagytam abba. Holnap melózni kell. Azt én is utálom ha a karakter akit írányitunk csendben van. Sokkal jobb volt mikor Nomád beszélt a Crysisban. Miért akarod te kinyírni Irish-t? :D

Na de visszatérve a játékra, igazából csak az első küldetést vittem végig de továbbra is csak ámulok. Pl maradt 2 ellenség, éppen céloznám be őket ,erre elfutnak. Azaz látták túlerő van és visszavonultak. Ilyet még M.I-től nem láttam. Vagy az hogy a térben mint a valóságban minden mindenre hat. Pl fentről ledobtam egy teherautóra egy gránátot ami a szélvédőre esett és amit betört. Elképesztő. A többit már spoiler mögött.

 

 

Az mekkora már hogy megy ez a szám:

ami egy romantikus valami, utána mutatják a vizben lévő autót, és mondja az egyik katona hogy nem erre a számra akarok meghalni. De az egész baku-i küldetés fantasztikus, főleg mikor kirobbantjuk a falat és kiérünk a gyártelepre. Elképesztő volt a látványvilág, meg hogy a helikopter segített. Jó persze mikor a ruszki helikopter támadta őket ök meg rohantak az kicsit mosolyogtató. Simán kinyírta volna őket egy ekkora tűzerő. Ilyen ellő nem lehet elfutni. meg ugye a zuhanás. De a láblevágás sem volt semmi. Ilyet simán el tudok képzelni hogy meg kell csinálni a valóságban is. De a fénypont mikor megyünk a tengerparti úton a kocsival hátul a levágott lábú Dunn, balról pedig dübörög a tenger és a viz rá a szélvédőre, közben meg támad a helikopter. Úgy beleéltem magam hogy rajtam múlik egy társam élete, hogy tök erővel nyomtam a billentyűt. :D A story még érdekes, Az USA-nak valami baja lehet Azerbajdzsánnal, és valami kinai tábornok is benne van. Gondolom ez a tábornok átveszi majd a hatalmat Kinában és Azerbajdszánnal fog szövetkezni az USA ellen.

 

 

 

Itt meg van a Steam halloweeni akciója:

 

http://store.steampowered.com/sale/halloween2013

 

Azért a Bioschock 1-2 10 euroért baráti ár.

 

 

Van még egy Battlefield 4 érdekesség mégpedig hogy a konzolos változatok kisebb felbontáson futnak.

 

http://www.gamekapocs.hu/hir/37341/

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is megfutamodott az ellenség egyszer, de nálam egy egész csapat visszavonulót fújt. Vagyis azt hittem, mert amikor nagy lelkesen utánuk indultam, kiderült, hogy csak bevonultak a domb mögé, ahol kicsit több fedezékük volt. Haláli volt! :D

Ami nekem baromira tetszik, az a rombolhatóság. Még az első pályán én kis naiv beszáguldottam egy épületbe, hogy onnan úgysem szednek ki, az ablakból meg jól lelövöldözöm a népet. Mint minden játékban, ugye. Aha, az elképzelés addig állt meg a lábán, amíg egy RPG el nem tüntette előlem a falat.

 

Később meg van egy pálya, ahol egy tank is beszáll a buliba. Ez már felvillanyozza az ember napját, de gondoltam, a közeli ház jó fedezék lesz. Felmentem a lépcsőn a harmadik emeletre, és mikor odaérek, mit látok. A ház egyik oldalát szétkapta a tank. És folytatta a g*ci, ment körbe és lőtte szét a falakat. Mondanom sem kell, a földszintre úgy jutottam vissza, hogy összeomlott a ház. Természetesen nem éltem túl. Briliáns! :)

 

 

Irish-t azért lőném agyon,

mert a parancsnoki láncról, vagy úgy általában a katonásdiról jól láthatóan fogalma sincs. Recker a parancsnok, de ez neki semmit sem jelent, rendre visszapofázik, saját feje után megy, stb. Mondjuk ezért is gáz, hogy Recker meg néma. Üvöltenie kellene vele, mert így mindennek tűnik, csak parancsnoknak nem...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Battlefield 4 fejlesztőinek üzenném, hogy síííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp az anyjukat a retkes sííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp, és ha már ott vannak, tegyék is mindjárt bele a síííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi komoly, csak nem lenne rossz, ha a három futballpálya méretű pályán vagy nem ötven katona jönne ellenünk, vagy kihagyták volna a két tankot, vagy, ha már tankot is bedobtak a közösbe, legalább adjanak egy kibeb*szott RPG-t. De, ha netán valami perverz élvezetből mégis ragaszkodnak ehhez a többszörös túlerőhöz, legalább ne csak a pálya elejére tegyenek checkpointot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felpakoltam én is a Battlefield 4-et. Apám milyen látványvilága van még normálon is. :o Durva mikor bebújok fedezék mögé hogy majd onnan írtom a népet. Meg a nagy... úgy szétlövik mint a sz*rt :D Van benne pár bug azért, mikor tankot kell felrobbantani, úgy felrobbantom még hamu se marad belőle :D Ami viszont tetszik hogy lehet autókat is vezetni single-be, be is pattantam Bakuban egy teherautó mögé és elgázoltam mindenkit a fenébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Assassin's Creed 4 - Nem akarom elkiabálni de pár óra játék után a sorozat legjobb darabjának tűnik. Egyben egyelőre az első olyan rész, ahol végre a helyén kezelik a "jövőbeli" szálat és inkább egy poszt-modern poén lett az egész, amivel egyelőre alig foglalkozunk és inkább rá lehet koncentrálni a kalózkodásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefield 4: egy újabb istenes példa arra, hogy mennyire el lehet b*szni egy játékot a fostalicska mentési rendszerrel és az átgondolatlansággal. :fuckoff:

 

Egy komplett pályát kell elölről kezdnem, mert nem volt nálam C4, de csak a távirányítóra lenne szükség. De ahhoz kell az egész C4 (a poén, hogy korábban a bomba telepítésekor a program elővarázsolt egyet, csak amikor akitválnom kell, akkor nincs). És hála a fos mentési rendszernek, az utolsó checkpoint után már nincsen láda, ahonnét bombát vehetnék, vissza meg nem tudok menni, mert a pályaszakaszt bezárták. És mivel olyan lehetőség sincs, hogy én, a hülye f*sz, aki nem tudta előre megjósolni, mit fog tőlem követelni a program (mert ugye nincs jelzés, hogy te barom, vigyél magaddal C4-est, mert az kelleni fog a pálya legvégén...), legalább a fejezetek között választhassak, hogy ne kelljen az egész rohadt pályát újra végigcsinálnom. Nem, ilyen nincs, van last checkpoint és restart mission.

 

Egy biztos, nálam már esélyes az év legrosszabb játéka címre. :chainsaw:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nekem is megjelent egy tank. :D Ma nem játszok de holnap igen. Én is irnék akkor pár negatívat. A mentési rendszer tényleg nem jó.

 

A shanghaji pályán mikor megyünk az épület felé ahol a kém van véletlenül lezuhantam a létráról és meghaltam. Újrainditás után hova rakott be a játék? Közvetlenül egy kinai katona elé az épületnél. Vissza kellett mennem a létra alá és csak akkor jött le a két társam. Ez röhej.

 

 

A másik hogy harc közben kiír mindenféle szöveget. Ez mindig is zavart. Tökre beleélem magam a harcba erre kizökkent a szöveg hogy az éppen megtalált valamivel mit kell csinálni. Kedves fejlesztők. Az emberek nem hülyék hogy ki kell nekik írni mit kell csinálni. De amúgy hangulatilag, látványilag nálam még mindig a Battlefield 4 a király.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.