Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Assassin's Creed 4 - Nem akarom elkiabálni de pár óra játék után a sorozat legjobb darabjának tűnik. Egyben egyelőre az első olyan rész, ahol végre a helyén kezelik a "jövőbeli" szálat és inkább egy poszt-modern poén lett az egész, amivel egyelőre alig foglalkozunk és inkább rá lehet koncentrálni a kalózkodásra.

 

Ezt örömmel hallom. Ha majd megjelenik PC-n és fut is a gépemen, akkor mindenképpen kipróbálom én is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefield 4: először és utoljára befejezve. A látvány gyönyörű, a hangulat egész jó, a csaták mozgalmasak, az MI egész jól teljesít. Viszont, a sztori egy Michael Bay filmre sem lenne elég, a karakterek irritálóak vagy abszolút érdektelenek, viszont legalább hasznavehetetlenek, a főhős némasága pedig abszolúte nevetségessé teszi a játékot. A mentési rendszer egy kalap sz*r, és legalább van pár bug is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BF3-at kitoltam single-ben, annak is harmatgyenge volt a története. Tudom, hogy ez a széria alapvetően multira van kihegyezve és én el is hiszem, hogy utánozhatatlanul jó a multija, csakhogy engem az nem érdekel. Sosem érdekelt. És talán éppen a miatt, mert multira volt mindig is kihegyezve a dolog BF esetében, jóval kevésbé sztori orientált, a COD - Ghosts sokkal jobban érdekel, de azt sem várom toporzékolva.

 

Amit abszolút elismerek a BF-el kapcsolatban (és már a 3. résznél is elismertem) az a grafikai motorjának a nagyszerűsége. A látvány az zseniális. Kár, hogy nálam ez semmit sem jelent, ha a sztori nem nyeri el a tetszésemet.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igy a hosszú hétvége alatt elég sokat nyüstöltem az Assassin's Creed 4-et. Szerencsére nem történt meg az ami a hármasnál: a kezdeti lelkesedés nem fulladt ki, sőt egyre jobban húz el az elődöktől és a minőség terén olyan színvonalat állít be, amit biza piszok nehéz lesz megugorni a jövőre érkező következő résszel.

 

Néhány momentum, ami miatt ez a legjobb AC epizód:

 

-A főhős Edward Kenway az eddigi legjobb főszereplő. Nem egy komplex figura, de önmagában az, hogy vastagon tesz az asszaszinok és a templomosok harcára és csak keresni akar egy valag pénzt, már önmagában szimpivé teszi (pláne hogy én ezt a szembenállást már nagyon untam a korábbi részekben). A történetnek még csak a felénél járok, így még nem tudom mi a finálé, de örülnék neki ha Eziohoz hasonlóan ő is kapna egy trilógiát. A sztoriról annyit, hogy többnyire ugyan könnyed, de például volt egy olyan drámai jelenet, ami után fél percig csak szótlanul bambultam a képernyőre.

 

-Ahányszor csak megnyitom a térképet szinte újra és újra beleszédülök mennyire nagy terület áll rendelkezésre. Sok-sok óra játék után a bejárható szigetek több mint felén még egyáltalán nem jártam.

 

-A harmadik részben a vadászatot nagyon hamar meguntam itt viszont baromi jó. Mondjuk eleve itt a szerepe is fontosabb, hisz a csontokat vagy a lenyúzott prémeket nem csak eladni lehet, de a fejlődéshez elengedhetetlen kellékek, így az egyre erősebb páncélok, az új pisztoly tokok, vagy a lőszertasakok csak ezekkel válthatók ki.

Óriási móka a tengeren vízre szállni egy kis csónakkal, hogy szigonyvégre kapjunk mondjuk egy nagy fehér cápát.

 

-Rengeteg apró kis finomság van, amivel fokozni tudták a hangulatot. Ilyen például hogy hajózás közben az embereink tengerész dalokat énekelnek (külön alküldetéseken egyébként lehet új dalokat szerezni hogy ne állandóan ugyanazt a három számot ismételgessék - de persze csendre is lehet inteni őket). A kocsmákban nem csak piálni, de toborozni is lehet, infókat lehet kérni a csapóstól mondjuk egy kincses térkép helyéről vagy ha először tesszük tiszteletünket a csehóban helyre is tehetünk pár rossz arcú szeszkazánt.

Ha pedig felvonulunk egy erőd ellen a csata nem ér véget a várfalak és tornyok leágyúzásánál: utána még a lángokban álló erőditménybe be kell hatolni, ki kell nyirni a tiszteket, majd a térképszobában szerencsétlenkedő parancsnokot hűvösre kell tenni.

 

-A GTA sorozat után az AC is felfedezte magának a tengerfenéket. Itt elsüllyedt hajóroncsok kincseiért lehet lemerülni, kerülgetve az arra sündörgő cápákat. Lélegzetelállító!

 

-Ami igazán jó volt az előző részekbe az mind bele van plántálva ebbe is: megint van egy fejlesztgethető kisvárosunk mint az AC2-ben, továbbra is csilliószámra szedhetjük fel a bérgyilkos küldetéseket a galambpostán keresztül stb. Csak valahogy minden sokkal fainabb lett. Ez különösen igaz a hajózásra: az ellenséges flották megcsáklyázását egyszerűen nem lehet megunni.

 

-NINCS TÖBBÉ POSZTERTÉPKEDÉS! Hogy én milyen halálosan untam az előző részekben amikor valami komolyabb gyilok után percek mentek el arra hogy tépkedtem a falakról az arcommal díszitett körözési plakátokat. Hála istennek most semmi ilyen nincs: ha egy kiadós mészárlás után sikerült elbújni egy időre, akkor utána már senki nem fog keresni.

 

-Szerencsére pénteken nem kiabáltam el: a jövőbeli szál továbbra is minimális és inkább egy önreflektiv poén. Épp emiatt most először ez is kifejezetten tetszik.

 

-A karibi világ gyönyörűen néz ki: nem válik egysíkúvá mint a harmadik rész városkezdeményei és nem is érződik rókabőrnek mint a Revelations Isztambulja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Na igy a hosszú hétvége alatt elég sokat nyüstöltem az Assassin's Creed 4-et. Szerencsére nem történt meg az ami a hármasnál: a kezdeti lelkesedés nem fulladt ki, sőt egyre jobban húz el az elődöktől és a minőség terén olyan színvonalat állít be, amit biza piszok nehéz lesz megugorni a jövőre érkező következő résszel.

 

Néhány momentum, ami miatt ez a legjobb AC epizód:

 

-A főhős Edward Kenway az eddigi legjobb főszereplő. Nem egy komplex figura, de önmagában az, hogy vastagon tesz az asszaszinok és a templomosok harcára és csak keresni akar egy valag pénzt, már önmagában szimpivé teszi (pláne hogy én ezt a szembenállást már nagyon untam a korábbi részekben). A történetnek még csak a felénél járok, így még nem tudom mi a finálé, de örülnék neki ha Eziohoz hasonlóan ő is kapna egy trilógiát. A sztoriról annyit, hogy többnyire ugyan könnyed, de például volt egy olyan drámai jelenet, ami után fél percig csak szótlanul bambultam a képernyőre.

 

-Ahányszor csak megnyitom a térképet szinte újra és újra beleszédülök mennyire nagy terület áll rendelkezésre. Sok-sok óra játék után a bejárható szigetek több mint felén még egyáltalán nem jártam.

 

-A harmadik részben a vadászatot nagyon hamar meguntam itt viszont baromi jó. Mondjuk eleve itt a szerepe is fontosabb, hisz a csontokat vagy a lenyúzott prémeket nem csak eladni lehet, de a fejlődéshez elengedhetetlen kellékek, így az egyre erősebb páncélok, az új pisztoly tokok, vagy a lőszertasakok csak ezekkel válthatók ki.

Óriási móka a tengeren vízre szállni egy kis csónakkal, hogy szigonyvégre kapjunk mondjuk egy nagy fehér cápát.

 

-Rengeteg apró kis finomság van, amivel fokozni tudták a hangulatot. Ilyen például hogy hajózás közben az embereink tengerész dalokat énekelnek (külön alküldetéseken egyébként lehet új dalokat szerezni hogy ne állandóan ugyanazt a három számot ismételgessék - de persze csendre is lehet inteni őket). A kocsmákban nem csak piálni, de toborozni is lehet, infókat lehet kérni a csapóstól mondjuk egy kincses térkép helyéről vagy ha először tesszük tiszteletünket a csehóban helyre is tehetünk pár rossz arcú szeszkazánt.

Ha pedig felvonulunk egy erőd ellen a csata nem ér véget a várfalak és tornyok leágyúzásánál: utána még a lángokban álló erőditménybe be kell hatolni, ki kell nyirni a tiszteket, majd a térképszobában szerencsétlenkedő parancsnokot hűvösre kell tenni.

 

-A GTA sorozat után az AC is felfedezte magának a tengerfenéket. Itt elsüllyedt hajóroncsok kincseiért lehet lemerülni, kerülgetve az arra sündörgő cápákat. Lélegzetelállító!

 

-Ami igazán jó volt az előző részekbe az mind bele van plántálva ebbe is: megint van egy fejlesztgethető kisvárosunk mint az AC2-ben, továbbra is csilliószámra szedhetjük fel a bérgyilkos küldetéseket a galambpostán keresztül stb. Csak valahogy minden sokkal fainabb lett. Ez különösen igaz a hajózásra: az ellenséges flották megcsáklyázását egyszerűen nem lehet megunni.

 

-NINCS TÖBBÉ POSZTERTÉPKEDÉS! Hogy én milyen halálosan untam az előző részekben amikor valami komolyabb gyilok után percek mentek el arra hogy tépkedtem a falakról az arcommal díszitett körözési plakátokat. Hála istennek most semmi ilyen nincs: ha egy kiadós mészárlás után sikerült elbújni egy időre, akkor utána már senki nem fog keresni.

 

-Szerencsére pénteken nem kiabáltam el: a jövőbeli szál továbbra is minimális és inkább egy önreflektiv poén. Épp emiatt most először ez is kifejezetten tetszik.

 

-A karibi világ gyönyörűen néz ki: nem válik egysíkúvá mint a harmadik rész városkezdeményei és nem is érződik rókabőrnek mint a Revelations Isztambulja.

 

Még csak elején vagyok de feltünt 2 dolog is:

 

Duncan Walpole. Walpole-ból ha a W-t V-re cseréled kilehet rakni, hogy La Volpe, véletlen e vagy se nem tudom, de egyből szemet szúrt :D

 

Másik a Sage nevű pali, nála is egyből feltünt, hogy arca nagyon hasonlít Charles Lee-ére a 3. részből, gondolom onnan vették a modell-t.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alan Wake: Remek játéknak indult, de lelkesedésem sajnos elapadt a végére. Ami tetszett: a látvány kifogástalan, a harcrendszer egész ötletes, és helyenként a játékélmény se rossz. Még azzal se volt gondom, hogy a játék 80%-a gyakorlatilag a sötét erdőségben játszódik. Ami nem tetszett, sőt, néha igen komolyan frusztrált, az a játék unfair hozzáállása. Nem egyszer állítja olyan feladatok elé a zöldfülű játékost, amit esélye nincs ép bőrrel megúszni az infók ismeretének hiányában. Az olyan "aranyos" dolgokról nem is beszélve, hogy elvárás, hogy az ember nyugalmi vérnyomással legyőzzön 6 (vagy több), a szélrózsa minden irányából áradó ellenfelet olykor minimális munícióval (bár a maximális se jelent megnyugvást)... ráadásul ezen ellenfelek természetesen gyorsabbak a főhősnél, így a menekülés opciója is igen körülményes a fénycsóvák hiányában. Számomra ezek a részek inkább magyar nyelv nem épp szépen csengő szavainak kombinált használatáról szóltak, mint sem a szórakozásról.

A másik negatívum a sztori. Persze lehet, hogy én vagyok használható agysejtek híján, de mialatt végig a mindent megmagyarázó katarzisra vártam, számomra úgy ért véget a játék, hogy "most mi van?"...

 

Mi volt a valóság, mi volt az "álom"? Mitől és mikor vált eggyé a kettő? Hova tűnt a rejtélyes sziget? Aki ott megír valamit, bármit, az valóra válik? Ha Alan semmissé tette az egészet, miért "tűnt el" a végén?... Igazából már a kérdéseimre se emlékszem igazán, csak annyira, hogy végül főleg a zavarodottság érzése maradt meg bennem.

 

Ettől függetlenül egyszer ki lehetett játszani, de lentebbivel ellentétben ez nem lesz az én játékom.

 

Tomb Raider: Korábban egy darabbal se játszottam a szériából, így elfogulatlanságom megalapozott lehet. Ennek ellenére kizárólag pozitívumokat tudok írni erről a rebootról. Kellemes meglepetés, minden elemét maximálisan rendben éreztem. A látvány helytálló, bár azt nem vitatom, hogy 2013-ban ez már nem a technika csúcsa, számomra abszolút tetszetős volt. A pályák sokszínűen összerakottak, a hentelés és logikai bűvészkedések aránya jól eltalált, és a sztorit sem éreztem bárgyúnak. A történet esetében szerencsére a követhetőséget, kalandok szépen összefűzött sorozatát valósították meg, nem az agyonbonyolított, következetlen zűrzavart. Drámát és karakterfejlődést is sikerült a játékba csempészni, ami főleg Laránál figyelhető meg...

jó volt látni, miként válik a már-már megszeppent régészkislányból, gyilkosságoktól vissza nem riadó túlélővé.

A karaktelmodelljét és akcentusát egyébként nagyon eltalálták, felettébb bájos összképet eredményez. :D A jelleme engem egy Sarah Connor/Indiana Jones elegyre emlékeztetett.

A fegyverek, és azok alkalmazásának sokszínűsége szintén dicséretet érdemel. Az ellenfeleken végrehajtható különféle kivégzőmozdulatok is kellően kreatívak. Normál nehézségi szinten játszottam, de egyszer nem pattant el a cérna, ergo az újoncok sem kerülnek szembe lehetetlen kihívásokkal, így a játékélmény valóban megőrzi szórakoztató mivoltát, nem csap át idegőrlő frusztrációba...

Nálam esélyes, hogy az "év játéka" (bár a RE 6-ot nem taszítja 2. helyre) Összességében egy remek, látványos, kalandokban bővelkedő, érdekfeszítő és szórakoztató TPS, csak ajánlani tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A látvány helytálló, bár azt nem vitatom, hogy 2013-ban ez már nem a technika csúcsa

He? Az egyik legszebb játék idén, ráadásul vannak benne olyan technikai újítások, amiket más játékok még csak jövőre fognak alkalmazni, pl. a hajszál-szimuláció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

He? Az egyik legszebb játék idén, ráadásul vannak benne olyan technikai újítások, amiket más játékok még csak jövőre fognak alkalmazni, pl. a hajszál-szimuláció.

Szépnek szép, mint írtam is, de akadnak kidolgozottabb karaktermodellekkel, és átvezető videókkal bíró game-ek (a példa kedvéért ott a RE6, aminek ezen részét te is dicsérted). De akadnak elnagyzolt textúrák is, főleg a víz, ami helyenként nagyon szembetűnő volt (pedig legjobb minőségen toltam), de ilyen továbbá némely sziklafal, barlang, tengerparti elemek, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépnek szép, mint írtam is, de akadnak kidolgozottabb karaktermodellekkel, és átvezető videókkal bíró game-ek (a példa kedvéért ott a RE6, aminek ezen részét te is dicsérted). De akadnak elnagyzolt textúrák is, főleg a víz, ami helyenként nagyon szembetűnő volt (pedig legjobb minőségen toltam), de ilyen továbbá némely sziklafal, barlang, tengerparti elemek, stb.

A RE6 karakterei gyönyörűek (sajnos csak azokról lehet ezt elmondani abban a játékban :(), de fasorban sincsenek a TR karaktereivel kidolgozottságban (a TR-t talán csak a Last of Us és BEYOND: Two Souls múlja felül, de mindháromban valódi színészek adják a szereplők mozgását és mimikáját, míg a RE6-ban ezt még mindig főleg animációval végzik a játékon belül). Az átvezetők pedig persze, hogy gyönyörűbbek abban, hiszen előre rendereltek és teljesen ugyanazt a technikát használják, mint a két animációs filmben, míg a TR minden átvezetője a játék motorját használja. Ez az egyik bajom a RE6-tal, hogy elavult grafikája miatt fájdalmas a különbség a motorral készült átvezetők és az előre renderelt videók között.

Elnagyoltság tényleg van, de az minden játékban van. Képtelenség mindent az utolsó részletig kidolgozni. Ott a Crysis 3, iszonyú szép grafika, mégis, a legtöbb növényen a gyümölcsök és levelek 2D-s elemek. De a Battlefield 4-ben is futottam bele iszonyú elnagyolt megoldásokban, például a tűz valami borzalom (vannak benne szimpla, semmire sem ható 2D-s tüzek), a valamivel fiatalabb Far Cry 3-ban ezerszer szebb (kis belsős titok: a Frostbite 3 motor képtelen a tüzet szimulálni). Ezt leszámítva semmi baja, és minden ma létező grafikai technológiát beleszuszakoltak, sőt, mint írtam, van benne néhány újítás is, amivel csak a next-gen játékoknak nem kerekedik fölé. Szóval a kijelentés, hogy nem csúcs technikailag a látvány, erős túlzás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Meg is vettem gondolkodás nélkül a Deluxe Edition változatot a Far Cry: Blood Dragonnal és a Metro: Last Light-tal együtt. Összesen 6500 Ft-ot fizettem érte. Három kiváló, hosszú és nem is régi játék potom pénzért. Plusz már az őszi akció kezdetén bezsákoltam hasonlóan alacsony összegért a Star Wars: The Force Unleashed 2-t, a Deus Ex: Human Revolution Director's Cutot és a The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Editiont. Imádom a Steamet! :rock: Csak kár, hogy elfogyott az erre az akcióra félretett pénzem. De december végén jön a következő, az árak pedig ugyanezek lesznek.

 

No comment: PS4 miatt öltek meg egy embert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is vettem gondolkodás nélkül a Deluxe Edition változatot a Far Cry: Blood Dragonnal és a Metro: Last Light-tal együtt. Összesen 6500 Ft-ot fizettem érte. Három kiváló, hosszú és nem is régi játék potom pénzért. Plusz már az őszi akció kezdetén bezsákoltam hasonlóan alacsony összegért a Star Wars: The Force Unleashed 2-t, a Deus Ex: Human Revolution Director's Cutot és a The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Editiont. Imádom a Steamet! :rock: Csak kár, hogy elfogyott az erre az akcióra félretett pénzem. De december végén jön a következő, az árak pedig ugyanezek lesznek.

 

No comment: PS4 miatt öltek meg egy embert.

 

Megmondom őszintén én is erősen gondolkodom a vásárláson, csak nálam néha lefagyott a Far Cry 3 és nem tudom hogy azért mert tört volt vagy más oka lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén én is erősen gondolkodom a vásárláson, csak nálam néha lefagyott a Far Cry 3 és nem tudom hogy azért mert tört volt vagy más oka lehetett.

Szerintem a törés miatt lehetett, mert nálam egy korai változat szintén fagyott, egy másik, később letöltött release meg nem. Arra viszont készülj fel, hogy Uplay-es, kell oda is egy acc. Nem nagy cucc, nincs semmi komoly macera vele, csak regisztrálni kell (nem olyan sz*r, mint a Social Network vagy a Games for Windows volt).

 

Más: Norbi, töröltem a linked. Nagyon szépen köszönjük fáradozásod, de ez sajnos komoly warez. Ilyet ne linkeljetek a fórumon, mindig PM-ben küldjétek az érintetteknek. Az oldal és mint tulajdonos, Ody is kárát láthatja!

Frenkie-nek átküldtem a linket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a törés miatt lehetett, mert nálam egy korai változat szintén fagyott, egy másik, később letöltött release meg nem. Arra viszont készülj fel, hogy Uplay-es, kell oda is egy acc. Nem nagy cucc, nincs semmi komoly macera vele, csak regisztrálni kell (nem olyan sz*r, mint a Social Network vagy a Games for Windows volt).

 

Más: Norbi, töröltem a linked. Nagyon szépen köszönjük fáradozásod, de ez sajnos komoly warez. Ilyet ne linkeljetek a fórumon, mindig PM-ben küldjétek az érintetteknek. Az oldal és mint tulajdonos, Ody is kárát láthatja!

Frenkie-nek átküldtem a linket.

 

 

Mondjuk az érdekes hogy az Uplay nagyjából hasonló funkciót tölt be mint a Steam meg az Origin. Ok hogy ez Ubisoft játékokra van, de akkor meg miért nem ennek a segítségével lehet letölteni? Miért a Steammel? Szerinted december végén is ennyi lesz a Far Cry 3? Mert most néztem és szinte ki vagyok számolva fillérre a bankkártyámon. Pl a bank még nem vonta le a lakáshitelemet és addig nem igazán merek mást venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Norbi, töröltem a linked. Nagyon szépen köszönjük fáradozásod, de ez sajnos komoly warez. Ilyet ne linkeljetek a fórumon, mindig PM-ben küldjétek az érintetteknek. Az oldal és mint tulajdonos, Ody is kárát láthatja!

Frenkie-nek átküldtem a linket.

 

Bocsánat, máskor majd PM-ben küldöm :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok hogy ez Ubisoft játékokra van, de akkor meg miért nem ennek a segítségével lehet letölteni? Miért a Steammel?

Ha jól tudom, az Uplay-ről is lehet vásárolni, és akkor csak onnan kell letölteni (bár ki tudja, lehet, hogy az így kapott kódot a Steamre is be lehet regelni). A baj, hogy az EA, a Rockstar, az Ubisoft, stb... még mindig abban a hittben él, hogy a DRM visszafogja a kalózkodást (HAHA!!!), ezért ráteszik ezeket a hülyeségeket, de arra már nem veszik a fáradtságot, hogy eltüntessék a Steames verzióból (sőt, talán még tetszik is nekik, hogy így gyakorlatilag két DRM védi egyszerre a játékukat... :roll: ).

 

Szerinted december végén is ennyi lesz a Far Cry 3?

A sajtóközlemény szerint esélyes. 50%-os engedmény mindenképpen lesz rajta, és szerintem valószínű, hogy újra bekerül vagy a Napi Ajánlatba, vagy a Villámakcióba, de karácsonykor szavazás is lesz, mi legyen olcsó, így még eggyel nő az esély a 75%-os leértékelésre. Persze garancia nincs, de nagy rá az esély.

 

De ha nem mersz kockáztatni, akár azt is ledumálhatjuk, hogy én a Steam ajándék funkciójával megveszem neked most, aztán ha lesz pénzed, átutalod nekem az árát.

 

Bocsánat, máskor majd PM-ben küldöm :)

Semmi gond, a jó szándék vezérelt. :)

Amióta a PGO-nál dolgozom, kicsit jobban belelátok az ilyenekbe, és bizony a játékkiadók inkvizitorok módjára üldözik a warez dolgokat. Pl. vannak botjaik, amik lekövetik az ilyen linkeket, összegyűjtik az adatokat aztán a helyi képviselet már megy is a bíróságra. Persze kishalakra, végfelhasználókra nem vadásznak, de mivel ez egy népszerű fórum, itt már okozhat gondot a házigazdának. Igen komoly gondot, bírósági gondot, plusz simán felszólíthatják a szolgáltatót, hogy lőjék le a fórumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sajtóközlemény szerint esélyes. 50%-os engedmény mindenképpen lesz rajta, és szerintem valószínű, hogy újra bekerül vagy a Napi Ajánlatba, vagy a Villámakcióba, de karácsonykor szavazás is lesz, mi legyen olcsó, így még eggyel nő az esély a 75%-os leértékelésre. Persze garancia nincs, de nagy rá az esély.

 

De ha nem mersz kockáztatni, akár azt is ledumálhatjuk, hogy én a Steam ajándék funkciójával megveszem neked most, aztán ha lesz pénzed, átutalod nekem az árát.

 

Köszönöm szépen a felajánlást priviben írok ezzel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van egy cikk az Xbox one-ról(tesztelve):

 

http://www.origo.hu/techbazis/20131122-nem-rohanunk-megvenni-az-uj-xboxot.html

 

Majd itt van egy cikk a PS4-ről is egy héttel később(szintén tesztelve):

 

http://www.origo.hu/techbazis/20131203-legyuri-az-uj-playstation-az-xboxot.html

 

Számomra a levonható következtetés. Mindkettő(de mondjuk inkább az xbox one) jelenleg amerikai vásárlóknak nyújt teljes körü szolgáltatást. Magyarországon a töredéke van csak ezeknek. Mindkettő a közelében sincs annak a grafikai megjelenésnek amit egy kb 1 éve vagy utána fejlesztett csúcs pc képes. Ez sajnos tény. A manus ír a Call of Duty: Ghostról hogy milyen rossz a grafika. Hát én végigvittem a napokban és előzetesen(mert majd írok róla) annyit mondanék hogy 1 év alatt valami csodát műveltek a motorral. Full hd-ban mindent extrára nyomva rohadt szép és élethű. Valaki szólt már ott hogy nem kéne évekig a műanyag hatású motorral dolgozni és belenyúltak. Persze nem Battlefield 4 szintű, de ott van a szeren.

Az ugye mindig igaz hogy a mindenkori csúcs pc-k megfelelő monitorral nagyon megverik a konzolokat grafikában. Hát most sem csalódtunk ebben és ez szomorú. Van olyan játék ami nem is megy az új konzolokon 1080p-ben csak 720p-ben.

Persze egy pc-re többet kell költeni, de én mióta egy éve megvettem ezt a gépet és monitort rájöttem hogy minden fillért megért. Azóta minden játék nagyon durván élethű és szép.

Ezzel nem a konzolokat szólnám le, de azért el kéne gondolkodni Redmondban és Tokióban hogy miért adnak ki félkész terméket félkész játékokkal.

Lehet a pc-eladások most lejtmenetben vannak de örülök hogy 1 éve úgy játszhatok, olyan grafikát láthatok amit a fejlesztők megálmodtak.

Összefoglalva a konzolgyártók kicsit átverik a népet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.