Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

nekem most esett le, hogy ezen a kiadáson a RoTJ boríró Vader-ábrázolása teljesen egybecseng a RoTS Vader-ábrázolásával!

Jaja.. bár szerintem ez jár Vadernek... Ő a FŐszereplő nem "Bujaféreg" :rock::) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bujaféreg mint főszereplő? :rock: most elképzeltem :)

amúgy a design-al ez a keretbe foglalás nagyon tetszik

 

Saga csomagolásról: a csak szám-és cím koncepció nagyon tetszik. mondjuk a díszdobozon belül is digibook tokok, dombornyomással...

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden idők legnagyobb űroperája, amint számozott tokokkal jön ki... mondjuk dombornyomással digipack-al tényleg nem lenne rossz, de nem tartom valoszinünek, hogy Lucasék ebbe az irányba menjenek el. Már nagy múltja van a "mindent egy képre" koncepciónak :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de ha megnézzük pl. az SE idején megjelent dupla CD-ket (amik eddig nem is jelentek meg), azoknak eléggé minimálborítójuk volt. :rock: Szóval nem lehetetlen... bár tényleg az a valószínűbb, hogy egy montázsos lesz.

De előbb-utóbb biztos előrukkolnak majd a fekete díszkiadással is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aminek örülök, hogy ezeken is aranybetűk szerepelnek, bár a ROTJ esetében illett volna levenni a római szám körüli árnyékeffektet, mert nem mutat szépen a fénykard színe előtt (ahogy az ANH borítóján le is vették a lézerlövés felett).

Zoli, csak ámulok a szakértelmeden. Hiába borító ügyben utólérhetetlen vagy.

Oktatnod kéne!

Én ilyenek sosem vettem volna észre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... hat DVD-ért ez nagyon jó ár, ha azt veszem, hogy manapság már kis hazánkban is 3000-4000 Ft körül mozognak a DVD-k árai (még az újaké is). Csak az a kérdés, itthon, lehet-e majd kapni. Én nem fogadnék rá... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friss EP4-5-6 hírek a digitalbits-ről:

 

Kép: Ugyanaz mint egy 1993-as "definite collection" CD-n volt (ezt a kiadást nem ismerem ;) ) Továbbá a képe "letterbox" lesz, tehát nem anamorphikus, mint a többi SE DVD-nek. A filmen nem eszközöltek olyan restaurálást, mint az SW kiadáson, tehát a képminőség elmarad attól.

 

Ez utóbbin fel vannak háborodva. De kérdem én miért? Most SE kiadást akarnak, vagy az eredetit? :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez igy van rendben... akkor ezek szerint az első kitisztitás utáni változat kerül fel, ami persze a mostani DVD-s verzióhoz képest ronda lesz. Úgy látszik az emberek még nem fogták fel, hogy ez inkább amolyan csemege ami elsősorban a fanoknak szól ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez igy van rendben... akkor ezek szerint az első kitisztitás utáni változat kerül fel, ami persze a mostani DVD-s verzióhoz képest ronda lesz. Úgy látszik az emberek még nem fogták fel, hogy ez inkább amolyan csemege ami elsősorban a fanoknak szól ;)

De most épp a TFN cikkírója van felháborodva...

 

Egyébként még egy-két info:

 

"Hunt is 100% correct - these are the 93 LD masters and non-anamorphic."

 

? "The menus on these "bonus discs" are state of the art for DVD circa 1998 - no motion. Completely static."

 

? "They are using the LD masters - there's no believing - it's a fact."

 

? "LFL is going so bargain-basement with this, that they are not working with their usual partners. They have gone with cheaper vendors on many levels for this release."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már tipikusan "ha van rajta sapka, azért verjük meg, ha nincs rajta sapka, akkor azért". Ezek nem rajongók, ezek seggfejek. Lucas helyében csak úgy kicseszéses alapon az ilyen brokiszopóknak rátenném egy DVD-re, menü nélkül, tisztítási és hangújrakeverési eljárás nélkül, egyszerű átlátszó, bórítótlan tokba, szitázatlan korongokra az eredeti '77-es, '80-as és '83-as kópiákat azt örüljenek annak, annál "eredetibb" Star Warst már nem találni. Ja, hogy nézhetetlen, mert a kópián már több a szennyeződés mm-ként, mint Luke fején a hajszál... akkor meg azért puffognának. :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.