Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Pár apró javitás is biztos jól jönne, de jobban felcsigázna egy kép és hangminőség javulás... nem azt jelenti, hogy nem örülnék, ha esetleg jönne valami újdonság, de nem is különösebben vágyom rá. A DVD kiadások nekem nagyrészt megfelelnek. A haldokló formátum helyett inkább gyurjanak rá az újra... ha éveket kell rá várni, ám legyen. De akkor ez tényleg lehetne az Ultimate kiadás, amin elvégezhetik az utolsó simitásokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg marhaság lenne most kiadni egy saga dvd-t.Most adták ki nemrég a régi trilógiát, az új részek is megvannak.Minek adnák ki?És ki venné meg?Ugyanazt tartalmazná ami már eddig is megvan.Minek legyen 25 db sw dvd a polcon?Én Bomarral értek egyet.Az új formátumra kell kiadni természetesen akkor amikor kétséget kizáróan győz az egyik formátum.De akkor már minden javítással együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én az elkövetkezendő éveken belül nem tervezek BluRay update-et, és ezzel sokan vannak így.A mostaniakhoz képest felújítatlan dvd verziót mondjuk nem igazán vennék meg, inkább várok x hónapot/évet egy rendes kiadásra.

Frenkie: Tetszik a hsz számod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

McCallum (...) azt mondta, hogy a SAGA kiadás már csak az új formátumon fog kijönni. Csak előbb megvárják melyik nyer. HD-DVD vagy a Blue Ray. Ha ez igaz, az azt jelenti, hogy jó pár évig még nem lesz ilyen kiadás. :lol:

 

Egyébként azt is mondta, hogy 100 óra extra lesz a hat filmhez...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

McCallumnak azt se hinném el, ha azt nyilatkozná, hogy az apja férfi...

OFF

Azt nagyon röhögném ha valamikor azt mondaná hogy egy férfivá operált nő az apja. :lol:

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Valaki nemtudja hogy honann lehetne megszerezni az sw ep2 dvd-t? Ez az 1 rész hiányzik a gyűjteményemből.Megnéztem 1 csomó oldalt de mindenhol azt írják, hogy joglejárat miatt nem kapható :(

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem is ez a rész hiányzik, és nincs forgalomban :( Vaterán vagy más hasonló adok-veszek oldalon lehet utána nézelődni. Nekem momentán nincs hozzá türelmem, így beérem egy másolt példánnyal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem is ez a rész hiányzik, és nincs forgalomban :( Vaterán vagy más hasonló adok-veszek oldalon lehet utána nézelődni. Nekem momentán nincs hozzá türelmem, így beérem egy másolt példánnyal.

Igen itt is ugyanaz a helyzet. Van 1 másolatom és annyi.Az extrákra lennék nagyon kíváncsi. meg jó lenne ha eredetibe díszelegne e többi mellet. Hát a vaterát azt tényleg érdemes megpróbálni kösz a tippet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...

Előrendelhető mind a két trilógia egy ausztrál csomagküldő cégnél. Mindenesetre elég érdekes... Október 29-től megvásárolható elvileg.

 

EP1-3

EP4-6

 

20080727_pt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg20080727_ot_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.