Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Azért nem kicsit vicces, hogy az egyetlen Prequel rész, ami karika nélkül jött ki, azaz a Vader-égett-húst és egy percre jutó legtöbb aggressziót felvonultató EpIII... :D:(

Hát ez jópofa. Éljen az ORTT esze, csak dícsérni lehet őket :D

 

az tényleg mega lol, hogy az EPI magasabb korhatár besorolású mint az EPIII. :D

A durva, hogy a Trilogy kiadás extra lemeze is 12-es korhatárú. Még a dokumentum filmek és a trailerek is magasabb besorolásúak. :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, már nem sok van addig, kibírod fél lábon is, szokjuk ezt mondani melóhelyen :D Meg aztán nem túl sok ismeretlen lesz benne :D

Igen, mert ami leginkább újdonság benne, az épp kívülről is látszik - mert gondolom, csak fóliába van csomagolva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húgommal(hamarosan 8 ) most karácsonykor tervezem megnézetni a Saga-t.(szinkronosan persze) Ti mit javasoltok? Egy nap egy film, vagy kettő, esetleg három? Az EP1-et pedig vegyem meg vaterán videón, vagy a meglévő(cseppet sem tökéletes) verzión nézzük? (A DVD-re hegesztették rá a szinkront, mondatonként. Betoldott jeleneteken nincs felirat, bár a subrip-ből kiollózhatom.)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmiképpen sem erőltesd. Kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e még egy epizódot megnézni. Ha kényszerből nézi, negatív hatást kelthet benne. Ha esetleg ő akarna SW-maratont tartani, az más kérdés. :) De azt javaslom kettőnél több részt akkor se nézzetek meg egyszerre. Négy óra a tévé előtt bőségesen elég egy nyolc éves gyereknek. Inkább beszélgessetek a filmről, akár közben is, megállítva a filmet, vagy visszapörgetve, ha újra meg akar nézni egy-egy jelenetet. Ne sajnáld a magyarázatot, persze a húgod érdeklődésének szintjén... :) (Az a szint, ahogy mi itt beszélgetünk az SW-ről, neki valószínűleg sok lenne... ;) )

Ami az Ep1-et illeti, ha nagyon rossz, élvezhetetlen a hang minősége, szerintem megérné beruházni egy nézhető/hallgatható minőségű változat beszerzésébe. Akár az veterán videó megvételéről, akár egy elfogadható színvonalú szinkronos változat letöltéséről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmiképpen ne állítsd meg a filmet közben!! A végén elég ha megbeszélitek. A megtekintési adagot a húgod ingerküszöbéhez idomítsd.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a válaszokat! (Azért még megvárom Pildi véleményét... ;) ) Azt én se gondoltam, hogy megállítom, csak ha valamit nem ért, megbeszéljük. Az egynapos megtekintés tényleg jó ötlet, csak félek, hogy bespoilereződik... bár szerintem nem nagyon fog találkozni az osztálytársaival. (Mikor szeptemberben voltunk a mekiben, már elkezdte érdekelni, én meg megrémültem, hogy mi lesz, ha esetleg... De lesz, ami lesz.

 

(Majd megkérdezem a véleményét, és beírom... :) )

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.